تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 9 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 88

نام تاپيک: آموزش استفاده از هارد ه ک شده و هارد X360 Fat در X360 Slim

اگه نباشه جاش خالی می مونه flasher_for_nokia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من یه هارد وسترن از مدلهای مورد نظر رو به ظرفیت 320 گرفتم -- کردم و به کنسول هم وصل کردم حالا کنسول میگه باید هار فرمت بشه سریال کنسول رو می خواد می زنم بعد فرمت میکنه ولی هارد رو بعد از فرمت توسط کنسول که می رم می بینم زده unformated l مشکل رو چطور حل کنم؟

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

می گم که اگه احیانا پروسه رو اشتباه انجام بدیم بلایی سر کنسول نمیاد؟؟؟ هارد چه طور؟؟؟ و اگه اشتباه شد می شه یه بار دیگه مراحلو از اول رفت؟؟؟ مر30

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهون نصف جهون اسم : شهاب

پيش فرض

ما خوشحال و خندان راه افتادیم و رفتیم ولیعصر کل پاساژ ها رو گشتیم فقط یکجا بود که داشته باشه ما هم یک هارد 160 به قیمت 35 تومن خریدیم.(wd 1600bevt)(wd scorpio blue)
    بعد وصلش کردیمو کلی سر بوت اعصابم خورد شد تا بالاخره بوت شد. بعد فریمور هم ریختم و وصل کردم به ایکس باکس هیچی نشده. کلی باهاش ور رفتم تا بالاخره کار کرد بعد وقتی وصل شد بعد توی داشبور نشناختش. بعدش فقط گزینه ی فرمت قابل استفاده بود اونو زدم سریال دستگاه رو خواست بهش سریال رو دادم و کنسول خاموش روشن شد. ولی اتفاق خاصی نیفتاد. دوتا سوال:
    1- من فلگ شدم؟
    2- چی کار کنم هارده درست شه؟ اعصابم رو خورد کرده
    دوست من اگر به آموزش دقت میکردین ما برای هارد 250 گیگ اون آموزش رو گذاشتیم و فایل security sectors که قرار داده بودیم مربوط به هارد 250 گیگ بود! شما چون هاردتون کمتر از 250 گیگ هست باید از فایل security sectors زیر استفاده کنید :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فایل بالا رو دانلود کنید و اون رو داخل فلشتون آنزیپ کنید. توجه کنید که دیگه اون فایل security sectors که در آموزش بود رو دیگه نبیاد در فلش آنزیپ کنید و باید فایل بالا رو به جای اون آنزیپ کنید!

البته تقصیر منم بود که بقیه فایل هارو قرار ندادم

به هر حال شرمنده.

من یه هارد وسترن از مدلهای مورد نظر رو به ظرفیت 320 گرفتم -- کردم و به کنسول هم وصل کردم حالا کنسول میگه باید هار فرمت بشه سریال کنسول رو می خواد می زنم بعد فرمت میکنه ولی هارد رو بعد از فرمت توسط کنسول که می رم می بینم زده unformated l مشکل رو چطور حل کنم؟
    مدل دقیق هارد رو لطفا ذکر کنید.

می گم که اگه احیانا پروسه رو اشتباه انجام بدیم بلایی سر کنسول نمیاد؟؟؟ هارد چه طور؟؟؟ و اگه اشتباه شد می شه یه بار دیگه مراحلو از اول رفت؟؟؟ مر30
    مشکل که نه پیش نیماد! اگر هم اشتباه کردین بله میتونید دوباره مراحل رو تکرار کنید!

4. 2 کاربر از shab_2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

مدل هارد دقیقاً هاردی هست که عکش رو گذاشتین اما ظرفیت هارد 320 هست. انگار این مشکل رو یکی دیگه از دوستان هم دارن که میگه فرمت کن سریال کنسول رو می خواد می زنی فرمت میکنه ولی باز دوباره فرمت می خواد
    WD blue BPVT

داره خودمونی میشه hamed17n's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران دست چپ

پيش فرض

من موفق شدم
    پیروزی

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من هم مشکل شما رو داشتم ممنون می شم بگین چطور مشکل رو برطرف کردین؟ باتشکر

ضمن آموزشی که هست مربوط به ورژن1.22 hddhackr هست ولی ورژن اخر 1.3 هست و کمی در منوی -- متفاوت هست ممنون می شم بیشتر راهنمایی کنین با تشکر
    Last edited by flasher_for_nokia; 29-05-2011 at 12:12.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران دست چپ

پيش فرض

من هم مشکل شما رو داشتم ممنون می شم بگین چطور مشکل رو برطرف کردین؟ باتشکر
    بنابر ظرفیت هاردتون فایل سکتور سکیورتی مناسب را دانلود کنید.

برای هارد های 20 گیگ :
    کد:
    برای هارد های 60 گیگ :
    کد:
    برای 120 گیگ(من خودم برای 160 گیگ از این استفاده کردم ولی خوب 120 گیگش مصرف میشه):
    کد:
    در جا انداختن هارد در کنسول هم دقت کنید که حتما جا بره
    و در آخر اگر درست نشد وقتی hddhackr بالا اومد هاردتون رو انتخاب کنید و با انتخاب گزینه ی c هاردتون رو پارتیشن بندی کنید چون این ورژن جدیدش خودش پارتیشن بندی نمی کنه.

9. این کاربر از hamed17n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

من هارد 320 استفاده کردم برنامه هم هارد رو -- کرد البته از فایل 250 گیگ استفاده کردم هار رو هم پارتیشن بندی کردم اما باز هم مشکل قبلی برقرار هست
    البته وقتی هارد رو به کنسول وصل می کنم یه 30 ثانیه ای طول میکشه تا کنسول بیاد بالا؟؟
    Last edited by flasher_for_nokia; 29-05-2011 at 14:14.

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران دست چپ

13 دقت کن

من هارد 320 استفاده کردم برنامه هم هارد رو -- کرد البته از فایل 250 گیگ استفاده کردم هار رو هم پارتیشن بندی کردم اما باز هم مشکل قبلی برقرار هست
    البته وقتی هارد رو به کنسول وصل می کنم یه 30 ثانیه ای طول میکشه تا کنسول بیاد بالا؟؟
    هارد رو پارتیشن بندی کردید؟
    اگر نکردید تو همون منوی hddhackr وقتی چهار تا گزینه می یاد c رو اگه بزنی هارد رو پارتیشن بندی می کنه.
    مطمئنی هارد به کنسولت وصل می شه؟

تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    تهران دست چپ

پيش فرض

شما وقتی سکیورتی سکتور رو دانلود کردی قبلی رو دلیت کن بعد هارد رو ریستور کن و دوباره پارتیشن بندی کن بعد فریمور نصب کن بعد دیگه باید جواب بده اگه جواب نداد مشکل از هارده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •