تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 136 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 1356

نام تاپيک: *. بحث و بررسي سرويس ADSL مخابرات استان تهران.*

آخر فروم باز mehrdad38's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط goodigood
    به سلامتی!
    نقل قول نوشته شده توسط goodigood
    به امید روزی که منم adsl پیزوریم ردیف شه!

انشا الاه، از صميم قلب برات آرزو مي كنم. چون خودم انتظار كشيديم مي دونم حال و هوا چطوريه.

نقل قول نوشته شده توسط mary83
    تبریک می گم آقا دعا کن این adsl ما هم وصل شه البته الان از اون طرف وصله ها کسی هم نمی یاد ببینه چرا اینجا وصل نیس راستی به من گفتن از هیچ شرکتی تا بعد از عید مدرک قبول نمی کنند.
    ممنون

انشا الاه انشاالاه

يكي رو بيارين براتون درست كنه قالش كنده بشه ها؟ وقتي سرويست وصل شد همينو دو دستي بچسب به فكرت نزنه بري از شركت بگيري چون مركز مخابراتي ما ثبات ندارن يك دف مي بيني دوباره موندي بدون ADSL. حالا خر بيار و ...

حقیقتش رفقا به من میگن آقای فنایی ، یعنی اگه به چیزی یا کسی گیر بدم تا طرف به فنا نره ول کن معامله نیستم
    اينجا رو يكم بدجنس اومدي

پیرو خبر مسرت بخش ثبت نام ADSL مهرداد خان در مرکز شهید بهشتی و خوشحالی بیش از حد و خارج از کنترل ایشون از شنیدن این خبر ( رجوع شود به شکلکهای پست مربوطه) و از اونجایی که بعضی اوقات خوشحالی بیش از حد کار دست آدم میده و یک وقت عملی انجام میده که بعد از برگشتن به حالت عادی موجب پشیمونی میشه ، به قصد خنثی کردن فضای حاصله و طبق لینکی که در آخر کامنت گذاشتم از امروز تا 72 ساعت آینده تلفنهای mehrdad38 و سایر برو بچه های شهید بهشتی و مراکز مخابراتی سیدالشهداء، شهید کلانتری، شهید تندگویان و دانشگاه به علت کابل برگردون روی هواست و دچار اختلال . بنابراین اگه شما هم چند روزی بنیانگذار تاپیک رو روئیت نکردید زیاد نگران نشید و دست به گیرنده هاتون نزنید چون ایراد از فرستندست .

این هم لینک :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام آقاي زيگما خان

اگر تو هم مثل من 5 ماه از چيزي كه بهش اونس و الفت داشتي منع مي شدي بعد يهو بهت خبر وصال مي دادن حال منو داشتي

ديگه يواش يواش بايد مودم رو يه گرد گيري حسابي بكنمتو اين چند وقته خاك گرفته

زيگما جان بفرما پپسي

در مورد خبر مربوط به كابل برگردان اگر پست اول قسمت قوانين و ضوابط رو مي خوندي و به بند 2 مراجعه مي كردي متوجه قضيه مي شدي

Last edited by mehrdad38; 28-02-2010 at 07:57.

2. 3 کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

mehrdad38 اگر سرویست وصل شد نری که نیای بیا تست سرعت بگذار ببینیم اوضاع چطوره. هر کی اینجا کارش راه میافته بقیه رو فراموش میکنه.

4. این کاربر از sei_pm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

mehrdad38 اگر سرویست وصل شد نری که نیای بیا تست سرعت بگذار ببینیم اوضاع چطوره. هر کی اینجا کارش راه میافته بقیه رو فراموش میکنه.
    باشه حتما

نه من كه خونه سومم P30world هست كجا رو دارم برم.
    Last edited by mehrdad38; 28-02-2010 at 07:59.

6. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

سلام
    به به مبارکه اقا مهرداد فقط یه چیزی روز اولی هیجان زده نشی همه دانلود منیجرتو بترکونی . توصیه من اینه که دی اس ال رو بزن به بشقاب پرنده .! دوربرد در کنار دی اس ال یه لدت دیگه ای رو داره.

8. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

OH Yes

Of Course

10. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه shervin83's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

سلام
    یه مشکل عجیب برای من پیش اومده. من وقتی آی پی 192.168.1.1 رو میزنم که وارد کانفیگ مودمم بشم صفحه ی کانفیگی که باز میشه که اصلا مربوط به مودم من نیست و وقتی سیم تلفن رو از مودم در میارم وارد کانفیگ مودم خودم میشم خیلی برام عجیبه من می تونم با این آی پی از طریق adsl وارد کانفیگ مودم دیگران بشم.مارک مودمم d-link هستش ولی صفحه کانفیگ هایی که باز شده مربوط به مارکهای دیگه مثل tp-link , huawei بوده ،مودم رو چند بار ریست کردم اما همچنان مشکل بر قراره.فکر کنم بقیه هم بتونن اینجوری وارد کانفیگ مودم من بشن.خاک بر سر مخابرات کنم با این سرویس دهی مسخره اش.
    به همین دلیل دوستانی adsl مخابرات دارن حتما پسورد admin مودمشون رو تغییر بدن تا دیگران نتونن سوءاستفاده بکنن.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام
    یه مشکل عجیب برای من پیش اومده. من وقتی آی پی 192.168.1.1 رو میزنم که وارد کانفیگ مودمم بشم صفحه ی کانفیگی که باز میشه که اصلا مربوط به مودم من نیست و وقتی سیم تلفن رو از مودم در میارم وارد کانفیگ مودم خودم میشم خیلی برام عجیبه من می تونم با این آی پی از طریق adsl وارد کانفیگ مودم دیگران بشم.مارک مودمم d-link هستش ولی صفحه کانفیگ هایی که باز شده مربوط به مارکهای دیگه مثل tp-link , huawei بوده ،مودم رو چند بار ریست کردم اما همچنان مشکل بر قراره.فکر کنم بقیه هم بتونن اینجوری وارد کانفیگ مودم من بشن.خاک بر سر مخابرات کنم با این سرویس دهی مسخره اش.
    به همین دلیل دوستانی adsl مخابرات دارن حتما پسورد admin مودمشون رو تغییر بدن تا دیگران نتونن سوءاستفاده بکنن.
    این از مواردی هس ت که من آرزو شو دارم یزای کسی که پارس داره خیلی عالیه ولی برای مخابرات بدرد نمیخوره.

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Τ ε h r α η

پيش فرض

سلام

يادآوري قوانين و ضوابط تاپيك:

3- مطرح كردن هر گونه سوال يا مشكل در خصوص تنظيم و كانفيگ كردن مودم در اين تاپيك ممنوع مي باشد، زيرا هدف و راستاي تاپيك رو منحرف خواهد كرد. براي حل مشكلات تنظيم مودم خود به تاپيك ( راه اندازي Adsl / خريد مودم - نصب مودم-رفع عيب مودم ) مراجعه كنيد.

همين مسئله باعث از بين رفتن تاپيك قبلي شده بود ، لطفا توجه كنيد.

14. این کاربر از mehrdad38 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Guts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

آقا بالاخره این بالای 128 چی شد، ما اون 128 مخابراتمون همینطور روی هواست فعلاً و ازش استفاده نمیکنم از 256 داتک هنوز استفاده می‌کنم منتظرم سرعت بالای 256 بده این مخابرات لعنتی، اصلاً میدن سرعت بالاتر؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه karajwizard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام دوستان عزیز.
    سرعت 64 مخابرات دانلود و آپلودش چنده؟ چون من بیشتر صفحه باز میکنم تا اینکه دانلود کنم.نظر شما چیه؟
    پیشاپیش ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •