تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 114 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1136

نام تاپيک: A Group To Study English (schedule at the first page)l

آخر فروم باز samanajan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

با سلام من می خواهم شرکت کنم کجا باید اسم را وارد کنم

منم چند تا پیشنهاد دارم

اول اینکه کلاس ها 1 روز در هفته باشه مثلا 1 بخش را در یک هفته درس بدهیم

دوم بیایم در یاهو مسنجر یک چت روم آنلاین درست کنیم و اونجا با هم آمنلاین صبحت و چت کنیم

سوم کتاب را و سی دی ها در اینجا آپلود کنیم که دوستان مشکلی پیدا نکنند

چهارم دوستان هر کدام بگویید که در کدام شهر هستند و کسانی که در هر شهر مثلا 3 نفر تو شهر اصفهان هست اینا بیاند با هم یکجای را در نظر بگیرند و بروند با ترویست ها شروع کنند

پنجم اول کار بیایم قواعد و خلاصه هر چی از الفبا را به بچه های کوچولو انگلیسی یاد می دهند فرا بگیریم ون من 20 بار نشستم پای این کانال های که مال بچه ها هست فوق العاده عالی بود می دانید برای چی 1. کلمات را با شکل و تصاویر و آهنگ و کلی تکرار می کنه تو مخ بچه 2. رنگ ها به دقت 3. سرعت صبحتن کردن پایین تا بچه بفهمه 4. خلاصه نظرم را گفتم

ششم خودمان یک دیکشنری تصویری درستم کنیم هر قسمتش را یکی از دوستان بعد دستان دیگر روش نظر بدهند

هفتم در اول هر ماه یک امتحان گرفته شود مربوط به درس یک امتحان در حد بالاتر برای تقویت

هشتم برای مثلا 4 نفر یک سرگروه و برای سر گروه یک سوپر سر گروه باشد اینطوری بهتره

نهم فشار درس ها کم باشد

بازم نظر دارم حالا اینا باشد فردا ادامه اش را می گم

2. 2 کاربر از samanajan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای sepid12ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تورنتــو

پيش فرض

that's a great job, but have you considered that you guys are in different levels? then how can u all work on the same book...?l....
    ---------

4. این کاربر از sepid12ir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

پيش فرض بابا تو دیگه کی هستی

نه! ای ولا! خوشم اومد! واقعا" علی بود. تمام چیزایی که واسه گروه درنظر گرفته بودم گفتین!حتی یه چیزایی بیشتر(وبهتر). ولی بازم خوبه خلاصه نظرتون را گفتین اگه میخواستین کامل بگین دیگه چی میشد؟!(شوخی کردم)
    برا ثبت نام لازم نیست اسمتون را فعلا" جایی وارد کنین
    در مورد کتاب هم قرار شد اونا که مثل من تازه کار هستن intrchenge کار کنن و اونایی که سطحشون بالا هست خودشون (خودتون) مشورت کنند و تصمیم بگیرن
    پایه ی دیشکنری تصویری هم هستم اتفاق" به نظرم خیلی مفید هست و به ماندگاری کلمات در ذهن خیلی کمک میکنه
    واما امتحان .به نظر شما امتحان را کی بگیره؟
    با گروه بندی هم کاملا" موافقم
    بازم نظر بدین خوشحال میشیم
    خب به پیشنهاد شما شروع میکنیم لطفا" هر کس میخواد باشه سطح زبان و کتابی که قصد خوندنش را داره و شهرش را به انگلسی بگه(برای شروع خوبه نه؟)
    درضمن واسه تایین سطح زبانتون پیشنهاد میکنم از level های زیر استفاده کنید (اقای silent-assassin امیدوارم levelشما در موارد زیر موجود باشه) :
    1-beginner
    2-elementary
    3-pre-intermediate
    4-upper intermediate
    5-advanced
    اول خودم شروع میکنم لطفا" همراهیم کنین
    as you know my username is Single guy
    My English level:elementary
    the book that I want to study: intercheng2
    my city: the half of the world=Esfahan city

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

من هم هستم.

7. این کاربر از italy2006 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

واما امتحان .به نظر شما امتحان را کی بگیره؟
    با گروه بندی هم کاملا" موافقم
    بازم نظر بدین خوشحال میشیم
    خب به پیشنهاد شما شروع میکنیم لطفا" هر کس میخواد باشه سطح زبان و کتابی که قصد خوندنش را داره و شهرش را به انگلسی بگه(برای شروع خوبه نه؟)
    درضمن واسه تایین سطح زبانتون پیشنهاد میکنم از level های زیر استفاده کنید (اقای silent-assassin امیدوارم levelشما در موارد زیر موجود باشه) :
    1-beginner
    2-elementary
    3-pre-intermediate
    4-upper intermediate
    5-advanced
    اول خودم شروع میکنم لطفا" همراهیم کنین

با سلام

برای مشخص شدن چه کسی که کی در چه سطحی است باید یک امتحان بگیریم

خب برای امتحان باید از دوستانی که نمونه سوال دارند و یا جای را می شناسند که تعیین سطح کنه معرفی کنه

برای هر بخش به طور مثال

برای امتحان 3 نفر که تجربه دارند مسئول طرح سوال شوند

و چند نفر مسئول آموزش

و چند نفر مسئول هماهنگی کلاس ها

و چند نفر مسئول دیکشنری

و چند مسئول رفع ایراد

و یک پیشنهاد مهم
    باید یکی را پیدا کنیم که مدرکی و خلاصه تجربه و زبانش در حد عالی باشد

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

از مدیر انجمن باید در خواست کنیم

که چند نفر مایل هستند در اینجا شرکت کنند و تمایل دارند قسمتی را بر عهده بگیرند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی brain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام ....
    یه چیزی :
    آقای mohammad.clergyman چند هفته پیش گروهی تشکیل دادند به نام
    (¯`·._ دوره های آموزشی مجازی زبان انگلیسی به صورت رایگان _.·´¯)
    و مهلت ثبت نام هم تا 17 دی بود . که الان 68 عضو داره (یکیش خودمم) و آزمون تعیین سطحی هم درست کرده بودند که از بچه ها گرفته شد ، حالا چند روزه که ایشون سرشون شلوغ شده ، ولی برمیگرده ، میتونید با صحبت با آقای mohammad.clergyman ، شما هم عضو شده و آزمون رو بدید. البته به نظرم چون ایشون 2 روز یه بار معمولا میان میشه یکی که زبانش قوی تره بشه همکاره ایشون ، تا در نبودش کارهارو پی گیری کنه .....
    اینم لینکش : (فکر کنم باید قبلش عضو شد)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به کار ایشون شک نداشته باشید .... طبق گفته های خودشون ، آزمون رو طوری طراحی کردند که دقیقا تعین سطح به درستی انجام شه .... میتونید از آزمونه ایشون استفاده کنید ...... الان درحاله تصحیح آزمون ها هستند ....

اگه کلاس های ایشون تشکیل نشد ، من اینجارو هستم : ( ولی اگه واقعا جدی هستید ، بریم اونجا ، چون ایشون زبانشون بیسته )

as you know my username is Brain
    My English level:elementary I'm not sure
    the book that I want to study:TOEFL BOrrowns 2007
    my city:Graphic Land Qom
    Last edited by brain; 13-01-2009 at 12:20.

11. این کاربر از brain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال linhu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

Well Folks..Theres A Qestion Sticking In My Mind..I am Just Wondering Why you All guys Are Looking To Find the Ways to have your English Knowledge Level..Here you can find Many People good In English...You can Ask them to Help you Know your Level...And Honestly It Will be Just Time Consuming if you Dont Start ..Mind that First Step Is Always the hardest..just Start Doing things..An then Things Will be looked Up.....

13. این کاربر از linhu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال singleguy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ٍEsfahan

13

Well Folks..Theres A Qestion Sticking In My Mind..I am Just Wondering Why you All guys Are Looking To Find the Ways to have your English Knowledge Level..Here you can find Many People good In English...You can Ask them to Help you Know your Level...And Honestly It Will be Just Time Consuming if you Dont Start ..Mind that First Step Is Always the hardest..just Start Doing things..An then Things Will be looked Up.....
    از linhu متشکرم که با زبان فارسی پست نمیذاره .منم اگه زبانم خوب بود عمرا" فارسی پست میذاشتم

موافقم. مگه ما قرار هست تو اموزشگاه ثبت نام کنیم و کلاس بریم که ازمون تایین سطح بذاریم؟ ما همه اینجا هستیم تا با علاقه زبان بخونیم. یعنی شما خودتون سطح خودتون را نمیدونین؟یا حتما" باید مثل مدرسه نمره بگیرین تا سطح خودتون را بدونین؟ به نظر من زیاد سخت نیست level خودتون را از بین اون پنج تایی که پیشنهاد کردم انتخاب کنین.مثلا" من اطمینان دارم levelم همون هست که گفتم. یا حالا اگه خیلی مشتاق هستین که یه نفر سطحتون را تایین کنه از کسایی که زبانشون خوبه کمک بگیرین(همونطور که اقای linhu گفتن). به نظر من زیاد تو این جور مسائل ریز نشین.

در ضمن اقای brain بعضی ها مثل من تازه وارد هستن و p30world اجازه ی ورود به link اقای mohammadclergyman را نمیده.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

مگه ما قرار هست تو اموزشگاه ثبت نام کنیم و کلاس بریم که ازمون تایین سطح بذاریم؟
    شما هر جا بری تعیین سطح می گیرند تا بفهمند چقدر طرف انگلیسی بلد هست

ما همه اینجا هستیم تا با علاقه زبان بخونیم. یعنی شما خودتون سطح خودتون را نمیدونین؟یا حتما" باید مثل مدرسه نمره بگیرین تا سطح خودتون را بدونین؟ به نظر من زیاد سخت نیست level خودتون را از بین اون پنج تایی که پیشنهاد کردم انتخاب کنین.مثلا" من اطمینان دارم levelم همون هست که گفتم
    اولا مدرسه را ول کن دوما شما مگی من اینقدر بلدم ولی شاید بعضی چیزها یادت بره

در ضمن اقای brain بعضی ها مثل من تازه وارد هستن و p30world اجازه ی ورود به link اقای mohammadclergyman را نمیده.
    طبق گفته ایشون در این لینکی ه دوست عزیز گذاشته اند

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(¯`·._ دوره های آموزشی مجازی زبان انگلیسی به صورت رایگان _.·´¯)
    تا شروع دوره ی بعدی دیگر عضو نمیپذیریم

16. این کاربر از samanajan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •