تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2488 از 2600 اولاول ... 14881988238824382478248424852486248724882489249024912492249825382588 ... آخرآخر
نمايش نتايج 24,871 به 24,880 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

خوب اگه اینترنتتون وصله و مشکلی نداره چه بهتر که آی پی ثابت باشه چون برای یه همچین سرویسی پولم میگیرن صداشو درنیارید و استفاده کنید البته شایدم بعد یه مدت عوض کنن این مسئله به مودم بستگی نداره دست خود شرکت سرویس دهندس
    مشکل این که پشتیبانی میگه باید هزینه کنید بیام حضوری درست کنیم اخ به انترنت وصل نمی شه چند با پیام کذاشتم گو گوش شنوا

Sent from my iPhone using Tapatalk

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2018

پيش فرض

خوب اگه اینترنتتون وصله و مشکلی نداره چه بهتر که آی پی ثابت باشه چون برای یه همچین سرویسی پولم میگیرن صداشو درنیارید و استفاده کنید البته شایدم بعد یه مدت عوض کنن این مسئله به مودم بستگی نداره دست خود شرکت سرویس دهندس
    مشکل این که پشتیبانی میگه باید هزینه کنید بیام حضوری درست کنیم اخ به انترنت وصل نمی شه چند با پیام کذاشتم گو گوش شنوا من وقت می خواستم بدانم مودم مشگل داره

پروفشنال ariobarzan2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

مشکل این که پشتیبانی میگه باید هزینه کنید بیام حضوری درست کنیم اخ به انترنت وصل نمی شه چند با پیام کذاشتم گو گوش شنوا

مشکل این که پشتیبانی میگه باید هزینه کنید بیام حضوری درست کنیم اخ به انترنت وصل نمی شه چند با پیام کذاشتم گو گوش شنوا من وقت می خواستم بدانم مودم مشگل داره

بعیده مشکل از مودم باشه کار دیگه ای که میتونید بکنید اینه که پشت مودم یه سوراخ هست با نوک خودکار فشار بدید تو سوراخ و چند ثانیه نگه دارید تا مودم ریست بشه بعد دوباره همون مراحل کانفیگ را از نو انجام بدید اگه درست نشد که باید به پشتیبانی بگید

4. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

دوستان الان چند روز هست که اینترنت خود به خود قطع میشه

روی مودم چراغ اینترنت خاموش هست و نت کلا قطع هست ( حجم هم دارم .. الان با نت گوشی اومدم )

چند روز پیش زنگ زدم 2020 و مشکل گفتم و بعد از چند ساعت درست شد

ولی امروز دوباره همینجوری شد... دوباره قطع شده.. هر چی زنگ میزنم 2020 کلا اشغاله کسی اصلا جواب نمیده

اعصابم خرد شده

زنگ بزنم 195 درست میشه ؟؟ یا حضوری برم مخابرات ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان الان چند روز هست که اینترنت خود به خود قطع میشه

روی مودم چراغ اینترنت خاموش هست و نت کلا قطع هست ( حجم هم دارم .. الان با نت گوشی اومدم )

چند روز پیش زنگ زدم 2020 و مشکل گفتم و بعد از چند ساعت درست شد

ولی امروز دوباره همینجوری شد... دوباره قطع شده.. هر چی زنگ میزنم 2020 کلا اشغاله کسی اصلا جواب نمیده

اعصابم خرد شده

زنگ بزنم 195 درست میشه ؟؟ یا حضوری برم مخابرات ؟؟
    اگه قبلاً این مشکلو نداشتید ممکنه بخاطر کرونا و استفاده بیشتر مردم از اینترنت مشکل کمبود پهنای باند یا تجهیزات باشه بهتره بخاطر این اوضاع کرونا یه روش غیر حضوری را ترجيحاً برای پیگیری انتخاب کنید مخابرات پشتیبانی آنلاین داره؟ 195 را هم به نظر من حتی الامکان به عنوان آخرین گزینه بذارید

7. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

سلام دوستان می خواهم بدانم آیا در پنل مخابرات شما کمپین ماندگار اقتصادی را نمایش میدهد ؟
    برای من فقط سرعت شانزده مگ حجم بالا زا نمایش میده که به کار من نمی خوره اگه حجم کم نداره بروم یک فکر دیگر بکنم.

داره خودمونی میشه Amirwwe619's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Earth

پيش فرض

دوستان کسی همچین مشکلی داره؟ گاهی (معمولا روز) Attenuation دان استریم از 20 میره رو 40 و سرعت به شدت افت میکنه .
    حالت نرمال:

تایمی که خراب میشه:

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوستان کسی همچین مشکلی داره؟ گاهی (معمولا روز) Attenuation دان استریم از 20 میره رو 40 و سرعت به شدت افت میکنه .
    حالت نرمال:

تایمی که خراب میشه:
    با توجه به پارامترها مشخصه که به دلیل فشار زیاد مصرفه چون مقدار snr تغییری نکرده احتمال میدم که شما قبل از بحران کرونا هم این مشکل را نداشتید و شرکت مخابرات هم به دلیل قیمتهای پایینتر نسبت به بقیه شرکتها با افزایش زیاد کاربران به دلیل دورکاری و استفاده از سامانه شاد مواجه شده کم کم مشکل کمبود پهنای باند کشور داره خودشو نشون میده البته قبل از کرونا هم ما مشکل پهنای باند داشتیم ولی با فشار زیاد مصرف مشکل نورا علی نور شده فعلاً به دلیل مشکل کسری بودجه و کمبود تجهیزات هم در کوتاه مدت امکان افزایش پهنای باند نیست

11. این کاربر از ariobarzan2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

دوستان اینجا کسی هست که از مخابرات آی پی ثابت خریده باشه؟
    برای بازی آنلاین ممکن هست پینگ رو پایین تر بیاره؟
    هزینه رو کسی میدونه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

مسخره بازی جدید اینترنت مخابرات ... اگه اینستا یا تلگرام باز کنی لینک اینترنت میپره و باید مودم رو ریست کنی ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 11 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 11 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •