تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 28 از 543 اولاول ... 182425262728293031323878128528 ... آخرآخر
نمايش نتايج 271 به 280 از 5425

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

شما الان داری میزان پاسخگویی mtn یا شرکتهای خصوصی اینترنت دیگه رو با مخابرات یکی در نظر میگیری؟ اشتباه میکنی
    اگر از هردوتا خدمات گرفته باشی متوجه فرقش میشی.
    قضیه فیبر نوری هم دقیقا مثل adsl دارن رفتار میکنن.براساس رانت و انحصاری که در اختیارشون هست سرویس رو زودتر در اختیار شما قرار میدن ولی با کمترین میزان پاسخگویی و کیفیت.
    انتخاب با خودتونه میتونین صبر کنین شرکتهای خصوصی بیان خدمات بدن با اونا طرف بشین یا از مخابرات بگیرین چهار روز دیگه بیاین از نحوه پاسخگویی و نوسان کیفیت تو تایپیکش اشک بریزین.
    موضوع اصلی که منظور من هست اینه که راه حل بهتر شدن کیفیت هرجور خدمات و مقابله با گرون فروشی نخریدن هست.
    احتمالا تا حالا گیر دزدی ایرانسل نیوفتادی که بفهمی دم کلفت تر از ایرانسل نیست چندین بار بسته ترکیبی بوم خریدم ولی با وجود اینکه به شماره ایرانسلی زنگ میزدم اما از شارژ اصلیم کم می کرد هر چی به ایرانسل شکایت کردم حرف خودشون رو می زد و هر کارشناسی یه بهانه ای میاورد یکی میگفت نیم ساعت دیگه زنگ بزن ، یکی میگفت اول باید بسته اینترنتت رو تموم کنی ، یکی می گفت بسته بوم + نخر (در حالی که بسته بوم + نخریده بودم) یکی ام گفت مشکل از سمت خودته به ما ربطی نداره به 195 شکایت کردم و با وجود اینکه مدارک کامل مبنی بر حرفم ارائه کردم و کارشناس 195 رای به حق بودن من داد و گفت ایرانسل باید پولتون رو برگردونه اما ایرانسل طبق معمول به پشمک حاجی نگرفت
    حالا شما بگو پشتیبانی اینا بهترن در کل یکی محترمانه تر دزدی می کنه (ایرانسل) و یکی دیگم یکم جاهلانه تر (مخابرات) برخورد می کنند ولی هر دو یکی اند (دزد)

2. 9 کاربر از zofishel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

داداش چطوري پينگت 45 عهههه؟
    این دوستمون تبریز هستند و از اونجا مسقیم وصل میشن به آذربایجان، روسیه و اروپا به همین دلیل پینگشون پایینه. یه دلیل دیگه اش هم اینه که پست مخابراتی شون فیبر هست و دلیل دیگه اش هم اینه که از مخابرات سرویس دارند و مستقیم به زیر ساخت متصل هستند. منم مخابرات تهران دارم و خطم فیبر نوریه، پینگم با سرور های داخل زیر 10 میلی ثانیه است ، با 8.8.8.8 حدود 50-60 و 4.2.2.4 حدود 90-100. من چون فاصله ام با آذربایجان نسبت به تبریز بیشتره، تبعا پینگم هم بیشتره. در کل چون فاصله ما با اروپا زیاده در بهترین حالت پینگ همین 70-80 میلی ثانیه است.
    این پینگ ها هم به لطف ipx ها فراهم شده و گرنه قدیم همه دیتا کشور میامد از تهران دور میزد و از کشور خارج میشد و شهر های غیر از تهران پینگ مناسبی نداشتند.

4. این کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

این دوستمون تبریز هستند و از اونجا مسقیم وصل میشن به آذربایجان، روسیه و اروپا به همین دلیل پینگشون پایینه. یه دلیل دیگه اش هم اینه که پست مخابراتی شون فیبر هست و دلیل دیگه اش هم اینه که از مخابرات سرویس دارند و مستقیم به زیر ساخت متصل هستند. منم مخابرات تهران دارم و خطم فیبر نوریه، پینگم با سرور های داخل زیر 10 میلی ثانیه است ، با 8.8.8.8 حدود 50-60 و 4.2.2.4 حدود 90-100. من چون فاصله ام با آذربایجان نسبت به تبریز بیشتره، تبعا پینگم هم بیشتره. در کل چون فاصله ما با اروپا زیاده در بهترین حالت پینگ همین 70-80 میلی ثانیه است.
    این پینگ ها هم به لطف ipx ها فراهم شده و گرنه قدیم همه دیتا کشور میامد از تهران دور میزد و از کشور خارج میشد و شهر های غیر از تهران پینگ مناسبی نداشتند.
    خداوکیلی الان نت همه باید اینجوری باشه ! من دیگه هیچ جوری تو کتم نمیره که adsl داشته باشی و پینگ نجومی 300 -400 داشته باشی :|
    الان دیگه اون دوره و زمونه ای نیست که بگن امکانات محدوده و نمیشه ! همه جای دنیا هست و باید ما هم داشته باشیم
    این فیبر های تاریک رو مجوز بدن باقی شرکتها یه رقابت بزرگ به وجود میاد و کیفیت خیلی فراتر از اینی که هست میره
    (کافو هایی که مخابرات آ.ش استفاده میکنه مال zte هستن و جوری ان که داخلشون نمیشه هیچ تجهیزات دیگه ای از شرکتهای دیگه قرار داد - توشون اصلا جای خالی نیس ) یعنی اینا خودشون میدونن و دلشون خوشه که تنها خودشونن و خودشون :|

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( قبلا پینگ تبریزم 1 میلی بود - اولین باره میبینم 0 شده )
    Last edited by fanoostalaei; 06-06-2017 at 03:28.

6. 5 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

خداوکیلی الان نت همه باید اینجوری باشه ! من دیگه هیچ جوری تو کتم نمیره که adsl داشته باشی و پینگ نجومی 300 -400 داشته باشی :|
    الان دیگه اون دوره و زمونه ای نیست که بگن امکانات محدوده و نمیشه ! همه جای دنیا هست و باید ما هم داشته باشیم
    این فیبر های تاریک رو مجوز بدن باقی شرکتها یه رقابت بزرگ به وجود میاد و کیفیت خیلی فراتر از اینی که هست میره
    (کافو هایی که مخابرات آ.ش استفاده میکنه مال zte هستن و جوری ان که داخلشون نمیشه هیچ تجهیزات دیگه ای از شرکتهای دیگه قرار داد - توشون اصلا جای خالی نیس ) یعنی اینا خودشون میدونن و دلشون خوشه که تنها خودشونن و خودشون :|

الان دیگه اکثر شرکت ها پینگ مناسب دارند و اینترنت مملکت به غیر از فیلترینگ به یه سطح نسبتا خوبی رسیده. یادمه SLA یکی از این شرکت ها بود که پینگ 300 میلی ثانیه رو تازه با سرور خودش قرارداد کرده بود! الان دیگه اکثر ISP ها در عمل زیر 150 هستند و حتی سرویس گیم و این قضایا دارن. ما که هر چی میکشیم از همین مخابرات میکشیم. از همون اول انحصارشو گذاشت روی گلوی ما، نه خدمات درست حسابی میده نه تعرفه های منطقی داره. یه پنل کاربری درست حسابی نداره حتی. من از اینترنت دایال آپ تا وایرلس و 4G و همه رو امتحان کردم تا فعلا رسیدم به TD-LTE. مخابراته هم فعلا برای بکاپ نگه داشتمش و اینکه نامحدوده. ولی جدای از این قضایا شما از بندگان مقرب خدا هستی با این پینگی که داری. زیر 100 میلی ثانیه هنوز برای خیلی ها آرزوئه. مخابرات شهرهای مختلف با هم خیلی فرق میکنن و تهران یکی از آشغال ترین هاشون هست. الان رو نگاه نکنید، یکماه هم نشده اینطوریه، قبلا پینگ 200 به بالا خوبش بود. هنوز هم به نظرم ثابت نمیمونه و دوباره میشه همون وضعیت قبلی. والا اگه دست مخابرات بود الان هنوز 128 کیلوبیت داشتیم و پینگ هم تایم اوت!

8. 3 کاربر از xomax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

احتمالا تا حالا گیر دزدی ایرانسل نیوفتادی که بفهمی دم کلفت تر از ایرانسل نیست چندین بار بسته ترکیبی بوم خریدم ولی با وجود اینکه به شماره ایرانسلی زنگ میزدم اما از شارژ اصلیم کم می کرد هر چی به ایرانسل شکایت کردم حرف خودشون رو می زد و هر کارشناسی یه بهانه ای میاورد یکی میگفت نیم ساعت دیگه زنگ بزن ، یکی میگفت اول باید بسته اینترنتت رو تموم کنی ، یکی می گفت بسته بوم + نخر (در حالی که بسته بوم + نخریده بودم) یکی ام گفت مشکل از سمت خودته به ما ربطی نداره به 195 شکایت کردم و با وجود اینکه مدارک کامل مبنی بر حرفم ارائه کردم و کارشناس 195 رای به حق بودن من داد و گفت ایرانسل باید پولتون رو برگردونه اما ایرانسل طبق معمول به پشمک حاجی نگرفت
    حالا شما بگو پشتیبانی اینا بهترن در کل یکی محترمانه تر دزدی می کنه (ایرانسل) و یکی دیگم یکم جاهلانه تر (مخابرات) برخورد می کنند ولی هر دو یکی اند (دزد)

الان بحث این هست که بین مخابرات و mtn کدوم شرکت میتونه خدمات بهتری در زمینه فیبر نوری ارائه بده.
    من از خدمات هردوتا استفاده کردم و به نظرم mtn با فاصله زیادی میتونه بهتر از مخابرات عمل بکنه.
    پیشنهاد میکنم برای گرفتن این سرویس عجله نکنین دست نگه دارین شرکتهای دیگه هم وارد بشن تا قیمت بشکنه و رقابتی بشه.

10. 6 کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

حالا چرا همه از mtn صحبت میکنند ؟ یه حرفی زدن معلوم نیست چند سال دیگه اجرایی بشه !!! ایرانیان نت بعد این همه سال چه غلطی کرده؟ هیچی... فعلا دلخوش شرکت دیگه ای جز مخابرات دزد نباشید... باید فعلا صبر کرد شاید تغییری توی طرح ها و تعرفه ها بده الان اصلا به صرفه نیست سرویس ها...

12. این کاربر از Pooya Rezaie بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حالا چرا همه از mtn صحبت میکنند ؟ یه حرفی زدن معلوم نیست چند سال دیگه اجرایی بشه !!! ایرانیان نت بعد این همه سال چه غلطی کرده؟ هیچی... فعلا دلخوش شرکت دیگه ای جز مخابرات دزد نباشید... باید فعلا صبر کرد شاید تغییری توی طرح ها و تعرفه ها بده الان اصلا به صرفه نیست سرویس ها...
    ایرانیان نت فقط بخور بخور دارودسته ا.ن بود. باز اینها یه تکونی میخورن

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

14. این کاربر از shahryar84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه senator2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Tabriz

پيش فرض

سلام داداش یه پینگ واسه ما میگیری؟
    lux.valve.net

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام داداش یه پینگ واسه ما میگیری؟
    lux.valve.net

17. 3 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

19. 2 کاربر از fanoostalaei بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 6 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 6 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •