تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 35

نام تاپيک: سطح توقع بازی سازهای ایرانی

آخر فروم باز anti-military's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

البته اینجوری هم که شما میگید اگه هر بیکاری میرفت 1 سال یه نرم افزاری رو مثل 3d max رو یاد میگرفت کلا دیگه مشکل بیکاری ایران حل میشد و هر شخصی میتونست تو ایران به حقوق بالای 1 میلیون دست پیدا کنه ...
    من خودم تا 2 سال پیش اگه هر شرکتی با حقوق 500 هم استخدام میکرد با کله می رفتم
    Last edited by anti-military; 15-10-2011 at 14:34.

2. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن توسعه و ساخت بازی Reza Azimy_RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    بی سرزمین تر از باد

پيش فرض

هر شغلی سختیای خودشو داره و هیچ کس نمیتونه بگه اگه اینجوری بود همه میرفتن یاد میگرفتن . اگه اینجوریه که همه برن پایه 1 بگیرن برن رو تریلی ماهی 2 تومن حقوق بگیرن !
    یا همه برن پا دسته قالب بند روز 20 تومن حقوق بگیرند !
    یا شما برو باتری سازی یاد بگیر بدون هیچ سرمایه ای میتونی یه مغازه بزنی کارت بگیره پول پارو میکنی
    نه من و شما میتونیم این کارها رو بکنیم نه اون کارگره یا راننده یا ... میتونه کاره ما رو یاد بگیره و ... .
    یکی بود رشتش ساختمان بود دانشگاه دولتی هم قبول شد 2 سال پیش به من گفت میخاد بازیسازی یاد بگیره ( یکی از فامیلا بود ) هر کاری کردم هیچی تو مغزش نمیرفت . یا پسر خالم که میخاست تری دی مکس یاد بگیره اخرش هم نتونست !

حرفت یه حالت اماتورانه داره . چون من 2 سال پیش به یکی از دوستام گفتم بازیسازی پول توشه ها ؟ گفت اگه پول توش بود که همه میرفتن یاد میگرفتن ! ( اونم فکر میکرد همینجوری گوپی میشه یاد گرفت )

یادگیری این کار هم مثله همه کارایه دیه واقعا سخته خصوصا" واسه کسی که علاقه نداره بهش که دیگه غیره ممکنه .
    هر کاری استعداد خودشو میخواد همه که نمیتونن بازیسازی یا تریدیمکس یاد بگیرن
    Last edited by Reza Azimy_RW; 15-10-2011 at 15:09.

4. 4 کاربر از Reza Azimy_RW بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

حرف من این نیست آخه که هرکاری سختی خودشو داره . منظور من وضعیت بد اقتصادی ایرانه که پیدا کردن کار با حقوق بالا خیلی سخته
    همین اداره پستو مثال میزنم که دولتی هم هستش اما هرچی زور میزنه نمیتونه حقوق کارمندش که لیسانس هم داره رو از 500 بیشتر بده !
    وقتی یه شرکت دولتی وضعیتش اینه از یه شرکت بازی سازی تو ایران چه توقعی میشه داشت که درآمدش زیاد باشه

درکل حرف من اینه که درسته یه برنامه نویس حرفه ای حقش بیشتر از ایناست ولی وقتی یه شرکت بازی سازی نمیتونه تو ایران از یه حدی بیشتر درآمد داشته باشه چطوری میخواد حقوق زیاد بده
    Last edited by anti-military; 15-10-2011 at 15:38.

6. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یه مثال میزنم . مثلا یه شرکت بازی سازی تو ایران 10 تا کارمند داره و میخواد 2 سال رو یه بازی کار کنه و حقوق هرکس هم 1 میلیونه .
    خوب بعد از 2 سال این شرکت فقط 240 میلیون باید حقوق بده و چه تضمینی هست که یه بازی که توسط یه شرکت ایرانی ساخته شده بتونه این حتی نصف این مبلغ رو برگردونه ؟

هیچ تضمینی نیست و به خاطر همین هم بعید میدونم شرکت بازی سازی تو ایران باشه که ماهی 1 تومن بده

یکی مثل من خوب اگه همچین پولی داشته باشه میره تو کار ساختمون سازی و درآمدش هم خیلی خیلی بیشتره و کاملا هم تضمینی
    پس کسی که تو ایران بخواد همچین شرکتی بزنه دنبال پول نباید باشه و هدفش علاقه هست نه پول
    وگرنه من با 50 میلیون یه مرغداری واست میزنم که ماهی 4 میلیون فقط درآمد داشته باشه

اما شرکت بازی سازی درآمد ماهیانه نداره و نمیتونه بیشتر از حقوق های 500 - 600 ریسک کنه
    Last edited by anti-military; 15-10-2011 at 15:47.

8. 2 کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

البته اینجوری هم که شما میگید اگه هر بیکاری میرفت 1 سال یه نرم افزاری رو مثل 3d max رو یاد میگرفت کلا دیگه مشکل بیکاری ایران حل میشد و هر شخصی میتونست تو ایران به حقوق بالای 1 میلیون دست پیدا کنه ...
    من خودم تا 2 سال پیش اگه هر شرکتی با حقوق 500 هم استخدام میکرد با کله می رفتم
    500 ؟ مسخره می کنی یا خودت رو دسته کنم گرفتی ؟ الان شرکت های بازی سازی واسه تخصص من و شما سر رو دست میشکونن اونوقت شما داری می گی 500 ؟ اینو دیگه نشنیده بودم پایین ترین دستمزدی که به خود من پیشنهاد شده بود ماهی 800 بود که بازم قبول نکردم در ضمن هرکسی هر هنری بلد باشه مطمئن باش کار هم واسش هست . یارو یه سال میره وردست یه مکانیک وای میسته بعد از یک سال خودش میشه اوستا کار و خودش کاسبی راه می ندازه حالا یکی تری دی مکس بلده نمی تونه کار پیدا کنه ؟ مطمئن باش اگه عرضه نشون دادن خودش رو پیش این شرکت های بازی سازی داشته باشه صد در صد قبولش می کنن . بقالی نیستش که هرکسی دلش خواست بره داخل و کار گیر بیاره مهم اینه که خودت بتونی خودت رو نشون بدی همین . درضمن بازم می گم علوم خودت رو خیلی بیشتر از این بدون شرکت های بازی سازی واسه امثال ماها سر رو دست می شکونن

10. 2 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

یه مثال میزنم . مثلا یه شرکت بازی سازی تو ایران 10 تا کارمند داره و میخواد 2 سال رو یه بازی کار کنه و حقوق هرکس هم 1 میلیونه .
    خوب بعد از 2 سال این شرکت فقط 240 میلیون باید حقوق بده و چه تضمینی هست که یه بازی که توسط یه شرکت ایرانی ساخته شده بتونه این حتی نصف این مبلغ رو برگردونه ؟

هیچ تضمینی نیست و به خاطر همین هم بعید میدونم شرکت بازی سازی تو ایران باشه که ماهی 1 تومن بده

یکی مثل من خوب اگه همچین پولی داشته باشه میره تو کار ساختمون سازی و درآمدش هم خیلی خیلی بیشتره و کاملا هم تضمینی
    پس کسی که تو ایران بخواد همچین شرکتی بزنه دنبال پول نباید باشه و هدفش علاقه هست نه پول
    وگرنه من با 50 میلیون یه مرغداری واست میزنم که ماهی 4 میلیون فقط درآمد داشته باشه

اما شرکت بازی سازی درآمد ماهیانه نداره و نمیتونه بیشتر از حقوق های 500 - 600 ریسک کنه
    من ماهی 1 ملیون میدم یه بازی حرفه ای رو به شیوه مدیریتی که من گفتم راحت میشه با 50 60 بست البته توی ایران می گم ((اینی که می گم محاسبه شده استا )) تازه اگر هم بخوای بیشتر مایه بزاری تا 100 تا تمومه بخدا میشه یه بازی حرفه ای از این قدر پول در اورد شما داری فکر می کنی نمیشه . وقتی میبینی توی خارج اونا اونقدر خرج می کنن کلی چیز اضافه می بندن به تنگش از پول انجین و لایسنس کلی اتاشغال دیگه بگیر تا کلا همه چی اینجا شما پول هیچی رو نمی دی باید خدا رو شکر کنی بخدا .اینجا حتی انجینتون هم رایگان استفاده می کنین حتی اگر هم روزی بخوای یه انجین درست درمون بسازین که دیگه صد و ده البته باید تموم زندگیتون رو بشنین پول جمع کنین واسه انجین ساختن ((اخرین اماری که من دارم 2 ملیارده با 4 سال زمان ساخت )) خب این کار که به صرفه نیست پس کلی از هزینه ها میاد پایین / بعدش هم واسه نرم افزار های دیگه چه تری دی مکس و چه هرچی شما یک تومن هم پول نمی دی شاید 200 تومن پول رایتش بشه خب اینم پر که خودش چند صد ملیون خرجشه تو خارج بعدش هم واسه موسیقی هم می گیم شما یه گروه داری چقدر پول می گیرن / ؟ ها ؟ چند صد ملیون ؟ عمرا همچین چیزی نمی تونه باشه که یه گروه موسیقی لین قدر پول بگیرن پس تنها می مونه دستمزد همین و بس واسه دستمزد هم اونقدر میشه زد تو سر این بازیساز که با کمتر هم قانع بشه اونوقت هم اگه بخوای مثل من عمل کنی چند ملیون میدی بهش تا دلت می بخواد تا اخر پروژه ازش کار می کشی بدبخت مگه جرات می کنه بهت حرفی بزنه درضمن توی ایران هیچ شرکت بازی سازی نیست که صرفا فقط شرکت بازی سازی باشه . یا شرکت انیمیشنی هستن که میان بازی میسازن یا یه شرکت کامپیوتری پس اونا هم از نظر پول مشکلی ندارن شما نگران نباش

12. 3 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

خوب حسن اگه اینجوری هست که شما میگی یکی از دوستای من خیلی حرفه ای هستش و دنبال کاره اگه میشه یه جا معرفی کن که بالای 600 بهش بدن و بعدش خبرم کن که بهش بگم ...
    تو این یکی دوماهی که خودمم بیکار هستم حاضرم با حقوق 400 تو هر شرکتی کار کنم ( اگه یه همچین جایی واسم پیدا کنی ماهی 20 تومن از این 400 رو میدم به خودت )

14. این کاربر از anti-military بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

آقا با سیصد تومن هم واسه بندری میرم

16. 2 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hotsun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

این حرف ها چیه اصلاً؟!؟
    اگه یه شرکت بخواد به هر کسی که میاد نزدیک 1 تومن پول بده پروژه رو کمِ کم داره با ماهی 10 تومن میبنده که یعنی بعد از 10 ماه میزنه بالای 100 ملیون که چنین چیزی برای گروهی که میخواد موسیقی و دوبله و یه سری از این چیزاش رو آخرش به کار اضافه کنه اصلاً منطقی نیست.(البته فرض رو بر این گذاشتم که تمام کارای دیگه رو اعضای شرکت انجام میدن و تعدادشون 10 به بالاست)

الان آنتی داره میگه کار نیست با کمتر هم راضیه کار کنه و منطقی برخورد میکنه چون الان هرجا بره بگه 1تومن میگن نه پس بهتره با همون 500 کار کنه جای هیچی.
    در عوض یه کسایی میان با رزومه سفید میگن حداقل 800 راضی ام یعنی زیر این مقدار باشه راضی نیستم و کارفرمام باید بره جهنم.
    یه ذره منطقی باشین و از این تاپیک ها هم نزنین چون یکی هم مثل سیسیلین اوضاش توپه میاد اینجوری میگه سطح توقع دیگران رو به صورت کاذب میبره بالا.
    شما باید صبر کنید ببینید چه کارایی بهتون پیشنهاد میشه بعدش بهترینش رو قبول کنین در عین حال نظرتون هم بهشون بگین.
    مثلاً یکی میاد میگه من 800 میدم با کله نرین چون میفهمه بعداً میگه اوضای شرکت بده کمتر میده از طرفی هم اگه لوس بازی در بیارین بگین نه و الافشون کنید طرف هم لنگ نمیذاره کارشو میره دنبال یکی دیگه.
    باید بگین باشه فکرام رو میکنم بعدش هم بگین من ایده آلم مثلاً 1 تومنه بعدش اگه راه اومد که چه بهتر اگه نه که همون رو قبول کنید تموم شه بره پی کارش.

18. 3 کاربر از Hotsun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

دستمزد رو شما ميتونين با توجه به كيفيت كارتون از طرف مقابل بخواين ... راستش تو اين چند روز با چندتا شركت بازيسازي داشتم صحبت ميكردم ديد كلي كه نسبت به درآمد به دست آوردم خيلي جالب بود .... اگه يادتون باشه قبلا يه بحثي شده بود تو همين مايه ها كه من و هات سان(من باز اسمتو يادم رفت) ميگفتيم بايد كيفيت كارمونو بالا ببريم بعد به فكر پول و اينا باشيم ..... الانم دقيقا همينو ميگم اگه ميخواين تو يه شركت كار كنين بهشون بگين قبل از صحبت در مورد قيمت يه تست كيفيت از كارم بگيرين مثلا براي لول ديزاين بهشون بگين يه ري مدل در اختيارتون بزارن و شما از اون براشون طراحي يه لول كوچيكو انجام بدين .... تو اين لول هر چي بلدين پياده كنين بعد بهشون بدين و بگين مثلا من با اين كيفيت نزديك به 900 تومن دستمزد ميخوام بعد بقيش ميره واسه چونه زدن و نتيجه نهايي....

يه چيز ديگه دوستاني كه دنبال كار ميگردن و تو تهران زندگي ميكنن ...من تعجب ميكنم چطور شما نميتونين كار بگيرين .... من تو اين چند روز كه تهران بودم با كلي شركت آشنا شدم كه با هزينه شخصي زياد دارن كار ميكنن و نياز به تخصص هاي مختلف دارن كه منتظر يكي مثل شماهان ....
    حتما يه چرخي بزنين كلي كار هست ...
    فقط از من نخواين اسم يا ايميل و شماره بهتون بدم چون اين طوري فكر نميكنم درست باشه ..... جدا ميگم فقط يكم دنبالش باشين كار ريختس....
    anti military شما كه با اميد(عسكري) دوستين ازش بخواين ميتونه تو سيل دوستاش(:دي) يه كاري براتون جوركنه ....
      محتوای مخفی: آنتي ميليتاري بخون 
    حس نيست پ.خ كنم... دارم آف ميشم اگه شماره اميدو داري برام پ.خ كن

20. 2 کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •