تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 36 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 357

نام تاپيک: Game Development [ UDK ] TesT

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

هادی کارت خیلی خوب بود ولی یک سوال بی ربط:
    چند وقت پیش یک مسابقه بازی سازی تو p30world بود که محسن جان و احسان جان و خیلی های دیگه توش بودند و شما هم توش بودین یهو سر مسابقه چی شد ؟با اینکه کار خیلی خفن بود؟

2. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای hadi665's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

سلام

ممنونم
    راستش اون مسابقه رو خودمم نفهمیدم چی شد
    !!!!!

خودمم تعجب کردم !!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

برای بهتر شدن نور خورشید چیکار کنم ؟
    گفتم که قدم به قدم . هر دقعه دوتا دوتا خوبه .گفتم از پایین ترین حد واست بگم .
    که البته این کارهایی که من می خوام بهت بگم کم کم میره سر کارهای خطرناک و پدر سیستم درار.
    در مورد سوال دومت من منظروت رو نفهمیدم. یعنی چه جوری بود و الان چه جوری دلت می خواد بشه.

5. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

گفتم که قدم به قدم . هر دقعه دوتا دوتا خوبه .گفتم از پایین ترین حد واست بگم .
    که البته این کارهایی که من می خوام بهت بگم کم کم میره سر کارهای خطرناک و پدر سیستم درار.
    در مورد سوال دومت من منظروت رو نفهمیدم. یعنی چه جوری بود و الان چه جوری دلت می خواد بشه.
    در مورد سوالم
    نگاه به این عکسا کنید
    contrast نور خورشید خیلی زیاده و کارو طبیعی کزده
    اما واسه من انگار یه نوره معمولیه و روشناییه طبیعی نداره سایه هاشم خوب نیست !

اگه نباشه جاش خالی می مونه pezhmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

دومین راه:
    روی زمینی که خونه و کل اجزای صحنهت هست دوبار کلیک کن تا یه همچین چیزی بیاد توی قسمتی که نوشته 32 اون رو بیشتر کن این رو هم بدون که مبنای اون مثل رزولیشنه یعنی مثلا باید به جای 32 بزاری 1024 . البته این هم سرعت رندر رو خیلی پایین میاره ولی در عوضش کیفیت خیلی بالا میره .

خب فعلا همین دوتا رو انجام بده تا فردا دوتا دیگه بهت بگم

آقا اینو اشتباه گفتی که. عدد مربوط به Lightmap Resolution تو تنظیمات نور سطوح پایینتر باشه، کیفیت سایه ها و رندر نورهای static بیشتر میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه pezhmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

در مورد سوالم
    نگاه به این عکسا کنید
    خوب این مساله تا حد زیادی بر میگرده به پرداخت نهایی صحنه و آماده سازیش برای رندر. از اونجایی که گفتی خودت مدلساز هستی، پس احتمالا با مفاهیم اولیه اش آشنا هستی.
    تو UDK نور پردازی تا حدی با برنامه هایی مثل مکس یا مایا متفاوته. از اونجایی که ما دو حالت پرداخت تصویر داریم(Real time Render , Offline Render)،دو بخش نور پردازی هم داریم. نورهای استاتیک و نورهای داینامیک. علاوه بر اینها افکتهای تصویری (Post Process Effects ) هم وجود دارند. تقریبا شبیه همون مواردی که تو برنامه های مدلسازی هم داریم (SSAO, Bloom, DOF , ...).
    مسلما توضیح همه این مسائل (که البته مطمئنا ماهیتشونو خوت بلدی) خیلی طولانی میشه. من توصیه میکنم آموزشهای ویدئویی خود UDK رو و سپس آموزش UDK Lightiing & Post Processing آز شرکت Eat3D رو حتما بگیر و نگاه کن. مطمئنا جواب خیلی از ابهاماتت از این طریق حل میشه.
    resource های کامل آموزشی هم تو تاپیک خود UDK آورده شده.

موفق باشی.

9. 3 کاربر از pezhmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

خیلی باحال شده ایول

11. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

آقا اینو اشتباه گفتی که. عدد مربوط به Lightmap Resolution تو تنظیمات نور سطوح پایینتر باشه، کیفیت سایه ها و رندر نورهای static بیشتر میشه.
    تا الانی که من وارد این کار شدم. می دونم که رزولیشن بالا بهتره . در ضمن حوصله اوردن ده بیستا کلمه جور و واجور خارجی ندارم . خودت بگیر چی می گم . کلا هم اگه می خوای من رو قانع کنی تصویر بیار عکس بگیر .

در مورد سوالم
    نگاه به این عکسا کنید
    در مورد شما درست می گی . این یه سری تنظیمات داره که تک تک واسه بالا بردن کیفیت کارت بهت می گم و ولی باید بدونم که شما از چه نور هایی توی صحنه استفاده کردی .

*** چون که بچه خوبی هستی . توی این راه ها رندر انریل انجین 3 رو هم بهت یاد میدم. حالا این یعنی چه . بهت یاد میدم چه طوری رندر یو دی کی خودت رو مثل بازی های جدید انریل انجین تنظیم کنی. ((البته خطرناک ترین حالته من همین کار رو کردم که سی پی یوم اسیب دید.))
    -----------------------------------------------
    خب یه دونه از سهمیه فردات رو بهت همین الان می گم .
    light shaft
    یه افکته جدیدیه که از دو سه نسخه پیش اضافه شده که با اون می تونی این رو بسازی:

البته باید کارکت گرافیکت هم پشتیبانی کنه . واسه استفاده از اون هم فعلا یو دی کی ندارم که بهت توضیح بدم ولی این عکس شاید بتونه کمکت کنه.

13. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

خوب این مساله تا حد زیادی بر میگرده به پرداخت نهایی صحنه و آماده سازیش برای رندر. از اونجایی که گفتی خودت مدلساز هستی، پس احتمالا با مفاهیم اولیه اش آشنا هستی.
    تو UDK نور پردازی تا حدی با برنامه هایی مثل مکس یا مایا متفاوته. از اونجایی که ما دو حالت پرداخت تصویر داریم(Real time Render , Offline Render)،دو بخش نور پردازی هم داریم. نورهای استاتیک و نورهای داینامیک. علاوه بر اینها افکتهای تصویری (Post Process Effects ) هم وجود دارند. تقریبا شبیه همون مواردی که تو برنامه های مدلسازی هم داریم (SSAO, Bloom, DOF , ...).
    مسلما توضیح همه این مسائل (که البته مطمئنا ماهیتشونو خوت بلدی) خیلی طولانی میشه. من توصیه میکنم آموزشهای ویدئویی خود UDK رو و سپس آموزش UDK Lightiing & Post Processing آز شرکت Eat3D رو حتما بگیر و نگاه کن. مطمئنا جواب خیلی از ابهاماتت از این طریق حل میشه.
    resource های کامل آموزشی هم تو تاپیک خود UDK آورده شده.
    موافقم ...
    آقا هادی شما از Actor clases قسمت light میتونی استفاده کنی که انواع light وجود داره ....

15. این کاربر از AMIR REZAs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    مازندران !

پيش فرض

تا الانی که من وارد این کار شدم. می دونم که رزولیشن بالا بهتره . در ضمن حوصله اوردن ده بیستا کلمه جور و واجور خارجی ندارم . خودت بگیر چی می گم . کلا هم اگه می خوای من رو قانع کنی تصویر بیار عکس بگیر .

در مورد شما درست می گی . این یه سری تنظیمات داره که تک تک واسه بالا بردن کیفیت کارت بهت می گم و ولی باید بدونم که شما از چه نور هایی توی صحنه استفاده کردی .

*** چون که بچه خوبی هستی . توی این راه ها رندر انریل انجین 3 رو هم بهت یاد میدم. حالا این یعنی چه . بهت یاد میدم چه طوری رندر یو دی کی خودت رو مثل بازی های جدید انریل انجین تنظیم کنی. ((البته خطرناک ترین حالته من همین کار رو کردم که سی پی یوم اسیب دید.))
    -----------------------------------------------
    خب یه دونه از سهمیه فردات رو بهت همین الان می گم .
    light shaft
    یه افکته جدیدیه که از دو سه نسخه پیش اضافه شده که با اون می تونی این رو بسازی:

البته باید کارکت گرافیکت هم پشتیبانی کنه . واسه استفاده از اون هم فعلا یو دی کی ندارم که بهت توضیح بدم ولی این عکس شاید بتونه کمکت کنه.
    موافقم ...
    آقا هادی شما از Actor clases قسمت light میتونی استفاده کنی که انواع light وجود داره ....

خوب من دارم از این نور استفاده میکنم :

این افکتی که شما عکسشو گزاشتی همونیه که من دنبالشم
    این و اون افکتی که وقتی به خورشید نگاه میکنی حلقه های نورانی میاد

الآن من برای نورم اون تیکو زدم
    اما فرقی احساس نمیکنم

17. 2 کاربر از hadi665 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •