تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 15 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 150

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی فایروال Comodo (کلیه مباحث در اینجا)

حـــــرفـه ای Gita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

من میخواستم کومودو رو استفاده کنم. اما دیدم اینجا همه ازش بد میگن.

این نسخه جدیدش (ورژن 3) چطوره؟ اینم مثل قبلی اذیت میکنه؟
    کسی استفاده کرده؟

میخوام بین سه فایروال رایگان comodo و Online Armor و Jetico یکی رو انتخاب کنم. کدوم توصیه میشه؟ یا هیچکدوم همین زون آلارم که الان ورژن 6 اونو استفاده میکنم، نسخه جدیدشو بگیرم؟
    Last edited by Gita; 04-02-2008 at 23:14.

اگه نباشه جاش خالی می مونه zhina_gian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام

من میخواستم کومودو رو استفاده کنم. اما دیدم اینجا همه ازش بد میگن.

این نسخه جدیدش (ورژن 3) چطوره؟ اینم مثل قبلی اذیت میکنه؟
    کسی استفاده کرده؟

میخوام بین سه فایروال رایگان comodo و Online Armor و Jetico یکی رو انتخاب کنم. کدوم توصیه میشه؟ یا هیچکدوم همین زون آلارم که الان ورژن 6 اونو استفاده میکنم، نسخه جدیدشو بگیرم؟
    این 3 فایروال که نام بردی به همراه Outpost Pro هر 4 تا جزو فایروالهای Advanced Firewall یا ساده تر بگم حرفه ای
    هستند و استفاده کردن از اونها برای کاربران عادی اینترنت پیشنهاد نمیشه. چون به غیر از چند هفته کلنجار رفتن
    باهاشون و اعصاب خورد کردن این دسته از کاربران چیز دیگه ای براشون نمیتونه داشته باشه.

چون این فایروال ها همگی جزور فایروال های Packet Filtering بحساب میان بنابراین کاربران باید با پروتکلهای ورودی و
    خروجی TCP,UDP و همچنین انواع ارتباط های اینترنتی از جمله ICMP,IGMP.ARP و غیره آشنایی کامل داشته باشند
    تا بتونند Rule های مناسبی رو در این فایروال ها ایجاد کنند و ارتباط اینرنتی درستی رو با شبکه های خارجی و
    همچنین حملات احتمالی داشته باشند.

اما فایروال هایی هستند که 2 گزینه ای هستند. به عبارتی آره یا نه دارند. این دسته از فایروال ها تنظیمات پیش
    فرض مناسبی رو برای کاربران عادی اینترنت تعیین کردند و کاربران فقط اجازه وصل شدن نرم افزارهای اینرنتی
    را تعیین میکنند و کاری با داده ها ندارند. این گونه فایروال ها از نظر من برای کسی که با مسائلی که گفتم
    آشنایی کامل ندارند بیشتر بدرد میخوره. مانند فایروال های ZoneAlarm Pro, Trend Micro Internet Security,
    Sunbelt Personal Firewall و فایروال های دیگه ای که جزو همین گروه هستند.

حالا تصمیم با خودتونه اگر کاربر حرفه ای هستید که دیگه پرسیدن نداره اما اگر نه دردسر برای خودتون درست
    نکنید.

حـــــرفـه ای Gita's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی ممنون دوست عزیز

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم
    میخام یه قانونی برای این فایروال تعریف کنم که مثلا از یه سری دایرکتوریها که مطمئنم همیشه توشون تبلیغاته چیزی دانلود نکنه
    مثلا میخام از فولدر Pagead از روی هیچ سروری اجازه دانلود فایل نده (مثل چیزی که روی کریو هست)
    از مسیر Firewall/my Blocked network zones/Add براش این مسیرو تعریف کردم ولی فایده نداره و جلوگیری نمیکنه
    لطفا کمک کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    یه سوال دارم
    میخام یه قانونی برای این فایروال تعریف کنم که مثلا از یه سری دایرکتوریها که مطمئنم همیشه توشون تبلیغاته چیزی دانلود نکنه
    مثلا میخام از فولدر Pagead از روی هیچ سروری اجازه دانلود فایل نده (مثل چیزی که روی کریو هست)
    از مسیر Firewall/my Blocked network zones/Add براش این مسیرو تعریف کردم ولی فایده نداره و جلوگیری نمیکنه
    لطفا کمک کنید.
    با این فایروال نمیشه این کار رو کرد . چون اد و تکست هر دو از پورت 80/83 استفاده میکنند و بستن پوت 80 تا 83
    هم یعنی بستن تمامی وب سایت ها و برنامه هایی که از این پورت ها برای دریافت اطلاعات استفاده میکنند.

تنها فایروال هایی که این قابلیت رو دارند اینها هستند.

Agnitum Outpost Firewall Pro
    Kaspersky Internet Security
    Sunbelt Kerio Personal Firewall
    ZoneAlarm Pro

بغیر از فایروال های بالا هیچ فایروال دیگه ای وجود نداره که بتونه جلوی تبلیغاتی رو که شما براش تعیین میکنید
    رو ببنده. و یا جلوی عکس هایی که سایزشون غیر طبیعی باشه رو بگیره. مگر اینکه از برنامه های جانبی در کنار
    فایروالی مانند کومودو استفاده کنید. که این کار هم یعنی مصرف منابع بیشتر.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یعنی نمیشه براش یه دایرکتوری رو به عنوان دایرکتوری ممنوع تعریف کرد ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

یعنی نمیشه براش یه دایرکتوری رو به عنوان دایرکتوری ممنوع تعریف کرد ؟
    اگر منظور شما از دایرکتوری ساخت Rule برای برنامه هایی مانند Firefox, Torrent, Messenger و غیره است جواب
    مثبت است. یعنی شما میتونید هر طور که بخواهید برنامه خودتون رو کنترل کنید.

اما همانطور که قبلا گفتم شما به هیچ عنوان فعلا نمیتونید add و تبلیغات یک سایت رو توسط این فایروال ببندید. چون
    این قابلیت رو فعلا نداره. اما شاید در آینده بهش اضافه بشه.

ادیت توسط خودم ...

یک نکته ای یادم افتاد. بد نیست اینو بدونید که شما توسط این فایروال توسط بلاک کردن آی پی آدرس میتونید هر نوع اد و تبلیغاتی
    رو که دوست نداشتید ببنیدید. اما بستن آی پی برای هر سایت احتیاج گذاشتن وقت زیادی داره و اگر من باشم این کارو نخواهم
    کرد.

Last edited by zhina_gian; 27-03-2008 at 17:04.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

فایروال کریو رو نمیدونم تا چه حدی آشنایید
    یه قابلیت داره که از روی یه فولدر مشخص رو هر سروری میتونید تعریف کنید که هیچ فایلی دانلود نکنه
    یه سری رو خودش از قبل تعریف شده داره که خیلی کار سازه یعنی عملا شما هیچ تبلیغی تو صفحات نمیبینید
    دلخواه میشد بهش آدرس هم اضافه کرد
    مسیر روی سرور رو اینطوری تعیین میکرد(مثال همون فولدری که من گفتم)
    *./pagead/.*
    بعد تعریف اجازه دانلود هیچ فایلی از همچین فولدری نمیداد و جاش مینوشت :ad blocked here by KPF
    به نظر چیز ساده ای به نظر میاد من فکر میکردم بشه همچین چیزی رو واسه کمودو هم تعریف کرد...

تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

فایروال کریو رو نمیدونم تا چه حدی آشنایید
    یه قابلیت داره که از روی یه فولدر مشخص رو هر سروری میتونید تعریف کنید که هیچ فایلی دانلود نکنه
    یه سری رو خودش از قبل تعریف شده داره که خیلی کار سازه یعنی عملا شما هیچ تبلیغی تو صفحات نمیبینید
    دلخواه میشد بهش آدرس هم اضافه کرد
    مسیر روی سرور رو اینطوری تعیین میکرد(مثال همون فولدری که من گفتم)
    *./pagead/.*
    بعد تعریف اجازه دانلود هیچ فایلی از همچین فولدری نمیداد و جاش مینوشت :ad blocked here by KPF
    به نظر چیز ساده ای به نظر میاد من فکر میکردم بشه همچین چیزی رو واسه کمودو هم تعریف کرد...
    من با کریو 2 سال تمام کار کردم و چون میدونم شما منظورتون چی هست بهتون گفتم که با فایروال کومودو نمیشه.
    البته راه حل داره که با کومودو هم این کار رو انجام بدید اما همانطور که قبلا اشاره کردم به دردسرش نمی ارزه.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

در هر حال ممنون از کمکتون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •