تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2448 از 2600 اولاول ... 14481948234823982438244424452446244724482449245024512452245824982548 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,471 به 24,480 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

دوستان سرویس ۱ مگ ۲۵ گیگ یک ماهه ۲۰ هزار تومان ایا سرعتش بازه؟
    چقدر میشه دانلود کرد؟ منظور از غیر حجمی چیه ؟

داره خودمونی میشه mrhamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اشتراک 16 مگ داشتم که افتضاح بود
    اشتراک 8 مگ داشتم که افتضاح بود
    اشتراک 4 مگ داشتم که افتضاح بود
    اشتراک 3 مگ داشتم که افتضاح بود
    اشتراک 2 مگ گرفتم خوب شد، حدودا 2 مگ میده.

پشتیبانی که یه سری بیسواد نشستن اینکه 2 مگ رو خطم درست کار میکنه هم خودم کشف کردم و کلی هم پول مالیات ارزش افزوده واسه تغییر سرویس دادم تا فهمیم.

کسی تجربه ای داره؟ از کجا باید پیگیری کنم؟ مشکل کجاست که نهایتا 2 مگ میتونم پهنای باند بگیرم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

اینکه در پس پرداخت در صورت پرداخت نشدن قبض قطع کنند طبیعیست این کوتاهی از خودتون بوده سامانه 2000 چند روز پیش از قطع کردن تماس میگیره و هشدار بدهی میده. بعد از قطع شدن درصورتیکه توسط همون 2000 با خود خط بدهی رو پرداخت کنید بطور اتوماتیک ثبت و خط فوری وصل میشه اما اگر از طریق درگاه بانک‌ها پرداخت کنید یکی دو روز طول میکشه تا به حساب مخابرات برسه و ثبت بشه.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
    هیچگونه تماسی گرفته نشده و پیامکی برام نیومده ، حتی پیامک قبض هم نیومده ، کجاش تقصیر منه؟ الان جواب قطعی منو کی میده؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه number-1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

پشتیبانی که یه سری بیسواد نشستن اینکه 2 مگ رو خطم درست کار میکنه هم خودم کشف کردم و کلی هم پول مالیات ارزش افزوده واسه تغییر سرویس دادم تا فهمیم.

کسی تجربه ای داره؟ از کجا باید پیگیری کنم؟ مشکل کجاست که نهایتا 2 مگ میتونم پهنای باند بگیرم؟
    جناب شما خطط به شدت نویز داره که با کاهش سرعت نویز خط هم کمتر شده
    چاره ای نداری مگه سرویستو عوض کنی

داره خودمونی میشه mrhamed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

13

منظورتون از عوض کردن سرویس چیه؟ یعنی همین 2 مگ بمونم؟
    چطور میتونم نویز خط رو کم کنم؟ از مرکز مخابرات حداقل 3 کیلومتر فاصله دارم... هیچ تلفنی هم سر راه نیست. فاصلم از انشعاب مخابرات هم کمتر از ده متر هست. به جایی میتونم شکایت کنم که زورشون برسه و مرکز مخابراتی رو مجبور کنن که مشکل نویز رو از زیرساخت پیدا و رفع کنه؟
    Last edited by mrhamed; 20-05-2020 at 02:02.

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

دوستان سرویس ۱ مگ ۲۵ گیگ یک ماهه ۲۰ هزار تومان ایا سرعتش بازه؟
    چقدر میشه دانلود کرد؟ منظور از غیر حجمی چیه ؟
    من سرعتم تا ٣ مگابيت باز بود همون ٢٥ گيگ دانلود داره بعدش سرعت محدود ميشه

7. این کاربر از allric بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

کمپین ماندگار سرویس 16 مگ که شبانه داشت رو برداشتن؟
    حجمش کمپین ماندگار انتقال پیدا میکنه به سرویس بعدی؟
    سلام.خودشون که اعلام میکنند انتقال حجم هر ماه به ماه بعد حرام است و هیچ دستور العملی به ما داده نشده است.
    من شکایت کردم به نتیجه ای نرسیدم.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

9. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

هیچگونه تماسی گرفته نشده و پیامکی برام نیومده ، حتی پیامک قبض هم نیومده ، کجاش تقصیر منه؟ الان جواب قطعی منو کی میده؟
    سلام. دقیقا شبیه همین مشکل برای ما هم پیش اومد چندین دوره تقریبا از پاییز پارسال هر دفعه هم زمانی فهمیدیم که کار به اخطار قطع رسیده بود و هیچ sms هم نداده بودند. وقتی هم به مخابرات مراجعه شد. تعداد زیادی بابت همین موضوع اومده بودن و شاکی بودن. دوباره شماره موبایل گرفتند . باز هم اردیبهشت بود که فهمیدیم چند دوره قبض مجدد نیومده و کار به قطع داشت میکشید. خودم رفتم تو سایت قبض و بدهی ها رو پیدا کردم و پرداخت کردیم.
    اینا یک کار رو درست نمیتونند انجام بدن.

11. این کاربر از hamed_korn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

11

سلام. دقیقا شبیه همین مشکل برای ما هم پیش اومد چندین دوره تقریبا از پاییز پارسال هر دفعه هم زمانی فهمیدیم که کار به اخطار قطع رسیده بود و هیچ sms هم نداده بودند. وقتی هم به مخابرات مراجعه شد. تعداد زیادی بابت همین موضوع اومده بودن و شاکی بودن. دوباره شماره موبایل گرفتند . باز هم اردیبهشت بود که فهمیدیم چند دوره قبض مجدد نیومده و کار به قطع داشت میکشید. خودم رفتم تو سایت قبض و بدهی ها رو پیدا کردم و پرداخت کردیم.
    اینا یک کار رو درست نمیتونند انجام بدن.

اینکه در پس پرداخت در صورت پرداخت نشدن قبض قطع کنند طبیعیست این کوتاهی از خودتون بوده سامانه 2000 چند روز پیش از قطع کردن تماس میگیره و هشدار بدهی میده. بعد از قطع شدن درصورتیکه توسط همون 2000 با خود خط بدهی رو پرداخت کنید بطور اتوماتیک ثبت و خط فوری وصل میشه اما اگر از طریق درگاه بانک‌ها پرداخت کنید یکی دو روز طول میکشه تا به حساب مخابرات برسه و ثبت بشه.

persian.godfather@ همونطور که arsinn@ گفتش از طریق 2000 سریع مشکلتون حل میشد و هم اطلاع از صورت حساب هستش و هم پرداخت و شما وقتی دیدی چن وقتی هس که قبضی نمیاد باید پیگیر میشدین مگه میشه اینا فراموش کنن هزینه ای نگیرن ولی چون اطلاعی نداشتین -از این روش نرفتین و متاسفانه خیلی وقته سیستم اینطوریس طول میکشه تا ثبت شه _ persian.godfather@ میتونی تو 195 هم از این بابت شکایت ثبت کنی ولی برای این مشکلت احتمالا تاثیری نداره -شاید در آینده درست شه برای بقیه
    قبلا هم یکی همین مشکل رو داشت مجبور شدش دوباره قبض رو با 2000 پرداخت کنه تا مشکلش سریع حل شه و مبلغ اضافه هم بستانکار تو قبض ثبت میشه
    persian.godfather@ و hamed_korn@ هم میتونین هم از طریق سایت مخابرات tci.ir برید و در قسمت گزینه مخابرات من -بالا سمت چپ- ثبت نام کنید و شماره
    تلفن ها رو هم در جدول سمت راست مخابرات من ثبت کنید که یه کد تائید از طریق تماس با همین شماره تکرار میشه که یاداشت کنید و در قسمت تایید اون شماره
    رو بزنید و همچنین میتونید ریز مصرف رو با رمز دوم - که باید از دفاتر پیشخوان گرفت - ریز مصرف رو دید مثل همراه اول
    و راه دیگه استفاده از سامانه ستاره 2020 مربع هستش که شماره 4 ثبت شماره همراه برای پیامک قبض هستش و شماره 3 برای صورت حساب

13. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

وقتی کیفیت خط پایین باشه تو سرعت های بالا مشکل ایجاد میشه به اصطلاح میگن خط کشش نداره در چنین مواردی مجبوری سرعت پایین تر بگیری درسته فاصلتون تا مرکز زیاده اما دو مگ هم دیگه خیلی افتضاح هست. معمولا اپراتور و پشتیبانی فنی اینو متوجه میشه حتی بعضی شرکت‌ها مثلا اسیاتک بصورت سیستمی بیش از کشش خط رو برات نمیبنده حالا چرا مخابرات برای شما اینجوری کرده چیزی جز همون که خودتون گفتید بی سوادی و بی اهمیتی و عدم مدیریت وکنترل نیست. اینکه چه میشه کرد شما میتونی مودم رو ببری سر خط یعنی جعبه مخابرات که تلفن داخل خونه از اونجا میاد موقتی وصل کنی و ببینی آیا مشخصات (همون snr و stream و...) در تنظیمات مودم تغییر مشهودی میکنه یا نه. اگر تغییر کرد یعنی مشکل از داخل خونه دارید که میشه از همونجا یک سیم مستقیم برای مودم کشید و مشکل حل میشه. اما اگر از اونجا هم نویز بالا بود یعنی مشکل از خارج از خونه هست در این صورت متأسفانه کاری نمیشه کرد شکایت هم بکنی برای منوشما نمیان کابل کشی رو تغییری بدن یا باید با همین سرعت بسازید یا بفکر اینترنت های جایگزین مانند td یا وایرلس باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •