تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 253 از 263 اولاول ... 153203243249250251252253254255256257 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,521 به 2,530 از 2629

نام تاپيک: کلوپ Hp ProBook 4540s

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

پس این اپشن برای این نوع لب تابه
    چون برای لب تاب 4540s این داستانا وجود نداره

2. این کاربر از pepejoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان سلام.گرافیک 480 مگی amd رو ریختم(ویندوز سون پروفشنال) مشکل سوییچ واسلیپ ندارم ولی وقتی میخوام مشخصات گرافیک ببینم یا properties کامپیوتر ببینم یا با kmplayer ویدیو اجرا کنم همش پیغام stop working میاد ودسترسی ندارم.مشکل چیه؟ باید چیکار کنم؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوستان سلام.گرافیک 480 مگی amd رو ریختم(ویندوز سون پروفشنال) مشکل سوییچ واسلیپ ندارم ولی وقتی میخوام مشخصات گرافیک ببینم یا properties کامپیوتر ببینم یا با kmplayer ویدیو اجرا کنم همش پیغام stop working میاد ودسترسی ندارم.مشکل چیه؟ باید چیکار کنم؟
    کسی نیست جواب بده؟ هیچ ویدیویی نمیتونم اجراکنم فینگرپرینت هم از کار افتاده.کمک.....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2016

پيش فرض

باسلام دوستان مدل لپ تاپ منم4540sدرایورفینگرپرینت رومستقیم ازسایتhpگرفتم نرم افزارhp simple passروهم گرفتم ولی هیچ گزینه ای مربوط به فینگرپرینت نداره هرچندتوی دیوایس منجردرایوررونشون میده ولی توی کنترل پنل قسمت سنسورها میزنه هیچ فینگرپرینتی رودستگاه شمانیست یابرنامش نصب نشدخواهشاراهنمایی کنین من تاح

6. این کاربر از mohammadrezas@ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2014

پيش فرض

باعرض سلام وخسته نباشید ببخشید میخواستم بگم مدل لپ تاپ منم 4540sولی متاسافانه روی گرافیک amdنمیشه سوییچ کرد وتمامی برنامه هامثل بازیbattle field4روی گرافیک intelهستن درنتیجه بعضی هاشون بامشکل اجرا میشن درواقع وقتی توی دیوایس منجرمیرم هردوگرافیک نصب هستن ولی وقتی روی دسکتاپ کلیک راست میکنم هیچگونه گرافیکی رونشون نمیده وقتی هم برنامه گرافیک amdروک البته قدیمی هم هست نصب میکنم ویندوزکلا هنگ میکنه ومیپره لطفالطفالطفا راهنمایی کنین خیلی وقته این مشکل روداره ومن رومشغول کرده خواهشاکمک کنین
    سلام دوست گرامی...بنده و تعداد بسیاری از دوستان این مشکل را داریم...تلاش های بسیاری صورت گرفته اما موفقیت آمیز نبوده است...خود بنده با تمام تلاش هایی که انجام داده ام فقط یک بار موفق به سویچ شده ام... به هر حال اگر می شد دوستان دیگر هم تجاربشان را هر چند نا موفق در اختیارمان بگذارند ... شاید به یک نقطه ی عطف می رسیدیم...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

دوست عزیز من جدیدا به آخرین نسخه گرافیک amd (فکرکنم 15.1 باشه) آپدیت کردم (از خود سایت amd) مشکلی هم بابت سوییچ و اسلیپ ندارم.ویندوزم سون پروفشنال هست.

9. این کاربر از mehrdadmec بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سلام
    دوستانی که ویندوز 10 دارن این سوییچ گرافیکش کجاست ؟

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تو ویندوز 8 و 7 کلیک راست میکردیم رو دسکتاپ یه گزینه بود برای سوییچ کردن گرافیک . ویندوز 10 تازه نصب کردم درایورها هم نصب کردم ولی همچین چیزی نداره

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

سویچ عینه ویندوزای قبلیه، فرقی نکرده روشش، درایور ها رو چک کنید درست نصب شده باشن

پروفشنال mosi_alfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    شرق نزدیک...

پيش فرض

کسی می دونه چطوری وایرلس دیسپلی که به tv وصل میشیم ، رزولوشن روی 1080 باشه؟؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

با سلام
    من لب تاب 4530s hp ویندوز اورجینال 7 دارد . حالا می خوام با اپدیت خودش ویندوز 10 کنم که موقع اپدیت شدن پاک کردن hp protecttools security manager را می خواهد
    که موقع حذف موارد دیگر را می خواهد که روی لب تاب موجود نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •