تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 25 از 75 اولاول ... 1521222324252627282935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 241 به 250 از 748

نام تاپيک: [آموزش] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بگو یه کم بخندیم
    این همه زحمت کشیدم تایپ کردم کمک کنم
    بزار خستگیم در بیاد
    -------------------------------------------
    عکس امضا رو هم اگه بزرگشو داری تو پی ام پخ کن بیاد ... میسی
    ای آقا ، معلوم نیست کدوم بی ناموسی دست زده به این سیستم تماشای فیلم ما و Hide Subtittle رو زده. اینجانب نیز با تمام قوا همه چیز رو دست کاری کردم الا این. البته تقصیر من نبود زیاد ، چون توی کا ام پلیر گزینه ی نمایش و مخفی کردن زیرنویس اینه : Show/Hide Subtittle !!! خوب این یعنی چی؟

اون عکس رو هم برات فرستادم.

پروفشنال Marmoulak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

با سلام

می دونم بارها ممکنه ؟! تو این تاپیک اسن سوال من پرسیده شده باشه ؟ ولی می خوام بدونم چط.ری میشه زیر نویس که با فرمت Sub یا IDX هست با فیلم هماهنگ کنیم ؟ من با برنامه ای که تو پست اول گذاشتین این کار رو می کنم و هماهنگ هم میشه ولی بعد از گذشت مثلا 44 ثانیه دوباره از هماهنگی میوفته ؟! یکی به من بگه دقیق چیکار کنم ؟ چون خیلی وقته که این مسئله منو آزار میده که نمی تونم زیرنویس های با این فرمت رو با فیلم هماهنگ کنم !

در آخر هم باز معذرت می خوام که اگه سوال من تکراری هست , چون وفت نداشتم 25 صفحه رو بخونم !

با تشکر

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

با سلام

می دونم بارها ممکنه ؟! تو این تاپیک اسن سوال من پرسیده شده باشه ؟ ولی می خوام بدونم چط.ری میشه زیر نویس که با فرمت Sub یا IDX هست با فیلم هماهنگ کنیم ؟ من با برنامه ای که تو پست اول گذاشتین این کار رو می کنم و هماهنگ هم میشه ولی بعد از گذشت مثلا 44 ثانیه دوباره از هماهنگی میوفته ؟! یکی به من بگه دقیق چیکار کنم ؟ چون خیلی وقته که این مسئله منو آزار میده که نمی تونم زیرنویس های با این فرمت رو با فیلم هماهنگ کنم !

در آخر هم باز معذرت می خوام که اگه سوال من تکراری هست , چون وفت نداشتم 25 صفحه رو بخونم !

با تشکر

سلام.
    هی روزگار............

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پروفشنال senatore20042003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام

با تشکر
    دوست عزیزشما بابرنامه shift vob sub می تونی این مشکل روحل کنی اما کار کردن بااین برنامه یک کم مشکل هست به شما پیشنهاد می کنم به این آدرس برو و پست شماره 230 رو که توسط بنده ایجاد شده روبه همراه نرمافزار دانلود کن فکر نمی کنم برای زمان بندی فایل های sub/idx نرم افزاری راحت تر از این موجود باشه.
    کد:

داره خودمونی میشه Mostafa_61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام دوستان من هم مثل خیلی از دوستان با برنامه shift vob sub مشکل داشتم یعنی هر زیر نویس که با فرمت sub/idx رومی دیدم و اون هماز نظر تنظیم زمانی مشکل داشت عزا می گرفتم .اما دیشب یک نرم افزار دیدم که مشکلم رو حل کرد. شما در کمتر از 5 دقیقه یکزیر نویس بافرمت sub/idx رومی تونید ازنظرزمانی تنظیم کنید و برای همیشه از شر shift vobsub راحت بشید.

بهترين روش براي تنظيم زماني زيرنويس ها استفاده از برنامه Subtitel WorkShop هست ولي همونطور كه ميدونيد اين برنامه نميتونه فرمت Sub/Idx رو پشتيباني كنه . ولي از طريق نرم افزار ها و روش ذيل ميتونيد اين كار رو انجام بديد و فرمت Sub / IDX رو به فرمت Srt تبديل كنيد و زيرنويس رو توسط برنامه Subtitel WorkShop هماهنگ كنيد .
    البته اين برنامه هاي هر خط معرفي شده در زيرنويس IDX/Sub رو به فرمت عكس BMP در مياره و در قالب يك فايل Srt به شما ارائه ميكنه كه شما ميتونيد به راحتي توسط اين فايل srt و برنامه subtitel workshop زيرنويس رو با فيلم هماهنگ كنيد و دوباره به حالت Sub / IDX ذخيره كنيد .
    خوب ابتدا برنامه هاي رو كه در پيوست اين پست آپلود كردم رو دريافت كنيد و بعد به روش ذيل عمل كنيد :
    1. ابتدا برامه Sub to Sub رو اجرا كنيد و زيرنويس با فرمت sub/idx خود رو انتخاب كنيد .بعد از انتخاب زيرنويس اين برنامه صرف چند ثانيه يك قالب خروجي با فرمت Sub با اين نام SubTitle-ID_fa_0x21.sup به شما در دايركتوريي كه زيرنويس رو از اونجا انتخاب كرديد ميده .

خوب حالا شما برنامه Sup2Srt رو اجرا كنيد و قالب خروجي Sub رو كه توسط برنامه Sub To Sub دريافت كرديد رو اتخاب كنيد و چند دقيقه اي منتظر باشيد تا برنامه قالب زيرنويس رو به صورت عكس و در قالب يك فايل Srt به شما تحويل دهد . بعد شما ميتونيد از طريقه برنامه Subtitel Workshop فايل Srt رو انتخاب كنيد و با فيلم هماهنگ كرده و به صورت قالب Srt دوباره ذخيره كنيد .

خوب بعد از هماهنگ كردن زيرنويس با فيلم توسط برنامه Subtitel Workshop شما بايد بعد زيرنويس رو با همون قالب خروجي SRT يا همون SubRip ذخيره كنيد . و بعد برنامه SubMatching رو اجرا كنيد . و مطابق عكس ايتدا از قسمت شماره 1 زيرنويس هماهنگ شده با فرمت SRT رو انتخاب كنيد و بعد از قسمت شماره 2 زيرنويس با فرمت ُSub\Idx رو انتخاب كنيد و منتظر بمانيد تا زيرنويس با زمان بندي جديد جايگزين قبلي شود .

این زیر هم لینک دانلود نرم افزار ها و راهنمای ان به صورت pdf

کد:
    موفق و پيروز باشيد .
    يه خواهش دارم و اونم اينكه تو رو به خدا هر چيزي رو كه واسه دانلود ميزاريد با لينك مستقيم بديد
    آدم پدرش در مياد اون چيزي رو كه ميخواد پيدا مي كنه بعد از فايل ضميمش نمي توننه استفاده كنه :

کد:

داره خودمونی میشه Mostafa_61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

لطفا يه نفر يه برنامه براي تبديل زيرنويس داخل dvd به فرمت text معرفي كنه
    من هر كجا ميگردم نمي تونم زيرنويس با فرمت text براي فيلم memento پيدا كنم و همش sub هستش( البته فارسي‌)

پروفشنال senatore20042003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

يه خواهش دارم و اونم اينكه تو رو به خدا هر چيزي رو كه واسه دانلود ميزاريد با لينك مستقيم بديد
    آدم پدرش در مياد اون چيزي رو كه ميخواد پيدا مي كنه بعد از فايل ضميمش نمي توننه استفاده كنه :

کد:
    دوست عزیز این هم لینک دانلود از سایت 4 share برای شما
    کد:

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوست عزیز منشکل من با این قسمت است...

چطوری فعالش کنم

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز منشکل من با این قسمت است...

چطوری فعالش کنم
    شما اول زیرنویس رو لود کنید
    بعد تقسیم کردن فعال میشه
    وقتی زیرنویس رو با برنامه باز نکردین قصد دارین چیو تقسیم کنید ؟

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

دوست عزیز وقتی می خواهم فیلم را باز کنم این مشکل پیش می آید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •