تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 64

نام تاپيک: خریدن لپ تاپ برای Mathlab تا 800 هزار تومان (هرچه زود تر !)

آخر فروم باز rostamiani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

من کارم دقیقا مثل شماست، لب تاب دل Latitude دارم، با پردازنده ی کور2دیو P9800 و رم 4 گیگ
    اگه واقعا بخوای با لب تاپ کار شبیه سازی (عوض کامپیوترهای بدبخت سایت دانشگاه) انجام بدی به نظرم فقط این سری میتونه دووم بیاره (البته من 2 سال پیش خریدم)
    همین 1 ماه پیش، به مدت 8 روز بی وقفه متلب روش شبیه سازی میکرد با لود 100، بدون کول پد، ککش هم نگزید، توی این دو سال ازین کارا زیاد باهاش کردم....واقعا ازش راضیم، تقریبا هم خاموش نمیشه مثل یه سرور کار میکنه

چون کارت با متلب و شبیه سازی هست پس همه ی پردازنده های بالاتر از کور2دیو کارتو راه میندازه ولی به این نکته توجه کن که در بحث پردازنده ولخرجی کن (به خاطر کارت) اما در مورد کارت گرافیک لزومی نداره (هرچند بهتره باشه)
    اگر هم لب تاپ واقعا فنی با این مشخصات میخوای باید یه کم بری بالاتر، من از کیفیت فعلی سری Latitude اطلاعی ندارم ولی سری های قبلی به لحاظ کیفیت و کارائی و دوام که برای فردی مثل شما حیاتی هست حرف ندارن
    به نظر من اگر این سری مناسب نبود، از مارک ایسوس بردار، سونی هم خوبه، ولی فکر نمیکنم واسه این تیپ کارها ایسر انتخاب مناسبی باشه

پ.ن: سری Latitude یه ایراد داره اونم اینکه قیافه نداره...
    خیلی متشکرم
    متاسفانه چند سالیه که دیگه از Dell تعریف نمی کنن .برای همین دیگه نمی خوام برم سراغش
    نمی دونم ایسر اینجور کارا رو جواب میده یا نه. ولی اگه جهت احتیاط نخوام Acer بخرم همه گزینه های زیر 1 تومان پردازنده مشابه دارند. فقط میمونه بحث بقیه چیزا

HP یا Asus یا MSI ؟؟؟ !!!
    نمی دونم اصلا این سوال درسته یا نه ... ولی :کدوم خرکار تره ؟!!!

آخر فروم باز mehdi666lp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران جلس

پيش فرض

خیلی خیلی متشکرم
    خیلی کمک خوبی کردید ... در اولین فرصت این مدل ها رو می بینم
    در ضمن ... معمولا Acer کانفیگ بهتری نسبت به قیمتش داره ولی فکر کنم راحت تر هم خراب میشه .درسته ؟
    .
    .
    .
    نه.خراب شدن یا نشدن لپ تاپ بستکی به استفاده هر کس از اون لپ تاپ داره...اگه بهش فشار بیاری و هی باهاش بد رفتاری کنی زود خراب میشه اما اگه ازش درست استفاده بشه واست حالا حالا ها کار میکنه

3. 2 کاربر از mehdi666lp بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

خیلی متشکرم
    متاسفانه چند سالیه که دیگه از Dell تعریف نمی کنن .برای همین دیگه نمی خوام برم سراغش
    نمی دونم ایسر اینجور کارا رو جواب میده یا نه. ولی اگه جهت احتیاط نخوام Acer بخرم همه گزینه های زیر 1 تومان پردازنده مشابه دارند. فقط میمونه بحث بقیه چیزا

HP یا Asus یا MSI ؟؟؟ !!!
    نمی دونم اصلا این سوال درسته یا نه ... ولی :کدوم خرکار تره ؟!!!
    خر کار به معنی واقعی کلمه طبق اسم شاید بشه گفت: سری لتیتیود، سری تافبوک توشیبا (اند خرکاری)، و بعضی از سرهای سونی
    در بین اون سه تائی که خودت گفتی، اچ پی اصلا چنین خاصیتی رو نداره، حداقل اونائی که وارد بازار ایران میشه
    ام.اس.آی هم کلا لب تاب متوسطی هست و به نظر من کیفیتش حتی از ایسر هم پائین تره (شاید تجربه ی خوبی با مادربوردها و کارت گرافیکهاش داشتی ولی لب تاب OEM تولید میشه و خیلی نباید توجه کرد.)
    در این بین طبق تجربه ی شخصی خودم ایسوس خرکارتره بین اون سه تا

کلا به نظر من:
    رنج قیمت زیر 700، ایسر
    زیر 1200، ایسوس
    زیر 1500، سونی
    بالای 1500، سونی، لتیتیود و اپل انتخابهای خوبی اند

5. 2 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

خر کار به معنی واقعی کلمه طبق اسم شاید بشه گفت: سری لتیتیود، سری تافبوک توشیبا (اند خرکاری)، و بعضی از سرهای سونی
    در بین اون سه تائی که خودت گفتی، اچ پی اصلا چنین خاصیتی رو نداره، حداقل اونائی که وارد بازار ایران میشه
    ام.اس.آی هم کلا لب تاب متوسطی هست و به نظر من کیفیتش حتی از ایسر هم پائین تره (شاید تجربه ی خوبی با مادربوردها و کارت گرافیکهاش داشتی ولی لب تاب OEM تولید میشه و خیلی نباید توجه کرد.)

کلا به نظر من:
    رنج قیمت زیر 700، ایسر
    زیر 1200، ایسوس
    زیر 1500، سونی
    عجب ! در مورد HP مطمئنید ؟ مثلا همین سری 6 رو خیلی ازش تعریف می کنند ! مثل HP 6050 !
    ببخشید .. لپ تاپ OEM یعنی چی ؟ یعنی MSI به جای دیگه ای سفارش میده براش تولید کنند ؟

پس ظاهرا با این شرایط شما ASUS رو پیشنهاد میدید.یعتی N43SV

متشکرم

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

متشکرم ... معمولا هر چیزی می خوام بخرم چند ماه طول می کشه ... ولی می خوام قبل از شروع شدن کلاسا لپ تاپ رو بخرم !

فکر می کردم USB3 نداره ... چه خوب . ولی قیمت i5 این مدل رو پیدا نکردم. حدود قیمتش رو دارید ؟
    core i5 ش از 960 تومن شروع میشه .

از نظر دما و صدا و کی برد و بدنه ؟
    اون مدل core i7 هست و برای دما و قدرت نمیتونه ملاک باشه ولی میتونی بری تو تاپیک hp از خود بچه هایی که داشتن بپرسی .
    من به چندین نفر 6050 رو پیشنهاد داده بودم و بعد از خرید همشون از خنک بودنش تعجب میکردن و میگفتن انگار hp واقعا متحول شده !

[QUOTE][خب وقتی قیمتش کمتره از جنس بدنه و ... باید زده بشه تا قیمت بیاد پایین دیگه ! برای همین بدنش فقط پلاستیکه ... ولی بازم ممکنه همینو بخرم !
    در ضمن ویندوز اریجینال هم نداره
    /QUOTE]
    درسته ، ایسر کیفیت بدنه و صفحه نمایشش به اندازه برند های دیگه نمیرسه ولی کیفیت قطعات داخلیش خوبه . و بوده بچه هایی 5 سال داشتن و مثل خر ازش کار میکشیدن .
    ویندوز اورجینال 20 الی 25 تومنه .(تو دو تا لپ تاپ همکانفیگ )

بازم متشکرم ... احتمالا بتونم تا یک تومن هزینه کنم ولی نمی دونم ارزششو داره یا نه
    آره داره .

نکته » شما دنبال لپ تاپ خونگی میگردی نه لپ تاپ حرفه ای و یا workstation . پس این مدل هایی که بهت معرفی میکنیم جواب کارتو میده .
    نکته » لپ تاپ های لنوو هم تو خر کاری معروفن .
    Last edited by Mr.Mazmamfi; 13-09-2011 at 22:52.

8. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

core i5 ش از 960 تومن شروع میشه .

اون مدل core i7 هست و برای دما و قدرت نمیتونه ملاک باشه ولی میتونی بری تو تاپیک hp از خود بچه هایی که داشتن بپرسی .
    من به چندین نفر 6050 رو پیشنهاد داده بودم و بعد از خرید همشون از خنک بودنش تعجب میکردن و میگفتن انگار hp واقعا متحول شده !

درسته ، ایسر کیفیت بدنه و صفحه نمایشش به اندازه برند های دیگه نمیرسه ولی کیفیت قطعات داخلیش خوبه . و بوده بچه هایی 5 سال داشتن و مثل خر ازش کار میکشیدن .
    ویندوز اورجینال 20 الی 25 تومنه .(تو دو تا لپ تاپ همکانفیگ )

آره داره .

نکته » شما دنبال لپ تاپ خونگی میگردی نه لپ تاپ حرفه ای و یا workstation . پس این مدل هایی که بهت معرفی میکنیم جواب کارتو میده .
    نکته » لپ تاپ های لنوو هم تو خر کاری معروفن .
    پس با این شرایط میرم Acer 5750 می خرم ...
    ... ولی حالا دارم وسوسه میشم برم سمت 5750 i7 ... توس سایتی که معرفی کردید قیمتا خیلی نوسان دارند. از قیمت فعلیش خبر دارید ؟

چون i7 چهار هسته ای هست دمای بالا تر و مصرف بیشتری داره یا الزاما این طور نیست ؟

متشکرم

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

پس با این شرایط میرم Acer 5750 می خرم ...
    بهترین انتخابه .

... ولی حالا دارم وسوسه میشم برم سمت 5750 i7 ... توس سایتی که معرفی کردید قیمتا خیلی نوسان دارند. از قیمت فعلیش خبر دارید ؟
    اگه میخوایی وسوسه بشی و 5750 رو با core i7 برداری ، انتخابت غلطه . بهتره در این شرایط مدل های ایسوس K53 Sv و یا N53 SV رو با core i7 به قیمت 1050 برداری . (البته حدود قیمتو گفتم )

قیمت فعلی 5750 هم تو بازار نوسان داره . ( بخاطر اوضاع نابسامان اقتصاد جهانی و ورود مدل 5755 )

چون i7 چهار هسته ای هست دمای بالا تر و مصرف بیشتری داره یا الزاما این طور نیست ؟

متشکرم
    همینطوره .

11. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

بهترین انتخابه .

اگه میخوایی وسوسه بشی و 5750 رو با core i7 برداری ، انتخابت غلطه . بهتره در این شرایط مدل های ایسوس K53 Sv و یا N53 SV رو با core i7 به قیمت 1050 برداری . (البته حدود قیمتو گفتم )

قیمت فعلی 5750 هم تو بازار نوسان داره . ( بخاطر اوضاع نابسامان اقتصاد جهانی و ورود مدل 5755 )

همینطوره .

ASUS N53SV i7 قیمتش 1050000 تومانه !!! ؟؟؟
    اگه اینطور باشه وسوسه خیلی قوی تر میشه !
    خیلی خیلی متشکرم
    فردا میرم بازار ببینم چی پیدا میشه ... خیلی خیلی متشکرم. خیلی کمکم کردید

تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

ASUS N53SV i7 قیمتش 1050000 تومانه !!! ؟؟؟
    اگه اینطور باشه وسوسه خیلی قوی تر میشه !
    الان تو سایت دیجی آنلاین قیمت رو 1100 زده (گرون شده ) چون بچه ها 1050 خریده بودن .
    حالا فردا (یعنی امروز ) برو بازار ببین قیمتای اونجا در چه حدیه .
    باز بیا میبحثیم .

14. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کلا به نظر من:
    رنج قیمت زیر 700، ایسر
    زیر 1200، ایسوس
    زیر 1500، سونی
    تایید نمیشه!
    سری های جدید اچ پی کیفیت ساخت خیلی خوبی دارند
    ضمنا این رنج قیمت و مدلی که نوشتین اشتباهه اخه امارها چیز دیگه ای رو نشون میده
    و قرار نیست هرکس میخواد بیشتر از 1.5 بخره بره اپل بخره چون مک بوک قضیش فرق میکنه و طرفداران خاص خودشو داره
    و هرکس مثلا 1.5 داره باید بره سونی بخره!

ASUS N53SV i7 کاملا تایید میشه به نظر من تو این رنج انتخاب خوبیه

16. این کاربر از vatan2009 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •