تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 24 از 24 اولاول ... 142021222324
نمايش نتايج 231 به 235 از 235

نام تاپيک: رشته کشتی | آزاد/فرنگی | المپیک 2012 لندن

داره خودمونی میشه iw8u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    توي هارد کامپیوتر،نزني فرمت كني

پيش فرض

مثلا همين كميل بدون اينكه تو بزرگسالا كشتي خارجي بگيره رفته المپيك
    مگه فردين به جوونا اجازه ميده،قديما كه خيلي بهتر عمل ميكرد،اين همه مسابقه و جهاني شركت كرده...بعد يه برنز يه نقره فقط داره.سي و سه سالي سن داره ولي باز مياد واسه تيم ملي،من نميدونم فايدش چي هست كه نميذاره جوونترها تجربه كسب كنن،حالا باز اگه مثل تايمازوف نخبه اي چيزي بود ويا اينكه با فاصله از ديگر كشتي گيرا قرار داشت كه يه چيزي...(با كلينچ برده اواخر)
    تو انتخابي هم شاكي بود چرا مهلت ندادن (بعد ليگ بود فك كنم) استراحت كنه و سرحال بياد واسه انتخابي...ولي مربيها كه اينو ميدونستن مهلتش ندادن
    قوانین کشتی هرچقدر ناعادلانه و بدور از انصاف باشن (که واقعا تا این حدی که شما میگید نیستن) ولی کاری کردن که کشتی جذاب تر بشه چه تو ازاد چه تو فرنگی
    يادش بخير قديما كشتي چه جذابيتي داشت...تو هردوره سه چهارتا ضربه فني....فنون از همه رقم بالا پايين چپ راست....الان كه كشتيگيرا يه امتياز بگيرن شاهكار كردن
    البته من فك ميكنم دليلش اصليش احتياط و سختكوشي ورزشكاراست كه تو همه رشته هاي ورزشي مشهوده

2. این کاربر از iw8u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

خسته نباشید پهلوانان
    یا به قولی بچه ها مچکریم

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسب 3 طلا یک نقره و دو برنز از 14 مدال ممکن در مسابقات جهانی نه ولی در المپیک موفقیتی بسیار بزرگ محسوب میشه
    چون از همین ماه آینده تمام کشورهای صاحب کشتی (منهای ایران البته!) برای 14 مدال ریودوژانیرو برنامه ریزی می کنند

4. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام

خبر تاسف باری بود :

کد خبر : 980440 زمان ارسال : يکشنبه 1391/05/22 20:35

181 هزار دلار پاداش براي يوگشوار دات

کشتي‌گير هندي که از سد مسعود اسماعيل‌پور، نماينده وزن 60 کيلوگرم ايران گذشت، صاحب 10 ميليون روپيه پاداش بابت کسب عنوان سوم بازي‌هاي لندن شد.

به نقل از جاکارتاپست، يوگشوار دات که روز گذشته توانست نماينده ايران را شکست داده و راه خود را براي کسب مدال ادامه دهد تا عاقبت برنده مدال برنز بازي‌ها شود،‌ روز يکشنبه (امروز) قول کسب رقم فوق(181 هزار دلار) را به عنوان پاداش افتخار‌آفريني از مانامون سينگ، نخست وزير کشورش را دريافت کرد.

مقام عالي سياسي هندوستان عنوان کرد در بدو بازگشت رقم فوق به اين کشتي‌گير که با ابروي متورم مصاف داد، پرداخت خواهد شد.

هندي ها در حالي براي اين مدال برنز خود 181 هزار دلار(حدود 400 ميليون تومان) پاداش در نظر گرفته اند که دارندگان مدال طلا در ايران قول دريافت 200 سکه طلا (حدود 160 ميليون تومان) گرفته اند.

پيکارهاي لندن 2012 از روز جمعه 6 مرداد شروع شد و تا تاريخ يکشنبه 22 مرداد (امروز) ادامه مي‌يابد.

منبع : ورزش 3

اگه اشتباه نکنم یه صحنه همین کوباییه دستش رو کرده بود تو دهن ژاپنیه
    مجریه گفت میخواست ببینه دندوناش سالمه یا نه :مردم از خنده
    آره منم اون بازی رو دیدم ، ولی بین ژاپن و کانادا بود اینم عکسشون :

موفق باشید.

آخر فروم باز bleu2u4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اره من فقط یادم بود طرف سیاه بود (چون کشتی رو کامل نشون نمیداد)

يادش بخير قديما كشتي چه جذابيتي داشت...تو هردوره سه چهارتا ضربه فني....فنون از همه رقم بالا پايين چپ راست....الان كه كشتيگيرا يه امتياز بگيرن شاهكار كردن
    البته من فك ميكنم دليلش اصليش احتياط و سختكوشي ورزشكاراست كه تو همه رشته هاي ورزشي مشهوده
    دوستانی که اعتقاد دارن قدیما کشتی زیباتر بود این متن رو بخونن
    مطمئنم نظرشون عوض میشه(نظر من رو که بعد خوندنش عوض کرد)

پ.ن:میگن شهر که کلانتر نداشته باشه قورباغه هفت تیرکش میشه داستان این جناب ختاگ گازیموف ازبکه که دیروز با 1 باخت و 2 برد تونست مدال برنز 96 کیلو رو به گردن بندازه (مقایسه کنید با مدال برنزی که احسان برنده شد-چهار برد و یک باخت)
    اون برادر اوکراینی مون هم با همین 1 باخت و دو برد نقره گرفت
    Last edited by bleu2u4u; 13-08-2012 at 06:01.

داره خودمونی میشه iw8u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011
    محل سكونت
    توي هارد کامپیوتر،نزني فرمت كني

پيش فرض

دوستانی که اعتقاد دارن قدیما کشتی زیباتر بود این متن رو بخونن
    مطمئنم نظرشون عوض میشه(نظر من رو که بعد خوندنش عوض کرد)

پ.ن:میگن شهر که کلانتر نداشته باشه قورباغه هفت تیرکش میشه داستان این جناب ختاگ گازیموف ازبکه که دیروز با 1 باخت و 2 برد تونست مدال برنز 96 کیلو رو به گردن بندازه (مقایسه کنید با مدال برنزی که احسان برنده شد-چهار برد و یک باخت)
    اون برادر اوکراینی مون هم با همین 1 باخت و دو برد نقره گرفت
    من اين مقاله رو خوندم،از همه چي سخن گفته و از هيچي نگفته،درواقع نوشته يه خبرنگار ورزشي بود.
    اين بحث نياز به توان وحوصله بيشتري داره كه از توان ماخارجه.ولي من دلايلي ميارم كه عكس اونو نشون ميده
    من نميگم كشتيگيراي گذشته بهتر بودن،درواقع برعكس ،الان واسه المپيك كشتيگيرا شش هفت ماه توي اردو اند با تمرينات سخت.الان كشتي حرفه اي شده و پنجاه سال پيش آماتور بودن.اگه كشتيگيراي الانو با المپيك 96 فقط از لحاظ اندام مقايسه كني،خواهي ديد كه اندامها ساخته پرداخته تر شده.درواقع همين پيشرفت و نزديكي و حرفه اي بودن باعث شده تا كشتيگيرا كمتر فن بخورن و امتياز بدن.
    و دليل ديگه،فكر مدال اووردن اونقدر مهم شده و فشار آوورده كه باعث شده كه كشتيگيرا محتاطتر عمل كنن(مثل كشتي تايمازوف و كميل قاسمي)كه من اينا رو تو پست قبلي هم گفتم.
    و يه چيز ديگه من با سه وقته كرن كشتي(و به روز كردنش)نظرم مثبته چون هيجانش بيشتر شده و يه شانس مجدده،ولي فيلا كلا خيلي ضعيفه طي 12 سال اخير از سيدني تا الان بارها و بارها قانون كشتي عوض شده و اين تماشاگرهاي كشتي رو(و حتي كشتيگيرا رو درهر سطحي)دچار سردرگمي ميكنه و از طرفدارهاي كشتي و جذابيتش كاسته ميشه،حالا شما اينو با فيفا مقايسه كن،واقعا بسيار قويتر عمل ميشه اونجا.
    نظري كه من دادم و گفتم جذابيت كم شده از ديد يه تماشاگر بود و باخوندن مقاله تحليلي كه تغيير نميكنه.من كشتي الانو با كشتي عليرضا حيدري،عليرضا دبير2000 مقايسه كردم كه از اون موقع خيلي نميگذره
    Last edited by iw8u; 14-08-2012 at 16:05.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •