تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدام سیستم عامل را برای سرور میپسندید؟

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • Windows

9 100.00%
  • Linux

0 0%
  • Unix

0 0%
  • Os2

0 0%
  • Other

0 0%
صفحه 237 از 337 اولاول ... 137187227233234235236237238239240241247287 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,361 به 2,370 از 3369

نام تاپيک: بحث های تخصصی و عمومی شبكه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

درود
    نميدونم چرا پرينتر سرور هي ميپره و بايد هر يكساعت از طريق كلاينتي كه ميخواد پرينت بگيره آي پي سرور رو زد و يوزر و پسورد رو وارد كرد تا وصل بشه؟!!!! آنتي ويروس آپديت هست .ويندوز هم يكبار عوض شده
    با تشكر

اگه نباشه جاش خالی می مونه liverpooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام.
    توی سایت ping test پینگ من رو 340ms زده ولی توی command prompt که میزنم 1850 ms میزنه. اولا چرا این همه اختلاف؟ کدوم درسته؟ ثانیا توی سایت ping test پینگ مارو با کدوم سایت میزنه؟

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    توی سایت ping test پینگ من رو 340ms زده ولی توی command prompt که میزنم 1850 ms میزنه. اولا چرا این همه اختلاف؟ کدوم درسته؟ ثانیا توی سایت ping test پینگ مارو با کدوم سایت میزنه؟
    اینجا مقصد پینگت فرق داره برای همین عددها متفاوته.

توی سایت PingTest.net میتونی مقصد پینگت رو روی کره زمین خودت انتخاب کنی تا نسبت به اونجا سنجیده بشه.

4. این کاربر از Amir Varasteh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه keykavoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سر کلاس

پيش فرض

تنظیمات آی پی روتر 192.168.1.1
    کلاینت ها یی که لازم دارم در حال حاضر از 192.168.1.100 شروع کردم که لامصبا هیچکدوم به هم پینگ نمیشن. فعلا 100 و 101 رو برای تست یه نرم افزار مانیتورینگ میخوام که پینگ نمیشه. رو حالت اتوماتیک هم بازم پینگ نمیشه.
    ip 192.168.1.100
    subnet mask 255.255.255.0
    default gateway 192.168.1.1
    dns server 192.168.1.1
    برای اینکه بعضی از کلاینت ها به اینترنت وصل نشه dns server نمیزنم که بازم فرقی نداره. بزنم یا نزنم بعضی سیستمها به هم پینگ نمیشه. ناگفته نمونه که تمام کلاینت ها رو طبق همین سیستم کانفیگ می کنم فقط 100 آخرش رو تغییر میدم. بعضی ها سالمن بعضی ها نه!
    دوستان واسه بدبختی ما کسی راه حل پیدا نکرد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه liverpooli's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

اینجا مقصد پینگت فرق داره برای همین عددها متفاوته.

توی سایت PingTest.net میتونی مقصد پینگت رو روی کره زمین خودت انتخاب کنی تا نسبت به اونجا سنجیده بشه.
    متوجه نشدم .م یشه واضح تر توضیح بدین . بلاخره کدوم درسته؟ توی سایت یا توی cmd؟

داره خودمونی میشه alimisaghian's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    همه جای ایران سرای من است

پيش فرض

دوستان واسه بدبختی ما کسی راه حل پیدا نکرد؟
    سلام . یه موقع فایروال فعال نیست رو سیستمات ؟؟ اگه از nod32 استفاده میکنی باید فایروالشو غیر فعال کنی .
    (do not filer network traffic)
    راستی سیتم عامل xp داری یا 7 ؟

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

دوستان کسی تا حالا باmode WDS و Mesh توی اکسز پوینت ها کار کرده ؟؟ چه تفاوتی با Bridge دارن ؟ اگه کسی اطلاعاتی داره بده ممنون میشم

8. این کاربر از alimisaghian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir Varasteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

متوجه نشدم .م یشه واضح تر توضیح بدین . بلاخره کدوم درسته؟ توی سایت یا توی cmd؟
    پینگ زمان رفت و برگشت Data بین دو تا مقصد مختلف رو نشون میده.

توی کاری که شما کردی دو تا عدد داری که زمان رفت و برگشت بین دو مقصد متفاوت رو بهت نشون میده.

و به هم هیچ ربطی ندارن. هر کدوم مال یه مقصدیه.

داره خودمونی میشه learnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

درود

دوستان من قبلا مشکل را گفتم
    دوستان ببخشید
    من گشتم پیدا نکردم . اگه تکراری هست لطف کنید نگید بگرد . یا لینک بدید یا دوباره یه توضیح کمی بدید

زیاد شبکه کار نکردم برای همین وارد نیستم !

4 تا کامپیوتر + یک لپتاپ داریم که همشون ویندوز سون هستند
    یک اکسس پوینت dlink که کابل اینترنت مودم بهش وصل شده ! و با پورت لن به یکی از کامپیوتر ها !
    بقیه کامپیوترها کارت شبکه بیسیم دارند
    تنظیمات وایرلس اکسس پوینت درست انجام دادم و همه کامپیوتر ها به اینترنت وصل هستند !

الان میخوام بین اینها یه شبکه ایجاد کنم که بشه فایل و پرینتر را اشتراک گذاشت ! بدون قعطی

از Home Group ویندوز سون استفاده کردم . خوب میشه اشتراک گذاشت اما یه بار کار میکنه 10 بار اجازه دسترسی داخل شبکه را نمیده ! و پیام خطای

Windows cannot access \\SAM-PC

Check the spelling of the name. Otherwise , there might be a problem with your network. To try identify and resolve network problems, click Diagnose.

وقتی دکمه Diagnose را میزنم باز درست نمشه.
    حتی home Group را troubleshooter میکنم درست نمیشه !

من میخوام یه جور شبکه باشه که یه درایو در یکی از کامپیوتر ها به اشتراک بازم و بقیه بتونن از مطالب داخلش استفاده کنند

دسترسی وایرلس برای همه 100% هست به جز یک کامپیوتر که 75 تا هست !

ممنون میشم یک نفر بتونه کمککنه !
    دوست خوبمون alimisaghian راهنمایی کردند که آی پی دستی تعریف کنم
    من آیپی دستی تعریف کردم و با توجه با ایپی روترم اینجوری گذاشتم
    192.168.0.110 و 192.168.0.111 و 192.168.0.112
    اما باز در بعضی مواقع ارتباط به بقیه کامپیوترها قطع میشه !
    و ارور میده
    Windows cannot access \\192.168.0.111

Check the spelling of the name. Otherwise , there might be a problem with your network. To try identify and resolve network problems, click Diagnose
    الان اگه کسی میتونه کمک کنه

چند دقیقه وصله و یهو قطع میشه و خود به خود بعدا میبنی وصل شده
    الان من اگه نخوام به روش Ad-hoc شبکه ایجاد کنم کسی روشی داره بتونه کمکم کنه

4 تا کامپیوتر دارم
    یه روترD-Link مدل DIR-600 دارم که به گفته فروشنه 15 تا کامپیوتر را ساپورت میکنه و بقیه کامپوترها هم مودم D-Link وایرلس دارند

کسی میتونه راهی برای ایجاد یه شبکه شرکتی کوچیک به غیر از Ad-hoc پیشنهاد بده .

میخوام همه کامپوترها به یک درایو کامپیوتر اصلی دتسرسی داشته باشند . و کارها را اونجا انجام بدن و همچنین از پرینتر استفاده کنند .
    Last edited by learnt; 17-08-2011 at 12:53.

اگه نباشه جاش خالی می مونه keykavoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    سر کلاس

پيش فرض

سلام . یه موقع فایروال فعال نیست رو سیستمات ؟؟ اگه از nod32 استفاده میکنی باید فایروالشو غیر فعال کنی .
    (do not filer network traffic)
    راستی سیتم عامل xp داری یا 7 ؟

---------- Post added at 01:07 PM ---------- Previous post was at 01:04 PM ----------

دوستان کسی تا حالا باmode WDS و Mesh توی اکسز پوینت ها کار کرده ؟؟ چه تفاوتی با Bridge دارن ؟ اگه کسی اطلاعاتی داره بده ممنون میشم
    کلا نود ۳۲ رو اگزیت میکنم رو جفت سیستما اما درس نمیشه. سیستم عامل ها هم ایکس پی هست. ببخشید دارم با گوشی مینویسم.

داره خودمونی میشه JOOYAND's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

8 را ه اندازی مقدماتی شبکه

سلام
    چون گفته بودید هر سوالی را بپرسید اومدم. وگرنه از همه دوستان حرفه ای از اینکه آماتور وارد شده پوزش میطلبم
    - برای افزایش کارایی احساس میکنم بهتر است پرینتر را شیر کنیم تا همه بتوانند از پرینتر استفاده کنید و بهتره بتوانم امکان شیر بعضی فایلها را نیز پیداکنیم.
    2-ضمنا امکان مدیرت بر عملکرد کامپیوتر شیر در شبکه یا افرادی که از اینترنت استفاده میکنند وجود دارد؟
    3-من برنامه های آموزشی و آموزش نرم افزارهایی را در نظر دارم که اگر بتوانم از یک کامپیوتر بقیه کامپیوترها و عملکرد آنها را ببینم کارم بسیار آسانتر میشودو یعنی بتوانم ببینم هر کسی دقیقا چه کاری انجام میدهد.
    حالا میخواهم ببینم با شبکه کردن این نیازها برطرف میشود؟
    ضما اوج مشکل این است که من شبکه کردن را بلد نیستم. من نتوانستم جواب سوالم را در اینجا پیداکنم .ترجیحا کتاب نباشد.

یک مساله مهم. من باید تمام سوالات و مشکلاتم را تا هفته آخر شهریور تمام کنم. مشغول انجام کارهای عقب مانده هستم. الان همه تمام شده به جز این قضیه!
    در حال حاضر از ویندوز xp استفاده میکنیم که در صدد تعویض آن با ویندوز7 هستم.
    ممنون میشوم به نحوی جواب بدهید که من هم متوجه بشوم تا انشاالله کم کم به جمع دوستان حرفه ای بپیوندم
    ممنون از همه
    Last edited by JOOYAND; 17-08-2011 at 21:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •