تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 59

نام تاپيک: Galaxy 11 - Winner Takes Earth

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

این داستان هم کم کم داره مشخص میشه، تو بازی چلسی یکی از این افراد پشت سر Franz Beckenbauer نشسته بود.

Beckenbauer بعد از بازی یک ویدئو تو Youtube آپلود میکنه و در این ویدئو میگه که Alien وجود داره و خودش هم با یکی از اینا ملاقات کرده! و الان هم میخوان با ما (زمینی ها) فوتبال بازی کنن. حالا اگر ببازیم، زمین رو از چنگ ما در میارن و اگر ببریم هم خب زمین واسه ما باقی میمونه! ویدئو رو آپلود کردم و میتونین از لینک زیر تماشا کنین:

دوستان از همین الان میتونن شروع کنن به پیشنهاد ترکیب ایده آل برای نجات زمین یاد یه کلیپ تبلیغاتی قدیمی افتادم که آخرش کانتونا با یه شوت میزنه دروازبان بیگانه (Alien) رو میترکونه!

+

ویرایش: یه نکته جالب اینجاست که، تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (منبع این خبر)، جایی واسه Comment گذاشتن نیست! حتی تو Youtube که Beckenbauer این ویدئو رو آپلود کرده هم Comment گذاشتن غیرفعال شده. احتمالاً همش یه بازی هست و حتی سایت Goal هم خبر داره اوضاع از چه قرار هست...

2. 19 کاربر از kasra_khan2003 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MJ assassins creed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

این داستان هم کم کم داره مشخص میشه، تو بازی چلسی یکی از این افراد پشت سر Franz Beckenbauer نشسته بود.

Beckenbauer بعد از بازی یک ویدئو تو Youtube آپلود میکنه و در این ویدئو میگه که Alien وجود داره و خودش هم با یکی از اینا ملاقات کرده! و الان هم میخوان با ما (زمینی ها) فوتبال بازی کنن. حالا اگر ببازیم، زمین رو از چنگ ما در میارن و اگر ببریم هم خب زمین واسه ما باقی میمونه! ویدئو رو آپلود کردم و میتونین از لینک زیر تماشا کنین:

دوستان از همین الان میتونن شروع کنن به پیشنهاد ترکیب ایده آل برای نجات زمین یاد یه کلیپ تبلیغاتی قدیمی افتادم که آخرش کانتونا با یه شوت میزنه دروازبان بیگانه (Alien) رو میترکونه!

+

ویرایش: یه نکته جالب اینجاست که، تو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (منبع این خبر)، جایی واسه Comment گذاشتن نیست! حتی تو Youtube که Beckenbauer این ویدئو رو آپلود کرده هم Comment گذاشتن غیرفعال شده. احتمالاً همش یه بازی هست و حتی سایت Goal هم خبر داره اوضاع از چه قرار هست...
    یه سوال از آقای بکن باور دارم با چه زبانی با هم صحبت کردین؟به ماهم یاد بده بلد باشیم توی ورزشگاه بهشون فحش بدیم
    واقعا مارو چی فرض کرده؟اگه همچین اتفاقی قرار بود بیوفته این همه آدم بزرگ توی فوتبال هست چرا اون؟
    بعد چرا اون توپ ها رو وسط آلیانز آرنا یا استندفوردبریچ نزدن.فقط نماینده فرستادن.
    Last edited by MJ assassins creed; 29-10-2013 at 13:48.

4. 3 کاربر از MJ assassins creed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

واقعا مارو چی فرض کرده؟اگه همچین اتفاقی قرار بود بیوفته این همه آدم بزرگ توی فوتبال هست چرا اون؟
    بعد چرا اون توپ ها رو وسط آلیانز آرنا یا استندفوردبریچ نزدن.فقط نماینده فرستادن.
    جان؟
    چرا بکن بائر؟
    شما اصن ایشون رو میشناسید؟
    تنها کسی که تو تاریخ فوتبال هم به عنوان کاپیتان هم به عنوان سرمربی قهرمان جام جهانی شده.
    تنها بازیکنی که تو تاریخ فوتبال موفق شده به عنوان کاپیتان سه بار پشت سر هم برنده جام باشگاه های اروپا بشه.
    برنده دو توپ طلا
    همراه با سانتوز برزیلی تنها کسی هست که تو ترکیب تیم منتخب تو 3تا جام جهانی پیاپی بوده.
    عمر مربیگری باشگاهیش به یه سال نمیرسه برای بایرن ولی تو 2تا مقطع متفاوت که سرمربی موقف بایرن شد هم بوندسلیگا رو گرفت و هم جام یوفا رو
    و...........
    بخوام افتخاراتشو بشمرم مطمئن شما حوصله نداری بشینی همشو بخونی.
    مهم تر از اینکه برخلاف بعضی از بازیکنای بزرگ دیگه،مقبولیت عام داره.یعنی بر خلاف پله و مارادونا که به خاطر سبک زندگی یا اظهار نظرای عجیب و غریب و دعواهای رسانه ای زیاد از جنبه منفی هم شهرت زیادی دارن بکن بائر شهرت منفی نداره.

بعدشم شما توقع داشتی زمین آلیانس و استمفورد بریج رو که بعضی وقتا هر هفته 2تا بازی توش انجام داده میشه بکنن که یه توپ بزارن واسه رویداد تبلیغاتی؟

در کل مث اینکه شما رویداد فضایی ها رو جدی گرفتی

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

جان؟
    چرا بکن بائر؟
    شما اصن ایشون رو میشناسید؟
    تنها کسی که تو تاریخ فوتبال هم به عنوان کاپیتان هم به عنوان سرمربی قهرمان جام جهانی شده.
    تنها بازیکنی که تو تاریخ فوتبال موفق شده به عنوان کاپیتان سه بار پشت سر هم برنده جام باشگاه های اروپا بشه.
    برنده دو توپ طلا
    همراه با سانتوز برزیلی تنها کسی هست که تو ترکیب تیم منتخب تو 3تا جام جهانی پیاپی بوده.
    عمر مربیگری باشگاهیش به یه سال نمیرسه برای بایرن ولی تو 2تا مقطع متفاوت که سرمربی موقف بایرن شد هم بوندسلیگا رو گرفت و هم جام یوفا رو
    و...........
    بخوام افتخاراتشو بشمرم مطمئن شما حوصله نداری بشینی همشو بخونی.
    مهم تر از اینکه برخلاف بعضی از بازیکنای بزرگ دیگه،مقبولیت عام داره.یعنی بر خلاف پله و مارادونا که به خاطر سبک زندگی یا اظهار نظرای عجیب و غریب و دعواهای رسانه ای زیاد از جنبه منفی هم شهرت زیادی دارن بکن بائر شهرت منفی نداره.

بعدشم شما توقع داشتی زمین آلیانس و استمفورد بریج رو که بعضی وقتا هر هفته 2تا بازی توش انجام داده میشه بکنن که یه توپ بزارن واسه رویداد تبلیغاتی؟

در کل مث اینکه شما رویداد فضایی ها رو جدی گرفتی
    مطمئنا من این موضوع رو جدی نگرفتم.بعد هم من قصد این رو داشتم این صحبت ها رو رد کنم و از جنبه تمسخر به این مسئله نگاه کنم.وگرنه این داستان برای سری باب اسفنجی خوب هست.
    منظورم از بزرگ تر از لحاظ مقام و رتبه سازمانی.به نظر شما تصمیمات بلاتر احتمال اجرای بیشتر داره یا بکن باور؟

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مطمئنا من این موضوع رو جدی نگرفتم.بعد هم من قصد این رو داشتم این صحبت ها رو رد کنم و از جنبه تمسخر به این مسئله نگاه کنم.وگرنه این داستان برای سری باب اسفنجی خوب هست.
    منظورم از بزرگ تر از لحاظ مقام و رتبه سازمانی.به نظر شما تصمیمات بلاتر احتمال اجرای بیشتر داره یا بکن باور؟
    به نظر شما رئیس فیفا باید بیاد تو یه رویداد تبلیغاتی برای یه شرکت ورزشی حضور پیدا بکنه؟
    بکن بائر الان فقط شخصیت حقیقی داره ولی امثال پلاتینی،بلاتر و ..... شخصیت حقوقی هم دارن اونم به عنوان روسای نهادهای قدرتمند و قانون گذار وکه حضورشون تو رویدادهای تبلیغاتی برای یه سری کمپانی خاص موجب بروز حرف و حدیث هایی میشه که نمیشه جمعشون کرد.

8. 13 کاربر از بردیا بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ورزش yuseph's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    زاوهاناریا

پيش فرض

اگه همچین اتفاقی قرار بود بیوفته این همه آدم بزرگ توی فوتبال هست چرا اون؟
    حدس میزنم که کلا شوخی بود اون پستت.
    اما در مورد جمله بالا شما یه کار کن،یه صفحه گوگل سرچ باز کن اسم این آقا رو به هر زبونی که دوست داری وارد کن و کلیک کن.
    مطمئنن همون لحظه کامپیوتر شما به احترام این مرد تمام قد خبردار می ایسته.

10. 6 کاربر از yuseph بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آقا من کلا از همه عذر خواهی میکنم چون متاسفانه منظورم رو متوجه نشدین و توضیح بیشتری نمیدم.شاید هم من بد متوجه شدم.در کل عذر خواهی میکنم اگر به کسی بی احترامی کردم.من هم مثل شما خیلی به آقای بکن باور احترام میزارم.اصلا پست اول من بیشتر جنبه شوخی داشت که حالا جدی شده.
    راستی شرکتش مشخص نشده؟
    Last edited by MJ assassins creed; 29-10-2013 at 23:33.

12. 5 کاربر از MJ assassins creed بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. 4 کاربر از Abdolreza2012 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه jamalu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    Dark side of the Moon

پيش فرض

آدرس وبسایتشون رو که گذاشته بودید روش کلیک کردم، فایرفاکسم ترکید... چند دقیقه ای هنگ بود تا اینکه بلخره خودم ری استارت کردم سیستمو...
    اینا به بهونه ی فضایی بودن ویروسیمون نکنن؟!

به نظرم اگه فایروال و آنتی ویروس مطمئن ندارید طرفشون نرید بهتره

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

آقا من نمیدونم شما دارید شوخی میکنید که میگید اینا فضایی ان یا نه؟ میترسم مثل اون دوستمون من رو با حرفا و تنه هاتون عین چیز بچسبونین به دیفال!

اگه شوخی میکنید که هیچی ولی اگه جدی میگید،منم جدی میگم که اینا کجاشون به فضایی ها میخوره؟ به نظرم عضو یه فرقه یا مذهبی باشن! به قیافه هاشون میاد که شیطان پرستن! واقعا این شیطان پرستا خیلی دارن رشد میکنن! باید کسی باشه که جلوی اینا رو بگیره یا نه؟

17. 2 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •