تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: سرويس مستقيم مخابرات يا سرويس شركت هاي اينترنتي؟

راي دهنده
252. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • مخابرات

107 42.46%
  • شركت هاي اينترنتي

145 57.54%
صفحه 3 از 94 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 933

نام تاپيک: سرويس ADSL مخابرات تهران بزرگ

پروفشنال farzad02's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

من که اگر مجبور نشم اصلا از مخابرات نمی گیرم ترجیح می دم چند تومن گرونتر بدم تا dsl دولتی نشه چون وقتی شرکت های pap حذف شن باز دست دولت می افتد و اسراف کاری ها و .....
    پیشنهاد می کنم کسایی که تو مرکزشون بجز دولتی شرکت دیگری نیست بگیرن و وقتی خصوصی ها امدن سوییچ کنن رو خصوصی ها
    مخابرات خصوصی شده
    کاری به این بحثهای سیاسی ندارم ولی دیدید چطور همراه اول که یکم تحت فشار قرار گرفت از این رو به اون رو شد.
    حالا اسمش رو هر چی میخوان بزارن.نیمه دولتی نیمه خصوصی یا هر چیز دیگه

من مطمئنم مخابرات با قیمت و کیفیت فراتر از انتظار ما وارد میشه
    128 نامحدود و ثابت رو 10 تومن که هیچی . 20 تومن هم بده من میگیرم
    به دلایل زیاد از جمله اینکه فعلا کاربراش کمه.هر مشکلی پیش بیاد دیگه نمیتونن تقصیر کسی بندازن چون خودشون همه کاره هستن
    ولی همونطور که در اول تاپیک هم گفتم باید شرایط و قیمتاش کامل روشن بشه بعد میشه تصمیم گرفت

2. 3 کاربر از farzad02 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

يكي به من بگه مني كه خطم فيبر نوري نيست و مشهدم با شماره 852 ميتونم از مخابرات بگيرم يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

من بررسی کردم. خوشبختانه مرکز مخابرات شما ( قدس ) تجهیزات ADSL رو داره. فقط باید بپرسی که مستقیما ارائه می دن یا نه؟
    Last edited by mehrdad38; 21-12-2009 at 11:50.

5. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

خوب با توجه به نظر سنجی تا الان به نظر می رسه که مخابرات و شرکت های اینترنتی از نظر مشتری یکسان باشن. از یک طرف تعرفه های پایین مخابرات و از طرف دیگه مزایایی که شرکت های PAP به مشتریان خودشون ارائه می دن باعث این نتیجه شده باشه.
    Last edited by mehrdad38; 21-12-2009 at 11:52.

7. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

14

:43:

سلام دوست عزیز،

تو این لینکی که گذاشتید، هیچ توضیحی درمورد ارائه اینترنت توسط خود مخابرات داده نشده و صرفا شرکت هایی رو که در هر منطقه سرویس ارائه میدند نام برده.

اگر لینک تغییر کرده، لطفا اصلاح کنید، چون قیمت هم هیچ جایی درج نشده.

ضمنا در مورد خطوطی که فیبر نوری هستند و امکان برخورداری از ADSL رو ندارند، راه حلی پیدا شده یا خیر؟

با تشکر

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

خوب يكي زنگ بزنه به 190 از اپراتورش در مورد تعرفه هاي ADSL مخابرات بپرسه. صبر كنيد خودم فردا زنگ مي زنم. جوابشو متعاقبا تو تاپيك مي زارم.

10. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mojtabaalemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من بررسی کردم. خوشبختانه مرکز مخابرات شما ( قدس ) تجهیزات ADSL رو داره. فقط باید بپرسی که مستقیما ارائه می دن یا نه؟
    من زنگ زدم امور مشتركين . گفت پيش شماره 85 رو نميدن . شايد بعدا بدن و نامعلومه .
    امضاي حقير را دريابيد .

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

مدير عامل شركت مخابرات ایران : وجوه اضافه دریافت شده از مشتركان اينترنت پرسرعت مسترد مي‌شود.

مدير عامل شركت مخابرات ايران تاكيد كرد: مابه‌التفاوت قيمت سيم مسي به مشتركان اينترنت پرسرعت پرداخت مي‌شود و مشتركان از اين بابت نگران نباشند.

صابر فيضي در گفت و گو با خبرنگار فناوري اطلاعات خبرگزاري فارس اظهار داشت: شركت مخابرات از شركت‌هاي ارائه كننده خدمات اينترنت پرسرعت (PAP) خواسته است تا مدارك خود را به شركت مخابرات ارائه كنند.
    وي ادامه داد: پس از آنكه شركت‌هاي PAP مدارك خود را مبني بر اينكه بابت هزينه اجاره سيم مسي از مشتركان خود چه مقدار اخذ نموده‌اند به مخابرات ارائه كنند، مخابرات بر اساس مدارك، ما به تفاوت قيمت آبونمان سيم مسي را محاسبه و پرداخت مي‌كند.
    مدير عامل شركت مخابرات ايران با تكذيب رقم 25 ميليارد تومان اعلام شده به عنوان بدهي مخابرات به مردم گفت: اين رقم صحت ندارد و رقم حقيقي رقم كمي است كه از شركت‌هاي PAP نيز خواسته شده مدارك خود را براي بازگردادن اين رقم ارسال كنند.
    وي ادامه داد: به دليل اينكه هنوز مدارك مستندي ارائه نشده، ميزان تاييد شده‌ و دقيق اين مبلغ نيز مشخص نيست.
    به گزارش فارس، در اواخر سال 86 با مطرح شدن مسئله كاهش قيمت اينترنت، سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي هزينه آبونمان سيم مسي را از 3 به هزار تومان كاهش داد.
    بنابراين گزارش، اين مصوبه با تاخير دوساله از سوي شركت‌هاي مخابرات به اجرا در آمد و در فاصله زماني اين دوسال همان مبلغ 3 هزار تومان از سوي شركت‌هاي PAP به مخابرات پرداخت مي‌شد كه سرانجام در سال 88 اين مصوبه با دستور وزير و ابلاغ رگولاتوري اجرا گرديد.
    براساس اين گزارش، اين مسئله كه تكليف اين بدهي چه مي‌شود و آيا به مشتركان اينترنت پرسرعت بازگردانده خواهد شد يا نه، سوالي است كه براي قريب به اتفاق مشتركان اينترنت پرسرعت ايجاد شده است.

تاريخ درج خبر 88/10/1 به نقل از سايت شركت مخابرات استان تهران
    Last edited by mehrdad38; 22-12-2009 at 17:11.

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

مخابرات خصوصی شده
    کاری به این بحثهای سیاسی ندارم ولی دیدید چطور همراه اول که یکم تحت فشار قرار گرفت از این رو به اون رو شد.
    حالا اسمش رو هر چی میخوان بزارن.نیمه دولتی نیمه خصوصی یا هر چیز دیگه

من مطمئنم مخابرات با قیمت و کیفیت فراتر از انتظار ما وارد میشه
    128 نامحدود و ثابت رو 10 تومن که هیچی . 20 تومن هم بده من میگیرم
    به دلایل زیاد از جمله اینکه فعلا کاربراش کمه.هر مشکلی پیش بیاد دیگه نمیتونن تقصیر کسی بندازن چون خودشون همه کاره هستن
    ولی همونطور که در اول تاپیک هم گفتم باید شرایط و قیمتاش کامل روشن بشه بعد میشه تصمیم گرفت
    مخابرات هنوز مدیریتش دولتی است و به عنوان شرکت دولتی همچنان یاد میشه.
    خود شما هم گفتین که همراه اول هم تحت فشار ایرانسل سرویس هاشو یکم بهتر کرده ( البته نه چندان )اگر نبود هیچوقت دست به سیاه سفید نمی زد.
    البته در نهایت باز کاربرا هستن که خودشون بسته به موقعیت انتخاب کنن استفاده کنن یا نه...و تا ان موقع باید صبر کرد.

14. این کاربر از zed2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

بچه ها یک دانه سوال :

این مخابرات چی شد ؟

بلاخره راه انداخت سرویس دهیشو ؟

دفه اخری کخ رفتم گفتن نمیدیم به هیشکی اصلا !

الان چی میدن ؟

تو تهران چه مناطقی رو ساپورت میکنه اگه میدن ؟

لامصب یه سایتم ندارن ببینیم ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •