تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2551 از 2600 اولاول ... 155120512451250125412547254825492550255125522553255425552561 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,501 به 25,510 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2020
    محل سكونت
    نوار غزه

پيش فرض

سخنگوی شرکت مخابرات ایران از نظر مثبت شورای رقابت برای افزایش تعرفه تلفن ثابت و بررسی این پیشنهاد در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات خبر داد.

محمدرضا بیدخام در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به درخواست و پیشنهاد شرکت مخابرات ایران برای افزایش نرخ‌های خدمات مخابراتی که چندین سال است بدون تغییر باقی مانده است، گفت: شرکت مخابرات ایران در راستای تغییر مدل تعرفه گذاری و افزایش نرخ تلفن ثابت، پیشنهاد خود را به شورای رقابت ارائه کرده است که این شورا در زمینه افزایش قیمت این تعرفه‌ها با توجه به افزایش قیمت سایر هزینه‌ها، نظر مثبت خود را اعلام کرد.

وی گفت: درخواست مخابرات برای تغییر تعرفه‌ها به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده است و این درخواست هم اکنون در کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در دست بررسی است.

بیدخام در پاسخ به این سوال که مخابرات برای افزایش تعرفه‌ها چه رقمی را پیشنهاد داده است، افزود: این پیشنهاد مربوط به یک عدد خاص نبوده و برای نرخ خدمات تلفن ثابت، یک فرمول پیشنهاد شده است. به بیان دیگر تغییر مدل تعرفه گذاری این خدمات، پیشنهاد داده شده است.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران پیشنهاد افزایش چندین برابری نرخ تلفن ثابت را رد کرد و گفت: هنوز خروجی این پیشنهاد مشخص نیست و تا زمانی که فرمول پیشنهادی تأیید نشود، نمی‌توان برآورد کرد که نرخ این خدمات چه مقدار افزایش خواهد داشت.

وی افزود: به نظر می‌رسد که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات نیز با افزایش تعرفه تلفن ثابت موافق است و در صورت تصویب این پیشنهاد، شاهد حل مشکلات اقتصادی مخابرات و شکوفایی در توسعه این بخش خواهیم بود.

خب تلفن ثابت نگیرید .
    فیبر بگیرید FTTH روش SIP بگیرید
    این جوری مخابرات هم خوشحال میشه

2. این کاربر از بامدادنیکنفس بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

سلام دوستان . دو ماه پیش تلفن خونمون برای چند دقیقه قطع شد و بعد از وصل شدنش نویز خط خیلی رفت بالا و سرعت و پینگم داغون شد . بعد از پیگیری از مخابرات مجددا تلفن خونه قطع شد و بعد از وصل شدن یهو پینگ و سرعت عالی شد تا دو روز پیش که دیدم دوباره تلفن خونه قطع شد و سرعت و پینگ افتضاح شد . مجددا ثبت شکایت کردم تا درست بشه . عجیبه برام چرا بی اجازه سرعت رو محدود میکنن و احتلال عمدی ایجاد میکنن ؟ کسی تجربه ای مشابه داشته ؟

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

دوستان من یه مدتیه که سرعت دانلودم بعد از 20 30 ثانیه بعد از شروع دانلود از 1 مگ و اینا میاد رو 30 40 کیلوبایت. دلیلش چیه؟

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

من هرچی مودم رو ریستارت میکنم نمیتونم پروفایل fast بگیرم. تیک annex m و بقیه تنظیمات هم همه جوره تست گرفتم نشد. پشتیبانی هم که کلا تعطیل. راهی هست؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2021

پيش فرض

من هرچی مودم رو ریستارت میکنم نمیتونم پروفایل fast بگیرم. تیک annex m و بقیه تنظیمات هم همه جوره تست گرفتم نشد. پشتیبانی هم که کلا تعطیل. راهی هست؟
    هم annex m و هم پروفایل فست مدتی میشه که به صورت کلی حداقل توی تهران توسط مخابرات غیر فعال شده.اگه خیلی اصرار کنی پشتیبانی پروفایلتو فست میکنه ولی نهایتا بعد دو روز دوباره توسط سیستم مخابرات اینترلیو میشی

7. این کاربر از rmdi21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

تنها راهش شکایت به 195 هست. من هم مدتی باهشون درگیر بودم. تیکت میزدم، اکثرشون یه جواب بی ربط میدادن و انجام نمیدادن، اگه هم انجام میدادن دو سه روز بعد ریست میشد و دوباره تیکت...
    شکایت هم کردم زنگ میزدن میگفتن درست شد؟ گفتم خونه نیستم ببینم. رفتم خونه دیدم Annex M کرده ولی فست نکرده یا برعکس... یا میگفت 18 مگ خطت نمیکشه گذاشتیم 16 مگ! میگفتم خط من هیچ مشکلی نداره 18 مگ دانلود و 2 مگ آپلود میکشه... خلاصه با درخواست تجدید نظر شکایت دقیقا چیزی رو که خواسته بودم انجام دادن و تنظیمات رو ثابت گذاشتن که تغییر نکنه. ولی بعدش یه زنه از مخابرات زنگ زد طلبکار بود که خطت 18 نمیکشه قطعی داری ها... گفتم نه تا حالا قطعی نداشتم، گفت تو بهتر میدونی یا ما؟!... میاییم در خونه ازت امضا میگیریم اونوقت قضیه فرق میکنه ها!!! دیگه کارم انجام شده بود حوصله نداشتم باهاش بحث کنم گفتم باشه.
    از نظر اونا SNR زیر 10=قطعی! ولی من هیچ مشکلی ندارم.

Mode: G.992.5_Annex_M
    Type: Fast
    Line Coding: Enable
    Status: Up
    Up Time: 406397
    Downstream Upstream
    SNR Margin (0.1dB): 67 68
    Attenuation (0.1dB): 190 115
    Output Power (dBm): 17.0 15.0
    Attainable Rate (Kbps): 19792 2475
    Rate (Kbps): 18383 2399
    D (interleave depth): 1 1
    Delay (msec): 0.10 0.24

9. 3 کاربر از Amir1234646 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه A-L PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام،‌شما هم با وی پی ان WireGuard رو اینترنت مخابرات مشکل دارید؟ برای من سرویس های رایگان مثل cloudflare و چند سرویس پولی رو تست کردم، هیچ کدوم کار نمیکنه (همون سرویس ها روی ISP های دیگه کار میکنه)

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها MMDFullHD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    United State of Shahriar

پيش فرض

سلام،‌شما هم با وی پی ان WireGuard رو اینترنت مخابرات مشکل دارید؟ برای من سرویس های رایگان مثل cloudflare و چند سرویس پولی رو تست کردم، هیچ کدوم کار نمیکنه (همون سرویس ها روی ISP های دیگه کار میکنه)
    رو مخابرات شدوساکس و opvp رو tcp خوب جواب میده همینطور بعضی از ikev2 ها

رو وایرگارد مخابرات و همراه اول کلودفلر باید با یک نت اول وصل بشید که هندشیک بده در عین حال سریع سویچ کنید رو اون یکی نت که متصل بمونه

12. 2 کاربر از MMDFullHD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2018

پيش فرض

وایرگارد cloud فقط رو آی پی هایی که با 2 شروع میشن مثل 2.190 و 2.176 و.. کار میکنه.

سرویس های دیگ تا حالا مشکلی نداشتم وایرگارد keep solid و proton بدون مشکل کار میکنن.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

یک هفته ای میشه سرعت اینترنت مخابرات افتضاح شده. برای من از ۸ مگ سقوط کرده به 1.5
    شب که دیگه اصلا به فنا میره. معلوم نیست دارن چه غلطی می‌کنند کمونیست های اسلامی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •