تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 30 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 297

نام تاپيک: بحث پیرامون ساخت موسیقی دیجیتال

پروفشنال Undercover-G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

5

نقل قول نوشته شده توسط ebilove
    يك سوالي كه برام پيش اومده اينه كه اين نرم افزار دموهاي مختلف داره كه كنار هم ميزاريد يا اينكه قدرت ثاپورت ميدي كيبورد رو داره؟
    اگه نتونيم با كيبورد ملودي هاي دلخواه بهش بديم كه خيلي ناقص ميشه؟
    با سلام.
    نه دوست من اون برنامه اي که دموهاي آماده داره دنس ايجي هست که در مقابل اين برنامه حرفي براي گفتن نداره.
    تفاوت اين برنامه با برنامه هايي ديگه اين هست که تمام امکانات و صدا ها و هر چيزي که براي ساخت و ميکس يک آهنگ احتياج داريد رو در اختيارتون مي زاره حالا اون ديگه به سليقه و خلاقيت خودتون داره که چطوري بخوايد صدا يا ريتم يا هر چيز ديگه اي رو در بياريد در کل چيز آماده اي به اون صورت وجود نداره که کنار هم بچيني تا يه آهنگ در بياد همه چيز رو خودت بايد بسازي البته فکر نکني که برنامه خيلي سختي اي و نميشه باهاش کرد بايد انقدر ور بري که همه جاهاش دستت بياد که چطوري عمل ميکنه.

آقا ميلاد هم که فقط تاپيک زد دو در رفت بابا کجايي؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

من اگه سرعتم زیاد بود براتون این سی دی ها رو گیر میاوردم
    چون سایت یه خارجیه پر از این هاست و من به خاطر حجم بالا نمیتونم اونها رو بگیرم
    کسانی که سرعن بالا هستند پول بی خود به سی دی ندهند
    من یک سی دی پر از برنامه های این تیپی دارم که به محض امدنadslهمه اش را اپلود میکنم

آخر فروم باز ebilove's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بوشهر هستم فعلا

پيش فرض

[QUOTE=Undercover-G]با سلام.
    نه دوست من اون برنامه اي که دموهاي آماده داره دنس ايجي هست که در مقابل اين برنامه حرفي براي گفتن نداره.

منطورم دنسي جي نبود
    اين كه دربست مر خصه

ميخوام بدونم اين نرم افزار قادر به ثاپورت ربع پرده هم هست و ايا ميتونه اينا رو پشتيباني كنه يا نه؟

VST
    DXi
    gig

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزيز منظورت و از ربع پرده نفهميدم ولي مطمئم اينارو ساپرت مي کنه >>>> Vst & Dxi

حـــــرفـه ای sa3er's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط ebilove
    ميخوام بدونم اين نرم افزار قادر به ثاپورت ربع پرده هم هست و ايا ميتونه اينا رو پشتيباني كنه يا نه؟

VST
    DXi
    gig
    سلام؛
    بله پشتيباني مي كند.

بخشي از امكانات برنامه:

Internal 32 bit floating point mixing, up to 96kHz stereo.
    Sophisticated interpolation algorithms (hermite, sinc) during realtime playback & at rendering time.
    Supports DirectSound and ASIO enabled sound cards for audio output and ASIO audio recording.

Open architecture allowing third-party instruments (enhanced proprietary FL instruments standard, VSTi , DXi2 & Buzz ) and effects (enhanced proprietary FL effects standard, VST, VST2, DirectX & Buzz).
    Ability to function as a VSTi, DXi and a ReWire client.
    Ability to host ReWire clients itself.

Advanced sequencing methods allowing quick entering of realistic drum loops (step sequencing grid) and composing complex instrumentals (advanced piano roll, arpeggiator, keyboard tracking, real-time gate).
    Unique note properties morphing ability (pitch, cutoff, resonance, panning).

Live recording of control movements & integrated automation events editor.
    Multi-segment automation clips with unlimited complexity and integrated LFO unit.
    Procedural control over parameters by using special controller plugins.

Advanced mixer: 68 mixer tracks (64 insert and 4 send tracks) supporting up to 8 filters each;
    Mixer tracks routing for creating of complex mixer chains;
    Track recording with ASIO input support (for recording MIDI, vocals etc.);
    Integrated procedural equalizer, volume and panning for each mixer track.

Plenty of high-quality integrated instruments: WaveTraveller (wave bend synth), Sampler, TS404 (the popular bassline engine), 3xOSC (subsynth), Plucked! (plucked strings), MIDI Out, DX10 (FM synth), Scratcher (turntable emulator), Wasp (demo), SimSynth Live (demo), and more.
    A full set of high-precision mastering and special effects filters: reverb, compressor, procedural equalizer, distortion, phaser, flanger, bass boost, delay line and other.

Advanced playlist & full-featured audio tracks.
    Click removal & volume ramping to avoid pops.
    Imports *.WAV, *.MP3, *.REX, *.SYN (SimSynth 1 & 2), *.DS (DrumSynth) etc. as sample formats.
    Exports audio to 16Bit or 32Bit *.WAV file, *.MP3.

Easy MIDI remote controlling of most parameters (VST plugins supported as well).
    Imports MIDI sequences and controller events.
    Can export MIDI notes & controller events to a standard MIDI file.

موفق باشيد.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بوشهر هستم فعلا

پيش فرض

با سلام
    همين حالا دانلود من به پايان رسيد نصب ميكنم
    رفتم
    ببينيم چطوره؟

راستي دوست عزيز منطور من ار ريع پرده موسيقي ايراني و عربي بود يعني سري و كرن

داره خودمونی میشه Dj_Milad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به تمامي دوستان با توجه به علاقه اي كه شما عزيزان نسبت به موسيقي و اين نرم افزار نشان داديد بنده قصد دارم كم كم شروع به اموزش نرم افزار كنم البته با كمك دوسته عزيزمsa3er كه اطلاعات بالايي در اين زمينه داراست .
    sa3er جان براي راهنماييت ممنون
    در مورد كارها : خيلي ممنون ارزش تعريف نداشت ... متشكرم.
    در مورد زدن ملودي دلخواه: دوستاني كه با كي بورد و سيتي سايزر كار ميكنن ميتونن با اتصال ارگ خود به نرم افزار بوسيله كابله MIDI (كاري كه من بيشتر انجام ميدم) مهارت خود را در نرم افزار نشان دهند.
    در ضمن FL بيشتر از يك برنامه ساخته موزيك براي مديريت پروژه هم هست.
    البته من با اين نرم افزار 50% كارامو دوروست ميكنم . چون همه صدا هاي wave رو قبول ميكنه بعضي از جا ها رو خودم ميزنم با فورمت wave ذخيره ميكنم بد تو برنامه ميارم.
    رضا جان كار من جشن و پارتيه .با تمامه وسايلم ميرم .Org.Mixer.Dj Mixer.Player .ritme box.dek.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

دوست عزيز پس هم منتظر آموزشت هستيم و هم اگه آهنگي رو آماده از کارهات داري بذار برامون.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

خوب مثل اينکه اين تاپيک هم به جايي نرسيد حيف شد مي تونست تاپيک خوبي تو اين بخش باشه.

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بوشهر هستم فعلا

پيش فرض

سلام
    عزيز تايپيك بايد عمومي باشه تا به يك جايي برسه.
    نه فقط يك نرم افزار خاص.
    اسمشو بزارين اهنگ سازي ببينين چي ميشه .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •