تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 280 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 2800

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی پرسپولیس تهران | ارتش سرخ

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    forum.p30world.com/member.php?u=989

پيش فرض

سوالِ من اينه: مگه تو فوتبالِ حرفه اي، سرمربي مسئول نتايج تيم (و كلا مسائل فني) نيست؟
    خودت داری میگی فوتبالِ حرفه ای، نه فوتبالی که بزرگترین تیمش مدیرعامل نداره!!

2. این کاربر از aligol172 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن هنر هفتم aluminum's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    آسمان

پيش فرض

میبینم که برای هر تیم یه تاپیک زده شده
    خوبه یه برگشت به عقب داشتیم

حـــــرفـه ای D r i v e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوستان
    متاسفانه امسال خیلی کم پیش میومد که بازی های پرسپولیس رو دنبال کنم
    بیشتر فوتبال خارجی برام جذابیت داشت تا فوتبال داخلی
    دلیلش هم واضحه یکی نبود هیجان و یکی نبود نظم و...
    ولی اون دسته از بازیهایی رو که دیدم خوب چیزایی که بیشتر به چشمم میومد اول کمبود مهره بود - دوم نبود انگیزه و شوق پیروزی تا حدودی
    در مورد کادر فنی هم من نظره شخصیمو میگم
    علی دایی ادم باهوشی هست و یه چیزی که من خیلی دوستش دارم با اینکه زمانی ازش بدم میومد اینه که فوق العاده مغرور هست و زیر بار حرف زور نمیره
    نذارن کار بکنه فوری میگه
    امیدوارم امسال سال خوبی رو داشته باشیم
    مخصوصا در نقل و انتقالات
    و اینکه واقعا مثله یک ارتش پر روحیه ظاهر بشیم نه مثله یه لشکر شکست خورده :(
    ---------------------------------
    اگه هم عیب و ایرادی در پست اول هست چیزی اضاف یا کم بشه یا اسمی تغییر بکنه ممنون میشم بگین

5. 5 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

بی زحمت یه عکس بهتر از علی دایی بذاری ممنون میشم

یکی از خصوصیاتی که باعث میشه علی دایی گزینه مناسبی برای پرسپولیس باشه همین قاطعیت هست ( البته اگه با مسایل شخصی قاطیش نکنه ! )

7. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

با تشکر از D R I V E R عزیز
    نظر شخصی: خیلی با فونت بخش افتخارات حال نکردم : دی
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کاش شکلش عوض بشه : دی
    دو سه تا تاپیک خوب دیدم ... فکر کنم منچستری که حسین زد خوب بود ...

9. 4 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

بی زحمت یه عکس بهتر از علی دایی بذاری ممنون میشم

یکی از خصوصیاتی که باعث میشه علی دایی گزینه مناسبی برای پرسپولیس باشه همین قاطعیت هست ( البته اگه با مسایل شخصی قاطیش نکنه ! )
    با تشکر از D R I V E R عزیز
    نظر شخصی: خیلی با فونت بخش افتخارات حال نکردم : دی
    کد:
    کاش شکلش عوض بشه : دی
    دو سه تا تاپیک خوب دیدم ... فکر کنم منچستری که حسین زد خوب بود ...
    ای کاش عجله نمیکردم و تاپیک رو من ایجاد نمیکردم
    فقط خواستم یه یادگاری به جا بذارم
    ممنون میشم هم عکس مناسب علی دایی و هم فونت و نوع متن و متنی که مورد نظرتون هست رو اینجا قرار بدین تا پست اول رو ویرایش کنم
    اگرم میدونین خوب نیست یکی دیگه ایجاد کنین و من از حسین خان خواهش کنم پست ها رو انتقال بدن
    حالت قرار گیری افتخارات دقیقا چیزی بود که توی سایت رسمی گذاشته بودن :|

11. 3 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Mohammad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004

پيش فرض

نه درايور عزيز ، شما يا فرد ديگه هيچ فرقي نداره . خيلي هم خوبه
    با يه اصلاح از الاني كه هست و خوبه بهتر ميشه

13. 4 کاربر از Mohammad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض

سایت گل
    پرسپولیسی‌ها و سپاهانی‌ها دو قطب پرطرفدار و پرسروصدای فوتبال ایرانند که از زمان حضور فرهاد کاظمی در اصفهان، نبردهای خود را در کلاس جدیدی انجام دادند. ورود فرهاد کاظمی، مصادف با سرمایه‌گذاری کارخانه فولادمبارکه در سپاهان بود و این تیم را به مرور تبدیل به قطب بزرگ فوتبال ایران کرد.
    سپاهان با اولین قهرمانی از پا ننشست و در این 10 سال طلایی به ندرت بدون جام مانده است. آنها در دو سال گذشته بهترین تیم تاریخ خود را هم جمع کرده‌اند و یک مربی بزرگ به نام امیر قلعه‌نوعی هدایت زردها را برعهده گرفته است. در این شرایط پرسپولیس که در همه این سال‌ها درگیر مشکلات مدیریتی، جابه‌جایی‌ها و سوء تصمیم‌ها بوده است، به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی فردا مقابل سپاهان قرار می‌گیرد و طرفداران امیدوارند طبیعت و غرور همیشگی پرسپولیس پیروزی آنها را مقابل سپاهان رقم بزند.
    بازی فردا، بازی پایانی فصل برای علی دایی یا امیر قلعه‌نوعی است. برای علی دایی این بازی همه چیز است. چیزی که او می‌خواهد برد است و دیگر هیچ. این تنها نتیجه‌ای است که او را در جنگ داخلی باشگاه به پیروزی خواهد رساند... شما چه نتیجه‌ای برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

پرسپولیس:

ترکیب احتمالی :علیرضا حقیقی، مجتبی شیری، علیرضا نورمحمد، ابراهیم شکوری، علیرضا محمد، مازیار زارع، حسین بادامکی، حمید علی‌عسگر، محمد منصوری، محمد نوری، هادی نوروزی
    تغییرات احتمالی: با توجه به مصدومیت محمد نوری، احتمال بازی حسین بادامکی در پست مهاجم سایه وجود دارد که در چنین شرایطی سامان آقازمانی در پست هافبک دفاعی کنار مازیار زارع به میدان خواهد رفت. این احتمال هم وجود دارد که دایی از هادی نوروزی به عنوان گوش راست استفاده کند و اشپیتیم آرفی یا وحید هاشمیان را از ابتدا به میدان بفرستد که در این صورت حمیدرضا علی‌عسگر به گوش چپ منتقل خواهد شد و محمد منصوری روی نیمکت می‌نشیند. در پست دروازه‌بان هم بعد از عصبانیت دایی از حقیقی در بازی مقابل پیکان، احتمال بازی کردن رحمان احمدی مقابل تیم سابقش هست. احمدی انگیزه زیادی برای رویارویی با قلعه‌نوعی دارد. امیرحسین فشنگچی هم یک گزینه برای حضور در میدان است.
    مصدومان: سپهر حیدری، سکوبرت، غلامرضا رضایی، جلال اکبری مصدومان پرسپولیس هستند و محمد نوری و تیاگو فراگا و امیرحسین فشنگچی به‌تازگی از مصدومیت خلاص شده‌اند.

سپاهان:

ترکیب احتمالی:
    مهدی رحمتی، هادی عقیلی، محسن بنگر، سیدجلال حسینی، احسان حاج‌صفی، امید ابراهیمی، فابیو جانواریو، خسرو حیدری، محرم نویدکیا، میلوراد یانوش و ابراهیم توره تغییرات احتمالی: حضور رضا عنایتی به جای یانوش و مهدی کریمیان به جای فابیو جانواریو ممکن است رخ بدهد، اما به نظر نمی‌رسد قلعه‌نوعی به ترکیب اصلی تیمش دست بزند. آنها با همین ترکیب نمایش خوبی مقابل بنیاد کار داشتند و به نظر نمی‌رسد جای تغییری وجود داشته باشد. جواد کاظمیان نیز که در بازی قبلی مقابل پرسپولیس به میدان رفت، ممکن است در ترکیب سپاهان حضور پیدا کند. با توجه به نیاز سپاهان به ضدحمله جواد شانس خوبی برای بازی مقابل تیم سابقش دارد.
    مصدوم یا محروم: احمد جمشیدیان هافبک کارساز سپاهان تنها غایب لیست زردهاست.
    دوئل‌های امسال
    پرسپولیس و سپاهان امسال دو بار با هم بازی کرده‌اند که در بازی اول در ورزشگاه آزادی سپاهان قاطعانه و با چهار گل حریف را از پیش‌رو برداشت. در بازی دوم هم طرفین با یک بازی احتیاط‌آمیز نتیجه را بدون گل تمام کردند.

بازی پرسپولیس – سپاهان در مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌حذفی فردا ساعت 19:40 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهدشد.

منبع :
    Goal.com
    کد:

15. 3 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

R e b i r t h Kurosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    همون جا ! :دی

پيش فرض

ادموند بزيک مي‌گويد هر دو تيم پرسپوليس و سپاهان را دوست دارد.

سایت گل – ادموند بزیک مهاجم سال‌های دور پرسپولیس که سه فصل در سپاهان بای کرده و با این تیم آقای گل فوتبال ایران نیز شده است، امروز به اتفاق مهدی مهدوی‌کیا، همبازی سابقش در پرسپولیس به ورزشگاه آزادی می‌رود تا بازی حساس پرسپولیس – سپاهان را از نزدیک تماشا کند.

به گزارش گل، بزیک در این زمینه می‌گوید: « با مهدی در ارتباطم و قرار گذاشتیم امروز به ورزشگاه برویم. البته شنیده‌ام بچه‌های دیگری هم از فوتبالیست‌های سابق پرسپولیس، می‌آیند.»

وقتی از بزیک سوال می‌کنیم که بیشتر طرفدار سپاهان هستی یا پرسپولیس، با خنده جواب می‌دهد: «مسلم است که کلا پرسپولیسی هستم، اما در سپاهان هم روزهای خوبی داشتم و با وجود آنکه آنها در آخر قرارداد با من رفتار خیلی بدی داشتند، اما دوران خوبم در این تیم را فراموش نمی‌کنم. در هر صورت امروز به ورزشگاه می‌رویم که بازی خوبی تماشا کنیم و انشاء‌الله تیمی که بهتر است، می‌برد. »

بزیک درباره اینکه دوست دارد کدام یک از دو تیم برنده بازی باشد، می‌گوید: «چون نمی‌دانم طرفدار کدام تیم هستم، این سوال را جواب نمی‌دهم! ولی به خاطر علی دایی دوست دارم او در پرسپولیس موفق باشد. و بازی امروز را به نفع خود تمام کند.»

17. 3 کاربر از Kurosh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    کرمانشاه

پيش فرض تغییر معادلات در پرسپولیس؛ مدیرعامل چه کسی خواهد بود؟

تغییر معادلات در پرسپولیس؛ مدیرعامل چه کسی خواهد بود؟

در حال حاضر هرگونه بحث در مورد خرید بازیکن، تماس مربی بعدی با بازیکنان فصل بعد، اخراج احتمالی علی دایی و... هیچ وجود خارجی‌ای نخواهد داشت.

سایت گل – ورود حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس به بحث وزارت ورزش، تمام مسائل این تیم پرطرفدار را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
    به گزارش سایت گل، نام حبیب کاشانی برای وزارت ورزش در حالی مطرح شده است که او رقبایی مشهور مثل محمد علی آبادی، علی سعیدلو، مسعود زریبافان و... را پیش روی خود می‌بیند. اما ورود او به بحث وزارت، به سرعت پرسپولیس را تحت تاثیر قرار خواهد داد.
    همانطور که می‌دانید پرسپولیس تحت تملک سازمان تربیت‌بدنی است و رییس سازمان، رییس مجمع این باشگاه محسوب می‌شود و بنابراین در هر صورت مدیریت پرسپولیس تغییر خواهد کرد. اگر کاشانی وزیر ورزش بشود که حضورش در پرسپولیس اتوماتیک منتفی خواهد بود. اما اگر علی سعیدلو یا علی‌آبادی هم وزیر بشوند، باز هم کاشانی جایی در پرسپولیس نخواهد داشت، چراکه در حال حاضر روابط بین طرفین به شدت شکرآب شده است و البته کاشانی با علی‌آبادی مشکلی قدیمی دارد.

در این فضا، به نظر می‌رسد پرسپولیس در فصل آینده نیز شاهد مشکلاتی خواهد بود که در سال‌های پیش تجربه کرده. حضور یک مدیر جدید، منجر به ورود سلایق جدید باشگاه‌داری به این تیم پرطرفدار خواهد شد و باید دید که مدیر بعدی چه کابینه‌ای را به عنوان مهره‌های فنی انتخاب خواهد کرد.
    در حال حاضر هرگونه بحث در مورد خرید بازیکن، تماس مربی بعدی با بازیکنان فصل بعد، اخراج احتمالی علی دایی و... هیچ وجود خارجی‌ای نخواهد داشت. همه باید منتظر بمانیم تا رییس‌جمهوری گزینه موردنظر خود را برای وزارت ورزش معرفی کند تا دوباره سیکل تکراری و ترسناک انتخاب مدیرعامل برای پرسپولیس آغاز شود. خوب است بدانید این اتفاقات در فصلی رخ می‌دهد که به فصل نقل و انتقالات مشهور است. آیا پرسپولیس سال بعد از تیم امسال تیم بهتری خواهد بود؟ امیدواریم که اینطور باشد، اما اینطور به نظر نمی‌رسد.

کد:

19. 2 کاربر از D r i v e r بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •