تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 48

نام تاپيک: ساخت یک بازی کامل با UDK((به قول خودمون کیت توسعه مجازی))

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

قشنگه اما یکم عیب جزیی داره تو تصویر درستشون کن ولی بازم عالیه:
    اقا پرویز ممنون توجه به اونا نکرده بودم .
    ولی به نظرتون زاویه دوربین خوبه ؟
    کلا مثل این که قسمت نیست من داکیومنت بازی رو بنویسم . ولی بازم سعیم رو می کنم .

2. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

چطوره؟ طراحی محیط خوبه؟

4. 4 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه makrami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کارت خیلی عالیه !!!
    آفرین
    یه سوال داشتم این مدل ها رو از کجا آوردی ؟ میشه به من هم آدرس بدی ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه honestbud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه بچه ها و بازی ساز ها و علاقه مندان به هنر هشتم

من تجربه چندانی در رابطه با بازی سازی ندارم ولی خودم کم و بیش اگه فرصت کنم بازی میکنم.
    به هر حال من همیشه در تمام کار هام به جزئیات زیاد اهمیت میدم و بازی هم از این قاعده مستثنا نیست.
    امیدوارم دوستان به انتقادات من خورده نگیرن و ناراحت نشن. من با این فرض این پست رو میرستم که : انتقاد شونده انتقاد رو امری طبیعی و در جهت رشد دونسته که اسکرین شات هاش رو برامون اینجا گذاشته

برای silsin باید بگم :

1. در محیطی که نور طبیعی وجود داره نیازی به وجود مشعل نیست
    2.با فرض لزوم قرار گیری مشعلها، به نظر میرسه که مشعل ها بدون هیچ گونه فکر چیده شده اند و باید فاصله بین آن ها تنظیم گردد و در تمام طول دیوار ادامه پیدا کنند.
    3.بافت دیواری که مشعل ها روی آن قرار دارند و بافت کرسی دیوار(دیوار زیرین) و همچنین پایه سنگی میان چمن ها و پایه مشعل ها هیچ گونه سنخیتی با هم ندارند.(به نظر من بهتره همشون شبیه پایه وسط چمن ها بشن)
    4.به نظر میرسه که هر دو دیوار از تکرار نامنظم و بدون هدف یک آبجکت ایجاد شده که در اینصورت نیاز به اصلاح داره.
    5.در مورد کاراکتر اصلی بازی هم فقط نظر شخصیم رو میگم و فکر میکنم که خیلی به من ربط نداره و بیشتر بستگی به سلیقه سازنده بازی و داستان بازی داره ولی به هر حال : صورت کاراکتر با این زاویه دوربین زیاد قابل رویت نیست که بهتره یه فکری به حالش بشه.کوتوله بودن کاراکتر حس ناکارآمدی اون رو با من القا میکنه مگر اینکه در جریان بازی کارهای تند و سریعی انجام بده که این حس رو برطرف کنه.

در آخر اگه بگید که این کاراکتر توی بازی میخواد چه کارایی بکنه و اگه دشمنانی داره،اون ها چه شخصیاتایی دارن،میتونه افکار ما رو به شما نزدک کنه
    امیدوارم لحنم خیلی بد نبوده باشه.قط قصد کمک و همکاری رو داشتم.من به شخصه دوست دارم اگه کاری رو انجام میدم از اول رو حساب و کتاب باشه.
    خشت اول چون نهدد معمار کج
    تا ثریا رود دیوار کج

7. 7 کاربر از honestbud بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

زوایه دوربین خوبه ولی سعی یک Doc براش بنویسی !(خیلی کار برزگی می کنی )

9. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

اولا تشکر می کنم بابت این انتقاد بسیار عالیتون. مواردی که شما توی این بهش اشاره کردی واقعا نشون میده که دید شما به یک بازی فقط صرفا بازی کردن اون نیست . در ضمن خوشحال میشم دوستان دیگه هم از این جور انتقاد ها کنند

1. در محیطی که نور طبیعی وجود داره نیازی به وجود مشعل نیست
    به نظرم جالب می شد . مثلا سقفی رو در نظر بگیرید که خرابه و ازش افکت های نور زده بیرون روی زمین بازی افتاد. ولی شما درست می گی . وجود مشعل روشن کار اشتباهیه . در ضمن به نظرت مشعل اگه سوخته باشه خوب نیست

2.با فرض لزوم قرار گیری مشعلها، به نظر میرسه که مشعل ها بدون هیچ گونه فکر چیده شده اند و باید فاصله بین آن ها تنظیم گردد و در تمام طول دیوار ادامه پیدا کنند.
    تائید میشه.

3.بافت دیواری که مشعل ها روی آن قرار دارند و بافت کرسی دیوار(دیوار زیرین) و همچنین پایه سنگی میان چمن ها و پایه مشعل ها هیچ گونه سنخیتی با هم ندارند.(به نظر من بهتره همشون شبیه پایه وسط چمن ها بشن)

قصد من نشون دادن یه صحنه تخریب شده واسه ورودی یه مثلا کاخی چیزی بود.اینجا رو بیشتر توضیح می خوام که چیکار کنم.

4.به نظر میرسه که هر دو دیوار از تکرار نامنظم و بدون هدف یک آبجکت ایجاد شده که در اینصورت نیاز به اصلاح داره.
    5.در مورد کاراکتر اصلی بازی هم فقط نظر شخصیم رو میگم و فکر میکنم که خیلی به من ربط نداره و بیشتر بستگی به سلیقه سازنده بازی و داستان بازی داره ولی به هر حال : صورت کاراکتر با این زاویه دوربین زیاد قابل رویت نیست که بهتره یه فکری به حالش بشه.کوتوله بودن کاراکتر حس ناکارآمدی اون رو با من القا میکنه مگر اینکه در جریان بازی کارهای تند و سریعی انجام بده که این حس رو برطرف کنه.
    در آخر اگه بگید که این کاراکتر توی بازی میخواد چه کارایی بکنه و اگه دشمنانی داره،اون ها چه شخصیاتایی دارن،میتونه افکار ما رو به شما نزدک کنه
    مورد 4 رو نفهمیدم کدوم رو می گی.
    5-در مورد این باید بگم که معمولا تا اونجایی که من دیدم کارکتر بازی های دو بعدی بزرگتر از این نیستند.در مورد زاویه دید می تونم نزدیک ترش کنم . و در مورد اخر هم در ادامه همین پست تصویر تمامی شخصیت های این بازی رو قرار می دم
    زوایه دوربین خوبه ولی سعی یک Doc براش بنویسی !(خیلی کار برزگی می کنی )
    یه سوال هم واسش کرده بودم که چه جوری بنویسم کسی جواب نداد . اخه خودم چند روز پیش یه doc چند صفحه ای نوشته بودم دیدم خوب نشد پاکش کردم .
    چه جوری بنویسم روند ساخت بازی خوبه ؟مثلا اینجا فلان کار رو کردم اینجا از فلان کد یا فلان ابجکت استفاده کردم.

------------------------------
    Last edited by silsin; 12-03-2011 at 09:12.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

12. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه honestbud's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اولا تشکر می کنم بابت این انتقاد بسیار عالیتون. مواردی که شما توی این بهش اشاره کردی واقعا نشون میده که دید شما به یک بازی فقط صرفا بازی کردن اون نیست .
    ممنون.شما لطف دارید

به نظرم جالب می شد . مثلا سقفی رو در نظر بگیرید که خرابه و ازش افکت های نور زده بیرون روی زمین بازی افتاد.
    خوب اگه یه چنین چیزی بوده ایده شما، فکر کنم بهتره که اون رو بیشتر بپرورونید.دیوار هایی که شما قرار دادید، از دیدگاه نیازی به سقف نداشتند،یعنی اصولا آدم فکر نمیکنه بشه با اون دیوار ها سقفی هم زد.البته شاید این دیدگاه مهندسی من باشه که در دیدگاه هنریم دخالت کرده
    اگه اون وجه که مشعل روشه رو طول و وجه دیگه رو عرض بنامیم،بهتر بود که عرض رو بیشتر میکردید.در اون صورت سایه سقف بیشتر میشد و شاید هم میتوانستید وجود مشعل ها رو منظقی تر جلوه بدید.

در ضمن به نظرت مشعل اگه سوخته باشه خوب نیست
    منظورتون رو از مشعل سوخته نفهمیدم!یعنی خود مشعل سوخته و خراب باشه یا منظورتون در مورد آتیشه داخلشه؟

قصد من نشون دادن یه صحنه تخریب شده واسه ورودی یه مثلا کاخی چیزی بود.
    تقریبا میشد حدس زد یه چنین قصدی دارید و به همین خاطر هم گفتم که سنخیت ندارن.حالا من هنوز نتونستم موتور رو نصب کنم(کمممممممممممک)ولی تو نرم افزار هایی مثل CAD و 3D max و .. میشه تکسچر یا متریال به جسم اضافه کرد.من فقط منظورم این بود که متریال این ها با هم یکسان بشن بهتره(یا حداقل شبیه تر بشن)

مورد 4 رو نفهمیدم کدوم رو می گی.
    در این مورد هم روی عکس خودتون نشون میدم و آپ میکنم ایشالا

در مورد این باید بگم که معمولا تا اونجایی که من دیدم کارکتر بازی های دو بعدی بزرگتر از این نیستند
    به نظر من بازیتون 3 بعدی اومد!

چه جوری بنویسم روند ساخت بازی خوبه ؟مثلا اینجا فلان کار رو کردم اینجا از فلان کد یا فلان ابجکت استفاده کردم.
    اگه منظورتون از doc گیم پلی بازی هست، بهتره یه نگاهی به این بندازی(اگه قبلا نخوندی) من خوندم خوشم اومد :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کلا گیم پلی یه جوری مثل نمایشنامه یا سناریو در ساخت فیلم میمونه
    این هم از روند ساخت بازی که game design نام داره
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خیلی خوب شده ...
    مدل خاصی خواستی بگو خودم برات طراحی کنم

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی lord arthas's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این جریانش چیه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •