تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 25 از 25

نام تاپيک: " 14 اینچ ؟

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام علیکم

1- به همون دلیلی که عرض کردم ، گیر آدم حقه باز بی انصاف و سوسول که احساس زرنگی میکنه ،نیافتیم البته سر و کارم با قم هست - ازتهران که خوشم نمیاد ما اهل شهرری هستیم

2- بله درست میفرمایید اینترنتی خریده بود

3- خیلی ممنونم از کمکتون

4- بفرمایید دقیقا با فروشنده چی طی کنم که چیزی از توش در نیاره ؟؟

5-ببخشید باید توی مغازه چک کنم یا توی خونه ؟؟

6-فکر کنم گیر بد کسی افتادید حلال کنید و همچنان با سعه صدر برخورد کنید آخه حوزه تخصصی من به هیچ عنوان ربطی به رایانه و اینجور چیزا نداشته غذر میخوام

7- راستی یه سوال مهم ، من با کیبرد کار دارم ، کیبرد لپ تاپها چطوره ؟؟

التماس دعا
    ج 1 : میتونی ار قم هم بخری . ولی قیمتش از تهران گرونتر برات میفته (تقریبا با قیمتی که تو سایت سازگار زده یکی میشه)
    تو فلکه صفاییه چند تا مغازه بود که لپ تاپ میفروختن . حالا نمیدونم نمایندگی سازگار باشن یا نه .(من فردا دارم میرم قم از هم کلاسیام میپرسم)
    ج 4 : چیز خاصی نمیخواد طی کنی . فقط بهش بگو اگه تا 24 ساعت خراب بود پیش خودت میارم . همین .
    ج 5 : تو مغازه
    ج 7 : بستگی به خودت داره . از نظر خیلی ها کیبورد های ایسر غیر استاندارده ولی من که خیلی خوب باهاش کار میکنم و سرعتم هم خوبه .( کیبورد نرم و خوبی داره و تنها ایرادش فاصله بین کیبورد هاس که ممکنه سریع کثیف بشه که اگه یه محافظ ژله ای کیبور بگیری دیگه این مشکلتم رفع میشه قیمتشم 2500 الی 3000 تومنه)

2. 2 کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه MOZNEB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تو فلکه صفاییه چند تا مغازه بود که لپ تاپ میفروختن . حالا نمیدونم نمایندگی سازگار باشن یا نه .(من فردا دارم میرم قم از هم کلاسیام میپرسم)
    ج 4 : چیز خاصی نمیخواد طی کنی . فقط بهش بگو اگه تا 24 ساعت خراب بود پیش خودت میارم . همین .

سلام علیکم

1- خیلی ممنون میشم اگه بپرسین

2-اتفاقا مشکل من هم توی همون جواب شماره 4 شماست که چه چیزهایی رو باید بررسی کنم واقعا نمیدونم

3- یعنی جلوی فروشنده لپ تاپ رو از کارتن در بیارم ، باید ظاهرش رو چک کنم ؟ یا نه روشن کنم و مثلا پیکسل سوخته رو چک کنم ؟

4- امان از بی تجربگی

5-ببخشید التماس دعا

آخر فروم باز Mr.Mazmamfi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    طاهران

پيش فرض

سلام علیکم

1- خیلی ممنون میشم اگه بپرسین

2-اتفاقا مشکل من هم توی همون جواب شماره 4 شماست که چه چیزهایی رو باید بررسی کنم واقعا نمیدونم

3- یعنی جلوی فروشنده لپ تاپ رو از کارتن در بیارم ، باید ظاهرش رو چک کنم ؟ یا نه روشن کنم و مثلا پیکسل سوخته رو چک کنم ؟

4- امان از بی تجربگی

5-ببخشید التماس دعا
    ج 3 : نگاه کن دوست من ، همه فروشنده ها لپ تاپو جلوت روشن میکنن و بهت نشون میدن که لپ تاپ سالمه .(پیکسل صفحه نمایش و .. . .) پلپ شده هیچ کسی جنسی رو نمیخره! شما حتی میتونی با یکی از رفیقات که وارد تره بری و همون جا بشینی ویندوزش رو نصب کنی و اون موقع تمام چیزاشو میتونی همون جا چک کنی(آخه این لپ تاپی که شما داری میگیری لینوکس خطی داره یعنی یه چیزی تو مایه های داس)

نکته خیلی مهم : شما حتما حتما با یکی که وارد تر از خودته برو بگیر . اصلا تنها رفتنو بهت توصیه نمیکنم.
    Last edited by Mr.Mazmamfi; 02-07-2011 at 21:08.

5. این کاربر از Mr.Mazmamfi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MOZNEB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ج 3 : نگاه کن دوست من ، همه فروشنده ها لپ تاپو جلوت روشن میکنن و بهت نشون میدن که لپ تاپ سالمه .(پیکسل صفحه نمایش و .. . .) پلپ شده هیچ کسی جنسی رو نمیخره! شما حتی میتونی با یکی از رفیقات که وارد تره بری و همون جا بشینی ویندوزش رو نصب کنی و اون موقع تمام چیزاشو میتونی همون جا چک کنی(آخه این لپ تاپی که شما داری میگیری لینوکس خطی داره یعنی یه چیزی تو مایه های داس)

نکته خیلی مهم : شما حتما حتما با یکی که وارد تر از خودته برو بگیر . اصلا تنها رفتنو بهت توصیه نمیکنم.
    سلام علیکم

آقای mrmazmamfi محترم ببخشید که سرتون رو درد میارم

1- من نمیدونستم جلوی خریدار باز میکنن و امتحان میکنن ، چه جالب

2- رفقای ما بنده های خدا ، هممون یه سر و کرباسیم ؛ رفیق کار بلد به درد اینجاها میخوره

3- ما که کسی رو نداریم تا اون حد تخصص داشته باشه ، باید رفت در خونه خدا تا با دعا و ثنا برم جلو انشاءالله که چیزه بی مورد و بی اشکالی گیرمون بیاد

4-خیلی به این حقیر لطف کردید ، اگه گرفتم برای عرض اطلاع و تشکر خدمتتون میرسم انشاءالله

5- اون علامت تعجب و اون رنگ مجزّای فونت ، پاک ما رو از خودمون نا امید کرد

یاعلی التماس دعا

7. این کاربر از MOZNEB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

تو این محدوده ی قیمت من لپ تاپ های سامسونگ و HP رو پیشنهاد می کنم . مثلا مدل SAMSUNG RC410-S01/S02 به نظرم براتون مناسبه.

9. این کاربر از negary بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •