تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 46

نام تاپيک: بد روشن شدن پرايد در هواي سرد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    راستش نخواستم یه تاپیک مجزا بزنم تا از تجربیات این تاپیک استفاده بشه
    من یه سمند 88 دوگانه سوز( دستی ) دارم وقتی هوا سرد میشه روشن نمیشه و کلی بلاید استارت بزنم شمع ها رو عوض کردم فشار بنزین رو چک کردم استی پر رو عوض کردم اما نشد که نشد
    همچین که دما ی هوا یه نمه میره بالا درست میشه اما با بازگشت سرما روز از نو و روزی از نو چند تا جا بردم کلی هزینه کردم دست اخر طرف گفت باید شب بزاری تا صبح ببینیم مشکل چیه راستش من دیگه خسته شدم هم پولم رفت هم وقت و هم اعصابم

حـــــرفـه ای Ship Storm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    IRAN - ALBORZ وضعیت فعلی: Intelligent Processing

پيش فرض

تاپیک رو مجدد دیدم گفتم اعلام کنم که مشکل ما با راه حلی برطرف شد
    پراید مدل 89 دوگانه سوز داشتم که صبح های زمستون خیلی بد روشن میشد و دو دقیقه کار میکرد خاموش میشد
    نمایندگی ها نتونستن مشکل رو برطرف کنن ، ماشین صبح وقتی هوا سرده با تک استارت روشن میشه اما یه کم که کار میکنه خاموش میشه
    رفتم بیرون شستشو انژکتور دادم و یک فیلرگیری سوپاپ ها رو انجام داد درست شد ، 40 تومن هزینه کردم ماشین دیگه هیچ مشکلی نداشت

3. این کاربر از Ship Storm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

اما مشکل من فقط از سرمای هواست یعنی اگه هوا گرم باشه اصلا مشکل ندارم و راحت روشن میشه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

ببخشید دخالت میکنم :
    در این مواقع که وقتی ماشین روشن میشه درجا خاموش میشه انژکتور کثیف جلوی سوخت پاشی رو میگیره ( امان از این بنزین ! )
    1 مورد دیگه هم میتونه سنسور اکسیژن ماشین باشه که تو سرما خیلی کم شارژ میکنه .

6. این کاربر از mohammad_twe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    راستش نخواستم یه تاپیک مجزا بزنم تا از تجربیات این تاپیک استفاده بشه
    من یه سمند 88 دوگانه سوز( دستی ) دارم وقتی هوا سرد میشه روشن نمیشه و کلی بلاید استارت بزنم شمع ها رو عوض کردم فشار بنزین رو چک کردم استی پر رو عوض کردم اما نشد که نشد
    همچین که دما ی هوا یه نمه میره بالا درست میشه اما با بازگشت سرما روز از نو و روزی از نو چند تا جا بردم کلی هزینه کردم دست اخر طرف گفت باید شب بزاری تا صبح ببینیم مشکل چیه راستش من دیگه خسته شدم هم پولم رفت هم وقت و هم اعصابم
    دوست عزیز ماشینت ترموستات داره یا بازکردین؟
    احتمال زیاد برای ترموستات هست ببرش مکانیکی بگو ترموستات رو یه نگاه بندازه ببینه سالمه یا نه

---------- Post added at 01:40 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

تاپیک رو مجدد دیدم گفتم اعلام کنم که مشکل ما با راه حلی برطرف شد
    پراید مدل 89 دوگانه سوز داشتم که صبح های زمستون خیلی بد روشن میشد و دو دقیقه کار میکرد خاموش میشد
    نمایندگی ها نتونستن مشکل رو برطرف کنن ، ماشین صبح وقتی هوا سرده با تک استارت روشن میشه اما یه کم که کار میکنه خاموش میشه
    رفتم بیرون شستشو انژکتور دادم و یک فیلرگیری سوپاپ ها رو انجام داد درست شد ، 40 تومن هزینه کردم ماشین دیگه هیچ مشکلی نداشت
    عزیزم سمند که فیلر گیری نداره من میگم مشکل ایشان از ترموستات هست

---------- Post added at 01:45 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

ببخشید دخالت میکنم :
    در این مواقع که وقتی ماشین روشن میشه درجا خاموش میشه انژکتور کثیف جلوی سوخت پاشی رو میگیره ( امان از این بنزین ! )
    1 مورد دیگه هم میتونه سنسور اکسیژن ماشین باشه که تو سرما خیلی کم شارژ میکنه .
    اگر انژکتور کثیف باشه و جلوی سوخت پاشی رو بگیره هیچ وقت ماشین روشن نمی شه ربطی به سرما و گرما نداره

8. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    دانشگاه >> اوین<<(!)

پيش فرض

گر انژکتور کثیف باشه و جلوی سوخت پاشی رو بگیره هیچ وقت ماشین روشن نمی شه ربطی به سرما و گرما نداره
    شما مطمئنی عزیز ؟ ماشین خوده بنده با یک شست و شو انژکتور از این حالت بد روشن شدن درومد
    معمولا ماهی 2/3 مورد با این مشکل میان پیشه ما که با شست و شو مشکلشون رو حل میکنیم !
    ماشین وقتی 12 ساعت بخوابه مطمئنن بنزین داخل سوزن ها خالی میشه ( با این بنزین مرغوب جرم میگیره ! ) تا درست بنزین داخل سوزن ها پاشیده نشه امکان درست پاشیده شدن نیست که ماشین هم خاموش میشه ..
    احتمال زیاد برای ترموستات هست ببرش مکانیکی بگو ترموستات رو یه نگاه بندازه ببینه سالمه یا نه
    ماشین وقتی سرده دیگه کاملا موتور سرده ! میخواد ترموستات باشه یا نباشه , ترموستات رو دمایی که براش تعریف شده باز و بسته میشه که آب داخل رو بگردونه !
    Last edited by mohammad_twe; 28-12-2011 at 21:31.

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

عزیز مال سیفون بنزین اشغال گرفت

داره خودمونی میشه majid_98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    پایتخت قدیم

پيش فرض

کلا اکثر ماشینایی که تو ایرانن(خودتون بهتر میدونید کدومار میگم) خیلی بد روشن میشن
    اما نباید فراموش کنیم که زود هم اتیش میگیرن(این به اون در!!!!!!)

کاربر فعال انجمن اتومبیل dash_mehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فهمیدم مشکلت از کجا هست
    باید استپ موتور رو عوض کنی یا تمیز کنی
    حتما این کارو کن که درست میشه

13. این کاربر از dash_mehdi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زندان

پيش فرض

باور کنید من خودم هنوز متوجه نشدم ایراد از چی هست یا بود البته اگه چش نخوره الان مدتیه که خوب شده و صبح ها راحت روشن میشه ولی منم فکر می کنم استی پرش ایراد داشته باشه چون دور موتور یه نمه دیر برگشت م یکنه روی 1000 ضمنا نم یدونم من بیشتر با گاز کار م یکنم واونم دستی گازیش کردم حالا استی پر رو عوض کنم باز دوباره به خاطر استفاده از گاز خراب نمیشه چون این استی پر هم خیلی وقت نیست که عوض شده
    چه مارکی استی پر بگیرم ورنج قیمتش چنده ؟ اینو 24 تومن خریدم یه نفر داشت 27 تومن م یگفت ایران خودروئ یهست ویکی از دوستان دو ربر 50تا 60 خریده بود و میگفت اصلیه!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •