تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 115

نام تاپيک: SX30 vs FZ-40

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

نقص های FZ40 :
    سرعت کمه عکاسی پیاپی
    نداشتن مانیتور چرخان
    نبود کفشک اتصال فلاش اکسترنال

یا حق .
    تا اونجایی که من خوندم سرعت عکاسی پیاپی sx30 کمتره.حالا مطمئن هم نیستم شما مطمئنی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

پيش فرض

sx30 0.6 f/s
    fz40 1.8 f/s

3. 2 کاربر از behrang_shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

راستی دوستان hs10 نسبت به fz40 و sx30 چطوره؟

آخر فروم باز vvc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

راستی دوستان hs10 نسبت به fz40 و sx30 چطوره؟
    HS10 فوجی اکثر کارایش بالاتر از اون ئدو هستش
    سرعت عکاسی پیاپی 10 فریم در ثانیه و فیلمبرداری فول اچ دی
    و مدهای مختلف عکاسی از جمله پاناروما و مد حذف اجسام متحرک از عکس و ....
    والبته مشکالت خاص خودش که در صفحه هات قبلی زیاد دربارش بحث شده

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

HS10 فوجی اکثر کارایش بالاتر از اون ئدو هستش
    سرعت عکاسی پیاپی 10 فریم در ثانیه و فیلمبرداری فول اچ دی
    و مدهای مختلف عکاسی از جمله پاناروما و مد حذف اجسام متحرک از عکس و ....
    والبته مشکالت خاص خودش که در صفحه هات قبلی زیاد دربارش بحث شده
    کدوم صفحات؟

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

چند صفحه قبل بعضی از دوستا ن قصد خرید این دوربین رو داشتن که زیاد دربارش بحث شد
    میتونید مطالعه بفرمایید البته اگر اشتباه نکرده باشم تو همین تایپیک هم بود

تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

ممنون.خوندم.ولی تو اون یکی تاپیک بود
    به درد من نمی خوره .ظاهرا برای کسایی خوبه که ادیت کردن بلدن.که من بلد نیستم

تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    البرز

پيش فرض

بدون ادیت هم عکسهاش خوبه میتونی یه سری به ای سایتها هم بزنی

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام
    - راستش ضعف هایی که برای کانن ذکر کردین یکم نامردیه، کیفیت مانیتورش چطور پایینه وقتی پیکسل برابر در سایز مقداری کوچیکتر داره (نتیجه باید شفافیت بیشتر باشه) مقدار 0.3 اینچ رو نمیشه گفت اونقدرها کوچیکتره و در عوض چرخان بودنش مزیت بینهایت بالایی هستش.
    - مقدار رنگ و شفافیت اولیه فقط به تنظیمات دیفولت دوربین برمیگرده و به راحتی با تغییر مثلا افزایش رنگ و شارپنس میشه نتایج مشابهی گرفت و اصلا حالت نرمال عکاسی چیز مطرحی نیست.
    - فلاش با برد حدودا سه متر بالاتر نه که چیز خوبی نیست اما چیز خیلی خاصی هم نیست، تو شب تصور کنید مگه هیچوقت میرید از فاصله 10 متری از کسی عکس بگیرید، برای عکاسی از شهر و مناظر تو شب هم اگه بخاید عکس بدرد بخوری بگیرید باید از سه پایه استفاده کنید و فلاش رو خاموش کنید (استفاده صحیح فلش در نور مستقیم آفتاب و برای کمرنگ کردن سایه هاست که همون 6.8 متر هم برای پرتره میتونه جوابگو باشه) نهایتا خیلی رو فلاش تکیه نکنید، ضمن اینکه قابلیت نصب فلاش اکسترنال هم امتیاز خوبیه.
    - لنز کنن در وضعیت قابل قبولیه و مشکل کروماتیک آبریویشن تو تمام لنزهای ارزان کم و بیش وجود داره و پاناسونیک هم توش مستثنا نیست. لنز کنن 1مم واید تره، فوکاس نزدیکتری میده و تله بالاتری داره،.

به نظر بنده در مجموع کنن دارای مشخصات حرفه ای تری هستش. (خودم خیلی به مارک هایی بجز کانن و نیکون اعتمادی ندارم (از نظر کیفیت ساخت، عمر و کارایی)
    سلام
    برای دوربین ارزش اینچ بیشتر از dots ه(FZ100 هم LCD چرخان داره هم dots بیشتر )
    خوب نرم افزار های زیادی NR رو انجام میدهند ، پس مهم نیست خود دوربین نویزش کم باشه ؟!؟!
    اتفاقا خیلی هم خاصه و کاربردی ، قبول دارم نباید خیلی رو فلاش تکیه کرد اما نمیشه از کار بزرگی که میکنه چشم پوشی کرد ، بعد تو ایران فلاش اکسترنال اگر باشه بیشتر از خود دوربین در میاد (برای مثلا SX30)
    تو مقایسه های دو دوربین قبلی (SX20 و FZ35) مشکلات لنز SX20 بیشتر بود مثل انحراف فامی و...

مشخصات حرفه ای تره کنن ،از نظر شما بر میگرده به اعتقاد و اعتماد شما نه تحقیق و جستجو ، و این همون تعصب که خصلت خوبی نیست .

موفق باشید

11. 4 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه behrang_shadow's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    لاهیجان

11

سلام
    برای دوربین ارزش اینچ بیشتر از dots ه(FZ100 هم LCD چرخان داره هم dots بیشتر )
    خوب نرم افزار های زیادی NR رو انجام میدهند ، پس مهم نیست خود دوربین نویزش کم باشه ؟!؟!
    اتفاقا خیلی هم خاصه و کاربردی ، قبول دارم نباید خیلی رو فلاش تکیه کرد اما نمیشه از کار بزرگی که میکنه چشم پوشی کرد ، بعد تو ایران فلاش اکسترنال اگر باشه بیشتر از خود دوربین در میاد (برای مثلا SX30)
    تو مقایسه های دو دوربین قبلی (SX20 و FZ35) مشکلات لنز SX20 بیشتر بود مثل انحراف فامی و...

مشخصات حرفه ای تره کنن ،از نظر شما بر میگرده به اعتقاد و اعتماد شما نه تحقیق و جستجو ، و این همون تعصب که خصلت خوبی نیست .

موفق باشید
    با سلام
    فکر کنم مقایسه بین fz40 & sx30 بوده نه با fz100 و فکر نکنم 0.3 اینچ امتیاز خاصی ایجاد کنه، همینطور dot/inch وضوح رو تعریف میکنه.

مقدار کمی coromatic abrivation بالاتر به راحتی با نرم افزارها رفع میشه (مثل noise reduction)

امکان نصب فلاش اکسترنال خاص تر و کاربردی تره، مثلا میشه باهاش یه آتلیه خونگی (یا حتی کار جدی) راه بندازی و باهاش فلاش چتر هارو فعال کنی، بدون هات شو میشه؟ نه ( با 2.5 متر برد بیشتر چه کاره بزرگی میکنه که نشته با برد 6.8 انجام داد)، همینطور دارای موتور فوکاس USM هستش، به اینها میگن امکانات حرفه ای،

برای یه دوربین خونگی که امکان تعویض لنز نداره این لنز زوم پر قدرت با لرزشگیر بهتر یه نعمته.

شرکت هایی بجز کانن و نیکون به سختی میتونن دوربین حرفه ای تولید کنن که به نزدیکی این برندهای معتبر برسن، گول یک سری امکانات تزئینی این دوربین ها رو نباید خورد، که فقط شاخ و برگ به موضوع اضافه میکنن، بجای اینکه به اصل مطلب بپردازن، مثلا fz100 میاد عکاسی پیاپی 10 f/s میده ولی هرگز شک نمیکنم که از 10 تا عکس 9 تاش خارج از فوکاسه و هیچ ارزشی نداره (در یک سوژه متحرک)

(توی پرانتز عرض کنم، البته توی این رده دوربین ها نمیشه منکر این شد که دوربین های پاناسونیک دوربین های مناسبی هستن، اما من به شخصه علاقه مند به شرکت های صاحب سبک هستم، وقتی بخوام بین بنز و تویوتا ماشینی انتخاب کنم بدون تردید بنز رو ورمیدارم و علاقه زیادی به امکانات بیشمار تویوتا نشون نمیدم، بگذریم، اینجا هم هر کس علاقه و نقطه نظرات شخصی شو بیان میکنه تا شاید به دوستان کمک بشه، و نباید زیاد موضوع رو سخت بگیرید، فقط بیان نظراته و نظر هر کسی بجای خودش محترمه).
    Last edited by behrang_shadow; 11-01-2011 at 19:21.

13. 2 کاربر از behrang_shadow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •