تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2587 از 2600 اولاول ... 158720872487253725772583258425852586258725882589259025912597 ... آخرآخر
نمايش نتايج 25,861 به 25,870 از 25992

نام تاپيک: ADSL / مخابرات استان تهران

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

]میشه اما اگه از کیفیت مخابرات راضی هستی جای دیگه نرو چون مخابرات قیمت هاش بهتره و فقط می ماند بحث کیفیت
    ۱۲۰ کیک آلان میده ۷۵۰۰۰ پارس با همین قیمت ۴۱۰۰ گیگ سالیانه ، موندم چکار کنم؟

- - - Updated - - -

]میشه اما اگه از کیفیت مخابرات راضی هستی جای دیگه نرو چون مخابرات قیمت هاش بهتره و فقط می ماند بحث کیفیت

- - - Updated - - -

داره خودمونی میشه allric's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

من قبلا آسیاتک داشتم کیفیت در حد فاجعه بود بعد رفتم شاتل کیفیتش در حد اسم سرویسی بود که می گرفتی گرون هم بود حالا اومدم مخابرات کیفیتش و سرعتش بالاتر از سرویسی که میگیری اما قیمتش تازگی ها گرون شده که این هم دستپخت وزیر جدید و طرح توسعه فیبر نوریه در کل برای من کیفیت مهم تر از قیمته برای همین مخابرات موندم

پروفشنال SPIRIT PALST III's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام

نت ام روی پی سی اوکی هست ولی با گوشی موبایل که به وای فای مودم وصلم صفحه باز نمیکنه و حتی توی اسپید تست هم سرور رو لود نمیکنه که تست بگیرم چند بار شد تست گرفتم 100 200 کیلوبیت بود. همین امشب اینطوری شده الان چند ساله دارم نت مودم رو وای فای روی گوشی استفاده میکنم تا دیشب هم اوکی بود.

مشکل از isp هست یا وای فای مودم ایراد پیدا کرده؟

باتشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام

نت ام روی پی سی اوکی هست ولی با گوشی موبایل که به وای فای مودم وصلم صفحه باز نمیکنه و حتی توی اسپید تست هم سرور رو لود نمیکنه که تست بگیرم چند بار شد تست گرفتم 100 200 کیلوبیت بود. همین امشب اینطوری شده الان چند ساله دارم نت مودم رو وای فای روی گوشی استفاده میکنم تا دیشب هم اوکی بود.

مشکل از isp هست یا وای فای مودم ایراد پیدا کرده؟

باتشکر
    اگه فقط صفحه باز نمیکنه و مثلا لینک مستفیم رو دانلود میکنه، مخصوصا داخلی، حدس من به DNS میره. اگه رو کامپیوتر هرچی ست کردین رو گوشی هم ست کنین، اگه رو مودم فقط ست کردین که از این احتمالا نیست.

5. این کاربر از test84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

اگه فقط صفحه باز نمیکنه و مثلا لینک مستفیم رو دانلود میکنه، مخصوصا داخلی، حدس من به DNS میره. اگه رو کامپیوتر هرچی ست کردین رو گوشی هم ست کنین، اگه رو مودم فقط ست کردین که از این احتمالا نیست.
    خودش خود به خود فردا صبح درست شد...

اگه منظور از dns‌ روی گوشی private dns هست off هستش...

مرسی...

تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

سلام...

دوستان می دونید کمپین ابر و باد برای پیش پرداخت چه زمانی توی پنل فعال میشه؟

نکته: من الان تا 30 روز دیگه یه سرویس فعال دارم اگه مثلا 10 روز دیگه کمپین فعال بشه و یکی از سرویس های کمپین رو فعال کنم این سرویسم که الان فعال هست میپره؟ (البته تا وقتی که روزهای سرویس به 5 روز نرسیده باید تغییر سرویس استفاده کرد به جای خرید سرویس این نکته رو می دونم ولی میخواستم بدونم ترافیک هم میپره یا منتقل میشه؟)

باتشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

رفقا سلام وقتتون بخیر
    من الان تقریبا دو هفته اس از مخابرات سرویس گرفتم... 16 مگ با ترافیک ماهیانه 120 گیگ
    قبلا شاتل بودم و بهم یک مگ ثابت سرعت دانلود میداد ولی از وقتی اومدم مخابرات در بهترین حالت 200 کیلوبایت بهم سرعت دانلود میده بالای ده بار هم به 2020 زنگ زدم همش میگن از نظر ما سرویس شما مشکلی نداره و یکسری تنظیمات روی مودمت اعمال میکنیم تا بهتر بشه در حالی که هیچ تغییری نمیکنه...
    خسته شدم از این وضعیت. میخوام برم پنل بزنم جمع آوری سرویس میگه شما با مودم خود آنلاین نیستید و امکان درخواست ندارید میرم دفتر مخابرات میگه زنگ بزن 2020 زنگ میزنم واسه جمع آوری میگن برو پیشخوان دولت اونجا هم میگن به ما ربطی نداره
    چیکار کنم به نظرتون؟ کلافه شدم از دستشون. اگر درست شدنیه این وضعیت که بمونم مخابرات اگر نه که راهنمایی ام کنید چجوری سرویسم رو کنسل کنم ممنونم
    Last edited by alipoortaghi; 14-02-2023 at 18:02.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2020

پيش فرض

رفقا سلام وقتتون بخیر
    من الان تقریبا دو هفته اس از مخابرات سرویس گرفتم... 16 مگ با ترافیک ماهیانه 120 گیگ
    قبلا شاتل بودم و بهم یک مگ ثابت سرعت دانلود میداد ولی از وقتی اومدم مخابرات در بهترین حالت 200 کیلوبایت بهم سرعت دانلود میده بالای ده بار هم به 2020 زنگ زدم همش میگن از نظر ما سرویس شما مشکلی نداره و یکسری تنظیمات روی مودمت اعمال میکنیم تا بهتر بشه در حالی که هیچ تغییری نمیکنه...
    خسته شدم از این وضعیت. میخوام برم پنل بزنم جمع آوری سرویس میگه شما با مودم خود آنلاین نیستید و امکان درخواست ندارید میرم دفتر مخابرات میگه زنگ بزن 2020 زنگ میزنم واسه جمع آوری میگن برو پیشخوان دولت اونجا هم میگن به ما ربطی نداره
    چیکار کنم به نظرتون؟ کلافه شدم از دستشون. اگر درست شدنیه این وضعیت که بمونم مخابرات اگر نه که راهنمایی ام کنید چجوری سرویسم رو کنسل کنم ممنونم
    سلام . کلا مخابرات بین تمام شرکتا بهترین قیمت ADSL رو داره و ارزونترین شرکته . من چند ساله مخابراتم و مجموعا راضی هستم . به خاطر قیمتشم شده سعی کن انصراف ندی . با این وضعیت اسفناک فیلترینگ هم به نظرم خیلی ارزش نداره بخواین پول زیاد بابت ADSL بدین و در قبالش هیچی دریافت نکنید چون همه چیز فیلتره . احتمال زیاد تا یه مدت دیگه سرعت درست بشه . از مرکز مخابرات منطقه خودتون پیگیری کن حتما هم حضوری برید . در ضمن یه مدته کلا سرعت دانلود بین الملل خرابه و برا منم که سرویس هشت مگابیت دارم تعریفی نداره . در حد همین سیصد چهارصد کیلوبایته . ولی از سایتهای داخلی سرعت یک مگابایت بر ثانیه رو دارم . یه مدت صبر کن اگر درست نشد از طریق ۱۹۵ پیگیری کن و اینم در نظر بگیر که ملاک مخابرات تست سرعت از سایت اسپید تست اونم با سرور ایرانیه و یا دانلود منیجر از طریق لینکهای دانلود داخلی . با بین الملل کاری ندارن چون اختلال داره .
    Last edited by meysam_s2015; 15-02-2023 at 12:25.

در آغاز فعالیت mhznima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

دوستان از ظهر امروز 29 بهمن، تعداد زیادی از سایت ها روی اینترنت مخابرات برای من باز نمیشه، روی اینترنت های دیگه اوکیه، شما مشکلی نداشتین؟

داره خودمونی میشه ehsan_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    دوستان یه مشکل با V*P*N دارم . اکانتی که خریدم با adsl مخابرات همه جا کار میکنه الا خونه !!!

سر کار ، شهرستان جفتش اینترنت مخابرات دارن تو جفتش وصل میشه ولی تو خونه وصل میشه هیچی باز نمیکنه !! تنظیم خاصی باید انجام بدم ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •