تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 246 از 346 اولاول ... 146196236242243244245246247248249250256296 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,451 به 2,460 از 3452

نام تاپيک: Minecraft دنياي خود را آنلاين بسازيد!

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kheee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    سبزوار(بيابانوار)

پيش فرض

میشه بگید سرور ها چه زمانی انلاین هستن سرورهایی که الان وجود دارن و مجانین

اگه نباشه جاش خالی می مونه cpt.sepehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012

پيش فرض

من ادمینی منظورم ban و kick اینا نیست(تو اینا باشه خودم نفره اولم)کسی که بلد باشه سرور بسازه و plugin config کنه و ...
    سپهرو نمیدونم ولی حسین هم در همین حده jfm خودمونه شایدم ضعیف تر فکر نمیکنم هم سپر بهتر از اینا باشه
    ببخشید ، تو ایران کسی بلده جز من و مهران پرمیشن بنویسه یا کانفیگ کنه؟ حسین گزاشت کنار ولی اونموقع که بود با مهدیار ، بهترین ادمینا بودن ! الان 1 سالی هست که گزاشتن کنار !

در هر حال اینارو گفتم که بدونید هرکدومتون یک سرور بزنید فرا 3 تا سرور بشه ماه بعد همتون off میکنید شما بهترین ادمین ایران ول کردید خب به جای اینکه همتون برید یک طرف همتون برید با مهران یک سروری بزنید بعد همه پولتون رو ماه اول ندید سرور سرور ارزان بخرید که بتونید یه یک سال run کنید
    بیشتر سرورا که الان زدن ، همه رو سیستم خونگی زدن ، یه دورانیم چند نفر رو vps خارج زده بودن که اصلا نمیشد بازی کرد با اون لگ، هیج کسیم الان فک نکنم پول vps یخواد یده تو این گرونی .

3. این کاربر از cpt.sepehr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ببخشید ، تو ایران کسی بلده جز من و مهران پرمیشن بنویسه یا کانفیگ کنه؟ حسین گزاشت کنار ولی اونموقع که بود با مهدیار ، بهترین ادمینا بودن ! الان 1 سالی هست که گزاشتن کنار !

بیشتر سرورا که الان زدن ، همه رو سیستم خونگی زدن ، یه دورانیم چند نفر رو vps خارج زده بودن که اصلا نمیشد بازی کرد با اون لگ، هیج کسیم الان فک نکنم پول vps یخواد یده تو این گرونی .
    به جز شما و مهران خیلی ها بلدن سهند هست jfm هست زیاد هستند
    من هم نگفتم بد هستن گفتم در حده همین jfm خودمون هستند(هر ادمینی در زمان خودش بهترین بوده چون هیچ وقت 2 تا سرور ایرانی همزمان نبوده که همزمان هم بوده برای یکیشون حتما مشکلی چیزی پیش اومده بوده)
    vps رو میخرن ولی 1 ماه یا 2 ماه مثل همین سرور mobgamer مشکل اینه که همه میخوان برای خودشون سرور بزنند و اینم بخاطر اینه که نمیخوان با کسی شریک باشند و خودشون همه کاره سرور باشند(مثل همین مهران)
    من دارم اینو میگم که الان یک فرصت خوب هست که نباید از دست بدن مهران میخواد سرور بزنه دیگه تو ایران ادمینی بهتر از مهران نیست که الان بجای اینکه همه اینا برن سرور های 1 ماهه و 2ماهه بزنند و سرور هاشون خراب بشه بخاطر غیر حرفه ای بودن ادمین هاشون(مثل اتفاقی که چند وقت پیش برای یک سرور افتاد که اسم نمیبرم) برن به مهران کمک کنند یک سرور بزنه که حداقل یه 3 ماه run باشه و نمیخواد کل پولشون رو ماه اول بدن تموم شه و vps های آن چنانی بخرن
    حالا به خودشون مربوطه من یک پیشنهاد دادم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Kheee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    سبزوار(بيابانوار)

پيش فرض

یعنی یه سرور مجانی ایران الان موجود نیست؟

داره خودمونی میشه arashsm79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یعنی یه سرور مجانی ایران الان موجود نیست؟
    دوست من شما نرم افزار Hemachi را از لینک زیر دانبود و نصب کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بد تو تب Network روی join an existing network بزن.
    بد در قسمت user بزن : (Minecraft-IR(2
    بعد در قسمت password بزن : 123123
    حالا برو تو ماین کرفت و روی Multiplayer کلیک کن.
    بعد برو پاییین روی Addserver کلیک کن.
    تو قسمت اول بزن Minecraft-IR
    تو قسمت دوم بزن : 25.62.162.52
    بعد بزن Done
    حالا هر وقت تو هماچی دیدی arashsm79-PC آنلاین هست برو تو سرور
    موفق باشی

پروفشنال mehrankhanhoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

به جز شما و مهران خیلی ها بلدن سهند هست jfm هست زیاد هستند
    من هم نگفتم بد هستن گفتم در حده همین jfm خودمون هستند(هر ادمینی در زمان خودش بهترین بوده چون هیچ وقت 2 تا سرور ایرانی همزمان نبوده که همزمان هم بوده برای یکیشون حتما مشکلی چیزی پیش اومده بوده)
    vps رو میخرن ولی 1 ماه یا 2 ماه مثل همین سرور mobgamer مشکل اینه که همه میخوان برای خودشون سرور بزنند و اینم بخاطر اینه که نمیخوان با کسی شریک باشند و خودشون همه کاره سرور باشند(مثل همین مهران)
    من دارم اینو میگم که الان یک فرصت خوب هست که نباید از دست بدن مهران میخواد سرور بزنه دیگه تو ایران ادمینی بهتر از مهران نیست که الان بجای اینکه همه اینا برن سرور های 1 ماهه و 2ماهه بزنند و سرور هاشون خراب بشه بخاطر غیر حرفه ای بودن ادمین هاشون(مثل اتفاقی که چند وقت پیش برای یک سرور افتاد که اسم نمیبرم) برن به مهران کمک کنند یک سرور بزنه که حداقل یه 3 ماه run باشه و نمیخواد کل پولشون رو ماه اول بدن تموم شه و vps های آن چنانی بخرن
    حالا به خودشون مربوطه من یک پیشنهاد دادم
    تنها دلیل آف شدن سرور این مورد هایی که گفتی هم نیست

مورد های دیگه هم هست :
    1. گریفر بودن بعضی از بچه ها ( دلیلشو نمیدونم چیه اما هر کی هست یه مشکلی داره از لحاظ روانی )
    2. توقع زیاد بچه ها ( بعضی موقع ها سرور یه چیزیش میشه حالا شاید باگ باشه از سرور باشه شاید از وی پی اس باشه یه 30 دقیقه 2 دقیقه اصلا وای نمیسن درست کنیم تا میایم درست کنیم میگن للللگ لللللللگ اسپم میدن ما هم mute میکنیم فحش میدن و بعد ما هم بن )
    3. تبلیغات توی سرور !! ( گرفتن پلیر های یه سرور و بردن توی سرور خودشون )
    4.مشکل داشن بعضی از بچه ها با ما ( مشکل داری عزیز من بیا توی یاهو یا اسکایپ یا همین یا پ.خ کن به سرور چی کار داری بزار بچه ها بازی کنن ) نمونه rezausa2012 توی همین p30world یا Black_Team توی سرور ( اسم بردم )
    5.انتقاد پذیر نبودن بچه ها ( یه کاری میکنه فش میده ما هم mute میکنیم یا jail بعد دیگه به سرور نمیاد یا بیاد هم Grief میکنه ) ( توی سرور جدید که اگه بشه بزنیمش فایلش هم کامله دیگه Grief منی ای نداره کسی نمیتونه Grief کنه شما باید به اندازه پولتون زمینتون رو بخرید بزرگ تر هم ساختید Grief شدید دیگه به ادمین ها ربطی نداره و نباید بگید بیا rollback کن یا ببین کی بوده.)
    6.سوال کردن در باره ی ادمینی ( از این سوال ها انقد می کنن که منو واقعا خسته می کنن منم که خیلی راحت mute )
    7. دیگه جی بگم ؟ زیاد حرف شدم سرتون درد اومد

تنها دلیل سرور نزدن هم ایناس منم توی سرور جدید تمام فش ها تبلیغات و اسم سایت هارو فیلتر کردم سرور اوتوماتیک کسی که فش میده رو بن میکنه کاره ادمین ها فقط کار کردن روی سرور , بن کردن کسایی که تلیغات میکنن ( اگه باگی پیدا شه بشه از فیلتر تبلیغات گذشت) و کسایی که مثلا بین فش ها یه اسپیس میزارن .
    بن دائمی توی سرور وجود نداره و تنها در صورتی بن دائمی میشن که به ادمین یا Owner سرور فش بدن.

( مقداری از مشخصات سرور جدید بود و دلیل سرور نزدن )

8. این کاربر از mehrankhanhoy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت NimAD3MoN's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

آره بابا شما ها اصلا تو top list هستيدسپهر نميدونم ولي نيما تو game5 اصلا شاهکار کرده بود تو bluegamers هم که من جمعش کردم چند تا command ساده رو هم بلد نبود(ديگه اينجا ادامه نده کاري داري بيا ياهو)
    آرمين که ديگه بهتره نگم ...
    من ادميني منظورم ban و kick اينا نيست(تو اينا باشه خودم نفره اولم)کسي که بلد باشه سرور بسازه و plugin config کنه و ...
    سپهرو نميدونم ولي حسين هم در همين حده jfm خودمونه شايدم ضعيف تر فکر نميکنم هم سپر بهتر از اينا باشه
    در هر حال اينارو گفتم که بدونيد هرکدومتون يک سرور بزنيد فرا 3 تا سرور بشه ماه بعد همتون off ميکنيد شما بهترين ادمين ايران ول کرديد خب به جاي اينکه همتون بريد يک طرف همتون بريد با مهران يک سروري بزنيد بعد همه پولتون رو ماه اول نديد سرور سرور ارزان بخريد که بتونيد يه يک سال run کنيد
    با تشکر Lich King ادمين سخت گير اما دلسوز شما

عزيز من منو مهران تا الان به هم 3 تا سرور زديم فقط سرور بلو گيميرز بود که من ديدم شما سرور زدي.

کامند هارم فکر کنم مهران بهت ياد ميداد بيشترشو.
    چه کامند هايي به من ياد دادي ؟ يه دونه اسپيد بوود که اونم من 2 ماه نبودم مهران هم ميدونست که من داشتم نتم رو عوض ميکردم نميدونستم چه چيز هايي اضافه شده به ورژن هاي چديد.
    منو مهران از سرور جواد با هم دوستيم از ورژن 1.2.3 قبل اون بود اما زياد بازي نميکرد خوشش نميومد از ماين کرافت :دي

اون نظرت هم که گفته بودي همه با هم يکي شيم يه سرور بزنيم با مهران من خيلي موافقم:دي

:دي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

عزيز من منو مهران تا الان به هم 3 تا سرور زديم فقط سرور بلو گيميرز بود که من ديدم شما سرور زدي.

کامند هارم فکر کنم مهران بهت ياد ميداد بيشترشو.
    چه کامند هايي به من ياد دادي ؟ يه دونه اسپيد بوود که اونم من 2 ماه نبودم مهران هم ميدونست که من داشتم نتم رو عوض ميکردم نميدونستم چه چيز هايي اضافه شده به ورژن هاي چديد.
    منو مهران از سرور جواد با هم دوستيم از ورژن 1.2.3 قبل اون بود اما زياد بازي نميکرد خوشش نميومد از ماين کرافت :دي

اون نظرت هم که گفته بودي همه با هم يکي شيم يه سرور بزنيم با مهران من خيلي موافقم:دي

:دي
    بعضی command هارو هم من به مهران یاد دادمانگلیسی بنده خدا زیاد خوب نبود از من میپرسیدفعلا کسی به امتیاز کنترل سرور من نرسیده کی به طور کاملا حرفه ای باند های دزد ها رو گرفت و ban کرد(مثل همین ebi که مهران هم کشف نکرد)کی رکورد ban و mute در سرار جهان رو داره؟
    موافق نبودی که مهران اخراجت میکرد(شوخی کردما الان لشکر کشی نکنید)
    حالا جدا از شوخی بگردید سهام گذار پیدا کنید حیف هست که بهترین ادمین ایران سرور نداشته باشه انصافا یک سروری ساخته بود مهران باید بودید و حال میکردین سرورو 12 15 تا سرور بود سرور call of duty(call of mine)داشت pvp parkour survival skyblock و spleef و ... چند تا minigame اضافه هم داشت خیلی باحال بود rank هاش که مثل lavacraft بود میتونستی شکل هر mob که بخوای مثل wither و ender dragon در بیای برای مثال و خیلی امکانات دیگه و یک vps کاملا ناقابل که ارزشش از کل اینا و خود مهران هم بیشتر بودیک vps 24 gb که اصلا قابل شما رو ندارهکه میخواستیم بزنیم نشد دیگه از نظر مالی یک 3 ماه میتونستیم هزینشو بدیم حداقل ولی مهران شک داشت و اختلاف بود بین ما وگرنه بحث player های بی فرهنگ جداست
    هدفم اینه که بگم مهران قابلیتشو داره که یک سرور مثل lavacraft اگه custom plugins و hunger games و اینارو حساب نکنیم بزنهو حیف هست که پسره خوب و با استعداد مثل مهران بی سرور بمونه
    پس پول در دست من بدین تا جیب گرامی را آباد سازیم(شوخی کردم من دیگه تو bluegamers نیستم به مهران بدید و کمک کنید سرور بزنه میدونم همتون بخاطر اعتبار و درست کاری من میخواستین سهام بذارینولی عیب نداره مهران هم پسره بدی نیست)
    با تشکر بهترین ادمین داخلی ایران

پروفشنال mehrankhanhoy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012

پيش فرض

بعضی command هارو هم من به مهران یاد دادمانگلیسی بنده خدا زیاد خوب نبود از من میپرسیدفعلا کسی به امتیاز کنترل سرور من نرسیده کی به طور کاملا حرفه ای باند های دزد ها رو گرفت و ban کرد(مثل همین ebi که مهران هم کشف نکرد)کی رکورد ban و mute در سرار جهان رو داره؟
    موافق نبودی که مهران اخراجت میکرد(شوخی کردما الان لشکر کشی نکنید)
    حالا جدا از شوخی بگردید سهام گذار پیدا کنید حیف هست که بهترین ادمین ایران سرور نداشته باشه انصافا یک سروری ساخته بود مهران باید بودید و حال میکردین سرورو 12 15 تا سرور بود سرور call of duty(call of mine)داشت pvp parkour survival skyblock و spleef و ... چند تا minigame اضافه هم داشت خیلی باحال بود rank هاش که مثل lavacraft بود میتونستی شکل هر mob که بخوای مثل wither و ender dragon در بیای برای مثال و خیلی امکانات دیگه و یک vps کاملا ناقابل که ارزشش از کل اینا و خود مهران هم بیشتر بودیک vps 24 gb که اصلا قابل شما رو ندارهکه میخواستیم بزنیم نشد دیگه از نظر مالی یک 3 ماه میتونستیم هزینشو بدیم حداقل ولی مهران شک داشت و اختلاف بود بین ما وگرنه بحث player های بی فرهنگ جداست
    هدفم اینه که بگم مهران قابلیتشو داره که یک سرور مثل lavacraft اگه custom plugins و hunger games و اینارو حساب نکنیم بزنهو حیف هست که پسره خوب و با استعداد مثل مهران بی سرور بمونه
    پس پول در دست من بدین تا جیب گرامی را آباد سازیم(شوخی کردم من دیگه تو bluegamers نیستم به مهران بدید و کمک کنید سرور بزنه میدونم همتون بخاطر اعتبار و درست کاری من میخواستین سهام بذارینولی عیب نداره مهران هم پسره بدی نیست)
    با تشکر بهترین ادمین داخلی ایران
    دیگه حرفات از شوخی گشت به شرو ور رسید ( قرمزا رو میگم )

__________________________________________________ _________________________

طبق آخرین خبرات BlueGamers نیوز وی پی اس 25 خرداد خریداری و 30 خرداد سرور ران میشود

با تشکر
    Last edited by mehrankhanhoy; 30-05-2013 at 13:10.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

دیگه حرفات از شوخی گشت به شرو ور رسید ( قرمزا رو میگم )

__________________________________________________ _________________________

طبق آخرین خبرات BlueGamers نیوز وی پی اس 25 خرداد خریداری و 30 خرداد سرور ران میشود

با تشکر
    شایدم 10 تیر
    مردک بعضی command هارو من بهت یاد دادم مثلا تو بلد نبودی با چی سوار اون npc ها بشی من یاد دادم
    ebi رو هم تو کشف نکرده بودی تو pvp من پیدا کردم شما ادمین های داخلی نیستین کهمثلا همین نیما رو نمیگم چقدر تو survival بازی کرد و op هم بود و چقدر item گرفتdani رو هم op کرد
    خودت هم نمیگم حالا چقدر به دوستات کمک کردی مثل سپهر و berny صداشو در نیارید دیگه
    ولی من چی به من میگفتن میشه مارو tp کنی!!!!!مثل این میموند که گفته باشن vps سرورو بده ما!!!!اولین بار اخطار میدادم اضافی حرف میزدن mute بعد میومدن تو help op توهین میکردن jailآخرش هم ban
    طرف به من میگفت خونم رو گم کردم بیا پیدا کن طرف خونش رو نمیشناسه بلد نیست sethome کنه دستور هم میده برام پیدا کنببین دیگه بعد میگن ما pro هستیمدزدی میکردن بعد میگفتن تو چرا دخالت میکنی تو فقط ادمینی سرور متعلق به ماست فکر کنم سرورو با بقالی سر کوچشون اشتباه گرفتن که نوشتن همیشه حق با مشتری استانگار به اینا سرور هم بدهکار هستیم شما ها بد تر به اینا رو میدادین ازشون حمایت هم میکردین ولی من کنترلشون رو میکردم(مهران رو نمیگما مهران دخالت میکرد رو نمیدادخودشم اکثر اینا اونایی بودن که rank نخریده بودن و default بودن فقط یک مورد دزدی ebi بود که rank داشت rank هم 5 هزار تومنی بودوگرنه اونایی که rank داشتن و rank های 50 هزار تومنی و اینا به همه قوانین رعایت میکردن چون فهم و شعور داشتن میدونستن ما به کسی بدهکار نیستیم ما هم احترام اونا رو نگه داشتیمولی ما باز هم حق کسی رو نخوردیم دیدید که بعضی موقع ها اونایی که rank داشتن یک تخلفات کوچکی انجام میدادن ولی دیگه وقتی مجازات میشدن مسخره بازی در نمیاوردن مثلا همین proking یک چند بار اشتباهی تو chat حرف نا مربوط زد و mute شد و دیدید که ebi هم دزدی کرد ban شد اینطور هم نیست که ما بذاریم rank دار ها حق شما رو زیر پا بذارند) شما ها ادمین های vps config و از این چیزا هستین بهترین ادمین داخلی فقط خودم عادل ترین ادمین ها هم خودممن مثل بعضی از دوستان(اسم نمیبرم اونایی هم که الان اولین نفر شکایت میکنند خودشون رو معلوم نکنند)بین دوستان و بقیه فرقی نذاشتم مثلا همین جواد که دوست صمیمی من بود رو بیشتر از بقیه mute و jail کردم
    اینا رو هم دارم میگم که بعضی از دوستان میگن lich king فلانه و فلان جنبه نداره و این حرفا دهنشون بسته بشه(اخه نکه مثل سرور های دوستان مهرانو نمیگما مهران به کسی item نمیداد که دارید میگید رابطشون با player ها خوب بود و بهترین ادمین و این حرفا نکه آزاد گذاشته بودن و item میدادن drop party میکردن و این حرفا و هر کس میگفت منو mod کن فورا میکردن و بعضی ها هم میگفتن به ما item بفروش یا protect بده و fly بده و tp کن و ... و همه این کارارو میکردن و حق بعضی ها خورده میشد چون ما خواستیم یک سرور عادلانه بزنیم و حقوق همه رعایت بشه حالا میگید lich king شد ادمین بی جنبه و عقده ای و فلانی که از بیت المال و از حق دیگران میگرفت و احسان میداد شد بهترین ادمین و اینم میگم که وقتی اومدید تو سرور جدید اگه run شد از این درخواستا بخواید بکنید خودتون میدونید چی میشه دیگهادمین فقط موقعی که bug بود(اونم نه bug های دروغین باید مدرک داشته باشن)و یا از شما دزدی شد(اونم دزدی نمیشه اگه شما مواظب خودتون باشید و protect کنید)باید به کار شما رسیدگی کنه و ادمین کاری ندارم owner گفت نه نمیشه یا اینکارو نمیکنم یا تو اشتباه میکنی یعنی نمیشه دیگه شکایت کنید 10 بار 1 بار اشکالی نداره ولی دیگه 100 بار بگید و توهین کنید owner آزاده که ip ban بکنه ولی اگه با ادمین مشکلی دارید میتونید به owner گزارش بدید و به خود ادمین چیزی نگید
    و اینم بگم که حق سئوال پرسیدن از owner رو ندارید مثلا یکی بود میپرسید چطوری crafting table میسازنادمین نمیدونم یک جایی هم بود سئوالی دارید از ادمین بپرسید و جواب هم نداد که نداد دیدید نمیده بیشتر از 2 بار تکرار نکنید مگه اینکه مشکلی چیزی داشته باشید(درباره سرور اونم تو بازی بلد نیستید furnace بسازید به ما مربوط نیست)و قبل هر سئوالی هم قوانین و راهنما رو مطالعه کنید
    با تشکر ادمین عقده ای و بی جنبه دیگه میگم ادمین عادل دوستانی که item گرفته بودن از بعضیا میان شکایت میکنند که چرا item هارو پس گرفتی
    Last edited by licking; 30-05-2013 at 14:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •