تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تاپیک خوبیست ؟ ( added by nima )

راي دهنده
34. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله خوبست

29 85.29%
  • نخیر خیلی خوبست

17 50.00%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 105

نام تاپيک: »»» صنـدلی داغ طراحان وب انجمن های پی سی ورلد - مهمان این دوره: " ? " «««

پروفشنال Lt.Ali's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    In Labyrinths of Coral Caves

پيش فرض Ultimator

Ultimator

سلام ؛ خوبی برادر ؟

بریم سراغ سوالات

1. هدفت از زندگـی کردن چی هست ؟
    2. فلسفت از زنده موندن چی هست ؟
    3. امید به آینده یا پشیمان از گذشتـه ؟
    4. یوزرتور تفسیـر کن
    5. برنامه نویسی رو چطـور میبینی ؟
    6. شغـل شریف ؟
    7. اتاق تاریک یا توی جمـع ؟
    8. بهترین دوستت توی P30World ؟
    9. نظـرت راجـع به یه مبتدی ( من مثلا" )
    10. بهترین هدف که آدم میتونـه داشته باشـه ؟

موفق باشی

2. این کاربر از Lt.Ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز far2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

دوست عزیزمگه تو تاپیک های صندلی داغ چی کار میکنند؟!
    همون جمله اول شما کله پست های داده شده تو این تاپیک و افرادی که پست ها رو نوشتن یا خوندن رو برد زیر سوال
    لحن شما اصلا درست نبود اونم با مدیر انجمن
    سوالات شما به کرات تو انجمن پرسیده شده و پاسخ داده شده تو پست اول هم اشاره شده که سوالات مربوط به طراحی ممنوعه مگر موارده نظرخواهی ضخصی و خیلی جزئی!

سایتشون هم با یک کلیک روی آواتار میتونید ببینید

در کل اینطور موارد تابع اکثریت هست نه نظر های شخصی

نیما جان این پست رو هم بعدا پاک کن شما بی زحمت

اگر خیلی لازم نبود نمیدادم ولی نتونستم جلوی خودم رو نگه دارم چیزی نگم
    تو تاپیک های صندلی داغ را نمی دانم ولی اصولا توی صندلی داغ هم سوالات شخصی مطرح میشه هم سوالات تخصصی .

دوما اگر سوالی پرسیده میشه پاسخ دقیقی هم گفته میشه ولی اینجا همه سوالات فقط دست انداخته می شوند و هیچ کدام جواب درست و حسابی داده نمی شوند.
    ( مدیری که روی صندلی داغ میشینه حتما جنبه ی انتقاد هم داره ) ( اگر هم توهینی شده عذر می خواهم )

من برای این وارد تاپیک شدم که قرار بود یک متخصص وب به سوالات پاسخ بده گفتم حتما سوالاتی مطرح میشه که اطلاعات خوبی هم به من میده که در این زمینه هستم ولی اصلا نتوانستم پست ها را کامل بخونم .

- سوالات من هم جزئی بود . البته شاید نظر اکثریت چیز دیگه ای باشد ولی انتقاد می توانه از طرف یک نفر باشه

و در پایان اگر شرایط تاپیک های صندلی داغ اینه که من معذرت می خواهم و پست هام را پاک کنید و راه خود را ادامه دهید

4. این کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

سلام

لطفا سوالاتی که تخصصی هستن از پرسیدنش خودداری کنید تا تاپیک منحرف نشه اینجور سوالات تاپیک جداگونه قبلش هم جستجو !

1- بهترین و کارآمدترین زبان برنامه نویسی وب چیه ؟

----------------------------------------------------------------------------

2- بهترین راه یادگیری را در کار کردن با اسکریپت ها می دانید ؟
    کاملا بی مورد !

تو تاپیک های صندلی داغ را نمی دانم ولی اصولا توی صندلی داغ هم سوالات شخصی مطرح میشه هم سوالات تخصصی .
    صندلی داغ اینجا با بقیه جاها فرق داره !

دوما اگر سوالی پرسیده میشه پاسخ دقیقی هم گفته میشه ولی اینجا همه سوالات فقط دست انداخته می شوند و هیچ کدام جواب درست و حسابی داده نمی شوند.
    ( مدیری که روی صندلی داغ میشینه حتما جنبه ی انتقاد هم داره ) ( اگر هم توهینی شده عذر می خواهم )
    تا الان تمامی پاسخ ها قابل درک بود لااقل برای من ! بقیه هم اگر مشکلی داشتن بیان میکردن حالا شاید بعضی جاها رمزی گفته شه ولی منظور رو خودی ها میگیرن
    Last edited by Bill Gates; 06-10-2010 at 23:00.

6. 2 کاربر از Bill Gates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

حالا این پست ها پاک میشن ولی حالا این دوستمون هم فکر نکنن اینجا پارتی بازیه یا گنگ راه انداختیم به قولی و بچه ها ....

ولی خوب شما هم یه مقدار حق بده به ما

همین انجمن فیلم هم یه تاپیک صندلی داغ داره
    یه نگاه بنداز

از طرفی بچه های این انجمن حدودا 3 سالی میشه با هم هستن
    میشناسن همدیگه رو تا حد زیادی
    اگر صرفا بنا بود سوالات اموزشی مطرح بشه خوب دیگه همون کاره انجمن بود سوال داشتید تاپیک میزدید پاسخ داده میشد
    یا مثلا تو بخشه آموزش تاپیک میزدیم

ولی اینجا جوش کلا فرق میکنه
    سوالات رو هم یه بار دیگه مرور کنید
    سوالات مرتبط هم کم نشده

انتظاری هم نیست به این همه سوال هر کدوم با جزئیات و کلی توضیح پاسخ داده بشه
    بعضا جهته یادآوری و اطلاع دیگر دوستان هست بعضی هم که موارد خصوصی که مربوط به انجمن نمیشه
    Last edited by DaRiOuShJh; 06-10-2010 at 23:53.

8. 3 کاربر از DaRiOuShJh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض DavooD

این داریوش تهدید کرده بودا شروع کنید من شروع کنم میاید میکید سوالارو قورت دادی
    1-اگه یکی بهت زور بگه چیکارش میکنی؟ منم بهش زور میگم البته مقاومت ولی اگه نشد جز سکوت راهی نیست . آدم باید رئالیست باشه !
    2-اگه یه بچه بهت زور بگه چیکار میکنی؟ بهش لبخند میزنم میگم برو عزیزم به کارت برس
    3-اگه میخواستی رشته ای به غیر از کامپیوتر انتخاب کنی چه رشته ای انتخاب میکردی؟ معماری هم علاقه داشتم
    4-تا حالا سورپرایز شدی یا کسی رو سورپرایز کردی؟اگه آره چی بوده؟ کم سورپرایز میشم به خاطر یه اخلاق بدی دارم که زیاد حدث میزنم مگه طرف سورپرایزش حرفه ای باشه ! سورپرایز کردن که زیــــاد ! علاقه دارم اصلا به این کار و خیلی پیش میاد نمیتونم موردی بگم
    5-کشور های اروپایی کدومش دوست داری؟ از ایتالیا و انگلستون خوشم میاد
    6-دوست داری تو اون کشور بودی؟ اوهوم
    7-معماری کدوم شهر های اروپایی رو دوست داری؟ رم - ونیز ....
    8-اهل سیاست هستی؟ نه اهل آملم چرا یکم - پالیتیکال ویو بنده هم میدونین که انتگرالیسمه
    9-حیوون مورد علاقه؟ هنوز خلق نشده ! البته به انواع اژدها علاقه دارم ولی گیر نمیاد
    10-آخرین فیلمی که دیدی؟ یادم نمیاد مدتیه فیلم ندیدم اگه بخوام بگم برمیگرده به زمان twilight 2 ! آخه یهو فیلم زیاد شده اونوقت منم همیشه صبر میکنم نسخه با کیفیت ترجیحا 720p بیاد بعد ! ابدا تن به TS و پرده ای و اینا نمیدیم : دی فعلا سریال میبینم
    11-آخرین فیلم ایرانی که دیدی؟ فیلم ایرانی کلا نمیبینم مگه زورکی ! کتاب قانون بود چند درصدی که توش خنده و اینا بود دیدم
    12-به غیر از شادمهر از کدوم خواننده ایرانی خوشت میاد؟ آقای عقیلی : دی ، خب بقیه چیز خاصی مدنظرم نیست همه خواننده ها محترمن ( سر و ته یه کرباسن ! )
    13-اسمایلی مورد علاقت؟ ها ؟
    14- چرا آواتار تو شبیه آواتار یاسره؟ بله !
    آواتار بنده و ایشون تصادافا یکی از شخصیتهای محبوب دنیای تلویزیون فرنگه ! تو سریالش بهش میگن دین ، این دین نه ها ! اون Dean ! باباشم شکارچی بوده فامیلیش وینچستره ( تو سریال ) { جنسن آکلیس اسم اریجینالشه } ایشون لطف کردن یکی از بهترین سریالهای تاریخ رو بازی کردن و مدت زیادیه ازش لذت میبریم حدود 5 فصل پخش کامل شده و فصل ششم جمعه شب ها از شبکه CW سیما پخش میشه . بله فعلا بازی زیبا و بی نقصشون هم هرو فریفته خویش کرده . البته مخاطب سریال ممکنه خاص باشه خیلیا دوس نداشته باشن ولی سریال خاصیه واقعا

15-اهل کتاب خوندن هستی؟اگه آره آخرین کتابی که خوندی چی بوده؟ آره رمان و داستان کوتاه گاهی زیاد میخونم آخرین کتابی که خوندم هم یکی از نوشته های آقای مودب پور بود که سبک طنزش بد نیست مدتی پیشه .
    16-آخرین پروژه که انجام دادی چی بوده؟
    ظاهرا پروژه سیستم ثبت نام و مدیریت مدارس آخرین دست نوشته ام بوده بعدش چند مورد سایت فقط
    17-آهنگ مورد علاقت؟! سوال خیلی کلیه ! نمیشه گفت مثل گفتن اینه که تو شب کوری بگی پر نور ترین ستاره کدومه !
    18-به نظرت آدم اجتماعی ای هستی؟ تعریف یک آدم اجتماعی رو از سیره من نوشتن
    19-چه کلمه ای ناراحتت میکنه؟ کلمه خاصی به ذهنم نمیاد ولی دروغ با هر کلمه ی زیبایی ناراحتم میکنه
    20-چه کلمه ای باعث میشه عصبانی بشی؟ مثل قبلی اما با این تفاوت که زیاد عصبانی نمیشم
    21-عصبانی بشی چیکار میکنی؟(سرتو میکوبی به دیوار کم عصبانی میشم ولی طبیعتا کنترل نکنم واکنش نشون میدم اما از کوره در نمیرم و شرایط رو باز هم میسنجم که راه برگشت باشه !
    22-دوست داری خودت واسه خودت کار کنی یا اگه یه شرکت بزرگی و معتبر مثل ماکروسافت بهت پیشنهاد بده باهاشون همکاری میکنی؟ میخوام درسم رو ادامه بدم D: ولی من مطعلق به مردمم چرا که نه خدمت به خلق از هرجایی البته باید به اونجا اعتقاد داشته باشم
    23-مرورگر مورد علاقت؟ OPERA
    24-زندگی رو تو 3تا کلمه شرح بده تو سه تا کلمه رو که نمیگن شرح ولی محبت ، مفید بودن ، گذشت
    25-گوشیت چیه؟ p990i !!! سالهاست دارمش اریجینال ساخت فرانسست !
    26-چه مدل گوشی ای دوست داری؟ گوشی خاصی هنوز هیچی من به پلتفرم علاقه دارم هفته آینده WindowsPhone7 سیستم عامل جدید مایکروسافت میاد رونمایی بشه و انقلابی کنه ! احتمالا گوشی بعدیم از اون پلتفرمه
    27-از کدوم تبلت ها خوشت میاد؟ قبلنا یکی ویندوزسون داشت ! راحت ترم باش ولی آی پد هم فقط جالبه !
    28-آدم انعطاف پذیری هستی؟ به گفته دوست و دشمن زیاد !
    29-چه رفتاری اذیتت میکنه؟ دو رویی . بی منطق بودن
    30- فکر کن تو یه اتوبوس نشستی بغلیت حرکات غیر معقول میکنه ،تو چی کار میکنی؟ میگم خواهرم چه خبره این چه کاریه
    31-این جمله یعنی چی؟ میگن اب که سر بالا بره قورباغه او عطا میخونه ینی شهر کی هر کی هر کی بشه قورباغه هفتیر کش میشه !
    32-روزانه چقد کالری مصرف میکنی؟ یه چند گیگ
    33-اگه رفیقت دست گروگان گیر باشه و اسلحه دست تو باشه ریسک میکنی و شلیک میکنی یا اسلحه رو میندازی زمین؟ میزنم ! مثل این سریال 24 که بود شخصیت اصلیش تفنگ به دست گروگانگیره سرش داد میکشید "دراپ یور گان . Now ! " ولی یه چشو می بنده بوم ! گروگانه هم بهش میگه یعنی به منم میخورد مهم نبود ؟ اینم میگه ای نور میس اِ شات !
    34-این آخریم واسه زوج شدن سوالا 33 که رند تر بود !

10. 6 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

بچه ها سخت نگیرین هر کسی یه دیدگاهی داره ضمنا شاید کسی از اخلاق من خوشش نیاد همه که یه جور نمیشن
    [B]ا
    من چند تا سوال می کنم امیدوارم درست پاسخ بدهید .
    1- بهترین و کارآمدترین زبان برنامه نویسی وب چیه ؟

بهترین وجود نداره البته داره ها ، ولی برای برنامه نویس تفاوت ها طوری نیست که بگه من تو یه زبان برنامه نویسی
    یه انتظاری داشتم و کم اوردم . بستگی به علاقه سلیقه و تخصص فرد داره . وقتی یه نفر فرضا جاوا بلده تو اون
    زمینه خوب کار میکنه پس همون براش بهترینه ! مهم تجربست و روش های درست. برنامه نویسی وب بر خلاف
    طراحی خالی خیلی به نحوه تحلیلش و روش های استفاده و دیزاین اپلیکیشن وابستست تا به محیط اجرا و زبان
    مورد استفاده . اگه من الان شخصا یه اپلیکیشن تحت وب طراحی کنم و بدمش دست دوتا برنامه نویس وب با سطح
    مهارتی تقریبا برابر با دو زبان مختلف به شرط دیزاین درست تقریبا نتیجه برابر در اکثر زمینه ها خواهد داد ( باز هم به
    شرط رعایت اصول ) .

2- بهترین راه یادگیری را در کار کردن با اسکریپت ها می دانید ؟ خیر به نظرم تجربه شخصی و نوشتن خیلی بیشتر
    تاثیر داره تا با اسکریپت های آماده کار کنیم البته اگه منظور شما رو درست متوجه شده باشم

------------------------------------------------------------------------------------

3- چقدر روی تناسب محتوا و ظاهر سایت فکر می کنید ؟
    برای کارهایی که خودم انجام میدم خیلی ! اما متاسفانه زیاد تو ایران حداقل به این مساله اهمیت نمیدن ! دیزاین گل
    و بلبلی برای نماینده هاستینگ میزنن !! نمونه کارهام رو ببینین اکثرا از نمادها و گرافیک تو مسیر هدف وب سایت و
    محتوای اون سعی کردم استفاده کنم

-----------------------------------------------------------------------------

4- کار می کنید ؟ کجا ؟
    به طور رسمی خیر اما برای یه مجتمع فناوری اطلاعات پروژه ای کار میکنم و یکی دوتا دفتر تبلیغاتی و گاهی هم کلاس های خصوصی تو آموزشگاه

5- سایت خودت چیه ؟ آدرس سایت بهترین کارت را هم می دی ؟
    کارت ویزیت هم بدم ؟
    تبلیغ هم میشه آخه ولی نمونه کارام اینجاست : DesignArt.us خودتون انتخاب کنین

------------------------------------------------------------------

لطفا پاسخ نامه را پر کنید !
    دفه بعد لطفا چهار گزینه ای باشه

-------
    پ.ن » گفتم که شبها مهربون ترم
    +

البته دوستان درست میگن سعی کنین سوالای تخصصی نپرسین ! بلد نیستم شاید روم نشه بگم

12. 4 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

والله من داشتم از اینجا رد می شدم، دیدم ملت تو صف واستادن، من هم واستادم! حالا بگو ببینم:
    1- اینجا صف چیه؟

صف دق دادن من نفری یه شیشه الکل هم دستشونه کم کم میپاشن زیر صندلی

2-
    تبلیغ در انجمن؟! وای وای وای!
    3 هفته بن!!!

نه جواب سوال بود منو که میشناسی رو درواسی ندارم به هر دری میزنم جواب بدم میدونستم انقد خشنی از اول همکارت میکردیم

3- گفتی یاد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] افتادم. فیلمش رو دیدی؟

دارم ولی ندیدم شدیدا مقاومت میکنم نبینم ! منتظر کیفیت 720p اش میباشم واقعا حیف نیست فیلم ظاهرا به این خفنی رو تی اس ببینی ؟
    توضیحات : بچه ها هر لینکی که ویدئویی باشه دانلود میکنن فله ای ! شبی 5 تا 10 گیگ از بیت المال !
    توضیحات 2 !! سوتی رو میبینی ؟ با [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اشتباه گرفتم الان که IMDB رو دیدم فهمیدم سوتی دادم اون که میگی 2009 هست الان دانلود میکنم

4- آیم بیگ فَن آو یور پُستز. پست بعدی "به سیاهی نور" رو کی میدی؟
    واقعا ؟ ذوق کردم
    هر وقت پستم بیاد الان بنویسم ممکنه روندش به هم بخوره . هر کدوم از پستهاش وابسته به یه احساسه ! ( دوتا بیشتر نیست البته ) ولی خب اولیش گیجی صبح امتحان سخت بود و دومیشم خشم از نادانی برخی ! بعدیش چه حسی باشم خدا میدونه

5- این دوستمون far2009 چرا انقدر عصبانی ه؟! (عزیزم اینجا پیست اسپم سواری ه! محتوای علمی مون کجا بود؟! )
    هرکسی یه دیدگاهی داره هستن دوستای خودمون تو همین پی سی تو بحث هامون میگن چقدر میخندی و شادی انقد . منظورم این دوستمون نیست کلا میگم چرا گاهی بعضیا واسه شادی هم دنبال دلیل میگردن . خیلی واسه کسی که بهم میگه چرا انقدر خوشی تاسف میخورم
    این عزیز هم ورژن یوزرش رو آپدیت کنه 2010 نصب کنه فکر کنم حل بشه (شوخیه ها )

6- اسم داریوش تو تگ ها چی کار می کنه؟!
    حال نمیکنی بزن حذف کن داریوشه دیگه از در پرتش کنی از تگ میزنه بیرون

7- نظرت راجع به "شراره رخام" چیه؟! (شرمنده دیگه، سوال کم اومد، اولین چیزی که دیدم رو نوشتم!)
    سرچ کردم یادم اومد کیه ها شبیه یکی از هم رشته ای هاست ( دو ترم بالاتر ) که ازش خوشم نیومد هیچ وقت
    اگه خود شراره خانوم این پست رو میخونه جسارت نباشه با ایشون نبودم خیلی هم متشخص هستن

8- "دارک سایدرز" یک کم تخیلی می زنه! نا فرم نیست؟ مسیرم به توپ خونه افتاد، بخرم؟
    من که خوشم اومد ، تخیلیات که فوندیشنشه ! هیچ چیز ریلی نداره توش ! اصلا آدم ندیدم آخه ! اولش با جنگ فرشته ها و دویل ها شروع میشه ! بعد فکر کن تو هورسمنه جنگی ! اسطوریه ایه داستانش بسته به سلیقه خودته
    من کلا این سبک حال میکنم هیچ وقت با وارکرفت حال کردی اصلا ؟ من باهاش زندگی کردم ( بازی سال 2003 رو هنوز هر شب بازی میکنیم آنلاین ! ) خب همش تخیله دیگه !

9- یه عدد از 0 تا 100 بگو ببینم چقدر پدر چشم و دستت در اومد تا به سوالای بچه ها (مخصوصاً داریوش) جواب بدی؟

عادت کردم 19 یه نویسنده هیچ وقت از نوشتن خسته نمیشه
    10- اگه "چیز پی اِن"ت وصل نشه، اولترا سرف و بقیه هم کار نکنن، چجوری میری فیس بوک؟! :(([/QUOTE]

مثل الان تو کف میمونم و از تو جیمیل نوتیفیکیشن ها رو چک میکنم اگه یادم بیاد مال کجاست رپلی هم میکنم گاهی ! دو روزه چیز پی انم وصل نمیشه آخه ! سرور امیر هم اکسپایر شد همونوقت
    اولترا اینا هم حال ندارم باز کنم !!!!!

14. 5 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

ممنون که پاسخ دادید . حالا اینا :

شخصی :

1- با قرمه سبزی ، ابر و آچار فرانسه یک جمله بساز ( یک فعل داشته باشه ) !

2- یک سوسکی پاش شکسته برای درمانش چکار می کنی ؟ ( نکشیش یک وقت )

3- عدد 153246546 را در جواب تکرار کن

4- یک پشتک بزن همه ببینند

5- شیشه همسایه را بشکن عکسش را بگذار ؟

6- این همه اسمایل استفاده می کنی به سرور سایت فشار نمی یاد ؟

تخصصی :

1- برای طراحی همین وب سایتی که معرفی کردید چقدر پول می گیرید ؟ ( هر جا که می دانید پاسخ بدید )

2- از طراحی کدام سایت خوشت آمده ولی خودت طراحش نبودی ؟

3 - دوست داری مدیریت کدام سایت را در دست بگیری ؟

16. 5 کاربر از far2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن طراحی صفحات وب tabriz-info's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    هالیکارناسوس

پيش فرض

من فقط یه سوال دارم و دیگر هیچ

نیما واقعا . واقعا خجالت نمیکشی سیستم عامل دزدی استفاده میکنی اسمشو توامضات هم میزاری و تبلیغش میکنی؟

حالا داغ شو ببین چه حالی میده
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by tabriz-info; 07-10-2010 at 16:07.

18. 7 کاربر از tabriz-info بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    اصفهان، نصف جهان

پيش فرض

چی شد پس کسی جواب نمیده ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •