تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: انتخاب یکی از این 2 پاور

داره خودمونی میشه Ch@pooL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

ولی من واقعا برام سواله چه سیستمی 850 وات نیاز داره لطفا لینک بدهید حتما آی 7 980 می خوای ببندی!!!!!!

اتفاقا منم هرچی سیستم جم کردم کولر بوده و تا حالا برگشتی نداشتم

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

ولی من واقعا برام سواله چه سیستمی 850 وات نیاز داره لطفا لینک بدهید حتما آی 7 980 می خوای ببندی!!!!!!

نخیر عزیزم AMD بستم !!
    حالا شما چه گیری دادی به CPU ؟ مصرف CPU که در مقابل گرافیک خیلی کمتره !

هر کارت 4870 حدود 200 وات برق مصرف میکنه ، خوب حالا 3 تا کارت 4870 = مصرف 600 وات
    همانطور که می بینید فقط مصرف کارت گرافیک من میشه 600 وات !!
    CPU هم که حداکثر 140 وات مصرف میکنه
    حالا قطعات خورده رو هم یکی ، یکی حساب کنم شاید به 900 وات هم برسه !!

در ضمن حالا اینکه چیزی نیست !
    سیستم هایی هستند که حتی 1200 وات هم براشون کافی نیست یا بزور کافی میشه !

اتفاقا منم هرچی سیستم جم کردم کولر بوده و تا حالا برگشتی نداشتم

کسی نگفت که کولر مستر بده و زود خراب میشه !!!
    پاور های گرین هم خیلی خوبه و برگشتی نداره و پاور های کولر مستر هم خوبه و برگشتی نداره
    ولی این وسط تکلیف این 30% الی 40% گرونی کولر مستر چیه ؟
    هر دو پاور در یک سطح کیفیت هستند
    تنها تفاوتش اینکه مثلا پاور 535B گرین اونم با فن LED خیلی زیبا میشه 75 تومن ولی کولر مستر 500 وات سادش میاد میشه 108 تومن ؟
    این کجاش معقولانه هست ؟
    نه جدا ، کدام عقل سلیمی اینو قبول میکنه ؟

علاوه بر توان خروجی ،بهتره پاور ها رو با توجه به استاندارد هایی که دارن با هم مقایسه کنید تا بحث دقیق تر و تخصصی تر بشه .
    اتفاقا منم کاملا با این نظر شما موافقم

آقا اصلا بیاید بحث رو دوباره از اول بگیریم ، شاید نظر دوستان عوض شد

3. 2 کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

برادر داری شدیدن اشتباه میکنی من گفتم با آمارو ارقام کاری ندارم الان سیستم من اینه و راحت دارم کار میکنم

CPU:I7 920
    VGA: 5870
    RAM :3*2GB BAllistix
    MB:Asus P6T
    HDD:500
    پاورم هم 550 coresair است میخوای از تو کیسم فیلم بگیرم؟
    شماها که میگین گرین به خاطر اینکه تا حالا با coolermaster or coresair کار نکردین و نمیدونیین چی هست
    من الان غیر از سیستم خودم هر چی سیستم جم کردم با coolermaster تحویل دادم و خیلی هم راضیم
    اونم که میگی با بالای 800 وات گرین استفاده میکنن بدون مشکل هنر کردن با پاور 800 وات صایران هم من برات آی7 جم میکنم
    اینتور که از صحبت های شما معلوم میشه شما نه علمش رو داری و مهم تر از اون منطقش رو.

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

راستش من از اول چون پستهاي وستان را ديدم از پست دادن منصرف شدم
    چون همه GP1000B را توصيه كردن ولي من نظرم روي ANTEC بود
    به هر حال شما هر كدوم را كه بگيري تفاوتي نمي كنه چون هر دو مورد جزء برند هاي مطرح هستند و كيفيت و كارايي خوبي دارند

ضمنا اضافه كنم كه گرين توليد كننده نيست و همونطور هم كه در پستهاي قبلي اشاره شد قطعات پاور تسط يك شركت معتبر(كه قبلا اسم برده شد) توليد ميشه
    البته در پاسخ اون دوستمون هم بگم كه از قضا قطعات پاور هاي COOLERMASTER را اگر اشتباه نكنم هم همين شركت معتبر توليد مي كنه!!!

6. 3 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض او او

اینتور که از صحبت های شما معلوم میشه شما نه علمش رو داری و مهم تر از اون منطقش رو.
    به به آقای منطق دان و علم شناس بابایی اون موقع که تو داشتی روشن کردن پی سی تو یاد میگرفتی من داشتم سیتم جم میکردم مینداختم به مردم اتفاقا اون موقع ترم اول دوم دانشگاه بودم و هیچی هم سرم نمی شد ولی خوب کار خوب بود چون این کار نیاز به علم نداره حالا شما اگه به این میگی علم حسابت جداس
    از نظر علمی هم بنده دانشجویه آی تی ام که اگه از علم و دانش چیزی سرت میشه 10 20 واحد با سخت افزار فرقشه چارت دانشگاه هست اگه خواستید میل میکنم براتون یعنی کردم
    اونم که گفتم به آمار و ارقام کاری ندارم آمارو ارقام خوده گرینو میگم مگرنه سایت درست حسابی باشه چرا قبول نکنم
    مثلا همین
    p30world
    قبل از این که شما اینطور با این لحن بپری وسط متن داشتیم یه بحث زیبا در باره ی برند های مختلف می کردیم هرکس هم سلایقو تجربیات خودشو میگفت ولی.....

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

نخیر عزیزم AMD بستم !!
    حالا شما چه گیری دادی به CPU ؟ مصرف CPU که در مقابل گرافیک خیلی کمتره !

هر کارت 4870 حدود 200 وات برق مصرف میکنه ، خوب حالا 3 تا کارت 4870 = مصرف 600 وات
    همانطور که می بینید فقط مصرف کارت گرافیک من میشه 600 وات !!
    CPU هم که حداکثر 140 وات مصرف میکنه
    حالا قطعات خورده رو هم یکی ، یکی حساب کنم شاید به 900 وات هم برسه !!

در ضمن حالا اینکه چیزی نیست !
    سیستم هایی هستند که حتی 1200 وات هم براشون کافی نیست یا بزور کافی میشه !

کسی نگفت که کولر مستر بده و زود خراب میشه !!!
    پاور های گرین هم خیلی خوبه و برگشتی نداره و پاور های کولر مستر هم خوبه و برگشتی نداره
    ولی این وسط تکلیف این 30% الی 40% گرونی کولر مستر چیه ؟
    هر دو پاور در یک سطح کیفیت هستند
    تنها تفاوتش اینکه مثلا پاور 535B گرین اونم با فن LED خیلی زیبا میشه 75 تومن ولی کولر مستر 500 وات سادش میاد میشه 108 تومن ؟
    این کجاش معقولانه هست ؟
    نه جدا ، کدام عقل سلیمی اینو قبول میکنه ؟

اتفاقا منم کاملا با این نظر شما موافقم

آقا اصلا بیاید بحث رو دوباره از اول بگیریم ، شاید نظر دوستان عوض شد
    راست میگید در مورده کراس فایر فکر نکرده بودم روی یه کارت داشتم فکر می کردم
    وقتی داستان بشه سه تا کارت مصرف خیلی میره بالا
    در مورده سی پی یو و مصرفه پایینشم حق باشماس 980 تازه دیده بودم تو کفش بودم
    ولی نسبت به گرین هنوز بدبینم مگر اینکه لینکه مقایسه ای چیزی بدی که کیفیت همه ی پاورهای گرین رو(هر کودوم در کلاس خودش مسلما از یه پاور 400 توقع خاصی نداریم)رو تظمین کنه یا مثلا یه سال که گرین جایزه ی کیفیت برده باشه

آخر فروم باز alborz_k's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

راست میگید در مورده کراس فایر فکر نکرده بودم روی یه کارت داشتم فکر می کردم
    وقتی داستان بشه سه تا کارت مصرف خیلی میره بالا
    در مورده سی پی یو و مصرفه پایینشم حق باشماس 980 تازه دیده بودم تو کفش بودم
    ولی نسبت به گرین هنوز بدبینم مگر اینکه لینکه مقایسه ای چیزی بدی که کیفیت همه ی پاورهای گرین رو(هر کودوم در کلاس خودش مسلما از یه پاور 400 توقع خاصی نداریم)رو تظمین کنه یا مثلا یه سال که گرین جایزه ی کیفیت برده باشه
    چون برند گرین ایرانی هست ، نمی تونید یک تست از سایت خارجی پیدا کنید ، ولی این تست شهر سخت افزار ایران رو ببینید:
    در معتبر و دقیق بودن این تست و دانش فنی مسئولینش هیچ شکی نداشته باشین!
    اون جای خالی رو با s.h.a.h.r.s.a.k.h.t.a.f.z.a.r پر کنید .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به هر حال شما هر كدوم را كه بگيري تفاوتي نمي كنه چون هر دو مورد جزء برند هاي مطرح هستند و كيفيت و كارايي خوبي دارند
    این حرفا چیه؟!!! شا حق وتو دارین!!
    من چون با 1000 وات گرین کار کردم و با توجه به کیفیتش و صداش که نشندیم!! اون رو پیشنهاد دادم!
    در این که antec 1200 یکی از برترین و حرفه ای ترین پاور ها دنیاست ، هیچ شکی نیست .

10. 2 کاربر از alborz_k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    teh

پيش فرض

عجب مقاله ای بود آقا دستت درد نکنه نظرم نسبت به گرین عوض شد ان شاء ا.. که این سازنده ی داخلی موفق شه ولی از AcBel بعید بود فکر میکردم برنده باشه
    در کنار شایستگی کولر هم تایید شد ولی از این به بعد گرین میبندیم هم ارزونتر هم کیفیتش اینجوری که ما فهمیدیم یکسان ممنون از اطلاع رسانیتون

12. این کاربر از Ch@pooL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

به به آقای منطق دان و علم شناس بابایی اون موقع که تو داشتی روشن کردن پی سی تو یاد میگرفتی من داشتم سیتم جم میکردم مینداختم به مردم اتفاقا اون موقع ترم اول دوم دانشگاه بودم و هیچی هم سرم نمی شد ولی خوب کار خوب بود چون این کار نیاز به علم نداره حالا شما اگه به این میگی علم حسابت جداس
    از نظر علمی هم بنده دانشجویه آی تی ام که اگه از علم و دانش چیزی سرت میشه 10 20 واحد با سخت افزار فرقشه چارت دانشگاه هست اگه خواستید میل میکنم براتون یعنی کردم
    اونم که گفتم به آمار و ارقام کاری ندارم آمارو ارقام خوده گرینو میگم مگرنه سایت درست حسابی باشه چرا قبول نکنم
    مثلا همین
    p30world
    قبل از این که شما اینطور با این لحن بپری وسط متن داشتیم یه بحث زیبا در باره ی برند های مختلف می کردیم هرکس هم سلایقو تجربیات خودشو میگفت ولی.....
    عزیز دلم ، اول از همه اینو بگم که ما حالا این تاپیک رو زدیم تا با نظر شما دوستان عزیز و بحث های منطقی به یک نتیجه بهتر برسیم ، واقعا این صحبت ها در شأن و شخصیت هیچ کدام از شما نیست !

ولی یک نکته رو هم باید بگم که :
    استفاده سالهای زیاد از کامپیوتر یا خواندن کامپیوتر در سالهای قبل به هیچ عنوان دلیل بر بیشتر دانستن کامپیوتر نیست

بنده خودم به عنوان دانشجوی کامپیوتر تا بحال هیچ درسی در مورد کامپیوترهای امروزی نخودم و بدبختانه تمام درسهای ما مربوط به سخت افزارها و نرم افزارهای 10 سال پیش هست ، نه امروز

شما در هیچ رشته ای نمیتونید کتابی پیدا کنید که در مورد کارتهای گرافیک امروزی و یا پاورهای بالای 500 وات یا حتی در مورد یک مادربرد ساده مطلبی نوشته شده باشه !!

پس به نظر من زیاد ربطی به دانشگاهی بودن و این رشته کامپیوتر خوندن نداره !!
    برای خود من هر روز که مطلب جدیدی یاد میگیرم این نکته ثابت میشه که در رابطه با علوم کامپیوتر ، هنوز بیسواد هستم
    البته در میزان سواد و حرفه شما در کامپیوتر شکی نیست

خیلی ممنون از نظر شما احسان جون
    نظر خود منم دقیقا رو پاور Antec بود ، ولی با توجه به نظر دوستان تصمیم به خرید گرین گرفتم

ولی احسان جون به نظر خود شما برای اورکلاک کردن (در سطح متوسط ، نه زیاد !) پاور Antec بهتر نیست ؟ یا فرقی نمیکنه ؟

عجب مقاله ای بود آقا دستت درد نکنه نظرم نسبت به گرین عوض شد ان شاء ا.. که این سازنده ی داخلی موفق شه ولی از AcBel بعید بود فکر میکردم برنده باشه
    در کنار شایستگی کولر هم تایید شد ولی از این به بعد گرین میبندیم هم ارزونتر هم کیفیتش اینجوری که ما فهمیدیم یکسان ممنون از اطلاع رسانیتون
    این نتیجه گیری شما واقعا خوشحال کننده هست
    چرا که تنها راه افت قیمت پاورهایی مثل کولر مستر ، خرید نکردن این پاورها و در نتیجه کمتر شدن تقاضای خرید هست !

14. این کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    بن بست رضوی

پيش فرض

مثلا همین
    p30world
    اینکه شما از مدت های مدید قبل به دنیا اومدن ما داشتی سیستم جم میکردی و میفروختی دلیل بر علم نمیشه. اسمبل و نظر!!!! دادن رو همه میتونن انجام بدن.
    چون از سال72 ما تو خوندمون کامپیوتر داشتیم دلیل نمیشه بنده متخصص سخت افزار یا عالم مطلق کامپیوتر باشم.

قصد توهین ندارم ولیاستادان داشنگاههای ما چی باشن که دانشجوهاشون چی از آب در بیان. اونا شاید علم پایه رو داشته باشن ولی مثل خیلی ها علم به روز رو ندارن.
    هیمن 20 واحدی هم که درس میدن مطالبش و منابعش جدید نیست. شما که باید بهتر از هر کسی بدونید که IT رشته ای مثل باستان شناسی و تاریخ نیست یه چیزی هست که روز به روز مدرن تر و جدید تر میشه.

اکثر پاور های گرین نمونه های معتبری از برند های مطرح داره مثل همین 1000 گولد که OCZ 1000M هم همین پاور هست یا 885 که Silverstone DA85 فک کنم باشه. همینطور اکثر قطعات داخل پاور از اونجا که تولید کننده شون یکی هست با پاور های دیگه از جمله کولر مستر و انرمکس و ... مشترک هست.

مورد بعد اینکه ما و سایر دوستان توی این تاپیک و تاپیک قبلی آقا سینا اگه نظر چندان علمی نمی دادیم ولی منطقی بود ولی پست اول شما اومد کار رو خرابی کرد(توجه کنید پست من قبل پست شما

و اما سینا جان من نظر آخرم رو میگم. انتخاب بین این دو مثل اینه که بگی یا مادر یا پدر که نمیتونی. هر در محشر هستن ولی ریز ترین احتمال رو باید در نظر گرفت آگه خدای ناکرده پاور Antec چیزیش بشه(با در نظر گرفتن کیفیتی دوام کارایی و پایداری) اونوقته که 250 تومن پودر میشه ولی پاور گرین رو که بگیری حداقل اگه چیزیش بشه گارانتی فورن براتون تعویض میکنه.

16. 2 کاربر از harrypotter بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •