تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 53

نام تاپيک: قرار دادن پسورد برای بانک و باز کردن آن با دلفی

پروفشنال as13851365's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

راستیتش من به این فکر می کردم که کسی تا حالا نخواسته یا نتونسته این جواب را به این سوال من ( برای بانک پسورد گذاشتیم چطوری بانک را در دلفی باز کنیم )
    جواب این سوال :
    از قسمت ADO یک کامپوننت ADOTable را روی فرم قرار دهید بعد در قسمت Properties قسمت Connection String رو انتخاب کنید پنچره ای باز می شود که به صورت پیش فرض گزینه دوم انتخاب شده است و شما کافیست دکمه Build... را بزنید بعد یک پنچره باز می شه که دارای چهار زبانه است در زبانه اول کافیست گزینه Microsoft Jet 4.00 LE DB Provider را نتخاب کنید (پنجمین گزینه ) بعد دکمهNext را بزنید در زبانه دوم که با شماره جدا شده اند در قسمت اول کافیست فایل مورد نظر را انتخاب کنید بعد در زبانه چهارم (ALL ) مقدار گزینه Jet OLEDB : Database password پسوردی را که برای بانک قرار دادید را وارد کنید بعد کار تمام شدOK را می زنید بعد در قسمت TablenName نام جدول را انتخاب می کنید و Active را هم ترو می کنید کار تمام شد

2. 2 کاربر از as13851365 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NoneForce's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    خب بالاخره به نتيجه رسيديد و ماهم چيز جديدي ياد گرفتيم.
    براي امنيت بيشتر ميتونيد از جايگزينهاي ديگري براي بانك اطلاعاتي استفاده كنيد كه به اين راحتي نميشود كلمه عبور آنها را تغيير داد يا حذف كرد و يا اينكه اطلاعات را بصورت كد شده در بانك بنويسيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

خوب دوستان عزیز

منظور شما از کد کردن چیست؟
    چطوری این داده ها را کد کنیم که وقتی بانک را باز کردیم این داده ها دوباره از کد خارج شوند؟

اگر کسی می تونه یک بانک ایجاد کنه که امنیت بانک را تضمین کنه خواهشا به ما هم بگوید تا ما هم بتونیم چنین بانک های ایجاد کنیم من بیشتر به بحث امنیت علاقه دارم خواهشا کمکم کنید تا کسی که به این پست ها سر می زند در اولین نگاه کلی اطلاعات گیرش بیاید

راههای ایجاد امنیت در بانک ( امنیت بانک که دیگران نتونن از بانک سواستفاده کنند)

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

از دوستان کسی می تونه بانکی در اکسس ایجاد کنه که این بانک از هر لحاظ امنیت داشته باشه بطوری که کسی اولا نتونه بانک را باز کنه دوما اگر کسی بانک را باز کرد هیچ چیزی از بانک نتونه گیرش بیاد یعنی اطلاعات داخل بانک به کد تبدیل بشه و غیره .
    هر کسی که در این زمینه اطلاعاتی دارد اگر به ماهم یه چیزهای یاد بدهد خیلی ممنون می شم.

من در این پست ها فقط سه نفر را بیشتر آنلاین می بینم که جا دارد از این سه نفر که مرد مباح و سولجر و نونه فورس است کمال تشکر را بکنم که وقعا شرمنده کردن امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق باشند

البته یه تعداد از دوستان هم نظراتی دادن که از اون ها هم کمال تشکر را دارم
    Last edited by as13851365; 11-07-2007 at 08:54.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    ميتونيد داده ها را كد كنيد، با روالهايي كه براي اين منظور وجود دارد، يا از جايگزينهايي مثل EasyTable يا Accuracer يا ابزارهاي مشابه استفاده كنيد.
    معمولا روالهاي كد كننده داراي امكان از كد خارج ساختن هم هستند كه وقتي اطلاعات را ميخوانيد آنها را از حالت كد خارج مي كنيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

در باره این ابزار ها اگر کمی توضیح بدید خیلی ممنون می شم

Accuracer Easy Table

مشخصات این ابزار ها
    نحوه کار کردن این ابزار ها ( از چه روشی استفاده می کنند (نحوه کد کردن ))

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    كار كردن باهاشون ساده است، معمولا به همراه مثال هستند.
    چند تا كامپوننت مثل Table و ... اضافه ميكنند كه اونها را روي فرم قرار ميدهيد و بقيه كارها هم مثل همين چيزي است كه الان انجام ميدهيد.
    اين سايت را ببينيد :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

دوست گرامی من زبان انگلیسی بلد نیستم اگر ممکنه سایت های فارسی معرفی کنید
    و یا این که خودتان کمی توضیح بدهید

من یک دفتر تلفن نوشتم که در نوع خودش بینظر است از فایل استفاده کردم نه از بانک در این برنامه من از یک تابع برای کد کردن داده ها استفاده کردم و از یک تابع دیگر برای باز کردن این کد استفاده کردم این برنامه در کل به نظر من خوبه اگر می شده یه فضائی برای آپلودش پیدا کنم آپلود می کردم و شما دوستان نظرتون را در باره این برنامه به من می گفتید خیلی بهتر می شد من در بانک هر کاری کردم نشد که داده ها را به کد تبدیل کنم یعنی داده ها را به کد تبدیل کنم و در بانک ذخیره کنم بعد این داده ها را از کد خارج کنم و دوباره به نمایش بگذارم
    Last edited by as13851365; 11-07-2007 at 09:45.

تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    Sector0@

پيش فرض

سلام
    براي معرفي سايت فارسي بايد چند سالي صبر كنيد!
    نميخوام باعث دلسرديتون بشم ولي استفاده از فايل براي دفترچه تلفن از دوران رنسانس به اين طرف ديگر مرسوم نيست و بانكهاي اطلاعاتي جايگزين آن شده است!
    خب فعلا كه اطلاعات را كد كرديد و مشكلي نداريد، قصد داريد اطلاعات دفترچه تلفن را در بانك ذخيره كنيد يا فايل؟
    الان با معرفي و ارسال يك كامپوننت مشكل شما حل ميشود؟

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    لیبدرا

پيش فرض

نميخوام باعث دلسرديتون بشم ولي استفاده از فايل براي دفترچه تلفن از دوران رنسانس به اين طرف ديگر مرسوم نيست و بانكهاي اطلاعاتي جايگزين آن شده است!
    خب فعلا كه اطلاعات را كد كرديد و مشكلي نداريد، قصد داريد اطلاعات دفترچه تلفن را در بانك ذخيره كنيد يا فايل؟
    الان با معرفي و ارسال يك كامپوننت مشكل شما حل ميشود؟[/quote]

دوست گرامی من می خوام همان کاری که در فایل ( کد کردن و باز کردن کد) انجام می دم را در بانک هم انجام بدم یعنی داده های درون بانک را با یک تابع به کد تبدیل کنم و با یک تابع دیگر آن را از کد خارج کنم طوری که در برنامه و داده ها هیچ مدخلی وارد نشود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •