تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 16 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 155

نام تاپيک: Harry Potter and the Half-Blood Prince

حـــــرفـه ای Spaniuly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اميدوارم EA يه فكري براي Controler بكنه من اصلا با ماوس و كيبورد حال نميكنم اين نسخه قبلي گزينه كنترولر داشت ولي غير فعال بود نميدونم منظورش چيه يعني باس دسته خاصي وصل مي كرديم به PC?

اگه نباشه جاش خالی می مونه Armin 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

ولی انصافا این چرخوندن انالوگ یا موس برای زدن ورد خلاقیت خوبی بود.
    این به دلیل خشک شدن هرمیون در این نسخه بود بسیاری از طرفداران خوششون نمومد
    من که بسی خوشحال شدم.

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

ولی انصافا این چرخوندن انالوگ یا موس برای زدن ورد خلاقیت خوبی بود.

من که بسی خوشحال شدم.
    من پستي كه برا تو نقل قول زدم به عنوان پست بي ربط به تاپيك حذف كردن من نمي دونم كسي كه مياد اين پست ها رو حذف مي كنه اصلا تو جريات تاپيك هست كه ميگه بي ربطه؟ والا نميدونم پست قبلي من با ربط ترين پست به تاپيك بود.
    تو 6 ورژن منتشر شده 3 بازي اول كنترلر ساپورت مي كرد. بازي چهارم ساپ.رت نكرد و بازي پنجم يه كنترل ساده داشت با دسته هم ميشد بازي كرد. بازي اخير اگه يادتون باشه به قول تو بايد موس رو مي چرخوندي ادعا كردي آنالوگ رو هم ميشه بچرخوني مگه بازي قبلي اصلا دسته ساپورت مي كرد
    حالا سوال اصلي من اينه اگه بازي شاهزاده دورگه هم گيم پليش مثله قبلي باشه با اون ميشه با دسته بازي كرد؟
    شما خودتون شخصا با دسته آنالوگ بازي كرده بوديد بازي قبلي رو؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بازیهای هری پاتر اصلا جذابیت ندارن.من وقتی 5 رو بازی میکردم هرکی میدید میگفت این چه بازییه همش تو یک محوطه باید بچرخی.یا این که هری نوکریه بقیه رو بکنه.برا کلاس الف دال هری باید برا همه نوکری کنه.آخه این شد بازی؟فقط کتاب هری پاتر فوقالعاده جذابه.رولینگ واقعا خلاقه

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

بازیهای هری پاتر اصلا جذابیت ندارن.من وقتی 5 رو بازی میکردم هرکی میدید میگفت این چه بازییه همش تو یک محوطه باید بچرخی.یا این که هری نوکریه بقیه رو بکنه.برا کلاس الف دال هری باید برا همه نوکری کنه.آخه این شد بازی؟فقط کتاب هری پاتر فوقالعاده جذابه.رولینگ واقعا خلاقه
    اگه صحبت نوكريه Carl Johnsson كه تو بازي GTA San Andreas روي هرچي نوكره سفيد كرده. ولي كماكان پرطرفدارترين بازي دنيا محسوب ميشه.
    اگه عشق هري پاتر باشي ديدت ماورا بازي رايانه اي ميشه اگه فكرت پيش مشغوليت با يه PC گيم هست آره پيشنهاد مي كنم بازي نكنه بازي هري پاتر رو بازي هري پاتر برا هري پاتريست ها مفهوم ديگه اي داره تجربه حضور در هاگوارتز تجربه بودن به جاي عشقشون هري پاتر

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من یه طرفدار هری پاترم.تمام کتاباشو خوندم و تمام فیلماشو دیدم و تمام بازیگراشو میشناسم.ولی بازیش هیچ جذابیتی نداره.این نوکریای هری هم خیلی سخته تو 5.باید برا کالین دوربین بیاره و برا چو اون نامه و..................ولی سخت ترین برا من اون دین توماس بود که باید 5 تا مجسمه ی سخن گو رو پیدا کنی.1 هفته توش موندمحالا من همون جا گیر کردم که باید برا لونا لوازمشو پیدا کنی.من زمینو زمانو گشتم ولی پیدا نکردممیشه یک نفر تو اون قسمت کمکم کنه؟
    اينجا بپرسيد لطفا :

Harry Potter and the Order of the Phoenix
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

7. این کاربر از Maggy_P بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض بازی ویدیویی شاهزاده دورگه هم هشت ماه به تاخیر افتاد

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، کمپانی EA Games و وارنربراز، طی اطلاعیه ای تاریخ عرضه بازی ویدیویی هری پاتر و شاهزاده دورگه را به تابستان سال آینده موکول کردند.

یکی از مسئولان استودیوهای EA گفت:
    “برای پیشرفت بازی هری پاتر و شاهزاده دورگه بسیار هیجان زده هستیم. این نسخه در سطح بالایی از کیفیت و قابلیت های پیشرفته بازی قرار دارد. تجربه فراگیر و خیره کننده ای برای کاربران و طرفداران پاتر ساخته ایم که از بازی کردن در این دنیا بتوانند نهایت لذت را ببرند، پرواز کنند، دوئل کنند و در خط داستان فیلم جلو روند.

دیوید هیمن، تولید کننده فیلم ها هم از قابلیت های جدید و چهره نوی آن سخن گفته است.
    بازی ویدیویی شاهزاده دورگه، سال آینده همزمان با اکران فیلم در تمام پلتفورم های مختلف موجود منتشر خواهد شد.

لعنت به تو وارنرز لعنت به تووووووووووووووووو

9. 3 کاربر از Spaniuly بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

یعنی با فیلم قدیسان مرگبار میاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Armin 2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

ممنون که متن رو کامل خوندی
    بازی ویدیویی شاهزاده دورگه، سال آینده همزمان با اکران فیلم در تمام پلتفورم های مختلف موجود منتشر خواهد شد
    همزمان با همون فیلم شاهزاده دورگه (اونم تابستون بعدی می اد. به تعویق افتاد.)
    اگه صحبت نوكريه Carl Johnsson كه تو بازي GTA San Andreas روي هرچي نوكره سفيد كرده. ولي كماكان پرطرفدارترين بازي دنيا محسوب ميشه.
    اگه عشق هري پاتر باشي ديدت ماورا بازي رايانه اي ميشه اگه فكرت پيش مشغوليت با يه PC گيم هست آره پيشنهاد مي كنم بازي نكنه بازي هري پاتر رو بازي هري پاتر برا هري پاتريست ها مفهوم ديگه اي داره تجربه حضور در هاگوارتز تجربه بودن به جاي عشقشون هري پاتر
    شدیدا تایید می شه.
    Last edited by Armin 2008; 09-09-2008 at 17:52.

12. این کاربر از Armin 2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

مردود شدي پسر چي گفتي
    اوكي همه كه نبايد هري پاتريست باشن و همه چيزو بدونن
    خوب اگه علاقمندي بخون
    هر دفعه كه فيلمي از هري پاتر منتشر ميشه تقريبا همزمان با اون بازيشم متشر ميشه(معمولا يه هفته ده روزم زودتر)
    قرار بود فيلم هري پاتر و شاهزاده دورگه 1 اذر 87 اكران بشه رو همين حساب كمپاني الكترونيك آرتز كه كاملا همكاري داره با كمپاني فيلم سازي وارنر برادرز وعده انتشار بازي رو همون موقع (اواخر آبان 86) داده بود كه همزمان باشن حدود يه ماه پيش وارنرز اعلام كرد كه فيلم رو تابستان 2009 اكران ميكنن و اين باعث اعتراض كلي از طرفدارا هم شد حالا با گذشت يك ماه EA هم خبر دير انتشار شدن رو اعلام كرد البته همون موقع كه فيلم به تعويق افتاد كاملا مشخص بود كه خبر تعويق بازي هم مياد دير يا زود داشت ولي سوخت و سوز نه. دليلش هم واضحه. چون اگه پشت بندش EA هم اعلام ميكرد كه به تعويق مي افته بازي ديگه بيا و جمعش كن حالا كه طرفدارا كنار اومدن با قضيه و آبها هم از آسياب افتاد EA خبر رو انتشار داد. اينم آب پاك رو دستاي ما هري پاتريست ها. هرچي 2007 واسه ما هيجان انگيز بود اين 2008 لعنتي برامون طالع نحس بود.
    حالا بيا و تا تابستون بعدي توي تاپيك اخبار شاهزاده دورگه پست بزن تا اون موقع مهمون تالار اخبار و رمز بازيهاست طفلكي تاپيكمون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •