تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 33

نام تاپيک: مشكل عدم اتصال مودم D-Link DSL-200 در ويندوز ايكس پي و سون

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

روی سیستم دوستم نصب کردم اون هم ویندوزش سرویس پک 3 دانلودیه. همیجوریه. این سرویس پک 3 شما چی بود؟ جدید؟ قدیمی؟ ارژینال؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

روی سیستم دوستم نصب کردم اون هم ویندوزش سرویس پک 3 دانلودیه. همیجوریه. این سرویس پک 3 شما چی بود؟ جدید؟ قدیمی؟ ارژینال؟
    قدیمی بود 2001
    ولی فکر نکنم به سرویس پک ربط داشته

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تو خیلی از فرومهای خارجی نوشته بخاطر یک هات فیکس در اینترنت اکسپلورر 7 هست. به هر حال من بی خیال این مودم شدم. ممنون.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

این مودم بدون مشکل ذر ویندوز xp نصب می شه و conection مربوط رو خودش می سازه حالا ما چه کونیم با ویندوز 7 که درایورش نیست :(

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

نمی دانم دوستان به این تاپیک سر می زنند یا نه؟ ولی من دی لینک dsl-200 دارم که ابتدا نصب نمی شد ولی به محض پاک کردن اکسپلورر 8 ویندوز xpام براحتی و تا اخر نصب طبق راهنما و بدون هیچ مشکلی نصب شد ولی تنها مشکل ساخته نشدن کانکشن این مودم است که رمز و پسورد را در آن جای دهم نمی دانم مشکل چیست؟ دوستان راهنمایی کنید آیا باید کانکشنهای دیال آپ قبلی ام را پاک کنم؟

7. این کاربر از ghassam2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

عزيزم منم مشكل شما رو داشتم با خوندن اين تاپيك مشكلو حل كردم
    1) اگه سيستمت داراي برنامه اينترنت اكسپلور (((((((((كككككككصصصصصصااااافف فففففطططططططط )))))))) 8 باشه هاتفيكس مشكل نصب درايور رو به وجود مياره به محض پاك كردن اينترنت اكسپلور و اينترنت اكسپلور 8 (دو برنامه جدا روي سيستم)
    اولي رو از start =====>>> set program access and default =========>>>>> windows componets wizard
    اونجا تيك اينترنت اكسژلورو ور ميداري و نكست رو ميزني تا پاكش كنه
    2) control panel =====>>>>>ad or remove program
    اينترنت اكسپلوره 8 رو پاك ميكني
    3) سيستمت رو ريست ميكني
    4) درايور ي كه با سي دي بهت دادنو ورژن xp رو اجرا ميكني ((((با كمال تحير ميبيني كه اجرا ميشه اگه اجرا نشد يا ارور قبلي رو داد مراحل رو درست طي نكردي)))))))
    5)تيك advanced رو بزن دو گزينه واست مياره local و wan شما ون رو انتخاب ميكني و اون دو فيلد خالي رو كه عدد توشه با شماره هايي كه ارائه دهنده اينترنت بهت داده پر ميكني (مال من مخابرات بود وبا 35 و 0 پر ميشد) از فيلد پايين كزينه آخرو انتخاب ميكني
    تمام شد شما نكست رو ميزني وسيتم يكبار خاموش وروشن ميشه (اگه تمام مراحلو درست طي كرده باشي يه كانكشن داخل دسكتاپ اضافه ميشه كه با وارد كردن يوزر وپستون داخل اون به اينترنت متصل ميشيد)

فقط به خاطر اينكه تو اين كار سختي كشيدم و پدرم در اومد اين تاپيكو زدم هركس مشكلش حل شد به من ايميل تشكر بفرسته [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    يه نكته ديگه هر مدل آنتي ويروس يا فاير والي كه رو سيستمتون داريدو همون اول پاك كنيد (در صورت برخورد با مشكل عدم اتصال به سايت هاي سورس مثل گوگل يا هرچي كه https باشه ) قربونتون مشكلي داشتين ايميل بدين جوابتونو سه سوت ميدم

نوشته هاي يك زجر كشيده

درايور win 7 اين برنامه رو ميتونيد با درايور وين ويستا به راحتي نصب كنيد اگه نداريد يه سري به سايت d-linkبزنيد اونجا ميتونيد دانلودش كنيد
    اگه براتون سخته ميتونيد باوصل شدن به اينترنت ديا آپ ورفتن به dvice manager روي مودمتون كه شناسايي نميشه كليك كنيد و نصب نرم افزار از اينترنتو انتخاب كنيد بعد از 20 دقيقه درايور مودمو خودكار نصب ميكنه كه در اين صورت كانكشنو خودتون بايد بسازين كه اگه نتونستين كانكشنو بسارين يه ايميل بدين من واستون ميفرستم
    ياعلييييي
    Last edited by alihila; 06-07-2012 at 12:51. دليل: اضافه شدن مشكل وين 7

9. 2 کاربر از alihila بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض Thanks

دمت گرم مشکل منم حل شد خیلی آقایی

در آغاز فعالیت arash-k7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    من هم این مودمو دارم این بار که ویندوزو عوض کردم.موقع نصب درایور یه جاشو اشتباه کردم اومدم آنینستال کنم بعد ریستارت موقع نصب همش میگه باید ریستتارت کنی .چه بله رو بزنم چه نه بازم موقع نصب ریست میخواد.نمیدونم چیکار کنم.قبلا" خیلی خوب کار میکرد

در آغاز فعالیت arash-k7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    من هم این مودمو دارم این بار که ویندوزو عوض کردم.موقع نصب درایور یه جاشو اشتباه کردم اومدم آنینستال کنم بعد ریستارت موقع نصب همش میگه باید ریستتارت کنی .چه بله رو بزنم چه نه بازم موقع نصب ریست میخواد.نمیدونم چیکار کنم.قبلا" خیلی خوب کار میکرد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض جواب

سلام
    دو حالت داره
    اول این که کلا از ad or remove پاکش کنی و دوباره به صورت درست نصبش کنی
    اگه نشد محتویات پوشه تمپ رو کل پاک کن و دوباره نصبش کن
    اگه نشد دوباره فایل ستاپ رو اجرا کن
    اگه نشد =========> من یه مودم هاوایی خریدم و اون مودم قبلی رو فروختم
    لطفا یکی دیگه به ایشون جواب بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •