تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 29 از 129 اولاول ... 192526272829303132333979 ... آخرآخر
نمايش نتايج 281 به 290 از 1284

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Bitdefender ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

اپدیت هارو چجوری میشه ذخیره کرد ؟
    راه مطمئنی وجود نداره ولی راهی که من پیدا کردم اینه و همه استفاده میکنن و جواب داده :

اول وارد اینجا شوید : C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\Bitdefender Threat Scanner
    و سپس تمامی پوشه هایی که در آنجا مشاهده میکنید را در یه درایو دیگر و در یک پوشه جدید کپی کنید (توجه کنید که با فایل ها کاری نداشته باشید و فقط تمامی پوشه ها را کپی کنید)
    و حالا وارد Start و وارد Run شوید و عبارت Regedit را تایب کنید و این مسیر را دنبال کنید اول HKEY_LOCAL_MACHINE را باز کنید و سپس SOFTWARE را باز کنید و بعد پوشه Bitdefender را باز کنید در آنجا روی پوشه Bitdefender Threat Scanner راست کلیک کنید و Export را بزنید و این را در درایوی غیر از درایو ویندوزتان ذخیره کنید . حالا فایل آپدیت بیتدفندر را در اختیار دارید و میتوانید ویندوز رایانه تان را عوض کنید .
    روش زیر برای به اجرا در آوردن فایل های آپدیت بعد از نصب ویندوز جدید :
    حالا سیستم را Restart کنید و وارد Safe Mode شوید و حالا وارد C:\Program Files\Common Files\Bitdefender\Bitdefender Threat Scanner شوید و تمامی پوشه هایی که در آنجا میبینید را حذف کنید و به فایل ها کاری نداشته باشید و سپس آن پوشه هایی که قبلا از همین مسیر کپی گرفته اید را کپی بگیرید و در همین مسیر Paste کنید و حالا بروید سراغ فایلی که از آن Export تهیه کردید ، روی آن فایل دوبارکلیک کرده و Yes را زده و Ok و حالا سیستم را Restart کنید و بصورت عادی ویندوز رایانه را اجرا کنید . حالا آنتی ویروس شما با موفقیت آپدیت شده است .

2. 4 کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه depot's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    پای کامپیوتر

پيش فرض

دوستان شنیدم نسخه 2013 کرک داره ؟؟؟؟ چند روزه هست ؟؟؟ مثل تریال ریست عمل میکنه ؟؟؟‌

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دوستان شنیدم نسخه 2013 کرک داره ؟؟؟؟ چند روزه هست ؟؟؟ مثل تریال ریست عمل میکنه ؟؟؟‌
    بهتر هست که کرک شده استفاده نکنید خود کرک باعث مشکل میشه و شاید عامل ورود بد افزار ها باشه همون شماره سریال های موجود را استفاده کنید بهتر هست بیت دفندر هم شماره سریال هاش زود باطل نمیشه که خیلی خوبه .
    در مورد تریال ریست هم من که چیزی ندیدم توی نت ولی بیاد هم استفاه نمیکنم .

5. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

کرک bitdefender 2013

نکته:
    1.احتمالا نیاز به هیتلر شکن دارید برای دانلود کرک
    2.اگه bitdefender رو سیستم نصبه ممکنه اجازه دانلود رو نده بنابراین یا اونو غیر فعال کنید یا پاک کنید

نحوه کرک کردن:
    1.بعد از نصب وقتی به پنجره Register Your Product رسیدید گزینه I want to evaluate the product را انتخاب کنید
    2.تا جایی پیش برید که به پنجره Login to MyBitdefender برسید و اینجا اکنت باید بسازید(create a new one)
    3.سپس e_mail و password رو وارد کنید..در ضمن دقت کنید که باید e_mail حقیقی وارد کنید مثل اونی که تو yahoo یا g-mail دارید چون لینک فعال سازی براتون فرستاده میشه و باید به e_mail تون رفته و روی لینک مربوطه کلیک کنید (پسورد e-mail رو در اینجا قرار نداده و از پسورد دیگه ای استفاده کنید)
    4.در صفحه اصلی bitdefender (کنار اون ضربدر و منها ) به MyBitDefender رفته و روی Account Settings کلیک کنید و روی صفحه جدید Automatically log me in BitDefender رو انتخاب کرده و رو Go to My BitDefender کلیک کنید و درانتها آن را ببندید اما logout نکنید
    5.حالا سیستم رو restart کنید و کلید f8 رو در ابتدا راه اندازی سیستم بزنید و وارد safe mode بشید (اگه اینطوری فعال نشد با safe mode with networking بالا بیاید) بعد از بالا اومدن به محل ذخیره فایل کرک برید و اونو اجرا کنید
    6.بعد از اجرا کرک زبان رو روی english بزارید و ok کنید و در پنجره جدید بر روی Activate کلیک کنید..پنجره جدیدی باز شده که به شما اطلاع میده که bitdefender فعال شده و باید سیستم رو restart کنید(میتونید تو اینجا در setting میزان سال های فعال رو بالاتر ببرید ولی پیشنهاد نمیشه)
    7.بعد از بالا اومدن ویندوز bitdefender رو باز کنید اگه همه چی خوب پیش رفته باشه شما باید 365 days left رو ببینید که در اونصورت برای یکسال سیستمتون ایمن خواهد بود در ضمن حتما update کنید

7. 2 کاربر از satansilent بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه leo_meb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    سبزوار

پيش فرض

کلید واسه انتی ویروس 2013 نیست؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه MILAD2799's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    دیاره کریمان

پيش فرض

دوستان یه چند روزی هست که سرعت اپدیت انتیویروسم خیلی اومده پایین واسه 6 مگ 1 ساعت باید صبر کنم با چی پی ان هم فرقی نداره چکارش کنم؟

پروفشنال manuch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

نخیر! یکی دو هفته میشه اینترنت هر وقت دلش می خواد وصل می شه و هر وقت ناراحت میشه فوری قطع میشه!
    ربطی به adsl و فیلترشکن و vpn نداره. خدا این طوری خواسته! مصلحت در اینه! شاکر باش ای بنده خدا!

11. 2 کاربر از manuch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه poria_sola's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    mazandaran

پيش فرض

ببخشید من از نود استفاده میکنم ..خواستم بیخیالش شم برم طرف بیت ولی میخواستم بدونم چقدراز cpu و رم استفاده میکنه..اپدیتاش چه حجمی دارن؟؟

آخر فروم باز kases's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ببخشید من از نود استفاده میکنم ..خواستم بیخیالش شم برم طرف بیت ولی میخواستم بدونم چقدراز cpu و رم استفاده میکنه..اپدیتاش چه حجمی دارن؟؟
    سلام

بیت دیفندر در نسخه 2013 انتی ویروس سبکی شده
    البته باید دید سخت افزار سیستم شما در چه وضعیته؟
    اپدیتها بین 5تا 10 مگابایت

14. 2 کاربر از kases بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال vahid javani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان تو رو خدا یه سریال برای توتال بذارید
    همشو امتحان کردم کار نکرد

16. این کاربر از vahid javani بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •