تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 38

نام تاپيک: [آموزش] برنامه Ulead VideoStudio

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض زیرنویس

با سلام
    با این برنامه می توان برای ساختن dvd از فایل avi که دارای فایل زیرنویس srt می باشه استفاده کرد
    میخوام این زیر نویس هم در دی وی دی ایجاد بشه

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

زیر نویس فکر نکنم
    ولی با نرو میشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه dear_2007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

چرا وقتی میخوام متنی رو بر روی فیلم بذاریم کیفیت فیلم میاد پایین؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام
    من نیاز به برنامه کامل آموزش Ulead VideoStudio 8دارم کسی می تونه کمک کنه ؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by sabettt; 07-03-2008 at 18:31.

کـاربـر بـاسـابـقـه leuven's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    بلژیک

پيش فرض

سلام

من تازگیها برنامه Ulead VideoStudio 11 رو گرفتم . وکار باهاش رو اصلانمی دونم .

میشه لطفا بگید زمانی که یک فیلم رو ویرایش کردم , چطور فیلم ویرایش شده رو export کنم , وبه کامپیوترم بیارم؟

متشکرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه gondeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ShIrAz شيراز***

پيش فرض

سلام

نمی دونم این سوال را در تاپیک درستی مطرح کردم یا نه. اگه غلطه بگید توی همون تاپیک بذارم.......

من فیلمی با پسوند .avi دارم که کیفیت DVDRip هست و خیلی کیفیت عالی هست و حجم کل فیلم 700 مگابایت بیشتر نیست. با برنامه یولد ویدئو استادیو 11 قسمتی هایی از فیلم را حذف کردم و ویرایش هایی هم در اون انجام دادم ولی وقتی می خوام نتیجه کار را ذخیره کنم اصلا نمی دونم باچه فرمتی باید این کار را بکنم که نه حجم فیلم زیاد بشه و نه کیفیت فیلم خراب بشه. می خوام کیفیت فیلم مثل اولش باشه و با حجمی حدود حجم قبلی

باید از چه پسوندی برای ذخیره کردن نتیجه کار با پسوند های avi استفاده کنم.؟؟؟؟
    قابل ذکر هست که وقتی با همون پسوند avi مجددا ذخیزه می کنم فقط 10 درصد فیلم حجمی حدود 4 گیگابایت می گیره!!!!!!!!!!!!!!!!

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام

من تازگیها برنامه Ulead VideoStudio 11 رو گرفتم . وکار باهاش رو اصلانمی دونم .

میشه لطفا بگید زمانی که یک فیلم رو ویرایش کردم , چطور فیلم ویرایش شده رو export کنم , وبه کامپیوترم بیارم؟

متشکرم
    سلام
    در بالای نرم افزار گزینه ی share رو بزنید در صفحه ای که باز میشود create video file ...
    فرمت دلخواه رو انتخاب کنید
    و بعد سیو
    (لطفا سوالات مربوط به انجمن میکس و مونتاژ در انجمن مربوطه پرسیده شود)
    با تشکر

8. این کاربر از Javad_Ed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

چرا وقتی میخوام متنی رو بر روی فیلم بذاریم کیفیت فیلم میاد پایین؟
    سوالتون رو دقیقتر مطرح کنید.

نسبت به چه حالتی کیفیت فیلم پایینتر میاد؟

در حالت بدون متن هم فیلم رو تبدیل می کنید؟ یا اینکه بین این دو مورد مقایسه کردید:

فیلم اصلی - فیلم با متن و تبدیل شده

سلام

نمی دونم این سوال را در تاپیک درستی مطرح کردم یا نه. اگه غلطه بگید توی همون تاپیک بذارم.......

من فیلمی با پسوند .avi دارم که کیفیت DVDRip هست و خیلی کیفیت عالی هست و حجم کل فیلم 700 مگابایت بیشتر نیست. با برنامه یولد ویدئو استادیو 11 قسمتی هایی از فیلم را حذف کردم و ویرایش هایی هم در اون انجام دادم ولی وقتی می خوام نتیجه کار را ذخیره کنم اصلا نمی دونم باچه فرمتی باید این کار را بکنم که نه حجم فیلم زیاد بشه و نه کیفیت فیلم خراب بشه. می خوام کیفیت فیلم مثل اولش باشه و با حجمی حدود حجم قبلی

باید از چه پسوندی برای ذخیره کردن نتیجه کار با پسوند های avi استفاده کنم.؟؟؟؟
    قابل ذکر هست که وقتی با همون پسوند avi مجددا ذخیزه می کنم فقط 10 درصد فیلم حجمی حدود 4 گیگابایت می گیره!!!!!!!!!!!!!!!!
    برای کار شما نرمافزارهای برش یا Splitter مناسب هستند.

اونها هیچ تبدیلی رو فیلم انجام نمی دن و فقط قسمتهایی رو که شما می خواهید جدا می کنند.

کیفیت فایل خروجی و حجمش هیچ تغییری نمیکنه (حجمش میشه حجم تکه هایی که انتخاب کردید).

این نرمافزارها اکثرا حجمشون زیر 5 مگه و خیلی زیاد هستند.

...

Ulead فیلم رو در نهایت تبدیل میکنه و به همین خاطر مناسب کار شما نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه gondeh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ShIrAz شيراز***

پيش فرض

برای کار شما نرمافزارهای برش یا Splitter مناسب هستند.

اونها هیچ تبدیلی رو فیلم انجام نمی دن و فقط قسمتهایی رو که شما می خواهید جدا می کنند.

کیفیت فایل خروجی و حجمش هیچ تغییری نمیکنه (حجمش میشه حجم تکه هایی که انتخاب کردید).

این نرمافزارها اکثرا حجمشون زیر 5 مگه و خیلی زیاد هستند.
    یک برنامه اسپلیتر هم دانلود کردم ولی این برنامه ها فقط تکه تکه می کنند ولی من یک کاری شبیه کار سانسور کردن می خوام انجام بدم یعنی یک قسمت از فیلم را حذف کنم و بقیه فیلم را داشته باشم. نه اینکه فقط تکه تکه کنم!!!!! یعنی برنامه ای که هم splitter باشه هم joiner باشه و کیفیت فیلم را هم تغییر نده و حجم را هم زیاد نکنه

حـــــرفـه ای nw_nk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض ...

یک برنامه اسپلیتر هم دانلود کردم ولی این برنامه ها فقط تکه تکه می کنند ولی من یک کاری شبیه کار سانسور کردن می خوام انجام بدم یعنی یک قسمت از فیلم را حذف کنم و بقیه فیلم را داشته باشم. نه اینکه فقط تکه تکه کنم!!!!! یعنی برنامه ای که هم splitter باشه هم joiner باشه و کیفیت فیلم را هم تغییر نده و حجم را هم زیاد نکنه
    خوب اونی که شما دانلود کردید امکاناتش خوب نبوده.

مثلا من برای فایلهای MPEG2 از VideoRedo استفاده میکنم که سانسور و ... رو براحتی انجام میده.

مثلا می تونید یک فیلم رو که ضبط کردید تبلیغهاش رو جدا کنید و بقیه فیلم بهم میچسبه.

12. این کاربر از nw_nk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •