تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: مشخص کردن یک محدوده برای لینک به یک صفحه در یک عکس (نقشه) !!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط p-uI╛l3
    اون لينكي كه شما گذاشته بودي كه فلش نبود
    ميتوني فايل رو اپلود كني و لينكش روبدي؟
    سلام الفین جان
    اون لینکو دادم که شما لینکش کنین به یه دکمه !
    امکان آپلودش نیست متاسفانه
    شما این لینکو امتحان کنین ، فکر کنم مشکل از لینکه
    منتظرم و ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

من لينك رو براتون رو دكمه گذاشتم اما باز اروري نديدم!
    خدمت شما: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

برادر Silver اين لينكي كه گذاشتي با 2004MX ساخته شده و فكر كنم با Flash Player7 اجراش كردي (اگه اشتباه نكنم)
    در صورتي كه در FlashPlayer8 يك قسمت امنيتي اضافه شده كه اگه Swf را از رو سيستم خودت (LOCAL) اجرا كني بدون اجازه با اينترنت ارتباط برقرار نميكنه و به هيچ سايتي وصل نميشه براي همين به پيغام ميده و ميخواد كه اگه ميخواي وصل شي اجازه رو صادر كني اين پيغام در سه صورت نمياد:
    1. اگه از داخل برنامه Flash اجرا بشه (يعني زمان گرفتن Preview) بدليل اينكه در اون زمان خودت سورس برنامه رو داري و قاعدتا ميدوني چه اتفاقي قراره بيفته.
    2. زماني كه فايل از رو اينترنت اجرا بشه كه اونهم غير عادي نيست كه از يك سايت به سايت ديگه Link بشه.
    3. زماني كه تنظيمات Flash Player از قبل تعريف شده باشه كه هميشه اجازه براي وصل شده سيستم به اينترنت هست.
    حالا اگه با FlashPlayer8 اجرا شده و اين پيغام نيومده احتمالا دليلش مورد سوم است.
    و برادر Edris60 همونطوري كه تو پست 19 گفتم مسئله مهمي نيست با يكي از موردهاي بالا (1 يا 2) امتحان كن اگه بازم پيغام داد بگو ولي بازم ميگم تا اونجا كه من ميدونم مشكل همينه كه گفتم.

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

برادر Silver اين لينكي كه گذاشتي با 2004MX ساخته شده و فكر كنم با Flash Player7 اجراش كردي (اگه اشتباه نكنم)
    در صورتي كه در FlashPlayer8 يك قسمت امنيتي اضافه شده كه اگه Swf را از رو سيستم خودت (LOCAL) اجرا كني بدون اجازه با اينترنت ارتباط برقرار نميكنه و به هيچ سايتي وصل نميشه براي همين به پيغام ميده و ميخواد كه اگه ميخواي وصل شي اجازه رو صادر كني اين پيغام در سه صورت نمياد:
    1. اگه از داخل برنامه Flash اجرا بشه (يعني زمان گرفتن Preview) بدليل اينكه در اون زمان خودت سورس برنامه رو داري و قاعدتا ميدوني چه اتفاقي قراره بيفته.
    2. زماني كه فايل از رو اينترنت اجرا بشه كه اونهم غير عادي نيست كه از يك سايت به سايت ديگه Link بشه.
    3. زماني كه تنظيمات Flash Player از قبل تعريف شده باشه كه هميشه اجازه براي وصل شده سيستم به اينترنت هست.
    حالا اگه با FlashPlayer8 اجرا شده و اين پيغام نيومده احتمالا دليلش مورد سوم است.
    و برادر Edris60 همونطوري كه تو پست 19 گفتم مسئله مهمي نيست با يكي از موردهاي بالا (1 يا 2) امتحان كن اگه بازم پيغام داد بگو ولي بازم ميگم تا اونجا كه من ميدونم مشكل همينه كه گفتم.
    مرسي از توضيح جامع و كامل شما
    خب اگر اينگونه باشه مشكل مهمي نسيت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط bazamman
    سلام
    خیلی از توجه شما ممنونم
    همونطور که شما فرمودین و تو لینک ماکرومدیا هم ذکر شده بود این مشکل فقط برای FlashPlayer8 وجود داره ، امیدوارم طبق گفته شما رو سایت مشکل نداشته باشه ، امتحان میکنم خبرشو میدم تا آخر هفته
    بازم از همه ممنونم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

راستی یادم رفت بگم ، من قبلا روش1 رو امتحان کردم ، و حتی با خروجی html هم رو سیستم خودم جواب میداد (احتمالا به دلیل 3)، رو سیستم دیگه هم امتحان کردم به لینک ماکرومدیا که وصل شدم و always allow رو زدم درست شد ! فقط نگران بودم که رو سایت که میره از کاربر نخواد این اجازه رو بده ! که شما فرمودین مشکل نداره
    باز هم نتیجه قطعی رو میگم انشاالله

ممنون از همه

اگه نباشه جاش خالی می مونه silver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    جلو مونیتور!

پيش فرض

bazamman جان ... بله رو 7 اجرا كردم آخه دوستون گفتن خود لينك اشكال داره .... ممنون از راهنمايي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    آپلودش که کردم همونطور که دوست خوبمون گفتن مشکل نداشت
    ممنون از همه

حـــــرفـه ای Elfin-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

خدا رو شكر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    اگه بخوام با نزدیک شدن موس به یک محدوده تو نقشه مثلا اسم اون شهر(یک نوشته) ظاهر بشه باید چیکار کنم؟ اگه از اکشن استفاده میشه لطفا مراحلشو کامل بگین چون زیاد وارد نیستم

با سپاس فراوان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •