تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 88

نام تاپيک: »» کنکور سراسری ؟ یا دانشگاه آزاد ؟

داره خودمونی میشه moonfairy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    ye jaie kheili door

پيش فرض

به نظر من مهمترین چیز هدف
    من خودم سراسری پارسال رتبم شد 2700 اما چون پزشکی می خوام 1سال دیگه ام خوندم اما امسال آزاد هم حاضرم برم

داره خودمونی میشه juventuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

از دوستان که امسال برای بار دوم کنکور دادند خواهش می کنم که بیان ونظرشون را در مورد اینکه پشت کنکور موندند رو بگند و

در صورت تمایل هم رتبه شون رو اعلام کنند

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته من پارسال سال دومم بود و قبول شدم خدا رو شکر.
    ولی خوب یه سری چیزا هست که باید بهشون توجه کنی:

سال دوم انگیزه ی چند برابر میخواد.
    فقط کافیه خدای نکرده یک هفته سست بشی و انگیزه نداشته باشی. همه چیز بر باد میره.
    باید یه سری شرایط رو هم در نظر بگیری.
    دوستات و هم سن و سالات همه قبول شدن و رفتن. فکر کردن به همین آدم رو دیوونه میکنه.
    مثلا دوستات بهت زنگ میزنن که ول کن درسو چقدر درس میخونی پاشو بیا بریم بیرون و از این حرفا.
    همه ی اینا هست. کسایی که قبول شدن دیگه نمی شینن درس بخونن. فکر این همه که شما باز باید بشینی یه سری مطالب تکراری رو دوباره بخونی ممکنه آزار دهنده باشه.

به هر حال منم با شانس یک بحران رو رد کردم. سال دوم که درس میخوندم حدودای دی ماه بود که به شدت کسل شده بودم و اصلا انگیزه نداشتم که آشنا شدن اتفاقی من با یک مشاور نجاتم داد. اون آشنایی کاملا اتفاقی بود.
    و با شانس رتبم نصف رتبه ی سال اولم شد. سال اول 26 هزار و سال دوم 13 هزار...
    باید همه ی اینا رو در نظر بگیری. همون سال اول اگه آزاد یه جای درست و حسابی انتخاب کرده بودم می رفتم ولی سال اول هم تو انتخاب آزادم اشتباه کرده بودم.
    شما هم حتما همه ی اینا رو در نظر بگیر و ببین اگه آزاد جای خوبی قبول شده که سرش به تنش می ارزه پس برو.

راستی من کسی رو میشناسم که هدفش یک چیز بود: مکانیک شریف.
    برای این هدفش 4 سال درس خوند و پشت کنکور موند! سربازی هم معاف شده بود.
    واقعا انگیزه ی فولادی می خواد 4 سال با کنکور کل کل کردن!
    آخرش هم شکر خدا قبول شد و الان بهترین زندگی رو داره تو آمریکا.
    ببین شما هم همچین قدرتی تو تو خودت میبینی یا نه...

4. 3 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

از دوستان که امسال برای بار دوم کنکور دادند خواهش می کنم که بیان ونظرشون را در مورد اینکه پشت کنکور موندند رو بگند و

در صورت تمایل هم رتبه شون رو اعلام کنند

من میگم واست عبرت بشه!!!! اگه میخوای بمونی واسه سال بعد زیاد به خودت اعتماد نکن...
    من پارسال به زور کتک کتاب دستم میگرفتم!!!! نه تمرکز درس خوندن داشتم ،نه حوصله!!!ولی تا 5 ساعت بعد از ساعت کلاسامون تو مدرسه میموندیم که مثلاً درس بخونیم!!!!که سر و تهش به زور 3 ساعت میشد،به جز اونم من دیگه درس نمیخوندم...روز کنکورم به قدری ریلکس بودم انگار نه انگار که کنکوره!!!!!با کمال آرامش سوالا رو جواب میدادم!!!!تازه بعضیارو شانسی میزدم یعنی شک داشتم !!!!رتبم 900 شد...یک درصدم فک نمیکردم رتبم این بشه!!!!منتظر یه رتبه 4 رقمی بودم!!!
    امسال رسماً خودمو کشتم ،از صوب تا شب کتابخونه بودم،درسایی هم که فک میکردم ضعیفم کلاس رفتم...کتاب تست نموند من تستاشو نزنم!!!!! خیلی به خودم امیدوار بودم...تا قبل از جلسه کنکورم فک میکردم 3 رقمی زیر 300 میشم...ولی سر جلسه کنکور اصلاً باورم نمیشد نمیتونم تستارو بزنم!!!عمومیارو که الکی زدم ،چون رو اختصاصیا خیلی امیدوار بودم ...5 دیقه وقت اضافه آوردم،به خودم زحمت ندادم برگردم تستایی که مونده بزنم!!!
    دفترچه اختصاصی رو که گزاشتن ...چندتا زمین آسون زدم...رسیدم به ریاضی،دو تا سوال اول فک کردم بلدم گزاشتم واسه بعد همینجوری میرفتم جلو میدیدم هیچیو نمیتونم حل کنم کل سوالای ریاضی یا ضربدر شد یا منفی!!!!
    احساس میکردم دیگه نفسم بالا نمیاد دهنم خشک شده بود،هرچی بدبختی بود اون لحظه به ذهنم اومداشک تو چشام جمع شد...!!!!دیگه از اون به بعدو نفهمیدم چیکار کردم!!!!اینطوری شد که من کنکورمو گند زدم و رتبم شد 11000!!!!!
    امیدوارم همه جوانبو بسنجی بعد تصمیم بگیری و بمونی واسه سال بعد...

6. 3 کاربر از Rainy eye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mmiladd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اُتاقم..!

پيش فرض

از ديد من زياد فرق نمي كنه.. حرف شهين خانوم با مهين خانوم نبايد ملاك باشه كه اي واي

بچتون كجا قبول شده..!

شما هدف دارين ؛ پس اَمونش ندين..!

8. 2 کاربر از mmiladd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ساش's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005

6

تجربه نشون دارده که 70% اونایی که برای سال بعد میزارن . نتیجشون بدتر میشه !

ولی من به شخصه عکسش رو هم دیدم سال اول رتبه ی طرف 8000 شد سال بعد 800 ! یه صفر ناقابل کم شد .

اولویت خود من برای دانشگاه رفتن اینطوریه : ( من 89 دادم یعنی همین امسال )

1-سراسری .
    2-سراسری شبانه .
    3-آزاد .

اون تجربه 70% را قبول دارم

آخر فروم باز shifter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    uk.ac.ir

پيش فرض

بستگي به ادمش داره
    اگه پايه درس باشه و از الان اين توانايي تو خودش ببينه كه ايا ميتونه در حاليكه همه دوستاش رفتن دانشگا و همه اينكه ديگه مدرسه اي نيست تو خونه تنهايي بشينه و درس بخونه يا نه اونوقت اگه 1 سال بمونه مشكلي نداره...
    من خودم سال پيش شدم 16 هزار و موندم واسه امسال ...اما اين اراده رو نداشتم كه درست و حسابي بخونم متاسفانه ... و درنتيجه امسال شدم 10 هزار كه به نظرم با 16 هزار فرقي نداره...

11. 3 کاربر از shifter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Maziar_69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من میگم واست عبرت بشه!!!! اگه میخوای بمونی واسه سال بعد زیاد به خودت اعتماد نکن...
    رتبم 900 شد...یک درصدم فک نمیکردم رتبم این بشه!!!!منتظر یه رتبه 4 رقمی بودم!!!
    .
    900؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما با رتبه ی 900 موندی واسه سال دوم؟
    دیگه چی می خواستی شما؟؟
    بابا چقدر ایده آل فکر میکنیدا...

13. 2 کاربر از Maziar_69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Rainy eye's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

900؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما با رتبه ی 900 موندی واسه سال دوم؟
    دیگه چی می خواستی شما؟؟
    بابا چقدر ایده آل فکر میکنیدا...

اون موقع مخم کار نمیکرد!!!نفهمیدم چیکار کردم!!!!
    یکی از دوستام بارتبه 500 امسالم شرکت کرد!!!!دیوونه بود...فقط پزشکی تهران میخواست!!!

15. این کاربر از Rainy eye بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه ali kaka's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فكر كنم شما هم ديوونه اي البته شوخي كردم.
    من خودم سال اول يه دونه تست هم نزدم واسه تمرين.رتبم خوب نشد ولي آزاد رو مكانيك مركز قبول شدم.نرفتم.گفتم سال بعد هم همينو قبول ميشم.بذار يه بار ديگه سراسري شركت كنم از پارسال كه بهتر ميشم.به خدا انقدر كار سرم ريخت وقت درس خوندن پيدا نكردم.اصلا من هيچوقت حرفه اي درس نخوندم.يه ماه خوندم رتبم عين پارسال شد.حالا منتظرم جواب آزاد بياد.خدا خدا ميكنم قبول شم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •