تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 40

نام تاپيک: درایور برای مودم زولتریکس در ویستا

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

برای شما دو نوع گذاشتم یکی که مال همون ویستا 32 بیتی هست که سازنده خود مودیم هست و دومی که آموزش کار باهاش تو خودش هست که باید چیکار کنی اگه نشد 100 % با سی دی خود مودمت میشه چون من خودم با مال خود 32 کار کردم نصب شد از تو تنظیمات چک که میکردم می گقت که درست هست ولی کانشن که می شاختم وصل نمی شد ولی موقع شناسایی آدرس سی دی خو مودم رو دادم و شناخت و همین علان که داره برای شما می نویسم با ویستا بالا اومدم به امید اینکه کار شما هم راه بیفته اگه نشد بگو شاید یه راه دیگه ای برات کشف کرم استی سال نو ما رو هم دعا کن

اولی ماله خود سازنده:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دومی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه هيچ كدوم كار نكرد .

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

تا كي بايد صبر كنيم كه بياد ؟

پروفشنال E2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    C:\WINDOWS\SYSTEM32

پيش فرض

عزیزم کار می کنه من خودم هم اون عوایل کار نمی کرد و می گفت که اطلاعات مورد نیاز موجود نیست شما این کاری که میگم بکید باید 100 بشه برین منوی استارت وارد کنترل پنل بشین روی Phone and Modem Options دو بار کلیک کنید برین تو تب دوم اون جا نباید چیزی باشه بعد روی Add کیلک کنید و یعد گزینه Next رو بزنید و بعد دوباره Next را برنید بعد Have Disc کلیک کنید سی دی مودم رو تو سی دی رام بگذار و تو اون صفحه ای که اومده باز نکن و بجای کلمه A: اسم درایو رو که سی دی توش هست بده من خودم دادم I: بعد روی Next کیلیک کن خودش یه گیزایی پیدا می کنه همین جور ادامه بده بعد دوباره وارد کنترل پنل بشین روی Phone and Modem Options دو بار کلیک کنید برین تو تب دوم اون جا باید اسم مدم باشه اگه جولوش COM3 بود بدون که مودم نصب شده و 100 کار می کنهولی اگه نبود پاکش کن تا به یه روش دیگه برات بگم

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

12

عزیزم کار می کنه من خودم هم اون عوایل کار نمی کرد و می گفت که اطلاعات مورد نیاز موجود نیست شما این کاری که میگم بکید باید 100 بشه برین منوی استارت وارد کنترل پنل بشین روی Phone and Modem Options دو بار کلیک کنید برین تو تب دوم اون جا نباید چیزی باشه بعد روی Add کیلک کنید و یعد گزینه Next رو بزنید و بعد دوباره Next را برنید بعد Have Disc کلیک کنید سی دی مودم رو تو سی دی رام بگذار و تو اون صفحه ای که اومده باز نکن و بجای کلمه A: اسم درایو رو که سی دی توش هست بده من خودم دادم I: بعد روی Next کیلیک کن خودش یه گیزایی پیدا می کنه همین جور ادامه بده بعد دوباره وارد کنترل پنل بشین روی Phone and Modem Options دو بار کلیک کنید برین تو تب دوم اون جا باید اسم مدم باشه اگه جولوش COM3 بود بدون که مودم نصب شده و 100 کار می کنهولی اگه نبود پاکش کن تا به یه روش دیگه برات بگم

كاري رو كه گفتي دقيقا انجام دادم ولي نميشه . ويستاي من 64 بيته . يادت نره .

ممنون .
    بهروز

اگه نباشه جاش خالی می مونه baharan_2122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

تا كي بايد صبر كنيم كه بياد ؟
    سلام

دوست عزیز اون که واست فرستادم جواب نداد بهم جواب ندادی؟؟؟!!!!

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام

دوست عزیز اون که واست فرستادم جواب نداد بهم جواب ندادی؟؟؟!!!!
    متاسفانه خير جواب نداد

موندم كه چه كنم .

ممنون
    بهروز

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

چي شد؟

درايور ش نبود .؟

پروفشنال E2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بهروز جان من خودم رو جر دادم و پیدا نکردم برای نوع مودم من و همچنین مودم شما . دیگر دوستان هنوز برای 64 bit نیامده است من هم اول 64 bit نصب کردم و فقط به عشق اینترنت دوباره 32bit نصب کردم از من گفتن به هیچ عنوان برای زواتریکس 64 bit راهانداز نیست اگه این جور باشه مگه فقط بشه با سی دی خود مودمت مودمت رو را بنداری راستی علان دیدم تو بچه کرمانشاهی تو خود شهرستان کرمانشاه زنگی مکنی ؟ اگه آره که منم بچه کرمانشاه تو میرداماد (مجتمع مربوط به کامپیوتر)همه منو میشناسن اگه کاری داشتی در خدمتیم فقط تو طبقه همکف بگی Eblis-248 مخصوصا در دکان آیرین تو soooooot 3 گیرم میاری

تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام بهروز جان من خودم رو جر دادم و پیدا نکردم برای نوع مودم من و همچنین مودم شما . دیگر دوستان هنوز برای 64 bit نیامده است من هم اول 64 bit نصب کردم و فقط به عشق اینترنت دوباره 32bit نصب کردم از من گفتن به هیچ عنوان برای زواتریکس 64 bit راهانداز نیست اگه این جور باشه مگه فقط بشه با سی دی خود مودمت مودمت رو را بنداری راستی علان دیدم تو بچه کرمانشاهی تو خود شهرستان کرمانشاه زنگی مکنی ؟ اگه آره که منم بچه کرمانشاه تو میرداماد (مجتمع مربوط به کامپیوتر)همه منو میشناسن اگه کاری داشتی در خدمتیم فقط تو طبقه همکف بگی Eblis-248 مخصوصا در دکان آیرین تو soooooot 3 گیرم میاری

بله من همشهري شما هستم . در قرار ملاقاتي كه در انجمن متفزقه ميزاريم دوست داشتي بيا .

بهروز

پروفشنال E2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام عزیزم باشه 100% میام فقط یه چند ر.ز قبلش بهم خبر بده بای

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •