تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 50

نام تاپيک: درست یا غلط

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

درست
    تعویض شمع با انواع چهار الکترود
    دلیل
    بهتر کردن جرقه زنی و سوخت بهتر بنزین
    معایب
    البته اسمش عیب نیست اینجوری جا افتاده انفجار بهتر بنزین خوب حرارت بیشتری تولید میکنه و مطمعنا درجا اب ماشین بالا میره

هیچ تاثیری در افزایش مصرف سوخت نداره
    تعویض شمع 4 الکترود برای همه خودرو ها مناسب نیست . این بستگی به نوع طراحی موتور و اتاقک انفجار موتور داره که چند الکترود در بهبود مرحله انفجار تاثیر مستقیم دارند .

ممنون .

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

یه چیز کلی هم بگم
    افزایش قدرت موتور یک بحث کاملا مهندسه و فکر نکنم افراد زیادی تحمل این بحث رو داشته باشن من جمله خودم
    این چیزها درواقع استفاده بهینه از قدرت استاندارد موتور شما است نه تیونینگ اون
    و از یه قانون کلی پیروی میکنه
    تنفس بهتر
    تخلیه بهتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirr13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    هر جایی غیر از اینجا

پيش فرض

درست
    استرس بار
    دلیل
    از محدود تبلیغات صحیح همین استرس باره بالا بردن پایداری مخصوصا روی پیچ ها
    معایب
    پول

استرس بار یک میله فلزیست که بین دو سر کمک جلو بسته میشه و در واقه سه ضلعی شاسی رو اونجا مربع میکنه

اگه نباشه جاش خالی می مونه Contractor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Pasargad

پيش فرض

تعویض شمع 4 الکترود برای همه خودرو ها مناسب نیست . این بستگی به نوع طراحی موتور و اتاقک انفجار موتور داره که چند الکترود در بهبود مرحله انفجار تاثیر مستقیم دارند .

ممنون .
    شمع چند الکتروده خیلی در احتراق بهتر تاًثیرگذاره ولی موتور رو داغتر میتونه بکنه........................
    قابل نداشت

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Pasargad

11

نوشته شده توسط amirr13 [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درست
    کم کردن ارتفاع(به صورت علمی با تعویض کمک و فنر نه بریدن و پرس کردن آن)
    دلیل
    پایین آمدن نقطه ثقل همون بالا رفتن پایداری
    معایب
    انقال بیشتر ضربات برخورد زیر خودرو در نزاع با چاله چوله و سرعت گیرها و فشار وارد بر سیستم تعلیق و جلو بندی
    exactly right
    اینو هر متخصصی میدونه و صحتش رو تاًییدش میکنه........................please continue
    thanks lot

سلام دوست عزیز
    ببخشید ولی بهتر نیست یخورده تخصصی تر صحبت کنی؟؟

لطفآ 4خط رو بیشتر کن
    درسته که مبتدی هستی ولی این مسائل خیلی وقته مطرح شده
    واقعا چطور بخودتون اجازه میدین این طرز دیالوگ داشته باشین با دیگران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاهش سطح اتومبیل بصورت استاندارد دارای محاسن و معایبی هست
    اگه به قول تو علمی باشه پس سیستم فنر بندی و سوسپنسیون و به قول تو جلو بندی چیزیش نمیشه
    هندلینگتم بالا میره
    پس معایب نداره اگه علمی باشه
    اولا منظور از suspansion جلوبندی نیست بلکه سیستم تعلیق و اتصالات چرخهاست........................بهتره بیشتر مطالعه کنی تا تخصصی تر صحبت کنی نه اینکه.................دوما اگه حداقل مطالعه ای در دینامیک داشته باشی میدونی که کوتاه شدن طول کمک فنر باعث کاهش نوسان و قدرت جذب ضربه در فنرهای لول(نه پارابابولیک) و کمک فنرها میشن................پی نظر جناب آقایamirr13 کاملا درسته......................
    سومن به حسن خلق توان کرد صید اهل نظر............................به تیر و دام نگیرند مرغ دانا را
    خدا رو شکر که شماها مدیر انجمن نیستین.................همینجوریش باندبازی راه انداختن و توی Private message بخاطر پستامون توی این انجمن و برای ساپورت رفقاشون آدم رو تهدید میکنن..........................وای به روزی که مدیر بشن اینااااااااااااااااااا
    Last edited by Contractor; 05-02-2008 at 18:10.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

شمع چند الکتروده خیلی در احتراق بهتر تاًثیرگذاره ولی موتور رو داغتر میتونه بکنه........................

:
    خیلی خوشحال میشم دلایل و استدلال های منطقی خودتون رو بگید . من بی صبرانه متظرم .

چون تجربه من و اطلاعات من خلاف اطلاعات شما رو میگه . پس من رو قانع کنید که اشتباه از منه .

قوانین اختصاصی انجمن اتومبیل :
    6- در پاسخ به سوالات دقت كافي به عمل آورده و در صورت عدم اصمينان قطعي از پاسخ خود از كلماتي مانند : "به نظر من ..." استفاده نماُيد تا موجب گمراهي مخاطبين خود نگرديد

اولا منظور از suspansion جلوبندی نیست بلکه سیستم تعلیق و اتصالات چرخهاست
    فکر نمیکنم hpower منظور جز این داشته .

وای به روزی که مدیر بشن اینااااااااااااااااااا
    مطمئن باشید اگر من مدیر اینجا بودم از پست های ارسالی شما دراین صفحه به جز یکی اونهم ویرایش شده تمامی رو به انجمن تراش منتقل میکردم به دلایل زیر :

قوانین اختصاصی انجمن اتومبیل

برای جلوگیری از افزایش پست های اسپم از ارسال پستهاي متوالي در يك روز جدا" خودداري نمائيد و جهت اضافه نمودن مطلب به پست ارسالي از گزينه ويرايش استفاده كنيد٬

4 از عنوان هر گونه مطالب شخصي در پست هاي عمومي پرهيز كنيد و اينگونه مطالب را در پيامهاي خصوصي به اطلاع كاربر يا مدير مورد نظر برسانيد.همچنين از به كار بردن شكلهاي متعدد در نوشته هاي خود پرهيز كنيد

- تاپیک رو به بحث های فرعی نکشونید
    پس لطفا ضمن رعایت احترام به همه اعضای فروم و این انجمن خدا رو هم شکر کن که من مدیر اینجا نیستم .
    Last edited by Nomber1; 05-02-2008 at 18:20.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Pasargad

پيش فرض

خیلی خوشحال میشم دلایل و استدلال های منطقی خودتون رو بگید . من بی صبرانه متظرم .

چون تجربه من و اطلاعات من خلاف اطلاعات شما رو میگه . پس من رو قانع کنید که اشتباه از منه .
    what about?
    دربارهء چی استدلال بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟اظهر من الشمسه که زمانیکه در یک موتور 4 سیلندر بجای 4 قوس در یک سیکل 1342 شما 16 قوس داشته باشین هم برق بیشتری مصرف میکنه پی باید باتری خوب و دینام روبراهی داشته باشین هم حرارت موتور رو افزایش میده....................ضمنا یکی از متخصصان ECU Tester زمانیکه بین انتخاب برای نصب شمع پلاتینیومی وشمع 4 الکتروده مردد بودم این نظر رو تاًیید کردش...............تایید هم نمیکرد برای من اظهر من الشمس بود
    امر دیگه ای باشه؟
    پس لطفا ضمن رعایت احترام به همه اعضای فروم و این انجمن خدا رو هم شکر کن که من مدیر اینجا نیستم .
    Great....................
    تا حالاش که همینجور بوده و تا بوده بی احترامی از جانب شماها بوده به کاربرها.........................نمونه هم توی پست قبلیم نقل قول کردم...............ضمنا حاج آقا شما خودتون بیشتر نیاز به نصیحت دارین فکر کنم
    خدا رو هم شکر کن که من مدیر اینجا نیستم
    همینکار رو دارم میکنم دوست جان!!!!!!

عجب بحث منحرف شداااااا..................amirr13جون بیا ادامه بده...............من که خیلی از نوشته هات خوشم اومد.............
    Have fun
    Last edited by Contractor; 05-02-2008 at 18:31.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

برای من اظهر من الشمس بود

سلام...

در مورد اين شمع ها بايد بگم كه 4 نوع هستن... دو الكتروده٬ سه الكتروده٬ چهار الكتروده و الكترود سوزني كه براي هر نوع اتومبیل به طور تجربی ثابت شده که یکی از این مدل ها جواب میده . به عنوان مثال برای پرايد سه الكتروده توصيه ميشه برای 405 من رو ماشین خودم هم تاثیر 3 الکترود رو بیشتر میدونم ... علت اینکه در نهایت تقویت سیستم شمع ها به افزایش قدرت اتومبیل کمکی نمیکنه اینه که چون سيم كشي استاندارده٬ اينا نمي تونن كارايي داشته باشن...... نبايد بعد از بستن اين شمع ها انتظار داشته باشي كه ماشينت پرواز كنه... اينا راندمان كاركرد موتور رو بالا مي برن... و باعث احتراق كاملتر ميشن كه عمر موتور رو بالاتر ميبره پس چیزی به اسم افزایش قدرت نداریم . پدیده احتراق مخرب و به همراه اون " ناک " دیگه اتفاق نمیفته .

اين تركيب جديد الكترود هاس مثلا در 3 الکتروده ها
    اون 3 تايي كه اطراف هستند قطر جرقه رو بيشتر مي كنن و اوني كه رو سر بر مي گرده قوس و طول جرقه رو بيشتر ميكنه و كلا به طور يكنواخت تر و كامل تري مخلوط محترق مي شه در نتیجه موتور از عمر مفید بیشتر بهره میبره . دیگه صدای خر خر در دور های پایین نمیشنویم .

و اونهایی که به فکر گرفتن قدرت برای اتومبیل هستند در کنار تعوض شمع باید :

اينم بگم كه اگه كارايي بهتري مي خواين بايد كويل هم تقويت بشه حالا يا با آمپل فاير يا با كويل با قدرت بيشتر

در مورد آسيب هيچ گونه آسيبي نداره.
    در مورد گرم كردن بايد ميزان سوخت و هوا به نصبت صحيحي تنظيم شده باشه اگه 14:1 باشه هيچ مشكلي به وجود نمي ياد
    وقتي كه هوا زياد باشه چون جرقه هم بهتره اكسيژن به دليل بيشتر بودن و محترق شدن باعث گرم كردن موتور مي شه
    فقط اگه دماش زياد باشه يا كم ممكنه تنظيم موتور به هم بخوره

تا حالاش که همینجور بوده و تا بوده بی احترامی از جانب شماها بوده به کاربرها.........................نمونه � هم توی پست قبلیم نقل قول کردم...............ضمنا حاج آقا شما خودتون بیشتر نیاز به نصیحت دارین فکر کنم

پروفشنال Hpower_sl3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران- نیاوران

پيش فرض

exactly right
    اینو هر متخصصی میدونه و صحتش رو تاًییدش میکنه........................please continue
    thanks lot

واقعا چطور بخودتون اجازه میدین این طرز دیالوگ داشته باشین با دیگران؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اولا منظور از suspansion جلوبندی نیست بلکه سیستم تعلیق و اتصالات چرخهاست........................بهتره بیشتر مطالعه کنی تا تخصصی تر صحبت کنی نه اینکه.................دوما اگه حداقل مطالعه ای در دینامیک داشته باشی میدونی که کوتاه شدن طول کمک فنر باعث کاهش نوسان و قدرت جذب ضربه در فنرهای لول(نه پارابابولیک) و کمک فنرها میشن................پی نظر جناب آقایamirr13 کاملا درسته......................
    سومن به حسن خلق توان کرد صید اهل نظر............................به تیر و دام نگیرند مرغ دانا را
    خدا رو شکر که شماها مدیر انجمن نیستین.................همینجوریش باندبازی راه انداختن و توی Private message بخاطر پستامون توی این انجمن و برای ساپورت رفقاشون آدم رو تهدید میکنن..........................وای به روزی که مدیر بشن اینااااااااااااااااااا
    سلام عزیزم
    1-من با هرکی که به پروپام بپیچه هرطور که بخوام صحبت میکنم!!!
    2-دیگه واسه من از تخصص صحبت نکن هرموقع تونستی با یه شرکت تیونینگ معتبر همکاری کنی و ادونس بگیری
    با من کلکل کن قربونت بشم
    3-اگه من مدیر بودم که ....
    4-قضیه ساپورت دوستام نیست.همینکه تو 2صفحه 2تا اشکال پیش اومد و نه شما نه دوستت تونست جواب بده خودش کلیه
    5-عزیزم به سوال سهیل حتمآ جواب بده چون مشتاقانه منتظرم جوابتم که سهیل رو متقاعد کنی

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

جناب بابایی

نه دوستت تونست جواب بده خودش کلیه
    البته دوست ایشون کاملا بحث های منطقی داشتند و منتهی در پ.خ به همراه من در مورد درست یا نادرستی این ارسال ها صحبت میکردیم که خوب بنده از ایشون خواستم که برای اینکه از این سوئتفاهم ها پیش نیاد در همین تاپیک به بحث بپردازند که خوب ظاهرا هنوز از دیشب لاگین نکردند و الا حتما این کار رو انجام میدند .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •