تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 34 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 339

نام تاپيک: [آموزش] تبديل فيلم هاي شما به DVD با منو حرفه اي توسط برنامه ConvertXtoDvd 3

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    من دو تا مشکل دارم
    اولا موقع ساخت و تنظیمات دی وی دی ، من هیچگونه پروویویی ندارم (مثل این عکسهایی که شما گذاشتی )
    یعنی فقط یه عکس کلی از تمی که انتخاب کردم رو میبینم و هیچ تغییری توش ایجاد نمیشه ،و فقط بعد از رایت میبینم چه دسته گلی کاشتم !

دوم : میخام یه فیلم دو قسمتی رو یه title کنم و سر هم بشن
    باید چیکار کنم ؟

داره خودمونی میشه Ebisoft=2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

دوست عزیز واقعا دستت درد نکنه.

من الآن دو هفته هست که دارم دنبال یه برنامه واسه ساخت منوی Dvd میگردم که دو سه تا هم دانلود کردم ولی هیچ کدوم به دلم نشت .

وا قعا این یکی حرف نداره.

پروفشنال senatore20042003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    من دو تا مشکل دارم
    اولا موقع ساخت و تنظیمات دی وی دی ، من هیچگونه پروویویی ندارم (مثل این عکسهایی که شما گذاشتی )
    یعنی فقط یه عکس کلی از تمی که انتخاب کردم رو میبینم و هیچ تغییری توش ایجاد نمیشه ،و فقط بعد از رایت میبینم چه دسته گلی کاشتم !

دوم : میخام یه فیلم دو قسمتی رو یه title کنم و سر هم بشن
    باید چیکار کنم ؟
    دوست عزیز شما فکرکنم درهنگام تبدیل در کنار گزینه ها به جای استفاده از title از caption استفاده می کنید.دیگراینکه تو توضیحات برنامه اومده که برای اینکه زیاد وقت تون برای برنامه گرفته نشه شما ابتدا از یک فیلم 3،4 دقیقه ای استفاده کنید وتنظیمات رو انجام بدید تا به قول معروف قلق برنامه دستتون بیاد .دیگر اینکه برای اینکه یک فیلم رو که دوقسمت هست رو یک تکه کنید با نرم افزار virtual dub به راحتی می تونید این کار رو بکنید .
    به لینک زیر مراجعه کن و آموزش برنامه رو که در لینک دانلود دوم گذاشتم دانلود کن .مشکلت حل میشه.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by senatore20042003; 23-06-2008 at 20:17.

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دوست عزیز شما فکرکنم درهنگام تبدیل در کنار گزینه ها به جای استفاده از title از caption استفاده می کنید
    منظورتون رو متوجه نشدم !
    من فیلم رو بدون دیدن درست تبدیل کردم ،مشکلی نداشتم
    ولی اگه یه پیش نمایی از منوها میتونستم ببینم (مثل ورژن پایینترش)خیلی خوب میشد

در مورد سرهم کردن دو تا فایل ،
    آیا این برنامه نمیتونه یه فایلو که پخش کرد بلافاصله بعدی رو پخش کنه ، که احتیاجی به استفاده از نرم افزار دیگه نباشه ؟

ضمنا به خاطر آموزش کاملتون و ساپورتی که روی آموزشتون دارید جا داره تشکر کنم !
    Last edited by taghi_ramzi; 23-06-2008 at 21:17.

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

دوست عزیز اگر تو توضیحات برنامه دیده باشید نوشته توانائی ادغام 4 ساعت فیلم وراجع به اون که گفتم .چنان که در توضیحات منو اومده نوشته که اگر شما گزینهtitleرو انتخاب کنید اسم برای شمادرصفحه اصلی نمایش داده میشه اما اگر گزینه caption رو انتخاب کنید برای شما نمایش داده نمیشه.به شماپیشنهاد می کنم یک باردیگر کامل توضیحات رو بخونید دوم یک فیلم کوتاه چند دقیقه ای رو انتخاب کنید که وقتتون رو هم نگیره تابتونید خوب روی اون مانور بدید دیگر اینکه با برنامه virtual dub که به شما معرفی کردم در کمتر از 5 دقیقه می تونید دو تکه فیلم رو به هم بچسبونید .به شرطی که از نظر نوع فرمت یکی باشند.موفق باشید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه bijan.sh.ka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

آقا با اين برنامه فقط مي تونيم 1 دونه فيلم رو تبديل به دي وي دي كنيم ، من مي خوام 3 تا فيلم كه حجم هر كدوم 700 مگ است حالا وقتي كه يك عدد از اين فيلم ها رو مي ريزم تو اين نرم افزار حجمي معادل با 2 گيگ مي گيره و وقتي كه دومين فيلم رو مي ريزم تو نرم افزار حجمي معادل 4.770 نشون مي ده كه يه دي وي دي 4.7 گيگي نمي تونه اين حجم رو دريافت كنه آيا نرم افزار هاي ديگه اي داريد كه بتونه اين كار رو بكنه و افكت هايي مثل اين برنامه به فيلم هاي مورد نظر بده آخه الان من يه دي وي دي دارم كه 8 تا كارتون دارم كه تو يه دي وي دي است و مثله اينكه از همين برنامه استفاده كرده اند ولي تو يه دي وي دي 4.7 گيگي است و راستي بچه ها من چند تا فيلم با فرمت Avi داشتم مي خواستم با برنامه "يوليد دي وي دي مويز فاكتوري6 پلاس " آنها رو تبديل كنم به دي وي دي حالا وقتي كه 1 عدد از اون فيلم ها را به اين نرم افزار مي دم حجم فيلم 700 مگ است ولي اونجا مي شه 4 گيگ در صورتي كه با نرم افزار Xilisoft DVD Creator اين طوري نيست آيا راه حلي است كه مشكلم حل شه و بتونم با نرم افزار "يوليد دي وي دي مويز فاكتوري6 پلاس " 3 تا فيلم با فرمت Avi رو كه هر كدام حجم بالغ بر 680-700 مگ را دارند را تبديل به دي وي دي كنم چون چند تا فيلم دارم كه وقتي پوشه آنها باز ميكنم اسم اين نرم افزار رو را رو پوشه اش نوشته شده است ( يوليد دي وي دي مويز فاكتوري6 پلاس )
    مرسي

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

آقا با اين برنامه فقط مي تونيم 1 دونه فيلم رو تبديل به دي وي دي كنيم ، من مي خوام 3 تا فيلم كه حجم هر كدوم 700 مگ است حالا وقتي كه يك عدد از اين فيلم ها رو مي ريزم تو اين نرم افزار حجمي معادل با 2 گيگ مي گيره و وقتي كه دومين فيلم رو مي ريزم تو نرم افزار حجمي معادل 4.770 نشون مي ده كه يه دي وي دي 4.7 گيگي نمي تونه اين حجم رو دريافت كنه آيا نرم افزار هاي ديگه اي داريد كه بتونه اين كار رو بكنه و افكت هايي مثل اين برنامه به فيلم هاي مورد نظر بده آخه الان من يه دي وي دي دارم كه 8 تا كارتون دارم كه تو يه دي وي دي است و مثله اينكه از همين برنامه استفاده كرده اند ولي تو يه دي وي دي 4.7 گيگي است و راستي بچه ها من چند تا فيلم با فرمت Avi داشتم مي خواستم با برنامه "يوليد دي وي دي مويز فاكتوري6 پلاس " آنها رو تبديل كنم به دي وي دي حالا وقتي كه 1 عدد از اون فيلم ها را به اين نرم افزار مي دم حجم فيلم 700 مگ است ولي اونجا مي شه 4 گيگ در صورتي كه با نرم افزار Xilisoft DVD Creator اين طوري نيست آيا راه حلي است كه مشكلم حل شه و بتونم با نرم افزار "يوليد دي وي دي مويز فاكتوري6 پلاس " 3 تا فيلم با فرمت Avi رو كه هر كدام حجم بالغ بر 680-700 مگ را دارند را تبديل به دي وي دي كنم چون چند تا فيلم دارم كه وقتي پوشه آنها باز ميكنم اسم اين نرم افزار رو را رو پوشه اش نوشته شده است ( يوليد دي وي دي مويز فاكتوري6 پلاس )
    مرسي
    دوست عزیز،معمولا نرم افزارهایی که چند فیلم رو داخل یک dvd جا می دهند کیفیت رو هم پایین میارند ولی بعضی ها هم هستند که چند فیلم رو که داخل dvd می گذارند معمولا با همون فرمت avi بدون اینکه اون رو تبدیل کنند اون رو داخل dvd می گذارند.بههر حال من اگر نرم افزاری پیدا کردم دراینرابطه به شما معرفی می کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه saba-aria's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    korean-dream

پيش فرض

دو سه روزی هست که دنبال همچین برنامه ای می گردم./
    میرم دانلود کنم ببینم چی میشه...............

در آغاز فعالیت Rashid Jafar's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Tonekabon

پيش فرض help

نرم افزار من هم ورزن 3 هست ام روی نسخه ی نرم افزاری که دارم نوشته trial به معنی آزمایشی . این سریال هم که گذاشتین نمی تونه رجیستر کنه . در ضمن برای رجیستر کردن باید به اینترنت متصل باشم یا نه؟کمکم کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

نرم افزار من هم ورزن 3 هست ام روی نسخه ی نرم افزاری که دارم نوشته trial به معنی آزمایشی . این سریال هم که گذاشتین نمی تونه رجیستر کنه . در ضمن برای رجیستر کردن باید به اینترنت متصل باشم یا نه؟کمکم کنید
    دوست عزیز ورژن شما چند هست برای رجیستر کردن احتیاج به آپدیت نیست.از سریال های زیر استفاده کن

2KNL5-RS48R-MHYBU-38D9P-MZQND-4
    4YSP8-BVXQZ-DCN8S-MKSXM-MMYBT-4
    SBBSX-QTUN8-29QPY-SFG9J-C3MBX-3
    KTHNQ-7YX6S-F2T3S-36SQQ-NTZMZ-3
    6ZR99-9V3PD-BR2NS-G46HW-T63H5-3
    9UWFE-CSGWJ-59L7V-2PNWL-7PCCG-4
    2SUQV-5NY2Q-24EEJ-YDAYU-K3WJV-4
    9A5PP-U97K8-CZ34B-FQKAU-RJ625-3

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •