تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 24 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 231

نام تاپيک: {آموزش} ساخت ----- دسته Xbox 360 برای کامپیوتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

بابت این اموزش واقعا از اقا سعید متشکرم . امروز خواستم پک دسته ی وایرلس با ----- رو بگیرم همه جا بهم 90-100 هزار تومن قیمت دادن . بازی با موس و کیبورد هم هم حال نمیده یه جورایی داشتم نا امید می شدم .

فقط یه سوال، تو فروم بازی سنتر هم یه روشی برای این کار گفته که لینکش اینه :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این روش گفته که باید دیودها رو پروگرام کنی و ... از این کارهای فنی که من خیلی ازشون سررشته ندارم . میخواستم بپرسم که تو روش شما دیگه نیازی به این کارای مهندسی هست یا نه و همه قطعات رو فقط باید به هم وصل کرد ؟
    Last edited by PC360; 06-02-2012 at 01:22.

کـاربـر بـاسـابـقـه saeed_136915's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

بابت این اموزش واقعا از اقا سعید متشکرم . امروز خواستم پک دسته ی وایرلس با ----- رو بگیرم همه جا بهم 90-100 هزار تومن قیمت دادن . بازی با موس و کیبورد هم هم حال نمیده یه جورایی داشتم نا امید می شدم .

فقط یه سوال، تو فروم بازی سنتر هم یه روشی برای این کار گفته که لینکش اینه :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این روش گفته که باید دیودها رو پروگرام کنی و ... از این کارهای فنی که من خیلی ازشون سررشته ندارم . میخواستم بپرسم که تو روش شما دیگه نیازی به این کارای مهندسی هست یا نه و همه قطعات رو فقط باید به هم وصل کرد ؟

سلام
    نه توی این روش هیچ کار سختی نداره. فقط باید بتونین اون برد رو تهیه کنین. من خودم 10 تومن خریدم ولی یکی از دوستان اینجا بهشون سی چهل تومن گفته بودن. بستگی به انصاف فروشنده داره.
    یه چیز دیگه هم من فقط توی ویندوز 7 این روش رو امتحان کردم روی دو سه تا کامپیوتر مختلف بدون مشکل کار میکنن و روی ویندوز های دیگه من هیچ تضمینی نمی کنم که درایورش کار بکنه یا نه گفتم که بعدا شرمندتون نشم.

3. این کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من خودم یه ایکس باکس فت دارم که خراب شده . اگه این برد رو از رو دستگاه خودم باز کنم ،با توجه به لحیم کاری و این کارهایی که روش انجام میشه ، می تونم بعدا دوباره به xbox وصلش کنم یا دیگه قابل برگشت نیست ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام من خودم یه مدت همین کار رو کردم
    هیچ مشکلی نداره فقط باید اون سیم ها و دیود رو ازش جدا کنین.

6. این کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_sh2447's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام سعید جان
    اول از همه یه تشکر ویژه ازت بکنم بابت تاپیکی که در مورد ٱموزش ساخت ----- دسته 360 گذاشتی.
    من طبق راهنمایی های شما این کار رو انجام دادم وقتی به پورت usb وصل می کنم به عنوان یه درایو شناخته و نصب میشه ولی برد هیچ کدوم از چراغاش روشن نمیشه و دستگیره رو هم روشن می کنی هیچ اتفاقی نمی افته برد وایرلس رو هم با xbox امتحان کردم مشکلی نداشت می خواستم بدونم وقتی شما پورت رو برای اولین بار وصل کردین چطور بود چراغاش روشن میشد؟
    شرمنده سعید جان یه روزه دارم باهاش کلنجار میرم نمیشه
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

سلام سعید جان
    اول از همه یه تشکر ویژه ازت بکنم بابت تاپیکی که در مورد ٱموزش ساخت ----- دسته 360 گذاشتی.
    من طبق راهنمایی های شما این کار رو انجام دادم وقتی به پورت usb وصل می کنم به عنوان یه درایو شناخته و نصب میشه ولی برد هیچ کدوم از چراغاش روشن نمیشه و دستگیره رو هم روشن می کنی هیچ اتفاقی نمی افته برد وایرلس رو هم با xbox امتحان کردم مشکلی نداشت می خواستم بدونم وقتی شما پورت رو برای اولین بار وصل کردین چطور بود چراغاش روشن میشد؟
    شرمنده سعید جان یه روزه دارم باهاش کلنجار میرم نمیشه
    ممنون
    سلام
    چراغاش که کلا روشن نمیشه. به یه USB دیگه وصل کنین و ببینین توی Device Manager ----- رو کاملا شناخته یا نه

9. این کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    چراغاش که کلا روشن نمیشه. به یه USB دیگه وصل کنین و ببینین توی Device Manager ----- رو کاملا شناخته یا نه
    از اون موقع فکر میکردم چراغ روی بورد باید روشن بشه!!!
    مرسی سعید جان مشکل حل شده دسته رو شناخت ولی دکمه ها با مکث چند ثانیه ای عمل می کنه و روون نیست یه دکمه ای رو میزنی 1 یا 2 ثانیه بعد عمل می کنه به نظرتون مشکل از چیه؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    The Land of Skyrim

پيش فرض

از اون موقع فکر میکردم چراغ روی بورد باید روشن بشه!!!
    مرسی سعید جان مشکل حل شده دسته رو شناخت ولی دکمه ها با مکث چند ثانیه ای عمل می کنه و روون نیست یه دکمه ای رو میزنی 1 یا 2 ثانیه بعد عمل می کنه به نظرتون مشکل از چیه؟
    من این مشکل رو ندارم یکم عجیبه . بین دسته و ----- مانع زیاد نزارین (البته من خودم توی کیس گذاشتم ----- رو و این مشکل رو ندارم). حتما هم ----- رو به USB های پشت مادربرد وصل کنین (به USB های جلو کیس وصل نکنین)

12. 2 کاربر از saeed_136915 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

من این مشکل رو ندارم یکم عجیبه . بین دسته و ----- مانع زیاد نزارین (البته من خودم توی کیس گذاشتم ----- رو و این مشکل رو ندارم). حتما هم ----- رو به USB های پشت مادربرد وصل کنین (به USB های جلو کیس وصل نکنین)
    شاید به خاطر اینکه ویندوزم xp اینطوره.شب رو 7 تست می کنم.
    مرسی سعید جان

14. این کاربر از vahid_sh2447 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

عالی بود.مرسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •