تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 14 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 140

نام تاپيک: فروشگاه اینترنتی فارسی

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

فکر کنم فروشگاه فارسی e107 هم بد نباشه یه امتحان بکنید بد نیست البته هنوزم خودم نصبش نکردم این هم لینکش
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ظاهراً این فروشگاهو باقابلیت پرداخت شتابی واسه دانلود نیست حتماً این هم مثل بقیه پولی هست
    البته دو تا تیم هستن که e107 رو فارسی کردن که پیششنهاد می کنم از سیستم پایینی استفاده کنین چون خیلی از نظر ظاهر ترو تمیزتر هست
    کد:
    اصلا فروشگاه ساز جالبي نيست
    خيلي ضعيف بود

2. 2 کاربر از Mohsen khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mztd006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    فرقی نمی کنه !!!

11

اصلا فروشگاه ساز جالبي نيست
    خيلي ضعيف بود
    بله خیلی ضعیف بود

به این تاپیک برید فکر میکنم مورد مناسب تری باشه

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mztd006; 29-09-2008 at 23:14.

پروفشنال mummified's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

دوستان سلام من cms هاي farsicommerce-1.1.1 و oscommerce2.2 هر دوتا رو دانلود كردم و خواستم كه روي لوكال هاست تستشون كنم ولي فقط تا مرحله نصب پيش ميره يعني صفحه اي كه دوتا گزينه نصب و ارتقاء داره و ديگه هيچ كاري نميشه كرد.
    ميشه يه نفر راهنمايم كنه كه چه كار بايد بكنم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sam.sum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان سلام من cms هاي farsicommerce-1.1.1 و oscommerce2.2 هر دوتا رو دانلود كردم و خواستم كه روي لوكال هاست تستشون كنم ولي فقط تا مرحله نصب پيش ميره يعني صفحه اي كه دوتا گزينه نصب و ارتقاء داره و ديگه هيچ كاري نميشه كرد.
    ميشه يه نفر راهنمايم كنه كه چه كار بايد بكنم؟
    چه سروری نصب کردی iis یا Apache ؟ بیشتر توضیح بدی بهتره...... راستی من سیستم Quick cart 1.4 رو امتحان کردم خیلی سادست اما عالیه... تازه من یه ورژن خیلی قدیمیشو نصب کردم فارسی کردنش سه سوته..... فقط برای اینکه امکانات بیشتری داشته یاشه باید یه Plugin Manager نصب کنی که یه کوچولو تو دردسر افتادم کسی می دونه چی کار باید کرد؟
    Last edited by sam.sum; 07-10-2008 at 14:52.

داره خودمونی میشه Desperados's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

باید ذکر کنم تنها سایت فارسی ساز و پشتیبان e107 فارسی سایت
    کد:
    هست !

که در سایت رسمی خود e107 هم ثبت شده ! و سایت ذکر شده سیستم فارسی شده سایت e107.ir (وب شهر سابق) رو به صورت غیر قانونی ...بگذریم....

کد:
    (اینجا هم نام سایت پشتیبان و مترجم اصلی ثبت شده !)

در مورد فروشگاه هم سیستم فروشگاه ساز سایت e107.ir هم با سیستم پرداخت - ایران مارکت سنتر و هم با استفاده از درگاه سامان و پارسیان اجازه خرید آنلاین با کارت های شتاب رو میده همچنین امکان خرید آفلاین هم در سیستم هست ! به علاوه PayPal !

در ضمن با پلاگین سایت متخلفی که ذکر کردید کاملاً متفاوت هست و قابل مقایسه نیست !

در حد یک پلاگین فروشگاه هم چیزی کم نداره شما می توانید با یک قالب مناسب یک فروشگاه کامل داشته باشید !
    Last edited by Desperados; 07-10-2008 at 16:56.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

چه سروری نصب کردی iis یا Apache ؟ بیشتر توضیح بدی بهتره...... راستی من سیستم Quick cart 1.4 رو امتحان کردم خیلی سادست اما عالیه... تازه من یه ورژن خیلی قدیمیشو نصب کردم فارسی کردنش سه سوته..... فقط برای اینکه امکانات بیشتری داشته یاشه باید یه Plugin Manager نصب کنی که یه کوچولو تو دردسر افتادم کسی می دونه چی کار باید کرد؟
    من این ها رو روی سرور easy php2 نصب کردم که هم از آپاچی و هم php5 پشتیبانی کامل میکنه.
    ولی مشکل داره و نمیشه هیچ کدوم رو نصب کرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باید ذکر کنم تنها سایت فارسی ساز و پشتیبان e107 فارسی سایت
    کد:
    http://e107.ir
    هست !

که در سایت رسمی خود e107 هم ثبت شده ! و سایت ذکر شده سیستم فارسی شده سایت e107.ir (وب شهر سابق) رو به صورت غیر قانونی ...بگذریم....

کد:
    http://e107.org/e107_plugins/dev/dev.php
    (اینجا هم نام سایت پشتیبان و مترجم اصلی ثبت شده !)

در مورد فروشگاه هم سیستم فروشگاه ساز سایت e107.ir هم با سیستم پرداخت - ایران مارکت سنتر و هم با استفاده از درگاه سامان و پارسیان اجازه خرید آنلاین با کارت های شتاب رو میده همچنین امکان خرید آفلاین هم در سیستم هست ! به علاوه PayPal !

در ضمن با پلاگین سایت متخلفی که ذکر کردید کاملاً متفاوت هست و قابل مقایسه نیست !

در حد یک پلاگین فروشگاه هم چیزی کم نداره شما می توانید با یک قالب مناسب یک فروشگاه کامل داشته باشید !
    شما فقط از این سیستم تعریف می کنی اما اون سیستمی که با درگاه سامان و پارسیان کار می کنه واسه دانلود نیست و پولیه....... حتی اون نسخه ای که واسه دانلود گذاشته 426KB هستش که سایز اصلی پلاگین 817KB هستش ..........
    Last edited by sam.sum; 08-10-2008 at 11:01.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من این ها رو روی سرور easy php2 نصب کردم که هم از آپاچی و هم php5 پشتیبانی کامل میکنه.
    ولی مشکل داره و نمیشه هیچ کدوم رو نصب کرد.
    راستش من همه اینارو با wamp نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم اگه تو دانلود wamp مشکلی نداشتی حتماً امتحان کن

10. این کاربر از sam.sum بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

راستش من همه اینارو با wamp نصب کردم و هیچ مشکلی نداشتم اگه تو دانلود wamp مشکلی نداشتی حتماً امتحان کن
    مرسي دوست من
    چشم من با اين برنامه هم امتحان مي كنم ولي فعلاً مشغول ترجمه ويبلتين فارسي 3.7.3 هستم.

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من سیستم Quick cart 1.4 رو امتحان کردم خیلی سادست اما عالیه... تازه من یه ورژن خیلی قدیمیشو نصب کردم فارسی کردنش سه سوته..... فقط برای اینکه امکانات بیشتری داشته یاشه باید یه Plugin Manager نصب کنی که یه کوچولو تو دردسر افتادم کسی می دونه چی کار باید کرد؟
    Last edited by sam.sum; 11-10-2008 at 14:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •