تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 12 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 117

نام تاپيک: Fire Cold

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به جایه هواکش میخوام ازاهنربا استفاده کنم . هم خلاقانه تره هم جالب تر . اون نظر قبلیت هم بود گفتی جاذبه برعکس بشه ؟ میشه به جایه این کار ( چون خیلی زمان میبره باید همه چی تحته تاثیر جاذبه جاش یهو عوض شه و ... ) یه اهنربایه بزرگ از بالا گوی رو جذبه خودش کنه .
    راستی امتحان کن ببین دوربین هم 180درجه بچرخه خوبه یا نچرخه و همینجوری برعکس بمونه!!!
    یه جایی گوی میافته تویه یک گاری که دورش TNTبسته . بعد دوربین میاد پشته توپ ( سینماتیک ! ) و Motion Blur و گاری هم خوب دیگه با سرعت تویه سرازیری شروع میکنه حرکت کردن که باید به هر زحمتی شده ردش کنی از بینه موانع اگه نه با برخوردش میترکه .
    بابا خودت یه پا ایده ای دیگه ایده های من چیزی نیستن در مقابل این.
    از این قسمت فیلم بذار هر موقع کامل شد.
    میترکه
    پس خشونت هم داره خب تونل وحشت هم بذار دیگه

حتما ممنون بابت کمکت

ایول اینم خیلی عالی بود ولی برایه این مرحله جور در نمیاد مرحله بعدی میشه توش اینو استفاده کرد .

بابا یه دونه ای ! واقعا دمت گرم اینهمه ایده میدی خیلی حال کردم .
    آقا شرمنده میکنیا...

من فقط چیزایی که به ذهنم رسیدن و برای بازی خودم کاربرد ندارن رو گفتم که حداقل شما بتونین بسازین بعداً به 4 نفر بگم منم ایده دادم

این ایدت رو هم بگو دیگه !
    راهنمایی میکنم مقدماتش رو فراهم کنی چون مطمئنم خوشت میاد.
    توش در داره که راه رو بسته(درها رو به بالا باز میشن)
    دکمه از راه دور هم داره که از دور بشه بازشون کرد
    ولی ایده اصلی مونده
    Last edited by Hotsun; 10-04-2011 at 16:25.

2. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

بازم ممنون Hotsun جان ( اسمتو نگفتی )

راستی امتحان کن ببین دوربین هم 180درجه بچرخه خوبه یا نچرخه و همینجوری برعکس بمونه!!!
    نه زیاد جالب نمیشه دوربین بچرخه !
    راهنمایی میکنم مقدماتش رو فراهم کنی چون مطمئنم خوشت میاد.
    توش در داره که راه رو بسته(درها رو به بالا باز میشن)
    دکمه از راه دور هم داره که از دور بشه بازشون کرد
    ولی ایده اصلی مونده
    حالا فعلا دارم رو پس زمینه کار میکنم . قراره بازی تو یه جایی شبیهه ذوب اهن باشه .
    فک کنم ایدت این باشه که در که باز شد راه بالایی بسته بشه ؟ چون در ها رو به بالا باز میشند راه بالایی بسته بشه پایینی باز بشه ؟ یه اینجور چیزایی

4. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اسمم پیام هست.
    توی لانچر بازیم هم اسمم هست.
    اون چیزی هم که گفتی خوبه.
    ایده اصلی اینه.
    یه سری سوئیچ هست که اگه خودتو بزنی به دکمه ای که دارن یه دری رو باز میکنن(این که عادیه میشه ازش چند جا استفاده کرد).حالا فکر کن یه جا میرسی 5-6 تا در هست که مثلاً 2تاشون باز هستن و 3 تاشون بسته و اون ور هم 4 تا سوئیچ هست طوری که کنار سوئیچ ها وای میستی به درها دید داری.
    ولی یه مشکل هست اونم اینه که هر سوئیچ برای چند تا از درها کار میکنه و اگر در باز باشه اونو میبنده و اگر بسته باشه اونو باز میکنه.
    حالا فرض کن سوئیچ شماره 1 درهای 2و5 رو باز و بسته میکنه و سوئیچ شماره 2 درهای 2 و 4 رو.
    حالا اگر بخوای در شماره 5 و 4 و 2 رو باز کنی باید بزنی به سوئیچ شماره 1 که درهای 2و5 باز شن ولی وقتی سوئیچ شماره 2 رو میزنی که در 5 باز بشه در 2 رو میبنده و به همین ترتیب برای سوئیچ ها و درهای مختلف همینکار رو میشه کرد.خب سوئیچ ساختن که کار راحتیه و اینکه به چند تا در هم نسبتش بدی بازم راحته ولی بیچاره پلیری که قراره با اون سوئیچ ها تمام درها رو باز کنه و رد بشه.
    این ایده رو من توی یکی از بازی هام انجام دادم ولی فایل هاش خراب شد پس گفتم حداقل یکی دیگه ازش استفاده کنه چون فعلاً ایده بازی فکری تو ذهنم ندارم که بخوام اینو توش بذارم.

راستی دو تا ایده دیگه هم دارم:
    این ایده خیلی جالب نیست ولی میشه باهاش یه قسمت رو پر کرد.
    میتونی یه سری چرخ دنده بذاری که لاشون چوب گیر کرده و باید پلیر اونا رو بشکونه تا یه پلی که بین خودش و ادامه راه هست باز بشه حالا اگه زیاد چرخ دهنده ها رو آزاد کنه پل زیاد میره بالا و نمیتونه رد شه پس باید فقط چندتاشونو آزاد کنه.(گفتم خیلی چیز شاخی نیست.)
    این ایده هم هست:
    یه سکوی فلزی هست که با یه آهنربا داره کشیده میشه یا اصلاً یه سفینه هست که از زیرش آتیش در میاد میخواد بره بالا(هر کدوم عشقت میکشه)حالا روی این سکو یا سفینه یه سری جسم چوبی هست که باید اونا رو بندازه پایین تا سبک بشه بره بالا و اگر زیادی سبکش کنه میره توی تیغ هایی که توی سقف هست و میمیره
    (میدونم اینم چیز زیاد شاخی نبود ولی باهاش یه 1-2 دقیقه ای پلیر رو سرگرم کرد)

6. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

دمت گرم پیام جان همه ایده هات عالی بودن . جدا" میگم همشون خیلی عالی بودن .

8. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقا میگم یه فکری

من دیگه ایده هام رو اینجا برای عموم نگم چطوره.
    الان هم چند تا ایده به ذهنم رسیده.
    من میشم ایده پرداز بازیت به عنوان همکار روش کار میکنیم.
    البته اگه مایل باشی.

10. 2 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بازگشت بانس ایرانی افتخار ملی .

در کل میگم کارتون عالیه ! این بازی به علت سبک نسبتا جدیدش حتما موفق میشه !

موفق باشید

12. این کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

آقا میگم یه فکری

من دیگه ایده هام رو اینجا برای عموم نگم چطوره.
    الان هم چند تا ایده به ذهنم رسیده.
    من میشم ایده پرداز بازیت به عنوان همکار روش کار میکنیم.
    البته اگه مایل باشی.
    PM

بازگشت بانس ایرانی افتخار ملی .

در کل میگم کارتون عالیه ! این بازی به علت سبک نسبتا جدیدش حتما موفق میشه !

موفق باشید
    قربونت برم پرویز جان . نظره لطفته .

14. این کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

سلام دوستان
    ببینید همه مثه هم نیستن . خیلیا هستن برایه یه کاری زحمت میکشن و توقع درامد زایی از اون دارند . و کنسل شدنه اون مساویه با یه ضربه سنگین به زندگی طرف . شاید برایه یکی 7 -8 میلیون خیلی باشه شایدم چیزی نباشه .

امروز شنیدم یکی از بچه هایه همین انجمن ایده من رو کپی کرده و داره میسازه و قراره زودتر از من تموم کنه و هم تویه ایکس باکس لایو و هم تو ایران منتشر کنه

موفق باشید

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

سلام دوستان
    ببینید همه مثه هم نیستن . خیلیا هستن برایه یه کاری زحمت میکشن و توقع درامد زایی از اون دارند . و کنسل شدنه اون مساویه با یه ضربه سنگین به زندگی طرف . شاید برایه یکی 7 -8 میلیون خیلی باشه شایدم چیزی نباشه .

امروز شنیدم یکی از بچه هایه همین انجمن ایده من رو کپی کرده و داره میسازه و قراره زودتر از من تموم کنه و هم تویه ایکس باکس لایو و هم تو ایران منتشر کنه

موفق باشید
    سلام
    اون کسی که این خبر رو به شما داده به احتمال زیاد باید یوزر من رو هم به شما داده باشه و به دلیل سؤال هایی که توی تاپیک UDK کردم به احتمال زیاد خودتون هم باید حدس زده باشید که اون شخص منم به خاطر همین باید چند تا نکته رو بگم :

1. شما که سبک بالانس رو ابداع نکردی که میگی ایده ی من کپی شده . اگه اینطوریه هیچ کس نباید هیچ بازی بسازه چون قبلا یه بازی توی همون سبک ساخته شده.
    2. کسی به ایده های شما کاری نداره ... هزار تا بازی بالانس تا به حال اومده که هیچ کدوم شبیه اون یکی نبوده . من نمیخوام از ایده هایی مثل هواکش و راه مخفی و اینا استفاده کنم و ایده های خودم رو دارم
    3. من به هیچ قیمتی بازیم رو توی ایران منتشر نمیکنم چون بازار ایران ارزش یک لحظه وقت گذاشتن رو نداره و باید بازیم رو اونقدر قوی بسازم که توی شبکه های جهانی مثل Xbox Live منتشر بشه
    4. هدفم از ساخت این بازی این نیست که زندگی یه نفر دیگه رو نابود کنم و هیچ کس هم از بازیسازی همچین هدفی نداره . من فقط میخوام یه بازی در حد بازی های دیگه ی ایکس باکس لایو بسازم تا خوب فروش بره .

در آخر :

Battlefield و Call of Duty هم در حال حاضر دو رقیب برای همدیگه هستن . هیچ کدوم از دو کمپانی نمیاد به اون یکی بگه تو داری آمار فروش من رو کم میکنی پس بازی نساز ... به جای این کار میان اونقدر قوی روی بازیشون کار میکنن تا خود Player بازیشون رو به عنوان بازی بهتر انتخاب کنه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

اقا دعوا چیه؟ شما ها سعی کنید به جای این حرفها با هم رقابت کنید .

18. این کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •