تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 26 از 76 اولاول ... 1622232425262728293036 ... آخرآخر
نمايش نتايج 251 به 260 از 754

نام تاپيک: Fallout: New Vegas

اگه نباشه جاش خالی می مونه bache pooldar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

البته حواستون باشه چون بعضی از Perk ها از اسکیل کم میکنن.
    راستی کسی زره خوب گیر آورده ؟ من هنوز اون لباس والت تنمه . تا یادم نرفته از دوستان بپرسم فشنگ چطور درست میکنن؟
    آخه تیر مگنوم کمیاب و مجبورم که فشنگها رو دوباره پر کنم.

پروفشنال {sahand}'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

البته حواستون باشه چون بعضی از Perk ها از اسکیل کم میکنن.
    راستی کسی زره خوب گیر آورده ؟ من هنوز اون لباس والت تنمه . تا یادم نرفته از دوستان بپرسم فشنگ چطور درست میکنن؟
    آخه تیر مگنوم کمیاب و مجبورم که فشنگها رو دوباره پر کنم.
    والا من یه metal armor دارم که البته دیگه وضعیتش به صفر رسیده.
      محتوای مخفی:  
    کوئست های BoS رو انجام بدید می تونید Power Armor رو استفاده کنید، فقط مسئله اینه که کمیابه و تو تعمیرش به مشکل می خورید، که اونم راه حلش Jury Riggingـه.

Reloading benchـها! تیر 10 میلی متری رو به مگنوم تبدیل کنید.
    -----------------------------------------------------------------------
    راستی متوجه شدید Repair تو این نسخه تغییر کرده؟ تو فال 3 اگه 50 بود شما می تونستید هر وسیله رو حداکثر تا 50 درصد ببرید. ولی حالا اگه تواناییتون پایین هم باشه می تونید کاملا تعمیر کنید، فقط جنس بیشتری باید مصرف کنید.

3. این کاربر از {sahand} بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

ای بابا دهنه من سرویس شد.
    Fallout 3 اینقدر سخت نبود که این سخته
    آقا من لطفا کمک کنید :
      محتوای مخفی: ! 
    آقا من الان از Manny Vargas ( اون یارو تک تیر اندازه تویه Diny ... بود اسمش فکر کنم ، همون ساختمونه که شبیه دایناسوره ) یک کوئست گرفتم گفته برو تویه کارخونه که غربه شهره.
    من رفتم اونجا اون یارو Jason رو ملاقات کردم بعدش گفت برو Demon رو بکش که نمی زاره Great Journey ما بگزره و ... خلاصه ما رفتیم اما فکر نمی کردم اینقدر سخت باشه! این Night Walk ها خیلی قوین! چیکار کنم!! اعصابم قاطی کرده هیچیزه خوب هم پیدا نمیشه که اینا رو بزنم! کوئستمم به این بستگی داره.

در ضمن این وسایل Repair رو از کجا گیر بیارم؟ ماله تمام اسلحه هام غیر فعاله!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

راستی متوجه شدید Repair تو این نسخه تغییر کرده؟ تو فال 3 اگه 50 بود شما می تونستید هر وسیله رو حداکثر تا 50 درصد ببرید. ولی حالا اگه تواناییتون پایین هم باشه می تونید کاملا تعمیر کنید، فقط جنس بیشتری باید مصرف کنید.
    آره اتفاقا منم اولش تعجب کردم. البته این طور خیلی بهتره چون تو فال 3 تو آخرای بازی میتونستم یه اسلحه یا زره رو 100% تعمیر کنم.

ای بابا دهنه من سرویس شد.
    Fallout 3 اینقدر سخت نبود که این سخته
    آقا من لطفا کمک کنید :
      محتوای مخفی: ! 
    آقا من الان از Manny Vargas ( اون یارو تک تیر اندازه تویه Diny ... بود اسمش فکر کنم ، همون ساختمونه که شبیه دایناسوره ) یک کوئست گرفتم گفته برو تویه کارخونه که غربه شهره.
    من رفتم اونجا اون یارو Jason رو ملاقات کردم بعدش گفت برو Demon رو بکش که نمی زاره Great Journey ما بگزره و ... خلاصه ما رفتیم اما فکر نمی کردم اینقدر سخت باشه! این Night Walk ها خیلی قوین! چیکار کنم!! اعصابم قاطی کرده هیچیزه خوب هم پیدا نمیشه که اینا رو بزنم! کوئستمم به این بستگی داره.

در ضمن این وسایل Repair رو از کجا گیر بیارم؟ ماله تمام اسلحه هام غیر فعاله!
    من خودم با Pistol 9mm اونا رو کشتم. اول چند تا تیر بهشون بزن تا معلوم شن بعد تا میتونی به سرشون شلیک کن. در ضمن برای تعمیر به وسیله احتیاج نداری فقط کافیه که از اون نوع اسلحه چندتا داشته باشی تا بتونی تعمیرشون کنی.
    Last edited by bache pooldar; 26-10-2010 at 23:41.

6. این کاربر از bache pooldar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

779

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

دوستان یه سوال.
    بعضی ها گفتن با توجه به ورژن قبلی بازی گرافیک آنچنانی نداره!!!

ولی به نظر من ( البته من خوره بازی نیستم و خیلی هم سلیقه ام ناجوره ) گرافیک بازی خیلی گیرا و دلپذیر هست . حتی نسبت به ورژن قبلی یکم هم شاید بهتر باشه!!
    من تو ورژن قبلی اصلا کمبور فریم نداشتم .حتی وقتی ماشین ها میترکیدن و این حرفا.
    توی این نسخه هم ندارم.
    این بازی هم احیانان از این مکمل ها داره ( DLC) ؟
    البته فکر کنم خود بازی کافی باشه....نه؟

---
    شدیدا توصیه میشه سر رو هدف قرار بدین !!!

پروفشنال Lt.Ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    In Labyrinths of Coral Caves

پيش فرض

Box Shot بازی رو کسـی داره !؟ ممنون میشـم .

داره خودمونی میشه GAM3-OV3R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    .:.:Hell City:.:.

پيش فرض

ای داد بیداد عجب بازی عجیب غریبیه.یکی نیست به ما بگه داستان چیه؟اول یک نکته جالب بگم که این سگه که با دختره همش میره چشماش به دلایل اخلاقی(باگ)از سرش بیرونه یعنی دو تا چشماش سمت راستشه!
    بعدش یک نفر به من بگه که حتمآ نیاز هست که انگلیسی رو خوب بلد باشیم یا راه دیگه ای هم هست که این بازی رو انجام داد؟
    من تا جای اون قبرستونه رفتم و جایی که علامت داده بود بعدش دیگه نوفهمیدم داستان چی بیده!
    آقا صاف و صادق یکی به ما بگه داستان چیه

آخر فروم باز 779's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    In The World of Game

پيش فرض

من خودم با Pistol 9mm اونا رو کشتم. اول چند تا تیر بهشون بزن تا معلوم شن بعد تا میتونی به سرشون شلیک کن. در ضمن برای تعمیر به وسیله احتیاج نداری فقط کافیه که از اون نوع اسلحه چندتا داشته باشی تا بتونی تعمیرشون کنی.
    راست میگیا اصلا حواسم نبود باید چند اسلحه داشته باشی... آخه 2 ساله که از اون نسخه که گذشت بازی نکردم چون واقعا اصلا دوست نداشتم از اول برم دیگه
    بعدشم سیستم جنگیدن Fallout اینقدر مزخرفه که نمیتونی سره یارو رو هدف گیری کنی!!( البته میشه ولی سخته ) اگه این V.A.T.S رو نداشت مونده بودم چیکار باید میکردیم!! واقعا اینقدر کند و بد قلق هستش این تیر اندازیش تازیه اسلحه هاشم در اوایل بازی بسیار مزخرفه طوری که من یادمه Fallout3 رو نزدیک بود ول کنم اون اوایل!
    خداییش یکم به این میرسیدن حداقل میشد مثله یک شوتر اوله شخص شلیک کرد( چون سوم شخصش که واقعا فیلم هندیه یونیت بتونی بکشی ) بهتر میشد بازیش حداقل از این سختیش میومد بیرون!
    ولی خوب دیگه Fallout هستشو برایه من که تنها بازییه که Range Lvl ی نداشت که به سختیه بازی اضافه میکنه ( موندم اونایی که رویه هاردکور رفتن چیکار میکنن )
    راستی شدیدا نسخه ی PC پیشنهاد میشه من که وایستادم نسخه ی PC رو گرفتم چون من تا اینجا که رسیدم خداییش یک باگم نداشت! ( فقط یک باگ نیمه باگ بود که تویه بیشتر بازی ها از نظیر RDR هم بود اونم اینکه من یک بار یک Scorpian رو دیدم که بدنش رفت تویه زمین نیشش بیرون موند که بعده 2 ثانیه دوباره درست شد )

ای داد بیداد عجب بازی عجیب غریبیه.یکی نیست به ما بگه داستان چیه؟اول یک نکته جالب بگم که این سگه که با دختره همش میره چشماش به دلایل اخلاقی(باگ)از سرش بیرونه یعنی دو تا چشماش سمت راستشه!
    بعدش یک نفر به من بگه که حتمآ نیاز هست که انگلیسی رو خوب بلد باشیم یا راه دیگه ای هم هست که این بازی رو انجام داد؟
    من تا جای اون قبرستونه رفتم و جایی که علامت داده بود بعدش دیگه نوفهمیدم داستان چی بیده!
    داستان والا بازی یک هفته ی اومده هنوز تا تموم شه...
    حتمی شما به انگلیسی نیازمندین یعنی... آره دیگه باید بلد باشین ( در حد معمولی یعنی دبیرستان رو تموم کرده باشین میتونین یک چیزایی بفهمین )
    Last edited by 779; 27-10-2010 at 01:10.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

دوستان یه سوال.
    بعضی ها گفتن با توجه به ورژن قبلی بازی گرافیک آنچنانی نداره!!!

ولی به نظر من ( البته من خوره بازی نیستم و خیلی هم سلیقه ام ناجوره ) گرافیک بازی خیلی گیرا و دلپذیر هست . حتی نسبت به ورژن قبلی یکم هم شاید بهتر باشه!!
    من تو ورژن قبلی اصلا کمبور فریم نداشتم .حتی وقتی ماشین ها میترکیدن و این حرفا.
    توی این نسخه هم ندارم.
    این بازی هم احیانان از این مکمل ها داره ( DLC) ؟
    البته فکر کنم خود بازی کافی باشه....نه؟

---
    شدیدا توصیه میشه سر رو هدف قرار بدین !!!
    گرافیکش به نظرم بهتر از فال 3 هستش ولی و میتونست بهتر باشه . اما در مورد Dlc ها خدمتتون عرض کنم که اون طور که من شنیدم باعث میشن باگها بیشتر بشن ولی به حر حال تصمیم گیری باخودتونه من که رو بستر 360 Xbox بازی میکنم دسترسی به این چیزا ندارم.

داستان رو که کاربر عزیزsahand جون زحمت کشیدن در صفحه اول توضیح کامل دادن . اما در مورد زبان باید بگم که بیشتر تمرکز اصلی این بازی روی دیالوگهاست و انتخاب اشتباه ممکنه باعث درگیری و دشمن شدن طرف مقابل با شما بشه یا اینکه انجام دادن کوئست شما رو به تاخیر بندازه . تا حدودی باید زبانتون خوب باشه
    حالا اگه عالی هم نبود از کلیت جمله میشه یه چیزهایی رو فهمید.

از sahand عزیز و بقیه دوستان هم تشکر میکنم که با حوصله به مشکلات دوستان از جمله من پاسخ میدن و زحمت زیادی برای این تاپیک کشیدن و از اینکه گاهی اوقات بنده جواب دوستان رو میدم عذر میخوام به هر حال تا دوستان حرفه ای تر موندن ؛ من مبتدی نباید وارد بشم.

موفق باشید...

اگه نباشه جاش خالی می مونه xero.1992's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

جواب کامل چندتا از دوستان توی این پست ها هست :

در مورد بازی و زبان :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    یه نکته ای هم بگم که شما هر چقدر صحبت هارو بیشتر درک کنید بیشتر از بازی لذت می برید، پس سعی کنید یکم سطح زبانتون رو بالا ببرید
    درمورد آپدیت :
    کد:
    لینک مستقیم اولین آپدیت و DLC های همراه :

کد:
    ی
    ه چندتا سوال هم از خود بازی
    این تست های اول بازی واقعاً اون نمراتی که اخرش می ده بستگی به جواب های ما داره یا برای همه یکیه ؟
    بعد اینکه چون من باره اولمه این بازی رو انجام می دم وقت لول اپ کدوم موارد بهتره جهت افزایش ؟
    از بین چیز های که بلدی چطور ؟ من دانش و قفل باز کنی و پنهانی حرکت کردن (Sneak) رو انتخاب کردم توی ادامه فقط همین 3 تا پیشرفت می کنن یا بقیه چیز ها هم می شه بالا برد ؟
    به نظر من توی لول آپ ها سعی کن هرچی دیگه رو خواستی بالا ببری، حتما کنارش اونی که به قدرت صحبت کردن متقاعد کردن ( اسمش یادم نیست ) مربوط هست رو حتما ببری بالا، وقتی بری جلو تر اهمیت این موضوع مثله هلو برات روشن میشه.
    Last edited by xero.1992; 27-10-2010 at 08:12.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •