تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: سوال درباره Dreamweaver

حـــــرفـه ای amir abbas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شما نمی تونی تو دکمه های فلش فارسی بنویسی. فلش به هیچ عنوان از فارسی پشتیبانی نمی کنه. الان هم که برای تمامی محصولات adobe نسخه ME اومده ولی نسخه flash همچنان همون نسخه US هست و نسخه ME براش نیومد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

12

cnn عزیز شما خیلی لطف دارید....

اما واقعیت این است که بنده آن قدرها هم به برنامه فلش مسلط نیستم....

بهتر است این تاپیک رو تو تالار فلش بزنی حتما جواب خواهی گرفت....

موفق باشی....

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نمی دونم این فرمت برا چیه ولی گمونم به Swf هیچ ربطی نداره این طور که من امتحان کردم این فرمت با شاک ویو های فلش کار میکنه برا همینه شما میتونی بهش آدرس بدی متن بدی بعد نتیجه رو آماده بگیری
    چون همچین چیزی رو من تا حالا تو کار با Swf ندیدم ؟!!!!
    اینکه شما موشن زیاد داری و ... هیچ ربطی به آدرس دهی کلید برا لینک نداره
    شما میتونی کد رو به جای اینکه به یه مووی یا ... نسبت بدی به یه لایه کلید نسبت بدی که موقع نمایش اجرا بشه

بیخودی وقت تلف نکن همه دارن از این راه کار میکنن پس راه زیاد داره

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

فلش از زبون فارسی پشتیبانی نمیکنه
    اما
    یه پک استاندارد یونی کد داره
    اگه اونو بهش اضافه کنی و تنظیمش کنی تمام زبونا البته اونایی که رو سیستم خودت نصبه رو میتونی توش بیاری
    اگه پکش رو پیدا کردم ادرس میدم

اگه نباشه جاش خالی می مونه cnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام

شما نمی تونی تو دکمه های فلش فارسی بنویسی. فلش به هیچ عنوان از فارسی پشتیبانی نمی کنه. الان هم که برای تمامی محصولات adobe نسخه ME اومده ولی نسخه flash همچنان همون نسخه US هست و نسخه ME براش نیومد
    همونطور که گفتم منظورم توی دریم ویور بود، همون قسمتی که دکمه های پیش ساخته فلش خود برنامه رو وارد می کنیم یه قسمت برای تغییر text هستش که توی اون قسمت حتی با فونت فارسی یا تاهوما هم که می زنم ، فارسی تایپ نمی کنه!!!!!!!

cnn عزیز شما خیلی لطف دارید....

اما واقعیت این است که بنده آن قدرها هم به برنامه فلش مسلط نیستم....

بهتر است این تاپیک رو تو تالار فلش بزنی حتما جواب خواهی گرفت....

موفق باشی....
    توی تالار فلش هم دارم پی گیری می کنم ولی چون دائم بین فلش و دریم آواره ام توی هر دو جا می پرسم بلکه جواب درست بگیرم

نمی دونم این فرمت برا چیه ولی گمونم به Swf هیچ ربطی نداره این طور که من امتحان کردم این فرمت با شاک ویو های فلش کار میکنه برا همینه شما میتونی بهش آدرس بدی متن بدی بعد نتیجه رو آماده بگیری
    چون همچین چیزی رو من تا حالا تو کار با Swf ندیدم ؟!!!!
    اینکه شما موشن زیاد داری و ... هیچ ربطی به آدرس دهی کلید برا لینک نداره
    شما میتونی کد رو به جای اینکه به یه مووی یا ... نسبت بدی به یه لایه کلید نسبت بدی که موقع نمایش اجرا بشه

بیخودی وقت تلف نکن همه دارن از این راه کار میکنن پس راه زیاد داره
    ممنون از اینکه شما هم به مشکل من جواب دادید....در مورد قسمت اول صحبتهاتون من فرمت swt رو توی برنامه دریم ویور و توی دکمه های فلش پیش ساخته خود برنامه دیدم که با این فرمت بود ، و اگه توی دریم ویور بخوایم یک دکمه فلش رو بیاریم و همونجا بهش لینک بدیم باید فرمتش swt باشه که توی خود سایتش هم که دیدم نوشته بود این امکان توی فلش های ورژن قدیم بوده ولی الان دیگه جزو فرمتهای فلش نیست ولی با این حال هنوز توی دریم ویور ازش استفاده میکنند (خود شرکت adobe)

در مورد نسبت دادن کد هم به لایه کلید هم نسبت دادم اما نتیجه درست مثل همون مثالی که گذاشتم (نمی دونم لینک هام رو دیدید یا نه؟؟؟) دکمه عمل نمی کنه میشه لطفا شما اون فایلی که با flv گذاشتم یه نگاه بندازید و اشکال کار رو بهم بگید

فلش از زبون فارسی پشتیبانی نمیکنه
    همونطور که بالای همین پست گفتم مشکل فارسی نویسی توی دکمه های پیش ساخته دریم ویور هست ، توی فلش که با فارسی نویس فارسی می نویسم و بعد swf میگیرم و مشکلی نیست

نمی دونم تونستم درست توضیح بدم یا نه ؟؟؟؟ در هر حال ببخشید سوالاتم نا متعارفه

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •