تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 281 از 283 اولاول ... 181231271277278279280281282283 آخرآخر
نمايش نتايج 2,801 به 2,810 از 2822

نام تاپيک: مباحث و سوالات مربوط به گــــــواهـــــیــــنـــا مـــــــــه

پروفشنال fokahi110's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

کسی نظری نداره؟ ( به جز مراجعه به آموزشگاه یا راهور)
    سلام دوست عزیز ممکنه پرونده شما ناقص باشه واز راهور برگشت خورده باشه اموزشگاه فاصله بین ارسال به راهور وبررسی 1 الی 2 روزه برای من که اینطور بود شما مراجعه کن اموزشگاه ممکنه پروندت ناقص باشه.

2. این کاربر از fokahi110 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Spectero's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

الان کسی تو تهران بره آموزشگاه چقدر طول می کشه تا گواهینامه به دستش برسه؟ یکماه یا بیشتر؟

ممنون

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

سلام

الان کسی تو تهران بره آموزشگاه چقدر طول می کشه تا گواهینامه به دستش برسه؟ یکماه یا بیشتر؟

ممنون
    عزیزم یک ماه چیه!!یک ماه ف
    قط تشریفات اداریشه
    اگر منظورت اینه که 10 جلسه اموزش رو با امتحان کتبی و بعدش ثبت نام عملی و بعد رد شدن های پیاپی و در نهایت قبول شدن و پست به خونتون اگر خیلی فوری انجام بدن 2 ماه

5. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

عزیزم یک ماه چیه!!یک ماه ف
    قط تشریفات اداریشه
    اگر منظورت اینه که 10 جلسه اموزش رو با امتحان کتبی و بعدش ثبت نام عملی و بعد رد شدن های پیاپی و در نهایت قبول شدن و پست به خونتون اگر خیلی فوری انجام بدن 2 ماه
    منظورم بعد از گذروندون 10 جلسه کلاس و قبول شدن امتحان شهر بود. عجب! الان اینقدر طول می کشه؟ خوشبختانه واسه خودم نمی خوام. من 14 سال پیش گرفتم ولی خوب ماشین ندارم که ببرم!. واسه یه آشنا می خواستم که می خواد تازه بره کلاس. پس بهش بگم 3 - 4 ماهی رو شاخشه. قدیم تر سریع تر حاضر می شد.

7. این کاربر از Spectero بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز shangil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2015
    محل سكونت
    ویران

پيش فرض

منظورم بعد از گذروندون 10 جلسه کلاس و قبول شدن امتحان شهر بود. عجب! الان اینقدر طول می کشه؟ خوشبختانه واسه خودم نمی خوام. من 14 سال پیش گرفتم ولی خوب ماشین ندارم که ببرم!. واسه یه آشنا می خواستم که می خواد تازه بره کلاس. پس بهش بگم 3 - 4 ماهی رو شاخشه. قدیم تر سریع تر حاضر می شد.
    نه دیگه اون موقع یه ماهه میاد نهایت

9. این کاربر از shangil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه ADEL_r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

آیین نامه رو که خیلی ها میافتن حتی در مقدماتی.
    اگه از امتحان شهری بیافته هربار یک هفته طول میکشه تا مجددا بتونه در امتحان شهری شرکت کنه.
    به فرض اگه کسی یک بار در مقدماتی و یک بار در آیین نامه اصلی و یک بار در شهری رد بشه تقریبا همون 3 ماه طول میکشه

11. 2 کاربر از ADEL_r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام

من 9 ماه پیش گواهینامه ام رو تمدید کردم و همین چند وقت پیش هم نام فامیلم رو تغییر دادم، امروز رفتم پلیس + 10 که گواهینامه جدید بگیرم گفت عکس جدید می خواد و عکس قبلی رو که گواهینامه ات هست قبول نیست. گفتم تازه 2 ساله انداختم و همین حرفها بود که خانمه گفت برات مهمه که کارت گواهینامه ات با نام جدید باشه؟ گفتم نه، چطور؟ گفت مشکلی نداره با همون نام فامیل قبلی می تونی استفاده کنی و مشکل غیرقانونی نداره و مهم شماره گواهینامه است که اگر مشکلی پیش اومد و افسر خواست ببینه با شماره گواهینامه کنترل می کنه. چون شماره گواهینامه مثل شماره کارت ملی ثابته. منم از خدا خواسته گفتم چه عالی پس نمی خواد و گفتم مشکلی پیش نمیاد احیانا؟ گفت نه. منم دیدم هنوز 9 سال و 3 ماه وقت داره پس برم 10 سال دیگه که اعتبارش تموم شد بیام و الان بعد از 9 ماه تمدید دوباره تو خرج و هزینه نیفتم و با همان نام فامیل قبلی باشه چه اشکالی داره!. اما تو سیستم کامپیوتری خودشون اصلاحیه رو انجام داد و درست کرد.
    حالا بعد از ماجرایی که گفتم خواستم بدونم کار درستی کردم یا برم با نام فامیل جدید کارت گواهینامه جدید رو بگیرم؟ اگر طبق فرموده خانمه که گفت مشکلی پیش نمیاد خیالم راحت باشه؟
    البته الان ماشین ندارم و یکی دو سال دیگه یه ماشین دست و پا می کنم. اما اگر زودتر بخواهم ماشین بخرم مدارک ماشین و سند خوب با نام فامیل جدیدم صادر میشه. آیا اون موقع هم اجباری در تعویض کارت گواهینامه با نام فامیل جدید نیست و می توان با همان نام فامیل قبلی از آن استفاده کرد و اعتبار قانونی داره؟

ممنون
    Last edited by Spectero; 31-07-2017 at 14:56.

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام

من 9 ماه پیش گواهینامه ام رو تمدید کردم و همین چند وقت پیش هم نام فامیلم رو تغییر دادم، امروز رفتم پلیس + 10 که گواهینامه جدید بگیرم گفت عکس جدید می خواد و عکس قبلی رو که گواهینامه ات هست قبول نیست. گفتم تازه 2 ساله انداختم و همین حرفها بود که خانمه گفت برات مهمه که کارت گواهینامه ات با نام جدید باشه؟ گفتم نه، چطور؟ گفت مشکلی نداره با همون نام فامیل قبلی می تونی استفاده کنی و مشکل غیرقانونی نداره و مهم شماره گواهینامه است که اگر مشکلی پیش اومد و افسر خواست ببینه با شماره گواهینامه کنترل می کنه. چون شماره گواهینامه مثل شماره کارت ملی ثابته. منم از خدا خواسته گفتم چه عالی پس نمی خواد و گفتم مشکلی پیش نمیاد احیانا؟ گفت نه. منم دیدم هنوز 9 سال و 3 ماه وقت داره پس برم 10 سال دیگه که اعتبارش تموم شد بیام و الان بعد از 9 ماه تمدید دوباره تو خرج و هزینه نیفتم و با همان نام فامیل قبلی باشه چه اشکالی داره!. اما تو سیستم کامپیوتری خودشون اصلاحیه رو انجام داد و درست کرد.
    حالا بعد از ماجرایی که گفتم خواستم بدونم کار درستی کردم یا برم با نام فامیل جدید کارت گواهینامه جدید رو بگیرم؟ اگر طبق فرموده خانمه که گفت مشکلی پیش نمیاد خیالم راحت باشه؟
    البته الان ماشین ندارم و یکی دو سال دیگه یه ماشین دست و پا می کنم. اما اگر زودتر بخواهم ماشین بخرم مدارک ماشین و سند خوب با نام فامیل جدیدم صادر میشه. آیا اون موقع هم اجباری در تعویض کارت گواهینامه با نام فامیل جدید نیست و می توان با همان نام فامیل قبلی از آن استفاده کرد و اعتبار قانونی داره؟

ممنون
    هیچ مشکلی نیست دوست عزیز
    چون برای خرید با گواهینامه کاری ندارن با شناسنامه کارت ملی کار دارن

14. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

هیچ مشکلی نیست دوست عزیز
    چون برای خرید با گواهینامه کاری ندارن با شناسنامه کارت ملی کار دارن

الان اگر با ماشین برادر یا رفیقم برم این طرف اونطرف و با یکی تصادف کنم و افسر بیاد گواهینامه رو با نام فامیل قدیمی ببینه که دردسر نمیشه یا رفتن به بیمه و هر نوع اتفاقی که باعث بشه بفهمند گواهینامه نام فامیل قدیمی روش هست ولی کارت و شناسنامه من نام فامیل جدید رو داره؟

ممنون

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

الان اگر با ماشین برادر یا رفیقم برم این طرف اونطرف و با یکی تصادف کنم و افسر بیاد گواهینامه رو با نام فامیل قدیمی ببینه که دردسر نمیشه یا رفتن به بیمه و هر نوع اتفاقی که باعث بشه بفهمند گواهینامه نام فامیل قدیمی روش هست ولی کارت و شناسنامه من نام فامیل جدید رو داره؟

ممنون
    شما کارت ملی رو که همراه داشته باشید هیچ مشکلی پیش نمیاد
    هرجا گفتن چرا راحت توضیح میدین مورد سختی نیست

17. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •