تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: بهترین ترانه‌ی این آلبوم کدام است؟

راي دهنده
17. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • نه نرو

9 52.94%
  • اینم می‌گذره

5 29.41%
  • بی‌قرار

10 58.82%
  • روزهای رویایی

4 23.53%
  • دوستت دارم

6 35.29%
  • جاده

4 23.53%
  • اگه تو مال من نیستی

8 47.06%
  • بارون پاییزی

8 47.06%
  • آخرین روز

5 29.41%
  • من عاشقت شدم

4 23.53%
  • خداحافظی

5 29.41%
Multiple Choice Poll.
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 37

نام تاپيک: سیروان خسروی - جاده رویاها

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

شاهکار کاور آلبوم رو که خودم بالا گذاشته بودم...
    مطمئنی خط تیره زانیار هست ؟
    منم اولش فکر می کردم خط تیره واسه زانیار هست ولی آخه پایین یکی از کاور های آلبوم اسم زانیار اومده و سیروان آلبوم رو به زانیار تقدیم کرده..چطور پس اسمش تو بخش ملودی و ترانه سرا ها خط تیره هست !
    آره، خط تیره زانیاره ...

تو تشکر مشکلی نداره، اسم هر کسی رو می‌تونه بیاره، اما عوامل آلبوم باید مجاز باشن ...

رضا یزدانی هم تو کاورهای آلبوم ساعت 25 یغما گلرویی رو درشت توی تشکرها نوشت، اما تو ترانه سراها نتونست اسمشو بنویسه ...

+

سیروان هم تا اینجا آلبومش برام راضی کننده بوده ... شاید هم یه چیزی فراتر از این‌ها، باید بیش‌تر گوش بدم آلبومو ...

اینکه چند ترک از آلبوم قبلاً به صورت Single پخش شده، نباید ارزش‌هاشو کم کنه ...

یادمون نره که بارون پاییزی (اگه بهترین تنظیم تاریخ نباشه) به جرأت یکی از بهترین تنظیم‌های این چند سال اخیرو داره ...

ملودی و تنظیم نه نرو هیچ نقصی بهش وارد نیست، از همون موقعی که اومد تا حالا جز بهترین‌های Playist کسایی بوده که می‌شناسم و تو این کارن ...

خداحافظی وقتی به صورت Single در اومد چندان به دلم ننشست، اما الان با این تنظیم جدید به شدت زیبا و دوست داشتنی شده ...

من عاشقت شدم با اون ارانژمان معرکه‌اش، صدای دلنشین تار و ملودی قشنگش همچنان به دل می‌شینه ...

بین ترک‌های جدید هم با بی‌قرار بسیار ارتباط برقرار کردم ...

دوستت دارم هم خیلی خوبه ...

هنوز بقیه رو دقیق گوش ندادم

2. 11 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی rh.mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یادمون نره که بارون پاییزی (اگه بهترین تنظیم تاریخ نباشه) به جرأت یکی از بهترین تنظیم‌های این چند سال اخیرو داره ...
    تنظیمش خیلی خوبه . ولی به نظر من تنظیم "تو خیال کردی بری" از اینم بهتره . واقعا خیلی صداهاش عالیه .
    مسئله دیگه اینکه بهترین تنظیم راکی که تا به امروز شنیدم بهار نزدیکه ی سیروانه . وقتی این ترک اومد گفتم سیروان میتونه به بقیه (که فکر میکنن دارن راک میخونن) یاد بده راک خوب چه جوری باید صدا بده . کاش از این ترکا بیشتر میخوند . البته نوازندگی و آهنگسازی کاوه رو نباید نادیده گرفت .
    خداحافظی وقتی به صورت Single در اومد چندان به دلم ننشست، اما الان با این تنظیم جدید به شدت زیبا و دوست داشتنی شده ...
    مگه تنظیمش فرق داشت ؟ اونم که همین بود . ارکستر بود .کدوم ورژن رو میگی کوروش جان ؟میشه لینک بذاری ؟

***نمیدونم ترک اینم میگذره کاوره یا مال خودش . تا حدودی شبیهن . ولی فکر نمیکنم همچین ترک معروف از همچین خواننده ی معروفی رو بردارن . معمولا آثار ناشناخته رو برمیدارن که کسی نفهمه .
    یه مسئله دیگه اینکه پیوند ها خیلی جاها تکراری میشن . 12 تا نت داریم و 24 تا تنالیته (در حالت معمول موسیقی مردمی ) . تا آخر عمر که نمیتونیم ملودی یکتا بسازیم ازشون . بعضی جاها تکراری میشن . همین الانشم بعضی ملودی ها شبیه همن .نه فقط تو کارای سیروان . توی خیلی کارا .
    خودمم اولین بار که این ترک رو گوش دادم یاد Taking back my life از Enrique افتادم ***
    Last edited by rh.mohammad; 15-12-2012 at 01:04.

4. 3 کاربر از rh.mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

تنظیمش خیلی خوبه . ولی به نظر من تنظیم "تو خیال کردی بری" از اینم بهتره . واقعا خیلی صداهاش عالیه .
    مسئله دیگه اینکه بهترین تنظیم راکی که تا به امروز شنیدم بهار نزدیکه ی سیروانه . وقتی این ترک اومد گفتم سیروان میتونه به بقیه (که فکر میکنن دارن راک میخونن) یاد بده راک خوب چه جوری باید صدا بده . کاش از این ترکا بیشتر میخوند . البته نوازندگی و آهنگسازی کاوه رو نباید نادیده گرفت .

مگه تنظیمش فرق داشت ؟ اونم که همین بود . ارکستر بود .کدوم ورژن رو میگی کوروش جان ؟میشه لینک بذاری ؟
    نه، الان که چک کردم دیدم همونه ...
    ولی نمی‌دونم چرا اون موقع که اومد خیلی به دلم ننشست ! الان خیلی از خداحافظی خوشم اومده ...

تنظیم جدید تو خیال کردی بری رو منظورته دیگه ؟!

آره، این جدیده هم عالیه ...

کلاً آلبومای سیروان کلاس درسیه واسه تنظیم کننده ها ...

سیروان هم اگه این تواضع رو نداشت، باید مثل شادمهر پشت آلبومش می‌نوشت تقدیم به طرفدارام، امیدوارم واسه هنرمندای جوون معلم خوبی باشم ...

6. 3 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

به نظرم بهترین تنظیم قطعه ی بارون پاییزیه و نسبت به آلبوم قبلی صد در صد پیشرفت داشته

بقیه سوالارو جواب نمیدم چون برام سخته از بین این همه موسیقی و شعر خوب یکیشو انتخاب کنم.

8. 3 کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن دانلود و آپلود NET DOCTOR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

شاهکار کاور آلبوم رو که خودم بالا گذاشته بودم...
    مطمئنی خط تیره زانیار هست ؟
    منم اولش فکر می کردم خط تیره واسه زانیار هست ولی آخه پایین یکی از کاور های آلبوم اسم زانیار اومده و سیروان آلبوم رو به زانیار تقدیم کرده..چطور پس اسمش تو بخش ملودی و ترانه سرا ها خط تیره هست !
    والا عکسی که شما گذاشتین برای من لود نمیشه و من چیزی نمی بینم(محتوای مخفی: cover که گذاشتین برای من خالیه)
    گفتم شاید برای سایرین هم همین طور باشه

در مورد خط تیره هم که کوروش جان توضیح دادن

راستی نظر دوستان در مورد قطعه "اینم میگذره" چیه؟
    واقعا کاور قطعه زیره؟
    David guetta feat Usher without you
    http://xip.ir/9ptSr

10. این کاربر از NET DOCTOR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال waltz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

یه آلبوم معمولی بعد چهار سال،اونقدر عالی نبود که بگم woooooooow

12. این کاربر از waltz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی rh.mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی نظر دوستان در مورد قطعه "اینم میگذره" چیه؟
    واقعا کاور قطعه زیره؟
    David guetta feat Usher without you
    http://xip.ir/9ptSr
    دوست عزیز ، سیروان یه هنرمند کاملا حرفه ایه . هیچ وقت نمیاد همچین کار مبتدیانه ای انجام بده . اصلا نیازیم به این کار نداره . به اندازه کافی خودشو در زمینه ی صداگذاری و تنظیم ثابت کرده . بالا هم توضیح دادم که ممکنه بعضی وقتا ملودی ها تا حدودی شبیه در بیان . به نظر من این حرفا رو کسایی درمیارن که نمیتونن موفقیت سیروان رو ببینن .قبلا دیدیم که واسه بقیه افراد هم این مسائل پیش میاد .وقتی میبینیم دارن پیشرفت میکنن به جای اینکه خودمونو بکشیم بالا میخوایم یه جوری اونا رو بکشونیم پایین .
    تنها ناراحتیم بابت کاور آلبومه . نمیدونم قضیش چی بوده . کسی که طراحیش (!!!!!) کرده به سیروان گفته از کجا طرح رو دزدیده یا سرخود داده بیرون ؟ دوستان اگه کسی میدونه قضیه چیه به ما هم خبر بده .

14. 3 کاربر از rh.mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yas_6969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

خوب منم اومدم نظر بدم یه چند وقت درگیر بودم ولی با این اوضاع یه 5 ،6 باری گوش دادم آلبوم و آهنگ ضعیف نداشت خدایی
    آهنگ بارون پاییزی و از همون اول که اومده بود دوست داشتم تنظیم کار عالی اصلا یه حس خیلی خوبی میده بهم
    ملودی نه نرو و جاده رویاها رو خیلی دوست دارم
    شعر بی قرار خیلی خوب بود و خیلی سریع باهاش ارتباط برقرار کردم آهنگ تنظیم هم عالی
    من اهل آهنگ شیش و هشت نیستم اصلا ولی این آهنگ اگه تو ماله من نیستی و نمیدونم چرا انقدر خوشم اومد اولین بار پارسال تو کنسرت گذاشت پخش شد یه کلیپ تصویری خیلی قشنگ هم داره از همون اول به دلم نشست
    بفیه ترک ها هم همین چند باری که گوش دادم خوشم اومده ولی چون کم گوش دادم نمیتونم نظر دقیق بدم
    کلا پیشرفت خیلی خوبی داشته
    یه نکته در مورد نظر دادن اونم اینکه کمه کم باید 5 بار گوش بدبد تا نظر بدید تازه میگم 5 بار هم کمه واسه من توی آلبوم های دیگه خیلی این موضوع تجربه شده که بار اول اصلا به دلم نشسته ولی چند بار که گوش دادم خوشم اومده
    در مورد آهنگ های تکراری هم مشکل از وزارت ارشاد که آلبوم ها رو سال ها نگه میداره خواننده کار نده میگید چرا کار نمیده بخواد یه کار جدا آماده کنه ضعیف میشه میگید این چه کاره ضعیفی بود من ترجیح میدم خواننده مورد علاقم کم آهنگ بده ولی آهنگی بده که بتونم سال ها گوش بدم
    ممنون

16. 4 کاربر از yas_6969 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی Serenity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    خراب شده

پيش فرض

آلبوم خوبی بود
    اما خب من یکم آلبوم سال 84 یعنی اولین آلبومش رو بیشتر دوست داشتم...تو اون آلبوم یک ترک داشت به اسم بارون که خیلی دوسش دارم و دوست داشتم سیروان عزیز باز یک مدل دیگه از این ترک رو اجرا میکرد.
    تو این آلبومش هم من ترک روزهای رویایی رو خیلی گوش میکنم . و بعد از اون ترک بی قرار بسیار زیباست
    این موضوع کاور هم دیگه خیلی داره لوس میشه !
    11 تا آهنگ زیبای سیروان رو ول کردن گیر دادن به کاور ! کاش دوستان تو همه مراحل زندگیشون انقدر ریز بین و حساس بودن

Last edited by Serenity; 16-12-2012 at 12:15.

18. 5 کاربر از Serenity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز yas_6969's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آماج

پيش فرض

آره تو اون آلبوم ترک بارون خیلی زیبا بود و ترک نامه ای از آسمان، خیلی حس خوبی دارن
      محتوای مخفی: نامه ای از آسمان 
    آیینه های دل تو
    یکی یکی شکسته شد
    پنجره های قلب تو
    به روی نور بسته شد

باور تلخ مرگ من
    توی سیاهیهای شب
    از اون همه خاطره ها
    مرثیه ای مونده رو لب

دلت می خواد تو بدونی
    اون که دوستش داشتی کجاست
    اون بالا تو اسموناست
    بهشت زیبای خداست

یک لحظه چشماتو ببند
    ببین هنوز دوست دارم
    شبا که خوابت نمیره
    منم به یادت بیدارم

گریه نکن برای من
    رسم زمونه همینه
    من هنوزم پیشتم
    نگاه تو نمی بینه

آیینه های دل تو
    یکی یکی شکسته شد
    پنجره های قلب تو
    به روی ما بسته شد

فاصله ها عزیز من
    پنجره ها را وا بکن
    بازم مثل گذشته ها
    به اسمون نگاه بکن

دلت می خواد تو بدونی
    اون که دوستش داشتی کجاست
    اون بالا تو اسموناست
    بهشت زیبای خداست

یک لحظه چشماتو ببند
    ببین هنوز دوست دارم
    شبا که خوابت نمیره
    منم به یادت بیدارم

فقط بخاطرت بیار
    که زندگی یک فرصته
    برای هر مسافری
    که تشنه محبته

یک لحظه چشماتو ببند
    ببین هنوز دوست دارم
    شبا که خوابت نمیره
    منم به یادت بیدارم

20. 2 کاربر از yas_6969 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •