تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2550 از 2600 اولاول ... 155020502450250025402546254725482549255025512552255325542560 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,491 به 25,500 از 25991

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

اگه نباشه جاش خالی می مونه AVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام من خودم چند هفته پیش به این موضوع شک کردم.همش هم نمودار رو میدیدم و کلا شک کردم.بعد دیدم توی ریزمصرف عددی که نشون میده با عددی که توی نمودار میزنه فرق داره.عددی که توی نمودار میزد هم با مصرف خونه نمیخوند.روی همه گوشی ها گلس وایر نصب کرده بودم ولی با قسمت ریز مصرف اکی بود

چند روز پیش هم دوستی شک کرده بود.صفحه قبل هم اعلام کرده.

آخه مسئله اینه که من اصلاً هیچ جوره 183 گیگ در ماه مصرف نمی کنم.
    یا این وسط وای فای دزدی میشه، یا واقعاً همین قدر مصرف شده یا دلیل دیگه ای داره.

علی الحساب دسترسی ها رو محدود کردم ببینم مشکل از کجاست.

2. 2 کاربر از AVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

اخیراً برای منم اینطور شده، کلاً برای خودشون راحتن، یه بار سرعت نصف میکنن برای یک ماه، یه مدت مدام قطع و وصل میشد، الانم همین مشکلی که شما میگی حجمشون الکلی شده (شاید میخوان کرونا نگیره ) ولی خب یکی مثل من هیچ گزینه جایگزینی برای اینترنت مخابرات نداره (این تازه خوبشه در مقایسه با شاتل و...) باید سوخت و ساخت، منتظر افزایش قیمت قریب الوقوع هم باید باشیم در ضمن...

4. این کاربر از AVAST4890 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

AVB

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

یک ماه و نیم گذشته از ثبت نامم ولی هنوز سرویسم وصل نشده !
    چه مملکت زیبایی

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

یک ماه و نیم گذشته از ثبت نامم ولی هنوز سرویسم وصل نشده !
    چه مملکت زیبایی
    سرویس شما پیش پرداخته؟
    داخل پنل وضعیت سرویس چی نوشته؟

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

سرویس شما پیش پرداخته؟
    داخل پنل وضعیت سرویس چی نوشته؟
    وضعیت سرویس مشکل دار

8. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hellbrain666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تـهـــران

پيش فرض

خیلی عجیبه این مورد رو ندیده بودم تا حالا
    به نظرم اگر حوصله دارید برید مرکز مخابراتی و سراغ رئیس مرکز رو بگیرید یا مسئول بخش mdf

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

زنگ زدید از 2020 بپرسید دلیلش چی بوده؟
    برای پسر عموم تلفنی ثبت نام کرده بودم فامیلیش رو اشتباه زده بود اینجوری شده بود، زنگ زدم جواب درستی ندادن ولی بعد از اینکه کارت ملیش رو اسکن و آپلود کردم دوباره وضعیت ارسال به مرکز شد و زود وصل شد.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

خیلی عجیبه این مورد رو ندیده بودم تا حالا
    به نظرم اگر حوصله دارید برید مرکز مخابراتی و سراغ رئیس مرکز رو بگیرید یا مسئول بخش mdf
    زنگ زدم ولی وقت نکردم برم شکایت هم کردم هیچ غلطی نکردن
    پریروزم اب پاکی و ریختن رو دستم و بعد دو ماه اس ام اس دادن که به علت مشکلات فنی قادر به سرویس دهی نمیباشیم

زنگ زدید از 2020 بپرسید دلیلش چی بوده؟
    برای پسر عموم تلفنی ثبت نام کرده بودم فامیلیش رو اشتباه زده بود اینجوری شده بود، زنگ زدم جواب درستی ندادن ولی بعد از اینکه کارت ملیش رو اسکن و آپلود کردم دوباره وضعیت ارسال به مرکز شد و زود وصل شد.
    تو این دو ماه همون روز بعد ثبت نام که وضعیت سرویس مشکل دار بود زنگ زدم بهشون گفتن یه کم طول میکشه بعد دو هفته از 195 شکایت کردم و بعدشم بازرسی مخابرات که هیچ غلطی نکردن اینا هم و بعدشم پریروز که گفتن کلا نمیشه زنگ زدم 2020 میگم 10 ساله که حکمت شعارو کردید انحصاری مخابرات و الان همون مخابراتم دیگه سرویس نمیده من قبلش اسیاتک داشتم اگر میدونستم همچین وضعیه غلط میکردم میگفتم اونو جمع کنن مثه ادم نمیتونستید قبلش بگید سرویس نمیدیم این مرکز بعد یارو میگه نه باید قبلش از مرکز میپرسیدید ما اطلاع نداریم خیلی جلوی خودمو گرفتم فحش ندم بهش گفتم من قبلش به ده شرکت خصوصی زنگ زدم همشون همون اول گفتن حکمت شعار سرویس نمیدیم و پورت نداریم و انحصاریه و فلان حالا 2020 که ماله خود مخابراته اطلاع نداره قبلش بگه ؟! شروع کرد به چرت و پرت گفتن و منم قطع کردم

البته تو این مملکت اینا که چیزی نیست

12. 2 کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

لطفا حذف شود.با تشکر
    Last edited by محمد7966; 23-10-2021 at 01:47.

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض سخنگوی شرکت مخابرات در گفتگو با مهر: نظر مثبت شورای رقابت با افزایش تعرفه تلفن ثابت

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از نظر مثبت شورای رقابت برای افزایش تعرفه تلفن ثابت و بررسی این پیشنهاد در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.

محمدرضا بیدخام در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به درخواست و پیشنهاد شرکت مخابرات ایران برای افزایش نرخ‌های خدمات مخابراتی که چندین سال است بدون تغییر باقی مانده است، گفت: شرکت مخابرات ایران در راستای تغییر مدل تعرفه گذاری و افزایش نرخ تلفن ثابت، پیشنهاد خود را به شورای رقابت ارائه کرده است که این شورا در زمینه افزایش قیمت این تعرفه‌ها با توجه به افزایش قیمت سایر هزینه‌ها، نظر مثبت خود را اعلام کرد.

وی گفت: درخواست مخابرات برای تغییر تعرفه‌ها به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده است و این درخواست هم اکنون در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در دست بررسی است.

بیدخام در پاسخ به این سوال که مخابرات برای افزایش تعرفه‌ها چه رقمی را پیشنهاد داده است، افزود: این پیشنهاد مربوط به یک عدد خاص نبوده و برای نرخ خدمات تلفن ثابت، یک فرمول پیشنهاد شده است. به بیان دیگر تغییر مدل تعرفه گذاری این خدمات، پیشنهاد داده شده است.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران پیشنهاد افزایش چندین برابری نرخ تلفن ثابت را رد کرد و گفت: هنوز خروجی این پیشنهاد مشخص نیست و تا زمانی که فرمول پیشنهادی تأیید نشود، نمی‌توان برآورد کرد که نرخ این خدمات چه مقدار افزایش خواهد داشت.

وی افزود: به نظر می‌رسد که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نیز با افزایش تعرفه تلفن ثابت موافق است و در صورت تصویب این پیشنهاد، شاهد حل مشکلات اقتصادی مخابرات و شکوفایی در توسعه این بخش خواهیم بود.

15. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •