تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 49

نام تاپيک: ایجاد لکه های خارجی بر روی مانیتور

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    شيراز

پيش فرض

شما ديگه الان بايد گارانتيت تموم شده باشه
    من حدود دو ماه مي شد باهاش کار مي کردم و گارانتي اون تا اواسط سال 84 بود
    ولي وقتي نو رو گرفتم يه سال بهش اضافه شد
    منظورم اين بود
    لامپ تصوير

در آغاز فعالیت Modi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام بر دوستان نازنین، خیلی خیلی ممنون میشم اگه یکی بتونه در مورد عیب جدید مانیتورم منو راهنمائی کنه

اولآدش مانیتورم Fujitsu و "LCD 14 هستش ثانیآدش از عمرش جند سال میگذره یعنی گارانتی مارانتی یوختی و عیبی که چند روزیه بهش مبتلا شده بشرح زیره

1 ) وقتی ویندوز داره بوت میشه و بالا میاد همان لحظات اول که مشخصات سیستم را مینویسه کلآ حروف نامشخصند و فقط چند خط در هم بر هم دیده میشند البته اگه خیلی دقت بشه ( و چون میدونید چه میخواد بنویسه ) بزور معلوم میشه چه داره مینویسه

2 ) وقتی ویندوز کامل باز میشه وضع خیلی بهتره و آیکون ها کاملآ مشخص هستند ولی کناره های حروف ( هم در دیسک تاپ و هم در اینترنت اکسپلور ) پخش پلا هستند .و بیان دیگر اینکه لبه حروف خطهای افقی ریز ریز ایجاد شده البته این خرابی در برخی مناطق مثل وسط دیسکتاپ بیشتره و در کناره ها کمتر، در مجموع باعث میشه بیش از نصف مطالب قابل فهم نباشند

امیدوارم اولآ تونسته باشم مشکل را بوضوح شرح داده باشم و ثانیآ دوستان بتونند به خودشون زحمت داده و راهنمائیم کنند. چون اگه تا چند روز دیگه نتونم عیبشو رفع کنم اجبارآ باید تو خرج برم.

در خاتمه اگه موضوع بالا غلط املائی داره از صمیم قلب عذرخواهی میکنم علتش اینه مطالبی را که تایپ میکنم خودم درست نمیبینم.
    فدا، مهدی دادا
    Last edited by Modi; 30-01-2007 at 19:11.

حـــــرفـه ای Mahdi_Moosavi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

سلام دوستان
    مانیتورمنLG 17 flatron f700b است...تازگی لکه های خارجی روی صفحه مانیتور ایجاد شده که فکر می کنم از آثار انگشت باشه...نکته آزار دهنده اینه که این لکه ها اصلا پاک نمیشن ...حتی وقتی خواستم اونا رو پاک کنم کمی لکه ها پخش شدن!! حالا زمانی که خصوصا مانیتور تیره است خیلی به چشم می آن.... جوری که این لکه ها حالت آینه ای پیدا کردن !!از دوستان کسی راه حلی برای حل این مشکل داره؟؟
    برای من هم درست 6 ماه پیش همین مشکل رو f700p ایجاد شده بود من هم فکر میکردم که یه لکه هست ولی

بابامون اومد جلوی چشمون نرفت بردمش نمایندگی مادیران در عرض 48 ساعت لامپ تصویرش رو عوض کردن ولی

لامپش تنظیم نبود با یه سری ترفند درستش کردم . ترفندش هم اینه که اگر وارد منو بشی و کلید های پایین و چپ

رو با هم نگه داری تنظیمات حرفه ایش باز میشه که با رفتن به منوی special و زدن کلید چپ میتونی این تنظیمات

رو انجام بدی. رو f700 p که خیلی مفید بود.

داره خودمونی میشه dashamir_007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

مانیتور منم اینجوری شده و فکر کنم این لکه ها به هیچ وجه پاک نمی شن چون یک لایه نازک از روی صفحه ای جلوی شیشه کنده شده و هر چی بیشتر باهاش ور برین خراب تر میشه . درضمن گارانتی مانیتورم تموم شده. می خواستم بدونم هزینه تعویض لامپ تصویر چقدره . آیا اصلا ارزش عوض کردن داره؟!

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

مانیتور منم اینجوری شده و فکر کنم این لکه ها به هیچ وجه پاک نمی شن چون یک لایه نازک از روی صفحه ای جلوی شیشه کنده شده و هر چی بیشتر باهاش ور برین خراب تر میشه . درضمن گارانتی مانیتورم تموم شده. می خواستم بدونم هزینه تعویض لامپ تصویر چقدره . آیا اصلا ارزش عوض کردن داره؟!
    میبینم که باز هم یکی نبشه قبر کرد !!!!!

قیمتش رو که دقیقآ نمی دونم ولی بین 80 تا 100 تومانه
    !!!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

این بخاطر هوای بوجود امده که بین شیشه محافظ که چسبیده به لامپ تصویر مانیتور ایجاد شده من این او از نمایندگی تعمیرات مادیران سئوال کردم و اصلا ریطی به پاک کردن و نوع پاک کننده شما نداره ضمننا این مشکل دیر یا زود برای تمامی کسانی که این مدل رو دارن پیش میاد چون یک مشکل فنی که بخاطر همین دیگه این مدل تولید نکردن این بخدا خود تعمیر کار شرکت مادیران گفت.
    و اگه شکایتی دارین می تونین به این سایت مراجعه کنید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    این درس عبرتی که دیگه از ال جی خرید نکنیم

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

این درس عبرتی که دیگه از ال جی خرید نکنیم
    من خودم یکی از دوستام همین f700b داره نزدیک 5 سالم هست که داردش ولی این مشکل براش پیش نیومده !!

ولی واسه خودم 1 ساله این جور شده بود . ولی هوا نبود یه جورایی تابلو بود یه چیزی از روش کنده شده !

اینم باید بگم تو دوستانم که این مانیتور رو دارن فقط این بلا سر من اومده بود و هیچ کدمشون این مشکل رو ندارن .

ولی خدا وکیلی من که تا به حال مانیتور CRT که مثلLG F700P کیفیت داشته باشه و مسطح واقعی باشه ندیدم .

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقا مهدی من تصمیم گرفتم برم لامپش عوض کنم چون با این شرایط مانیتورم به عنوان دست دوم هم نمی خرن فقط سئوال اینکه ایا دوباره لامپ تصویر f700pمی زارن یا از لامپ تصویرهای دیگه استفاده می کنند ؟وبعد از تعویض آیا لامپ تصویرش 2 سال گارانتی داره یا نه ؟راستی کیفیتش ممکنه خوب باشه ولی عمر محصولات lg پائین فکر کنم این سیاست جدید ال جی

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

من خودم یکی از دوستام همین f700b داره نزدیک 5 سالم هست که داردش ولی این مشکل براش پیش نیومده !!

ولی واسه خودم 1 ساله این جور شده بود . ولی هوا نبود یه جورایی تابلو بود یه چیزی از روش کنده شده !

اینم باید بگم تو دوستانم که این مانیتور رو دارن فقط این بلا سر من اومده بود و هیچ کدمشون این مشکل رو ندارن .

ولی خدا وکیلی من که تا به حال مانیتور CRT که مثلLG F700P کیفیت داشته باشه و مسطح واقعی باشه ندیدم .
    منم حدود 5/1 که f700p دارم واینجوری نشده
    آقا مهدی جمله آخرت شدیدا تایید میشه
    قبل از این LG 775FT داشتم اونم عالی بود 5 سال کار کرد الانم داره کار میکنه

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    زمین خدا ..

پيش فرض

آقا مهدی من تصمیم گرفتم برم لامپش عوض کنم چون با این شرایط مانیتورم به عنوان دست دوم هم نمی خرن فقط سئوال اینکه ایا دوباره لامپ تصویر f700pمی زارن یا از لامپ تصویرهای دیگه استفاده می کنند ؟وبعد از تعویض آیا لامپ تصویرش 2 سال گارانتی داره یا نه ؟راستی کیفیتش ممکنه خوب باشه ولی عمر محصولات lg پائین فکر کنم این سیاست جدید ال جی
    مطمئن باش که واسه خودش رو می زارن ( البته اگه دست دوم نباشه ) چون فرکانس هر لامپی فقط به همون

مدار می خوره . فقط اگه تصویرش مثل اولش نبود اصلآ ناراحت نشو تو پست 23 گفتم باید چه کار کنی .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •