تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 34

نام تاپيک: نكاتي مهم درباره دانلود از سايت RapidShare براي اكانت دارها

آخر فروم باز symk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

نه عزیزان اشتباه نکنید . من بارها با رپید شیر و متخصصین شبکه از طریق ایمیل صحبت کردم و تنها نتیجه ای که گرفتم همین بوده . ISP که من ازش اینترنت گرفتم به تمام کاربران ADSL ش یک IP داده یعنی اگر اونها هم دانلود داشته باشند به حساب IP من زده میشه و من بالاخره با IP Valid این مشکل حل کردم و مورد خیلی مهتر اینکه فرضا" اگر گفته های شما درست باشه من که الان با IDM دانلود میکنم و بالای 30 تا لینک 100 مگا بایتی میذارم واسه دانلود باید در عرض 1 روز 5 گیگ پر بشه چون همینطوری خالصش میشه 3 گیگ حالا اگر بیاد دونه دونه سرورهای IDM ( منظورم همون 15 و 16 تایی که دوستان اشاره کردن ) رو به حساب بیاره که خیلی زیاد میشه و اجازه دانلود به من نمیده در صورتی که دقیقا" 3 گیگ برای من ثبت میشه . یعنی همون چیزی که واسه دانلود گذاشتم ولی قبلا" 1 گیگ دانلود میکردم مینوشت 8 گیگ یا بیشتر یا کمتر ، اصلا" حساب کتابش معلوم نبود .

اگه نباشه جاش خالی می مونه seppeehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوستان من یه مشکلی دارم! وقتی از IDM برای دانلود از rapidshare استفاده می کنم، 100-200 کیلوبایت آخر فایل که میرسه، سرعت دانلود تقریبا صفر می شه. یکی گفت تو Options تعداد کانکشن ها رو بذارم رو 1، ولی هم سرعت خیلی افت می کنه، هم اینکه تاثیری نداره. باید 10-15 دقیقه هندل بزنه تا آخر این 100-200 کیلو رو هم تموم کنه. کسی می دونه برای رفع این مشکل چی کار کنم؟ بدجوری اعصابم رو ریخته به هم. به جز IDM هم که منیجر دیگه ای مناسب برای دانلود از Rapidshare نیست.
    لطفا کمکم کنید.

آخر فروم باز symk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

این مشکل نیست . همیشه هم این اتفاق نمی افته . بعضا" پیش میاد .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همگي دوستان . جديدا به مشکلي برخورد کردم که اميدوارم دوستان بتونن کمکم کنن . قبلا از برنامه dap استفاده ميکردم و يک فايل text رو import ميکردم و ميزاشتم تا همش دانلود بشه . برنامه هم چند لينک رو باهم شروع ميکرد براي دانلود ولي اين اکانت جديد رو که گرفتم و تازه 2 روزه که شروع کردم ازش استفاده ميکنم با برنامه idm هر کاري ميکنم در يک لحظه بيشتر از يک فايل رو دانلود نميکنه و اگر برم روي فايل بعدي و خودم resume کنم بهم error ميده . به نظر شما بايد تنظيمات کجا رو عوض کنم ؟خود اکانت رپيدم يا اينکه برنامه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام به همگي دوستان . جديدا به مشکلي برخورد کردم که اميدوارم دوستان بتونن کمکم کنن . قبلا از برنامه dap استفاده ميکردم و يک فايل text رو import ميکردم و ميزاشتم تا همش دانلود بشه . برنامه هم چند لينک رو باهم شروع ميکرد براي دانلود ولي اين اکانت جديد رو که گرفتم و تازه 2 روزه که شروع کردم ازش استفاده ميکنم با برنامه idm هر کاري ميکنم در يک لحظه بيشتر از يک فايل رو دانلود نميکنه و اگر برم روي فايل بعدي و خودم resume کنم بهم error ميده . به نظر شما بايد تنظيمات کجا رو عوض کنم ؟خود اکانت رپيدم يا اينکه برنامه ؟

داره خودمونی میشه kamran agha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران دودی

پيش فرض

تنظیمات زمان بندی برای دانلود همزمان چند فایل در IDM اینطوریه:
    البته نسخه 5.11 اون زو من دارم و روی اون میگم.
    اول از نواز ابزار اصلی برنامه دکمه scheduler (زمان بند) رو بزنید:

بعد از پنجره باز شده تب دوم files in the queue رو انتخاب کنید. بعد اونجا تعداد فایلهایی که همزمان میتونه دانلود بشه رو انتخاب کنید. از تب اولی هم زمان بندی دلخواهتون رو انجام بدین و بعد apply کنین بیاین بیرون. بعد از این هر زمان خواستین دانلود داشته باشین دکمه start queue (همون بغلی scheduler در عکس بالا) رو بزنید و دانلود زمان بندی شده با تعداد فایل دلخواه شما به طور همزمان شروع میشه.

البته قبلش باید تعداد لینکهایی که می خواهید بگیرید رو به برنامه اضافه کرده باشید!!!
    Last edited by kamran agha; 05-12-2007 at 06:49.

پروفشنال pd2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فعلا همونجای قبلی

پيش فرض

سلام

شاید مشکلاتی که دوستان اشاره کردن به به شرکتی که از سرویسش استفاده میکنن مربوط باشه .
    چون الان حدود 5-6 ماهه که از اکانت راپیدشر استفاده میکنم و بارها فایل ها رو Resume یا قطع و وصل میکنم یا چندین فایل با هم دانلود میکنم ولی هیچ کدوم از مشکلاتی که دوستان میگن برام پیش نیودمه (امیدوارم خودم رو چشم نزنم) .
    انصافا دانلود از راپیدشر با اکانت ، هیچ فرقی با لینک مستقیم نداره .

داره خودمونی میشه KENEDY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

انصافا دانلود از راپیدشر با اکانت ، هیچ فرقی با لینک مستقیم نداره
    واقعآ درسته
    سرعت توپ که داره . هر فایل. فیلم و ... هم بخوای لینکش هست

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دبگو چرا با دانلود منیجر دانلود میکنم این کنتور میره بالا ... 1 روز حدود 1 گیگ دانلود داشتم برام زده بود 7 گیگ . همون بهتره با اپرا دانلود کنم .پس .
    شما ار FlashGet استفاده کن
    فقط
    تو قسمت Threads from main site رو روی 1 تنظیم کن
    -----------------------------------------------------------------
    سلام
    تاپیک منتقل شد به بعد نرم افزاری

در آغاز فعالیت Sellerco's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت

پيش فرض

از همه دوستانی که تجربه هاشون را اینجا نوشتن، ممنونم
    مفید بود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •