تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 11 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 102

نام تاپيک: سیم کارتهای اعتباری ارتباطات سیار !

پروفشنال online-amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

اين رو بدونيد كه ارتباطات سيار هر چي كه ميخواد بده كيفيتش زمين تا آسمون با بقيه فرق ميكنه...حالا اعتباري هم ميخواد بده كه چه بهتر...!

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

اين رو بدونيد كه ارتباطات سيار هر چي كه ميخواد بده كيفيتش زمين تا آسمون با بقيه فرق ميكنه...حالا اعتباري هم ميخواد بده كه چه بهتر...!
    منظورت چیه؟
    کیفیت ارتباط سیار بهتره یا بدتر؟

من که فکر نمی کنم کیفیت ارتباط سیار به پای ایرانسل برسه.
    مثلاً حداقلش همین کیفیت صداش که کدگذاری ارتباط سیار FR هست و برای ایرانسل EFR

داره خودمونی میشه pedram_behrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

13 اين يه شوخي بود!؟

دوست عزيز، شما دارين شوخي مي‌كنين يا جدي مي‌گين؟؟

كيفيت تاليا در شهرهاي بزرگ و ايرانسل در شهرهاي كوچك ابداً قابل مقايسه با اپراتور دولتي نيست. نمي‌دونم شما تا به‌حال از تاليا در شهرهاي بزرگ استفاده كردين يا نه؟ من يك بار تا 45 دقيقه در سطح تهران حركت مي‌كردم و با تاليا صحبت مي‌كردم. نه يك بار روي خطم نويز افتاد و نه يك قطعي داشتم. با سيم كارت اپراتور اول اين كار رو انجام دادم هر 6، 7 دقيقه يه Drop Call داشتم. مرتب روي خطم نويز مي‌افتاد. و مسايل ديگه.

تنها امتياز اين اپراتور در حال حاضر پوشش وسيعش كه اون هم بعد از 13، 14 سال اصلاً كار خارق‌العاده‌اي نيست. براي مثال شركت TurkCell دقيقاً هم‌زمان با اپراتور اول ايران فعاليتش رو شروع كرد. در حال حاضر اين اپراتور با پوشش 99.89% شهرهاي تركيه با جمعيت بيش از 5000 نفر و 75% كل خاك تركيه (اعم از كوه، دشت، جنگل و صحرا) با 29 ميليون مشترك در داخل خاك تركيه و بيش از اين تعداد در خارج خاك تركيه، با ارايه ده‌ها سرويس متنوع و چندين طرح تعرفه مختلف در حال ارايه خدمت هست. من واقعاً نمي‌دونم ملاك سنجش شما براي كيفيت چيه؟

منابع:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پروفشنال TheMohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran, Iran موبایل:Nokia E65

پيش فرض

دوست عزيز، شما دارين شوخي مي‌كنين يا جدي مي‌گين؟؟

كيفيت تاليا در شهرهاي بزرگ و ايرانسل در شهرهاي كوچك ابداً قابل مقايسه با اپراتور دولتي نيست. نمي‌دونم شما تا به‌حال از تاليا در شهرهاي بزرگ استفاده كردين يا نه؟ من يك بار تا 45 دقيقه در سطح تهران حركت مي‌كردم و با تاليا صحبت مي‌كردم. نه يك بار روي خطم نويز افتاد و نه يك قطعي داشتم. با سيم كارت اپراتور اول اين كار رو انجام دادم هر 6، 7 دقيقه يه Drop Call داشتم. مرتب روي خطم نويز مي‌افتاد. و مسايل ديگه.

تنها امتياز اين اپراتور در حال حاضر پوشش وسيعش كه اون هم بعد از 13، 14 سال اصلاً كار خارق‌العاده‌اي نيست. براي مثال شركت TurkCell دقيقاً هم‌زمان با اپراتور اول ايران فعاليتش رو شروع كرد. در حال حاضر اين اپراتور با پوشش 99.89% شهرهاي تركيه با جمعيت بيش از 5000 نفر و 75% كل خاك تركيه (اعم از كوه، دشت، جنگل و صحرا) با 29 ميليون مشترك در داخل خاك تركيه و بيش از اين تعداد در خارج خاك تركيه، با ارايه ده‌ها سرويس متنوع و چندين طرح تعرفه مختلف در حال ارايه خدمت هست. من واقعاً نمي‌دونم ملاك سنجش شما براي كيفيت چيه؟

منابع:
    البته این تاپیک مربوط به tci هستش
    تا حالا با سیم کارت تالیا توی تهران طرفای ما نیومدین حتما، اکثر جاها که آنتن نصفه است، توی خونه هم که قطع هست !

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

ميبينم كه بدجوري رگ تعصبت باد كرده...!

من تسليم...!

از لحاظ آنتن دهي تاليا واقعن ضعيفه...اين رو همه ميدونن...در ضمن بحثش كهنه شده...از ايرانسل ميگفتي يه چيزي...ايرانسل رو من امتحان كردم ...كيفيت صداش بهتره...ولي آنتن دهي...1 سال ديگر ايرانسل ميزنه روي دست مخابرات...پوشش آنت دهي مخابرات رو نداره... .

نميدونم چه حسي هستش...من هميشه خيالم با ارتباطات سيار راحته به خاطر اينكه اگر روزي وسط بيابون بودم ميدونم كه آنتن ميده...تا دورترين نقطه مرززي...!

ايرانسل ره 12 ساله ارتباطات سيار رو ميخواد 1 ساله بياد...ما هم دعا ميكنيم...! چون هر به 10 روز 4 منطقه كشور رو پوشش ميده...!

به هر حال به دور از تعصبات :

از لحاظ آنتن دهي خوب : ارتباطات سيار
    از لحاظ كيفيت صدا : ايرانسل
    از لحاظ اس ام اس : ارتباطات سيار
    تاليا در 3 مورد ضعيفه... .

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

و يه چيز ديگه اين يه شوخي بود؟!

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

تو عزيز دلمي پدرام...!

داره خودمونی میشه pedram_behrang's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

12 شما سرورین!

امیر عزیز،

آقا خیلی باحالی.

در مورد کیفیت خط ها، لازمه حتماً تالیا رو امتحان کنی، تا متوجه تفاوت بشی. و این قضیه رو از نزدیک تجربه کنی. در تماس های بلند و مواقع ضروری Mci بدجوری دست آدم رو تو پوست گردو می ذاره ولی این اتفاق با تالیا خیلی به ندرت می افته (شاید هم نیافته).

این مزیت رو که اکثر نقاط کشور آنتن می ده رو نمی شه رد کرد. ولی اگر کسی فقط در یک شهر باشه (95% اوقات) و در اون شهر تالیا هم باشه!، از نظر من این سرویس دهنده خیلی بهتره.

من اگه بهم ماموریت بخوره، یه دونه از این اعتباریها می گیرم. ولی فعلاً با تالیا خیلی خیلی بی مشکل هستم.

در ضمن، بررسی فنی و علمی به تعصب دخلی نداره اگه سال دیگه همین موقع وضعیت ها جابه جا شده باشه، من همین حرف را رو راجع به Mci خواهم گفت.

در هر حال از آشناییت خوشحالم.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

مخلصم... .

قربونت... .

هيچ وقت يادم نمياد دل كسي رو آزرده باشم... .

اگر آزرده ات كردم شرمنده... .

داره خودمونی میشه m1d1y's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

از بحث دور شدیم ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •