تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 53

نام تاپيک: بهترین آموزشگاه برای یادگیری و دریافت مدرک بین المللی مهندسی شبکه در تهران

آخر فروم باز paranoid_android's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    in My Earphones

پيش فرض

برای من خیلی جالبه بدونم روش دوستانی که تو بیزنس! مدارک تضمینی هستن چجوریه!
    اینا بجای شما یکی دیگه رو میفرستن تو یکی از تست سنترهایی که به احتمال زیاد دستشون با اینا تو یه کاسه ست! و ایشون بجای شما امتحان میدن و مدرک به اسم شما ثبت میشه.. حالا تو اینجاش موندم که هر تست سنتری از امتحان دهنده کارت شناسایی معتبر دریافت میکنه و نمیدونم چجوری اینا مدرک رو به اسم شما ثبت میکنن! تا جایی که میدونم تست سنترهای نماینده Prometric مجهز به دوربین های مدار بسته IP Based هستن که موقع امتحان مستقیما وصل میشن به USA و وقایع امتحان رو ثبت میکنن... حالا با این اوضاع و احوال این رفقای زرنگ! نمیدونم چجوری از این زرنگ بازیا درمیارن!
    جالبتر از اینها دوستانی هم هستن که به اینا اعتماد میکنن و پولشونو میدن به این دوستان عزیز کلاهبردارمون! و انتظار دارن بشینن خونه و بعد از چند روز مدارک زیبای MCSE (دی: ) به اسمشون ثبت بشه، غافل از اینکه نه پروفایل پرومتریکی در کار هست و نه کارنامه اون Exam که پرومتریک براشون صادر میکنه..!
    خیلی از این موسسات عزیز مثل مجتمع فنی هم از پیگیری این موارد سرباز میزنن... پروفایل پرومتریک رو عمرا بهتون بدن، چرا؟! چون نیمخوان اسم اون تست سنتر کلاهبردار فاش بشه و اینجوری نه شما محروم میشید و نه در اون تست سنتر تخته میشه و نه اینکه خود مجتمع باید بگرده دنبال یه تست سنتر متقلب دیگه!
    مخلص کلام، آیندتون رو با این مدارک قلابی خراب نکنید..
    هیچ موسسه ای ائم از ایرانی یا خارجی نمیتونه خودشو به عنوان نماینده مایکروسافت یا پرومتریک که میتونه از ایرانی ها امتحان بگیره رو معرفی کنه... گول نخورید عزیزان... اسم مجتمع فنی و ... سال هاست که تو لیست سیاه مایکروسافت ثبت شده... اگه فردا پس فردا با این مدرک پاشید برید یه کشور خارجی دنبال کار، مطمئن باشید همه چی لو میره... فقط یه بررسی ساده پاسپورت کافیه تا کل آینده تون خراب بشه و تا ابد از امتحان دادن محروم بشید...
    مجتمع فنی رو فقط مثال زدم... روال کار بقیه موسسات هم کم و بیش همینطوریه..
    چند سال دیگه که پرومتریک هم امتحاناتشو مثل VUE بصورت بیومتریک (با اثر انگشت) برگزار کنه، کسب و کار این دوستان عزیز هم میخوابه! (آمین!)
    حالا کو گوش شنوا!
    فعلا.

2. این کاربر از paranoid_android بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض مدارک مایکروسافت

من دوره های mcse را خودم از روی کتاب و سی دی های اموزشی یاد گرفتم و بعددر موسسه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    امتحان دادم
    تو هم خودت می تونی یاد بگیری بدون کلاس.

پروفشنال sima_6600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب میشه بگید کدوم موسسه تو ایران هست که مدرک که میده معتبره و ارزش داره اون ور اب

5. این کاربر از sima_6600 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز kourosh_sos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

هيچ موسسه اي دوست عزيز مدرك معتبر نميده فقط شما ميتونيد دوره رو اينجا بگذرونيد و بعد براي امتحانات به خارج از كشور تشريف ببريد و امتحاناتتون رو اونجا بديد

7. این کاربر از kourosh_sos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض سلام

راستش من خودم با network شروع کردم
    اما برای دوره های بالاتر بعد از اینکه از اطرافیان پرسجو کردم بایکی از دوستام اومدیم موسسه نورا ثبت نام کردیم.
    به دلیل اینکه دیدیم اساتیدش علاوه بر تدریس در زمینه شبکه فعالیت می کنند و پروژه انجام میدن که پیش خودمون فکر کردیم که این خودش یه امتیاز برای اینکه از تجربیاتشون استفاده کنیم و محیط آرومی هم داره
    و امکاناتش برای سخت افزاریاهمون دوره های سیسکو خیلی عالیه چون به تعداد سوییچ و روتر دارن firewall های سخت افزاری هم دارن که من تو اون موسسه ها که قبلا رفته بودم برای ثبت نام ندیده بودم !!
    من لینکشو اینجا میدم اگه خواستین خودتون تو ساتشون برید یه نگاهی بندازید یا اگه خواستید زنگ بزنید خودشون راهنماییتون می کنن.
    در هر صورت امید وارم که موفق باشین .و تونسته باشم کمکی کرده باشم . ولی باید خودتون هم پشتکار داشته باشید . ولی مثل ما الان از آموخته هاتون لذت می برید . [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوست عزيز اگه پست هاي قبلي منو ديده باشين گفتم كه موسسه نورا اصلا بدرد نميخوده چون خودم دوره +network رو اونجا گذروندم و اصلا استاداي خوبي نداره نگاه به ظاهر آموزشگاه نكن نگاه به اين كن كه چقدر بهت ديتا ميدن بدترين استادي كه اونجا هستش آقاي قشقايي هستش كه لكنت زبون هم داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سلام.
    نظرتون راجع به سایبر تک چیه ؟
    ممنون.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام.
    نظرتون راجع به سایبر تک چیه ؟
    ممنون.
    سایبر تک هم اساتید خوبی داره هم امکانات خوبی و لی یکم گرونه

12. این کاربر از 4mir بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزيز اگه پست هاي قبلي منو ديده باشين گفتم كه موسسه نورا اصلا بدرد نميخوده چون خودم دوره +network رو اونجا گذروندم و اصلا استاداي خوبي نداره نگاه به ظاهر آموزشگاه نكن نگاه به اين كن كه چقدر بهت ديتا ميدن بدترين استادي كه اونجا هستش آقاي قشقايي هستش كه لكنت زبون هم داره

اي بابا ! پس چرا همه در مورد همه ي موسسات بد مي گن پس من كجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    کنار یه عالمه 01001

پيش فرض

دوستانی که شرق تهران هستش بهم پیغام بدن تا آموزشگاهی که الان خودم دارم دوره هارو میگذرونم رو بهتون معرفی کنم .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •