تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: ميزان رضايت شما از كيفيت سريال تاريخي يوسف پيامبر چقدر

راي دهنده
513. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالي

77 15.01%
  • خوب

126 24.56%
  • متوسط

102 19.88%
  • ضعيف

208 40.55%
صفحه 3 از 156 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1553

نام تاپيک: سريال يوسف پيامبر (ع)

پروفشنال smohs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    ايران

پيش فرض

اقا من یک سوال دارم
    مگه حضرت یوسف بسیار زیبا نبودند
    پس چرا از این بازیگران استفاده کرده اند که نه تنها زیبا نیستد بلکه ............
    (تو تبلیغاتش دیدم)
    ببينيد زيبايي نسبيه و پيدا كردن بازيگر خوش چهره اي كه خوب هم بازي كنه بايد قبول كنيد كه خيلي سخته
    شما انتظار داريد كيو بذارن براي اين نقش؟
    حتما" انتظار نداريد كه خود حضرت يوسف بازي كنه؟

آخر فروم باز dimah2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    پا منقل

پيش فرض

ببينيد زيبايي نسبيه و پيدا كردن بازيگر خوش چهره اي كه خوب هم بازي كنه بايد قبول كنيد كه خيلي سخته
    شما انتظار داريد كيو بذارن براي اين نقش؟
    حتما" انتظار نداريد كه خود حضرت يوسف بازي كنه؟

شما درست میگید
    ولی باید یک حداقلی رو رعایت کنند
    حتی شده بازیگر برامون قابل تحمل باشه

همه این ها یک طرف بازی طرف دیگر
    فعلا که قسمت اولش این کودکی حضرت رو جالب بازی نکرد
    تا ببینیم قسمت های بعد چطور میشه

ولی به نظرم از وقتی که گفتند میخواهیم فیلم حضرت یوسف رو بسازیم همه منتظر بودیم تا ببینیم که چه کسی میخواهد نقش حضرت رو بازی کنه
    این شد که ماهم حساس شدیم

مثلا همین خانم ریاحی چقدر به نقش میاد (از لحاظ شناختی که ما ازش داریم تا ببینیم چطور بازی می کنه)
    یا فیلم مریم مقدس بازم بازیگر نقش حضرت مریم چهره ای قابل قبول داشت
    Last edited by dimah2005; 06-07-2008 at 14:19.

آخر فروم باز bewitch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

وقت طلاست همون بهتر که ندیدی
    تائيد ميشه

جلوه های ویژه ! یا همون نوری که بر یعقوب توی جنگل می تابید!

آتش سوزی معبد! و خرابه ی اون!

گفتگوی یعقوب با راحیل.

و ...

تو اين دو قسمت كه جلوه ويژه خاصي نبود ، اون نوره رو من نديدم ،شايد قشنگ بوده ( كه البته به خاطر به همچين چيزي نميگن كل فيلم قشنگه )
    آتش سوزي معبد قشنگ بود ولي بازم به خاطر يك صحنه نميگن فيلم فشنگه
    اما افتضاح ترين قسمت فيلم همون گفت و گوي يعفوب با راحيل هست و قبل از اون اشتباهايي كه توي داستان فيلم وجود داره و نشون ميده كه راجع زندگي حضرت يوسف اونقدر كه لازمه تحقيق نكردند )
    Last edited by bewitch; 10-07-2008 at 02:25.

پروفشنال Meisam Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تو اين دو قسمت كه جلوه ويژه خاصي نبود ، اون نوره رو من نديدم ،شايد قشنگ بوده ( كه البته به خاطر به همچين چيزي نميگن فيلم قشنگه )
    اما افتضاح ترين قسمت فيلم همون گفت و گوي يعفوب با راحيل هست و قبل از اون اشتباهايي كه توي داستان فيلم وجود داره و نشون ميده كه راجع زندگي حضرت يوسف اونقدر كه لازمه تحقيق نكردند )
    مگه چه مشكلي داشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

كدوم قسمتش منظورته ؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه InDepEndEnCe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    T E H R A N

پيش فرض

یه فیلم کاملا تکراری و غیر جذاب. باعث تاسفه که به جای ساختن فیلم از تاریخ خودمون به موضوعات تکراری رو می کنیم!

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

مثل همیشه افتضاح...
    یکی از مشکلاتی که سریالهای تاریخی جمهوری اسلامی داره اینه که می خواد در یک سریال به هزار یک چیز بپردازه و اونها را مطابق با نظر خودش نشان بده و با این سیاست معلوم هست سریال چی میشه!
    ای کاش نصف این پولی را که خرج ساخت سریال و فیلم در مورد همچین مسایلی می کردند خرج ساخت یک سریال و یا فیلم در مورد بزرگان این کشور می کردند!
    یکی از قشنگ ترین فیلمهایی که من از سینمای ایران دیدم فیلم حضرت یوسف بود که قبل از انقلاب ساخته شده... بدون هیچ اضافه کاری دقیقا همونی را به تصویر کشیده بود که مردم از یوسف می دونند...
    این هم اولین واکنش به این سریال مزخرف:

واكنش «آيت‌الله‌ سبحاني» به بخشي از سريال «يوسف پيامبر»
    خبرگزاري فارس: آيت‌الله‌ سبحاني به بخشي از سريال «يوسف پيامبر» ساخته «فرج‌الله سلحشور» واكنش نشان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از واحد خبر حوزه علميه، آيت‌الله سبحاني گفت: بعضي از مسائل به تصوير كشيده شده در سريال «يوسف پيامبر» از اسرائيليات است و اگر چه ازدواج يك مرد با دو خواهر در آن شرايط حرام نبوده، ولي دليلي نداشت اين مسئله در فيلم گنجانده شود.
    وي اظهار داشت: در شرايط امروز بيننده از اين تصاوير برداشت غير صحيح دارد.
    وي كه در ديدار با عوامل توليد فيلم سينمايي «ملك سليمان»سخن مي گفت،همچنين اظهار داشت :مقام بشري انبياء قابل تصوير است، ولي مقام معنوي بالاي آن‌ها كه وحي باشد قابل تصوير و ريختن درقالب تجربه و فيلم نيست.
    سبحاني گفت: بايد مسائل معنوي حضرت سليمان در فيلم با تمام ظرافت رعايت شود و مبدأ مسائل وحي به صورت مسائل عادي و ابتدايي در بيايد.
    وي حضرت سليمان (ع) را مظلوم‌ترين پيامبر بني‌اسراييل دانسته است. به گفته وي، درعين حالي كه حضرت سليمان (ع) حاكم بوده و حكومت كرده، ولي نويسندگان تورات و مسيحي به بدترين وضع آن را تشريح كرده‌اند كه وارد كتاب‌هاي اهل سنت نيز شده است.
    سبحاني گفت: نبايد در فيلم حضرت سليمان مسائل اسرائيليات و تهمت‌هاي ناروا به حضرت داوود و سليمان (ع) به تصوير كشيده شود.
    به گفته وي، فيلم حضرت سليمان بايد جنبه الهي داشته باشد و بر اساس آيات قرآن كريم و از منابع تشيع ساخته شود و هرگز حالت افسانه‌اي به خود نگيرد.

داره خودمونی میشه saintly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    کرمانشاه--تهران

پيش فرض

متاسفانه با شروع این سریال و دیدن دو قسمت ازآن به نظر میرسه گارگردان توانایی چون سلحشور اینقدر گرفتار نظارت بر دکور ومحیط بوده که سرنخ نظارت بر بازیگران از دستش در رفته . بازی ضعیف بازیگران در این دو قسمت کاملا مشهود بود .
    دقیقا" همین طوره.......
    اقا من یک سوال دارم
    مگه حضرت یوسف بسیار زیبا نبودند
    پس چرا از این بازیگران استفاده کرده اند که نه تنها زیبا نیستد بلکه ............
    (تو تبلیغاتش دیدم)
    دیشبم که بچه گی هاش رو نشون داد پسره به نظرم نه جذاب بود و نه جذاب بازی می کرد.

انگونه که نمایان است
    فیلمش خیلی کش داره
    دو قسمت گذشته هنوز هیچ اتفاقی نیافتده
    در صورتی که می تونستند این دو قسمت رو یک نیم قسمت نشون بده

مثل فیلم مریم مقدس که فیلم سینمایش
    فرقی چندانی با سریالش نداشت
    قیافه واسه خودش کاش اینا خوب بازی کنن.......
    تو اين دو قسمت كه جلوه ويژه خاصي نبود ، اون نوره رو من نديدم ،شايد قشنگ بوده ( كه البته به خاطر به همچين چيزي نميگن كل فيلم قشنگه )
    آتش سوزي معبد قشنگ بود ولي بازم به خاطر يك صحنه نميگن فيلم فشنگه
    دقیقا"......به نظر من این گفت و گو ارزش یه پیامبر رو پایین میاره!!!......شونصدتا زن بگیری تا به اونی که میخوای برسی!!!!!!!.........خیلی بد نشونش دادن.......به نظر من اگه به جای این بچه بازیگر نقش محمد (سریال دکتر غریب) رو میاوردن خیلی بهتر بود........

در کل من انتظار دیگه ای داشتم.......شوکه شدم وقتی فیلم رو دیدم!!!!!!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

مثل همیشه افتضاح...
    1. یکی از قشنگ ترین فیلمهایی که من از سینمای ایران دیدم فیلم حضرت یوسف بود که قبل از انقلاب ساخته شده... بدون هیچ اضافه کاری دقیقا همونی را به تصویر کشیده بود که مردم از یوسف می دونند...

2. این هم اولین واکنش به این سریال مزخرف:

واكنش «آيت‌الله‌ سبحاني» به بخشي از سريال «يوسف پيامبر»

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از واحد خبر حوزه علميه، آيت‌الله سبحاني گفت: بعضي از مسائل به تصوير كشيده شده در سريال «يوسف پيامبر» از اسرائيليات است و اگر چه ازدواج يك مرد با دو خواهر در آن شرايط حرام نبوده، ولي دليلي نداشت اين مسئله در فيلم گنجانده شود.
    وي اظهار داشت: در شرايط امروز بيننده از اين تصاوير برداشت غير صحيح دارد.

با قسمت اول صحبتت مخالفم ولي با دومي موافقم

البته با قسمت اولش در صورتي مخالفم كه فيلم مورد نظر همون فيلمي باشه كه من فكر ميكنم ، چون توي اون فيلمه كلي اشتباه داستاني وجود داشت .

اما با صحبت سبحاني موافقم چون دور و بر خودم ديدم ، اگه دقت كرده باشين نود درصد فيلماي الان يا مستقيما راجع به زن دوم تبليغ ميكنه يا بالاخره يه قسمتيش اينو ابراز مي كنه، الانم اين فيلمو طوري ساختن كه انگار داره غير مستقيم ميگه : پيامبر 4 تا زن گرفته ، خانوماش هم با اينكه خواهرن با هم مشكلي ندارن و به هم حسودي نميكنن و اما از اون جايي كه مرداي ايراني فقط توي همين مسائل از پيامبرا پيروي ميكنن ، ميتونن برن 4 تا زن بگيرن و همسراشون هم بايد با هم خوب باشن و به هم حسودي نكنن .

دقیقا"......به نظر من این گفت و گو ارزش یه پیامبر رو پایین میاره!!!......شونصدتا زن بگیری تا به اونی که میخوای برسی!!!!!!!.........خیلی بد نشونش دادن.......به نظر من اگه به جای این بچه بازیگر نقش محمد (سریال دکتر غریب) رو میاوردن خیلی بهتر بود........

در کل من انتظار دیگه ای داشتم.......شوکه شدم وقتی فیلم رو دیدم!!!!!!!!!
    منم كاملا موافقم ، تو فيلماي امروزيشون هم كه دختر و پسره توي پارك و مهموني يا هم آشنا ميشند و عاشق هم ميشند هم حتي اينطوري صحبت نميكنند كه توي اين فيلم حضرت يعقوب با راحيل صحبت ميكننه ،
    تازه مگه اسم مادر حضرت يوسف و برادرش بنيامين،ياميننبوده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز Alireza Taji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

با قسمت اول صحبتت مخالفم ولي با دومي موافقم

البته با قسمت اولش در صورتي مخالفم كه فيلم مورد نظر همون فيلمي باشه كه من فكر ميكنم ، چون توي اون فيلمه كلي اشتباه داستاني وجود داشت .

اما با صحبت سبحاني موافقم چون دور و بر خودم ديدم ، اگه دقت كرده باشين نود درصد فيلماي الان يا مستقيما راجع به زن دوم تبليغ ميكنه يا بالاخره يه قسمتيش اينو ابراز مي كنه، الانم اين فيلمو طوري ساختن كه انگار داره غير مستقيم ميگه : پيامبر 4 تا زن گرفته ، خانوماش هم با اينكه خواهرن با هم مشكلي ندارن و به هم حسودي نميكنن و اما از اون جايي كه مرداي ايراني فقط توي همين مسائل از پيامبرا پيروي ميكنن ، ميتونن برن 4 تا زن بگيرن و همسراشون هم بايد با هم خوب باشن و به هم حسودي نكنن .
    من از اون فیلم خیلی لذت بردم چون احساسم این بود بی طرفانه در مورد یوسف ساخته شده بود البته قسمتهایش برای جذاب تر شدن بهش اضافه شده بود اما در مجموع من همان داستانی را دیدم که در کتاب های ابتدایی از یوسف خوانده بودم و خیلی برام قابل فهم بود...
    اما در مورد بخش دوم حرفتون من نفهمیدم این جور سریال ها ایا باید حقیقت را بگه یا ان چیزی را که ما دوست داریم؟
    مگر غیر از اینه که این پیامبران هرکدومشون دهها زن داشتند؟
    پیامبر اسلام فقط 14 زن داشته و کلی کنیز!
    به هرحال بهتره این سریال ها حقیقت زندگی اونها را بگه نه اینکه یک تصویر ساختگی از زندگی اونها...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •